Maak er een Kleintje van. REGISTREREN Kleintjes online én in de krant O "O Kleintjesmarkt.n Meer dan een postzegel ledereen kan diabetes krijgen y f Diabetes Fonds sa 0- maandag 13 juni 2005 jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.lang zaljeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubi leumverrassing! U vindt daar info over diabetes en prakti sche Leef-Langer-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Diabetes is ongemerkt uit gegroeid tot een ware volks ziekte. Wereldwijd zijn er al 1 77 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende dia beten opsporen, ledereen kan daarom gratis zijn gezondheid testen via www.langzaljele ven.nl. Een stille epidemie? Ja! Diabetes treft 1 op de 20 Ne derlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oorzaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, onge zonde voeding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Het is al gewoon onder veertig en dertig jarigen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds heeft uw hulp nodig. Alleen dan kunnen we: onderzoek blijven uitvoeren om meer te leren over dia betes werken aan preventie en ge nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter wordend aantal mensen met diabetes stoppen het aantal onbekende diabe ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijgen. Een gift aan het Diabetes Fonds is écht een investering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet de we reld uit! 0 Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Ceef aan diabetes en geef om jezelf G i TO 5 766 Grote schoon maak? Uw koopjes op internet én in de krant Wat is uw slechtste fietspad? Meld uw klacht, liefst met foto, op www.fietsersbond.nl voor kinderen door kinderen bijvoorbeeld voor Loes: misselijk. Nu ben ik weer beter en geej meegemaakt. Van mij nemen ze dingen aan, omdat ,k het zei, MBBi De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl Stapsgewijs plaatsen Vergeet je telefoonnummer/e-mail niet te vermelden bij de advertentie in de krant Kies de rubriek waarin je je advertentie wilt plaatsen Je advertentie is gratis als je iets aanbiedt dat minder dan 100 euro kost Val meer op door je tekst in kleur te plaatsen op internet Met de pluscode is je advertentie makkelijk te vinden op internet. Als abonnee plaats je per jaar 3 x gratis als je iets aanbiedt dat meer dan 100 euro kost Geef aan in welk dagblad je wilt plaatsen PiT Betaal via een automatische machtiging of je creditcard Klopt alles? Klikdanopaccoord f Geef hier de tekst op voor je internetadvertentie -i Val meer op met een foto bij je internetadvertentie irrr,"™- Een fotoicoon geeft aan datje op internet een foto geplaatst hebt Snel gevonden. Snel verkocht. gehandicapte kind 'De NSGK toont al 55 jaar/ wat kinderen met een handicap wél kunnen. Dat klinkt mij als i muziek in de oren.' Vlietstraat 15, Terneuzen TeL 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40