GEBR. DOMIMCUir' ft PZC 0 Behadicapf of chronisch riek? PZC Eorsek fl/VGO maak(t) beter leven mogelijk! IN VLISSINGEN (PAAUWENBURG) ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Aan alle bewoners van Walcheren maandag 13 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verloving Wij zijn verloofd. Mirjam Pikkaart Ron Kempkes Joucas, Gordes, France, 4-6-2005 Overlijden Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Theo Sies Theo, bedankt voor je inzet tijdens je jaren als groepsvoorzitter! Scoutinggroep "De Golfbrekers" Enige en algemene kennisgeving Dag lieve Dirk! Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Geheel onverwachts is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Dirk Stroo in de leeftijd van 41 jaar. vader en moeder Stroo Corrie en Zdravko Nico en Mieke Bram en Wilma Piet en Paulien neven en nichten Vlissingen, 11 juni 2005 Correspondentieadres: A. Bosschaertstraat 20 4383 SM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Dirk te nemen op donderdag 16 juni van 10.45 tot 11.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Plotseling overleed Dirk de zoon van A. Stroo - A. de Pauw A. A. Kaljé - E. W. Stroo Geschokt en met verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze welpenleiding, Dirk Stroo We wensen zijn familie veel sterkte toe met dit ver lies. Scouting Baden Powell Zeeuwse Scouts voor Roemenië Oubaas Suurmond stam 'De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Geheel onverwacht is, omringd door haar dierbaren, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, mijn dochter en schoondochter Marja Opdam-de Jonge 10 april 1958 tlljuni2005 Dick Opdam Miranda en Jankees, Jeffrey, Kevin Vera en Robèrt C. J. de Jonge-Neuteboom J. de Jonge, in herinnering A. Johanningmeijer-Meiland Kasteelstraat 36,4421 EJ Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de familiekamer van rouw- centrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Alg. Begraafplaats) te Kapelle. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 15 juni om 12.45 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapel le. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde kerk. Marja hield veel van bloemen. Blijf bij mij Heer, want de avond is nabij de dag verduisterd, Heere blijf bij mij. Als and're hulp mij ontbreekt, geluk mij ontvliedt, der boze hulpeloze hulp, verlaat mij niet. Lieve Marja we zullen je humor en vriendschap missen. Joke en Peter Anja en Miel Arend-Jan en Yvonne Erik en Gerda Neven en nichten Lieve Marja Weer samen met vader Wie had dat gedacht Maar waarom zo snel Waarom zo onverwachts Joke en Peter Anja en Miel George en Cathy Chloë en Yelmen Judith en Chris Met verslagenheid hoorden wij zaterdag van het plot seling overlijden van onze Marja Gedurende 15 jaar verzorgde Maija bij ons het inte rieur. In haar verliezen wij een lieve vriendin en een plichtsgetrouwe medewerkster die op haar manier in vulling gaf aan haar werk. Wij wensen Dick en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Den Dekker Muziek bv Ad en Annemarie Sjaak Ruud Huub In verband met het overlijden van Marja zijn wij woensdag de gehele dag gesloten. Den Dekker Muziek bv Kapelle Soms gebeuren er dingen waar geen woorden voor zijn. Marja Opdam Geschrokken zijn wij door je plotseling overlijden. Dankbaar voor meer dan 15 jaar inzet. We zullen je missen. Kapsalon Gerrie Gerrie en Giel-Jan Amanda, Jeanette en Petra Ma Den Dekker Wij wensen Dick, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven: Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Uit dit geloof heeft Marja Opdam-de Jonge geleefd en weten wij dat zij nu bij haar Heer is. Trooste de Heer haar man, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden met die zekerheid. Marja heeft bijzonder veel betekend voor de jongeren binnen onze Gemeenschap.Wij, jong en oud, zullen haar missen. Met dankbaarheid blijft zij in onze her innering. Evangelische Gemeenschap Rafaël Goes Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ons gewaardeerd kerkenraadslid Chris Traas Wij wensen Mattie, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens de broeders en zusters van de kerkenraad, J. J. Nagelkerke, preses C. G. A. de Peuter-Kooijman, scriba van de Protestantse gemeente 'De Levensbron" te Rilland-Bath En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Na een moedig gedragen lijden, is door God van ons weggenomen, mijn lieve man, onze vader en opa Christiaan Goudappel echtgenoot van Pieternella Goudappel-de Steur Schiedam, 7 december 1931 t Middelburg, 11 juni 2005 Middelburg: Nell Goudappel-de Steur Pieter Goudappel Danny Goudappel-Groenewegen Maks Nina Grevelingenstraat 9 4335 XB Middelburg De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Als een klein vogeltje zo teer, vloog zij langzaam neer. Moegestreden maar niet alleen, ging je zacht van ons heen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Janna Pieternella Jacomina Hamelink-Gaanderse (Jannie) Dreischor Vlissingen 26 februari 1924 12 juni 2005 Middelburg: F.D. Hamelink Middelburg: Leo en Ria Hamelink Shanon en Martijn en kinderen Cyrina Richard Schijndel: Linda en los Blommaert Maarten en Marlous Esther en Tono Adr. Coortestraat 17 4336 DL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 16 juni van 11.45 tot 12.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 13.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Het kaarsje is op dit is waar jouw reis stopt. Het vogeltje fluit, maar jouw boek is uit. De lucht is blauw het zonnetje lacht. Dag oma rust zacht. Dag Oma Flat Martijn en Sharon Quinten, Joëlle en Colin BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij geheel onver wachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Gerardina van Riet-Polak Geboren te Schiedam Overleden te Middelburg 2 juni 1923 11 juni 2005 Middelburg: W.C. van Riet Marga Baan-van Riet Rinus Baan Herma van Riet Tilburg: Helga en Jan Venhuizen: Hanko en Pauline 4331 SM Middelburg Molstraat 10 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het Rouwcentrum Mid delburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De uitvaartdienst, welke geleid wordt door de Kapi teins lansen, zal gehouden worden op woensdag 15 juni om 13.30 uur in de zaal van het Leger des Heils, Hoogstraat 20 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Bevorderd tot heerlijkeid. Door de Heer is thuisgehaald zuster Gerardina van Riet-Polak "Ik vermag alle dingen in Hem, die mij kracht geeft. (Fil. 4:13) Korpsofficieren, plaatselijke officieren, heilsoldaten, adherenten en vrienden Leger des Heils, korps Walcheren Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oud-oma Cornelia de Visser-van Dommele echtgenote van Willem Pieter de Visser Oud-Vossemeer t Westkapelle 2 april 1920 12 juni 2005 Zoutelande: W.P. de Visser Westkapelle: Bert en Jannie de Visser Inge en Gene Sherney, Richen Irma en Bas Ria de Visser t Koudekerke: Manon en Reginald Veerle, Linde Scheldestraat 7 4374 BM Zoutelande De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben donderdag 16 juni om 11.00 uur, in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Wij ontvingen het bericht dat op zondag 12 juni jl. is overleden Oma de Visser Ons medeleven gaat uit naar Manon, opa De Visser en verdere familie. Zoutelande: Jan Julia René Linda Marc Michelle Jan-Willem Noor Moegestreden overleed in de leeftijd van bijna 96 jaar onze oom en huisvriend Johan van Leeuwen Wolphaartsdijk, Ter Valcke Goes, 14 juni 1909 11 juni 2005 Oom Han was sinds september 1990 weduwnaar van Adriana Carolina de Rijke. Samen hadden zij één dochter die hen voorging in S 1953 op 19-jarige leeftijd. Fam. van Leeuwen: Prinsendijk 4 7478 PB Diepenheim Fam. Wisse- Zandijk: Dijkwelseweg 23 4421 PN Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 15 juni van 13.30 tot 14.00 uur in het rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel le. De afscheidsdienst begint om 14.00 uur. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kattendijke. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in het voornoemd rouwcentrum. Dankbetuiging Dankbetuiging Hartverwarmend waren de reacties na het overlijden van Ingrid Corina Kars-Koole Wij willen een ieder bedanken die op welke wijze dan ook, hetzij met een brief, kaart, bloemen, handdruk (soms zonder woorden) of het alleen maar er zijn, mede leven heeft betoond. Allemaal blijken van vriendschap en liefde die wij enorm hebben gewaardeerd. Een extra dankwoord en waardering is er voor onze huis arts dokter Van der Veen, ook voor dokter Visscher en dokter Van Halteren van het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes. Namens haar echtgenoot H. Kars en kinderen Ouders, zus en broer van Ingrid Hartelijk dank voor alle felicitaties die ik heb gekregen voor mijn 85-ste verjaardag. Dank aan alle kinderen voor de vliegreis. Het was onvergetelijk. M.C. Stouten-Stouten Oosterland 6a spierziekte A.I.S. te lijf. Giro tee eee t.r.v. A.I .S. Centrum - Amsterdam ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS. R.V.SEK Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus nl gemeente Ontwerp-beschikking Wet milieubeheer Onderwerp Burgemeester en wethouders hebben op 7 maart 2005 a aanvraag om een vergunning op grond van de Wet heer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Politie Zeeland te Midi voor het oprichten en in werking hebben van e centrum annex politiebureau. De inrichting is g Finlandweg I te Nieuwdorp. Het college is van plan de gevraagde vergunning te vertes Aan de vergunning zullen voorschriften verbonden worder j bescherming van het milieu. Inzage U kunt de aanvraag, de ontwerp-beschikking en de overig; g belang zijnde stukken van 13 juni tot en met 17 juli 2005 r» in het gemeentehuis tijdens de openingsuren. Bedenkingen Schriftelijke bedenkingen kunt u tot en met 17 juli 2005 ten aan burgemeester en wethouders van Borsele, Postb 4450 AA Heinkenszand. Uw persoonlijke gegevens worden bekendgemaakt als u daar apart (schriftelijk) om vraagt Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling met deger" te over de aanvraag en het ontwerp van de beschikking, ko hierom telefonisch (0113 238383) verzoeken. De aanvrage in de gelegenheid gesteld worden om daarbij aanwezig te Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotivw bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewiss kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij keur uiterlijk één week voor het einde van de inzageterm? U kunt te zijner tijd alleen beroep instellen als u bedei hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking of als aantonen, dat u redelijkerwijs niet tot het inbrengen van b« kingen in staat bent geweest. Dit beroep kunt u dan in<üa bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Heinkenszand, 13 juni 2005 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leider Tel 071-5769476 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTOR Selfsupporting Air giro 7 800 800 Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden 0f het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANG0! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud' De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 18 jaar) in het bezit van eigen auto die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele autowijken in uw buurt vrij Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast een vaste vergoeding zijn er veel extra's Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! van maandag 13 juni tot en met vrijdag 17 juni 2005 Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. werkzaamheden verrichten op Walcheren aan het waterleidingnet. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28