Jan Ullrich maakt goede indruk Wim Wegman coach in eredivisie PZC Sterk optreden van motorcrosser Ovaa Jiska Brandt sluit korfbalcarrière af swbl Bradley McGee wint etappe in Ronde van Zwitserland Hoffman wint twee keer zilver Polderman derde in Hilversum Eerste zege Zweistra en Roumandi De Haard zwemt ijzersterk op NJ1 Derde plaats voor triatleet Jacobst Dubbele winst voor Nick Huiszoon Ajax Al tegen Arnemuiden EK lonkt voor Marcelle de Kam Jarno Veerhoek winnaar in Goes uitslagen Spurs winnen ook tweede finaleduel Vijfde plaats Jos Krijger dinsdag 14 juni 2005 door Roeland van Vliet GOES - De korfballoopbaan van Jiska Brandt, afkomstig uit Burgh-Haamstede, zit erop. Met Deetos speelde ze zondag nog een paar minuten mee in de oe fenwedstrijd tegen het Neder lands team, dat in voorberei ding is op de World Games. Lan ger ging niet, vanwege een zwa re knieblessure. De 34-jarige Brandt raakte eind februari, in de voorlaatste wed- strijd van het zaalseizoen, ern stig geblesseerd. Ze draaide om haar as, terwijl haar voet bleef staan. Het gevolg: een gescheur de kruisband. „Ik wist dat mijn afscheid er een keer aan zat te komen, maar ik was graag nog één jaartje doorgegaan bij Dee tos. Het zit er alleen niet meer in", aldus Brandt. In Dordrecht speelde Brandt met Deetos liefst zeventien sei zoenen op het hoogste niveau, met een kleine onderbreking voor een zwangerschap. Met die ploeg werd ze vier keer lands kampioen in de zaal - in '91, '92, '93 en '95 - en één keer op het veld - in '99. Ze speelde daar naast 44 interlands en werd met Oranje twee keer wereldkampi oen, twee keer Europees kam pioen en twee keer winnaar van de World Games. Nog geen jaar geleden eindigde ze als negende bij de verkiezing van de groot ste korfballer aller tijden. Zondag kreeg Jiska Brandt een zelfde soort afscheid als haar man Dennis Voshart een jaar eerder kreeg. Brandt: „Ze had den de hal nu voor mij versierd, en ons dochtertje Tess weer een leuk t-shirt aangetrokken." Ver volgens speelde ze nog luttele minuten mee aan het einde van de wedstrijd. „Daarin heb ik zelfs nog één keer gescoord. Ach, ze waren allemaal aardig voor me. Ik kreeg alle ballen te rug." In de eerste week van juli wordt de korfbalster geopereerd. Ze krijgt dan een nieuwe kruis band. Daarna neemt ze de tijd voor haar herstel, maar op den duur hoopt ze toch wel weer te gaan spelen. „Juist daarom laat ik me opere ren. Ik heb al een kijkoperatie gehad, waarbij ze wat rotzooi uit m'n knie hebben gehaald. Maar ik kan niet harder dan een looppas, draaien gaat al hele maal niet. Met die nieuwe kruis band moet het beter gaan. Wel licht ga ik ooit nog in een lager team van Deetos korfballen, maar dat is van latere zorg." door Ad Pertijs SANKT ANTON - Nadat Lance Armstrong de afgelopen week in de Dauphiné Libéré liet zien dat hij en zijn ploeg Discovery Chan nel het juiste spoor in de rich ting van de Tour de France te pakken hebben, is het deze week in de Ronde van Zwitser land aan concurrent Jan Ullrich om aan te tonen dat ook de Duit ser en zijn team T-Mobile op stoom beginnen te raken voor het grote gevecht. Ullrich won zondag al de tijdrit. „De vorm schijnt dus niet slecht te zijn", aldus de Tourwinnaar van 1997. Gisteren moest er voor het eerst geklommen wor den. In Oostenrijk ging het over de Arlbergpas richting Sankt Anton. De ritzege ging naar Bradley McGee en Ullrich be hield de leiderstrui, al slonk (door bonificatieseconden) zijn voorsprong op de Australische etappewinnaar tot twee tellen. Ullrich was tevreden over zich zelf en de ploeg. „Voor mij was het nog geen echte col. Ik kan dus nog niets zeggen over hoe ik er voor sta in de bergen. Ik weet wel dat de ploeg goed is. Ze heb ben hun werk geleverd in de aan loop naar de Arlbergpas. Op de klim heb ik vervolgens alleen Guerini laten rijden." Echt hard ging het niet, vond Ul lrich. De concurrentie was ech ter al blij dat ze het wiel van Guerini en Ullrich kon volgen. „Complimenten aan Ullrich en zijn team", zei McGee na af loop. „Ik weet dat Jan de ronde niet per se hoeft te winnen, toch nam hij zijn verantwoordelijk heid en dat dwingt respect af." McGee was met name onder de indruk van Guerini, die met de wind op kop in een straf tempo de berg op reed. „Het voelde goed aan om in het wiel van Ull rich te kunnen klimmen", zei de Australiër, die ooit nog eens hoopt te kunnen meespelen om een podiumplaats in de Tour de France. Twee jaar geleden won hij de proloog van de Grande Bouclé. Voor de kopman van Fd- Jeux ging de Tour vorig jaar de mist in vanwege maagproble men. „Dit jaar heb ik me voor het eerst op de Tour kunnen voorbe reiden zoals ik altijd gewild heb. Na vandaag kan ik zeggen dat ik lichtjes voor lig op het schema zoals ik dat uitgestip peld heb." McGee werd zondag in de tijdrit tweede achter Ullrich. „Eerlijk gezegd was ik naar hier geko men om die tijdrit te winnen. Zondagavond was ik dan ook te leurgesteld. Het gaf me echter wel de motivatie om er vandaag in te vliegen. Ik heb immers ge noeg van alle tweede plaatsen en deze etappe was me op het lijf geschreven om daar verande ring in te brengen." Ademhalen Opgelucht was McGee ook over het feit dat hij letterlijk de lucht terug heeft om met de besten om hoog te rijden. „Na mijn schou derbreuk had ik een tijdje last Jan Ullrich (tweede van rechts) onderhield bij de beklimming van de Arlbergpas een straf tempo. met ademhalen. Ik kreeg simpel weg te weinig lucht. Dat pro bleem is onder handen genomen en ik kan nu weer vrij ademha len." De vraag na gisteren is of de tijdrijder McGee nu ook de klim mersbenen gevonden heeft die hem naar de top van het klasse ment in de Tour kunnen bren gen. „Ik kan alleen zeggen dat ik me vandaag beter voel dan vo rig jaar voor de Tour." Jan Ullrich zegt hetzelfde. „Ik ga het vanaf nu echter iets an ders aanpakken. Ik concentreer me nog op twee zware ritten en doe het voor de rest rustig aan. Winnen, zoals vorig jaar, hoeft niet." Nummer twee McGee staat ech- foto Dominic Ebenbichler/RTR ter nog niet te trappelen om de trui over te nemen. „Zoals ik vandaag in het wiel van T-Mobi- le kon rijden, bevalt me wel. Ik denk dat ik liever nog even van hun service gebruik wil blijven maken." GPD VUGHT - Glenn Hoffman heeft tijdens de Nederlaag kampioenschappen atletiek voor masters (veteranen) Vught twee zilveren medailles gehaald. De Axelaar in de categorie mannen 45+ op de onderdelen 200 en verspringen. Op de 200 meter realiseerde Hoffman^ tijd van 25,20. Bij het verspringen kwam hij tot eena ging van 5.56 meter. HILVERSUM - Aangepast sporter Arnold Polden» werd derde in een criterium voor tandems in Hilveu» De Axelaar vormde een combinatie met Heerco Gortèri kwam met hem dicht bij de zege. Maar het koppel wenj de sprint door twee andere duo's geklopt. Eerder^ Polderman ook derde in een Europacupwedstrijd m Zwitsere Gippingen. In Rufenach reed hij samen >v Joop Verstraten uit Axel een tijdrit en won die. GOES - Thamar Zweistra heeft met Hexagons Roumaa de eerste dressuurzege in de Prix Saint George te pak); De amazone uit Schore schreef met haar zevenjarige® rie een concours in Uden op haar naam. Zweistra enRo manda reden hun beste proef tot nu toe en werdent loond met een score van 65,86%. AMSTERDAM - Roderick van Doeselaar, Monique; Haard en Jacqueline Boonman leverden op het NKz«$ men voor junioren de beste Zeeuwse prestaties. Van Bi selaar zwom drie keer een Zeeuws record. Jacquelj Boonman behaalde de hoogste klassering en Monique Haard kwam het vaakst tot nieuwe persoonlijke recoie Van Doeselaar zette op de 200 meter vrije slag, 400® wisselslag .én de 200 meter vlinderslag recordtijdenk voor jongens 13 jaar. Maar het kampioenschap in Amsi dam was het toernooi van Monique de Haard. Op al starts kwam ze tot nieuwe persoonlijke records en hé aansluiting met de Nederlandse subtop in haar jaarL 1992. Boonman werd op de 100 meter vlinder inhetS terparkbad zesde, de beste Zeeuwse prestatie. EINDHOVEN - Vlissinger Leon Jacobse is derde ger den in de kwarttriatlon van Eindhoven. Na 1500 m zwemmen stapte Jacobse tegelijk met Remco van dei (Breda) uit het water. Na 42 kilometer fietsen t als vijfde aan de tien kilometer lopen. Na een ïnhaaln waarbij hij onder meer Jeroen Korpershoek inliep, pa Jacobse in 2 uur, 3 minuten en 15 seconden de derde pi Winnaar Jos Everts was anderhalve minuut sneller. VALKENSWAARD - De Vlissingse motorcrosserüi Huiszoon won dit weekeinde beide manches in de MX2: giowedstrijd in Valkenswaard. De eerste manche woni met negentien seconden voorsprong, in de tweede was marge met de eerstvolgende zelfs 32 seconden. GOES - Ajax Al belegt op nieuw een trainingskamp in Zee land. De Amsterdamse ploeg ver blijft van 4 tot en met 7 augus tus in hotel Zuiderduin in West- kapelle. Ajax Al speelt één oefenwed strijd tijdens het verblijf in de provincie. Vrijdag 5 augustus fungeert het eerste elftal van Ar nemuiden als sparringpartner. De ontmoeting begint om 19.30 uur in Arnemuiden. GOES - Het EK trials komt steeds dichterbij voor Marcelle de Kam. De amazone uit Dom burg werd met haar paard Ibouche op de International Hor- se Trials in Ede zesde en beves tigde daarmee haar goede vorm. De wedstrijd in Ede was voor De Kam en Ibouche een laatste test voor Breda Hippique, dat van 7 tot en met 10 juli wordt ge houden. Daar vindt de definitieve selec tie plaats voor het EK. Er mo gen zes Nederlandse deelnemers naartoe en De Kam heeft de eer ste schifting inmiddels over leefd. De Kam en de vijftienjarige ruin Ibouche reden in Ede een gelijkmatige wedstrijd. De com binatie scoorde in de dressuur 63,57 procent, bleef in de cross country in een scherpe tijd fout loos en haalde bij de springwed- strijd één balk naar de grond. GOES - Jarno Veerhoek is win naar geworden van de tweede wedstrijd in het kader van de Zomercup die mountainebikeve- reniging X-Treme organiseerde. In totaal waren er in Goes, ver deeld over de verschillende cate gorieën, ruim 80 deelnemers. Bij de senioren stonden er twintig renners aan het vertrek en van hen presteerde Jarno Veerhoek dus het beste. Marco Minnaard uit Wemeldin- ge reed in het seniorengezel schap naar de tweede plaats en bleef onder anderen Patrick Tol- hoek voor. De oud-beroepsrenner uit Yerse- ke eindigde op de vierde plaats achter plaatsgenoot Jaco Wagen- door Koen de Vries GOES - Wim Wegman begint aan een nieuwe fase in zijn tafel tenniscarrière. De 43-jarige Sou burger wordt coach van het mannenteam van Arboned/ Westa uit Wessem, dat in de ere divisie speelt. Wegman zette in april bij ttc Middelburg een punt achter het spelen van competitiewedstrij den. Hij beleefde er geen plezier meer aan. De mogelijkheid om een topteam uit de nationale competitie te coachen kwam daarom precies op het goede mo ment. Na enkele gesprekken met Pieke Franssen, trainer van Westa en jeugdbondscoach, was de kogel door de kerk. „Dit is een nieuwe uitdaging voor mij. Het lijkt met leuk, leu ker dan het coachen van een jeugdteam." Westa uit het Noord-Limburgse Wessem speelt al jaren in de top van de nationale competitie. De club is sterk in het opleiden van jeugdspelers. Het afgelopen sei zoen strandde de ploeg in de hal ve finales van de play-offs. De latere kampioen Remax uit Bom versperde Westa de weg. Finale Wegman: „Het doel is om het ko mende seizoen de finale van de play-offs te halen. FvT uit Rot terdam is iets verzwakt. Zij haal den de finale, maar die ploeg moeten we nu achter ons kun nen houden." Westa komt ook in de Europa Cup II. In septem ber is de eerste ronde. De ploeg die Wim Wegman gaat coachen bestaat uit de Chinees Liu Qiang, Daan Sliepen en Bob Franssen. Sliepen kwam enkele jaren geleden twee competities voor 't Zand uit. Hij was teamge noot van Kalun Yu. De Souburger vindt het geen probleem om vaak naar Lim burg te reizen. „Ik ben dat wel gewend. Vooral aan het begin van het seizoen zal ik vaak naar Wessem gaan. Ik wil vaak mijn gezicht laten zien. En misschien ga ik wel af en toe meetrainen. Dat zal de sfeer zeker ten goede het tafeltennis. Hij speelde on- komen." der meer competitie in Valkens in het verleden ging Wegman waard en Geleen en in diverse ook vaak de provincie uit voor plaatsen in België. SAN ANTONIO - San Antonio Spurs heeft in de finale van de playoffs in de Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een prima start gemaakt. De ploeg won ook de tweede wedstrijd in ei gen hal van titelverdediger Detroit Pistons: 97-76. De Spurs zijn nu nog twee overwinningen verwijderd van de titel. Net als donderdag in de openingswedstrijd waren Manu Ginobili (links) en Tim Dun can op dreef voor San Antonio. Ginobili kwam tot 27 punten, één meer dan vrijdag, en Duncan zorgde voor 18 punten en 11 re bounds. De komende drie duels worden gehouden in Auburn Hills, Michigan. foto Lucy Nicholson/RTR door Herman Heuvink OSS - Motorcrosser Casper Ovaa is tij dens een wedstrijd voor het Open Neder lands Kampioenschap in de MX3-klasse vijfde geworden. De winst in Oss ging naar Heikki van de Berg uit Oosterhout. De eerste manche voltooide de Soubur ger als dertiende. In de tweede manche deed hij iedereen versteld staan. Hij sloot de reeks winnend af. „Ik had kops- tart en ik reed tien minuten aan de lei ding. Toen dacht ik 'kom op Casper nu stug doorzetten'." Ovaa wist daarna het tempo zodanig hoog te houden dat nie mand in de buurt kwam. Pas tegen het eind van de manche verloor hij wat van zijn voorsprong toen hij verzeild raakte tussen de achterblijvers. De winst in de tweede manche was zeker niet verwacht na zijn optreden de eerste reeks. Daarin vertrok de Suzuki-coureur als achtste, maakte in het verdere ver loop van de manche wat foutjes en zakte langzaam maar zeker terug naar de der tiende plaats. Daarna wist hij niet echt in zijn ritme te komen en moest dan ook genoegen nemen met deze klassering. „Het rijden ging goed, maar op een gege ven moment kwam een groepje bij mij in de buurt en begon ik wat foutjes te ma ken. Ik verloor terrein en kwam daarna niet echt in het ritme. Een plaats in de toptien had ik zeker moeten halen."In de pauze tussen de manches had hij zich wat opgepept en in de tweede omloop kwam hij dus ijzersterk terug. Door het goede resultaat in Oss is Ovaa in de tussenstand van het ONK inmid dels opgerukt naar de 21e plaats met 87 punten. De volgende wedstrijd meetel lend voor de titel is 2 oktober in het Gel derse Lochem. Marathon Leiden. Zeeuwse deelne mers: Jan Bostelaar (Westkapelle) 3.45.20, Wim Huibregtse (Westkapelle) 3.25.30. Paardensport Nieuw- en Sint Joosland. Dressuur Event. Paarden klasse Z2: 1. Carola Paauwe, My Dream (Z-Bev.) 208; 2. Tamara den Outer, Liberty (Vroonr.) 198. Finale: 1. Carola Paauwe, My Dream, 420; 2. Tamara den Outer, Liber ty, 394. 21: 1. Lisa Bitter, Ruby's Tyler (Weelr.) 190; 2. Mieke Evertse, Captain Jack Sparow (Oranjezon) 187. 2e proef: 1. Florine Boogaard, Poeme Q (Weelr.) 193; 2. Bianca Gorter, Santaleo- ne (Sé-Ros) 190. Finale: 1. Mieke Evert se, Captain Jack Sparrow, 377; 2. Flori ne Boogaard, Poeme Q, 375. M2: 1. Bi anca Gorter, Ramske, 167; 2. Rafaela van den IJssel, Saudara (Oranjezon) 162. 2e proef: 1. Jannie Commee, Rolls Royce (Paardebloem) 156; 2. Ag- netha Bertou, Vitamine H (Zwinr.) 156. Finale: 1. Rafaela van den IJssel, Sau dara, 164; 2. Bianca Gorter, Ramske, 157. M11. Margreet Walraven, Rinola (Weelr.) 174; 2. Anneke Phernambucq, Toscane (Weelr.) 169. 2e proef: Mar greet Walraven, Rinola, 172; 2. Anneke Phernambucq, Toscane, 171. Finale: 1. Margreet Walraven, Rinola, 168; 2. An neke Phernambucq, Toscane, 160. L2: 1. Daniëlle van der Schee, Unesto, 174; 2. Annemijn Harten, Sukabumi (Oranje zon) 165. 2e proef: 1. Marjan van Dijk, Rumbly G (Weelr.) 167; 2. Annemijn Harten, Sukabumi, 165. Finale: 1. Mar jan van Dijk, Rumbly G, 170; 2. Anne mijn Harten, Sukabumi, 165. L1:1. Mar leen Louwerse, Rio Negro (Sé-Ros) 167; 2. Ramona Izebout, Chester (Weelr.) 166. 2e proef: 1, Marleen Louwerse, Rio Negro, 175; 2. Joanneke Wisse, Ab dullah (Gouwe Reyers) en Cindy van de Klooster, Nala (Gouwe Reyers) 167. Fi nale: 1. Cindy van de Klooster, Nala 165; 2. Ramona Izebout, Chester, 164. Finale pony's klasse Z cat. DE: 1Din ja van Liere, Lakeside Surprise (All round) 192. M cat. DE: 1. Sander Osse, Destiny (Weelr.) 164. L2 cat. DE: 1Joy ce de Koeyer, Santana (Paardebloem) 171. L1 cat. DE: 1. Sanne Daniëlse, La dy (Scheldestad) 160. Rosmalen. Ordina Open. Vrouwen, eerste ronde: Schaul (Lux) - Navratilo- va (VSt) 4-6 6-1 6-4, Chladkova (Tsj) - Re- zai (Fra) 3-6 6-4 6-4, Groenefeld (Dui/7) - Jidkova (Rus) 6-3 6-2, Koukalova (Tsj/8) - Domachowska (Pol) 3-6 6-4 6-3, Ruano Pascual (Spa)-Dominikovic (Aus) 6-4 3-6 6-4, Shaughnessy (VSt)-Smashnova (Isr) 6-2 6 4 Mannen: Coria (Arg/2)-Ue- bel (Dui) 6-3 6-1, Söderling (Zwe/5)-Hae- hnel (Fra) 7-5 6-3, Arthurs (Aus)-Sluiter (Ned) 7-5 6-4, Llodra (Fra/6)-Gremel- mayr (Dui) 6-3 3-6 7-6 (2), Burgsmuller (Dui)-Wawrinka (Zwi) 2-6 7-5 6-3, Her- nych (Tsj)-Van Scheppingen (Ned) 7-6 (7) 6-4, Robredo (Spa/1 (-Muller (Lux) 6-4 6-4, Kohlschreiber (Dui)-Lisnard (Fra) 6-1 7-6 (4), Mathieu (Fra)-Vanek (Tsj) 6-4 6-3. Kloetinge. De Bongerd Open. HE5: W. Labruyere-M. de Rave 6-0 6-1, J. Re- mijn-H. van den Driest 2-6 6-3 7-6. HE6: R. Prins-J. Hofman 6-1 6-0, D.J. van der Meij-R. de Jager 6-2 6-2. Mannendub- belspel. HD6: R. Kalau/A. Pijnen-R. Veldhuizen/O. Veldhuizen 6-4 6-4. Vrou wendubbelspel. DD6: H. Olijdam/I. Suerink-F. Klos/L. Houtepen 4-6 6-0 7-6, Gemengddubbelspel. Vlissingen. Flessenopenerstoer- nooi. HE5: A. Jonkman-T. Petri 6-0 6-4. HE6: Y. Guingo-R. Alders 5-7 6-1 6-1, A. Bosman-E. van der Male 7-6 6-1, K. de Groot-M Lukasse 6-1 6-2. Vrouwenen kelspel. DE6-35+: A. Pijpers-E. Scheers 6-1 6-3, Vrouwendubbelspel. DD6: K Sonnemans/L. Heijdens-K. Stroo/S. Siegers 6-4 6-4. Ronde van Zwitserland, ProTour. Derde etappe: 1. McGee (Aus) B in 3.46.51, 2. Celestino (Ita), 3 Sint" (Dui), 4. Totschnig (Oos), 5. Schi (Zwi), 12. Ullrich (Dui), 65. Venei 5.42, 66. Den Bakker, 70. Boven,' Knaven 11.46, 149. Kroon, 150. Heeswijk. Algemeen klassement Ullrich 8.31.10, 2. McGee 0.02, gers (Aus) 0.18, 4. Frigo (Ita) Beat Zberg 1.14, 78. Den Bakker 80. Boven 9.50, 88. Veneberg 1 133. Knaven 16.22, 137. Van Hm 16.41, 147. Kroon 17.44. Goes. Tweede wedstrijd Zomin Senioren: 1. Jarno Veerhoek them), 2. Marco Minnaard (Weml ge), 3. Jaco Wagenaar (YersekeU trick Tolhoek (Yerseke), 5. DenntsE (Nieuwendijk). Veteranen: 1. Janl (Woudrichem), 2. Ad Bernaertsii le-Nassau), 3. Daan Verhulst (We» Vrouwen: 1. Baukje Doedee (te gen). Jeugd, 13 t/m 16 jaar: I. ce van de Berge (Goes). 11/12j* Leo Combee (Giessen). 6 t/mlOj 1. Niels v/d Boomgaard (Katten#: Hilversum. Rabobank wielen» Junior-vrouwen: 10. Anneliess (Kruiningen), 12. Denise i (Goes). NK junioren. Jongens. 100 slag junioren 2: 23. Sander var I wenhuyzen (Stormvogel) 1.20,45 rugslag junioren 2: 20. Sanderi Nieuwenhuyzen 1.13,76.4x 100' slag estafette: 38. De Stom» 4.16,49 39. De Schelde 4.21,07100 derslag junioren junioren 3: lf- van Wallenburg (Luctor et Ere I.07,60 200 vrije slag junioreni Sander van Nieuwenhuyzen V. 100 vrije slag junioren 2.10.Sa van Nieuwenhuyzen 1.00,44 70 S Roovers (Stormvogel) 1.04,83. j ren 4: Toby Aarnoutse (Bevers 0.57,99 200 vlinderslag junior» II. Roderick van Doeselaar 3,10.07 schoolslag junioren 2: 17. Ld« van Poele 2.54,60 26. Sander vM" wenhuyzen 2.57,75. junioren 3 Alex Eversdijk (Bruinvis) 2-51,28' wisselslag junioren 2: 20 W van Poele 5.39,09. junioren4:12| Kampman 5.21,92. Meisjes f schoolslag junioren 1: 16 de Haard (Stormvogel) 126.lt® vrije slag junioren 1: 26. MonVB Haard 1.07,78. 200 schoolslagm ren 1: 7. Monique de Haard 3* 200 rugslag junioren 1:17 ''"T de Haard 2.49,30 100 vlinders*® nioren 19. Monique de Haard'" J junioren 2: 6. Jacqueline B«'« (Bevelanders) 1.13,37 200 wisssv junioren 1: 12. Monique deJ-JI 2.46,35 4x100 vrije slag estn 25. De Stormvogel 4.36,10 1W' slag junioren 1:15. Moniqued^ 1.17,41 4x100 wisselslag esU™ 21De Stormvogel 5.14,47.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16