O Leegverkoop wegens verbouwing Autisme PZC Kortingen van 50 tot 80%! BEZOEK ONZE SHOWROOI AMBIANCE Teba Nationaal leven in een wereld die je niet begrijpt Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 KEUKENS dinsdag 14 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag .16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Vandaag nemen wij ontsteld afscheid van onze scoutingvriend Theo Sies Wij wensen Hannie en familie veel sterkte. Leden en oud-leden scoutinggroep De Watergeuzen-St. Willibrorders Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de moeder, schoonmoeder en oma van onze vrienden Marja Opdam-de Jonge Wij wensen jullie en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Leonard en Ans Kees en Joke Oscar en Desiree Peter Jqost Marieke Kees Dominique Jeroen Cindy Rick Plotseling is overleden onze lieve buurvrouw Marja Opdam Zij stond altijd voor iedereen klaar. We zullen haar heel erg missen. Wij wensen Dick, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Familie de Looff Familie'Schröder Mevrouw de Boer Familie Harinck Familie van Koeveringe Familie van de Berge Familie de Bruin Familie Dalebout Familie Hakkaart Kasteelstraat, Kapelle Geschokt en met verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Marja Opdam-de Jonge echtgenote van onze collega Dick Opdam Wij wensen Dick, de kinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens, LHC/MFT Dow Benelux B.V. Wij zijn diepgetroffen en geschokt door het plotselin ge overlijden van Marja Opdam Echtgenote van de secretaris van onze motorclub Dick Opdam. Marja was betrokken bij de oprichting van onze motorclub en heeft door de jaren heen onze club met veel enthousiasme ondersteund. Zij was een zeer actief lid, dat altijd klaarstond. Wij waarderen haar inzet dan ook zeer. Wij wensen Dick, kinderen, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te dragen. Motorclub 'Midden Zeeland' Kees Sanderse, voorzitter Ad Mondeel, penningmeester Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze collega Walter Verstraete Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van onze vriend en collega Walter Verstraete Walter was een fijne en betrokken collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Afdeling LHC Ploeg B Dow Benelux B.V. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde collega Walter Verstraete Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Afdeling LHC Dow Benelux B.V. ui tv a ar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.dcgrootdekam.nl Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-werknemer en collega Chris Traas Wij herinneren Chris als een betrokken en toegewij de vakman met een veelzijdige inzet voor ons bedrijf. Moge zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de kracht ontvangen om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers CF Techniek BV Krabbendijke Wees niet bezorgd, Ik ben de eerste en de laatste en de levende. Tot ons groot verdriet geven wij u kennis dat na een lang, voorbeeldig gedragen lijden van ons is heenge gaan mijn dierbare broer, onze neef en achterneef Leendert Boudewijn Marius van Nieuwenhuijzen 25-3-1940 1 12-6-2005 Rilland: K. G. L. van Nieuwenhuijzen (in liefdevolle herinnering) Rilland: J. C. M. van Nieuwenhuijzen Oude Tonge: K. L. C. Slis K. P. Slis-Orgers Rotterdam: Han en Kees Amsterdam: Marijke Duivenhoek 5 4411 SH Rilland De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.A.W. Boon, wordt donderdag 16 juni om 14.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. De Heere heeft na een ernstige ziekte uit onze fami liekring weggenomen onze zwager C. Goudappel Middelburg: J.W. de Steur-Post Middelburg: L. de Steur N. de Steur-Bimmel Middelburg: L. Bosschaart-de Steur Ens: L. de Steur-Wisse Genderen: C. van Mersbergen-de Steur W. van Mersbergen Luttelgeest: L. Boone-de Steur M.B. Boone Middelburg: M. Maljaars-de Steur Onze lieve zus en schoonzus Maaike Zo eigen zo vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je gevoel zegt dat het goed is Maar. in je ogen blinkt een traan Johan en Corrie Harms-Vergouwe Jopie en Gerard Schaalje-Harms Rein Harms en Joke Martens Mientje en Frits t de Jong-Harms Koos en Michel Brouesse-Harms Bep en Cor Uijtdewilligen-Harms Pieter en Mattie Harms-Dooms Leuni en Joop Zegers-Harms Annie en Frans Matthijs-Harms Tiest en Hilde Harms-Stevens En neven en nichten Zaterdag 11 juni overleed mijn lieve buurvrouw Mevrouw van Riet-Polak Ik wens de familie veel sterkte toe. Mat'ga Smalheer Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adriana de Gardeijn weduwe van Hendrik Simon Allaart geboren 6 februari 1922 te Cadzand overleden 12 juni 2005 te Sluis Breskens: W. Allaart G. W. Allaart-Henneken t Rudy en Lynette Jeffri en Jill Joeri en Melissa Niek en Marika, Quinten Cadzand: I. H. Allaart M. Allaart-Datthijn Karin en Jean-Pierre, Carmen en Jason Stephan en Isabelle, Bryan De familie Allaart De familie de Gardeijn Wij zijn Direktie en personeel van Rozenoord dank baar voor de liefdevolle verzorging. Sluis, 12 juni 2005 Correspondentieadres: I. H. Allaart Mariastraat 38 4506 AE Cadzand De crematieplechtigheid waarbij u wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op donderdag 16 juni 2005 om 14.00 uur in het crematorium "Blauwe Toren" te Brugge. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de fami lie te condoleren. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417- 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Kunststof kozijn Verandadai SSK keukens gaat de showroom grondig vernieuwen. Daarom houden wij een totale leegverkoop! We hebben 28 showroomkeukens in de aanbieding! Garagedeuren ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur - Zaterdag van 10.00 -16.00 uur TgI.I (0113) 22 2231 Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. In het ziekenhuis "Maria Middelares" te Sint Niklaas is overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jo de Bruijn weduwnaar van Maria Blommaert Hulst 13-6-1922 t Sint Niklaas 11 -6-2005 St. fansteen: Tilly en Richard Verhagen -de Bruijn Nicole en Jos, Frans, Stan Loes en Marcel, Tijs. Hulst: Etienne en Annie de Bruijn-Van Maele Coen en Yvonne, Cas, Reneé Frank en Claudia, Dion Henk en Mascha, Gieske, Siem, Dieuwe Marjan en Gino 4561 EE Hulst, 11 juni 2005; Lange Bellingstraat 24. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 16 juni 2005 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Wil- Iibrordus te Hulst, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats, van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de Basiliek. Afscheid van vader nemen is mogelijk woensdag van 19.15-19.45 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren in het eerder genoemd uitvaartcentrum na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het bericht dat op zo. 11 juni jl. is overleden Oma de Visser Ons medeleven gaat uit naar Manon, opa de Visser en verdere familie. Zoutelande: Jan Julia René& Linda Marc Michelle Jan-Willem Noor "Hoort, ziet en zwijgt. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder was een zorg zame, bijzondere vrouw. Pietje de Jong-Speckmann is overleden op de leeftijd van 89 jaar. Piet en Els de Jong Reina en Thom de Jong Ramon en Debby Dennis, Carla, Tessa 4331 VD Middelburg, 12 juni 2005 Meestoof 93 De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande hieraan is er gelegenheid tot afscheidne- men van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de aula van het crematorium. Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, BiltHoven: glfO 479 Tel. 090Q-AUTISME (0900-288 47 63) 6 0,2S p/min. www.autisme-nva.nl 1 Stichting Vluchteling, Den Haag VLUCHTELING pBB ICBE F iTlT '1 www.vluchteling.org Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 0004

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36