mathilda wisse Izaak Kole zaterdag 11 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 vla e-mail: alléén in Wordbestanri aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend en bestuurslid Theo Sies Je inzet voor Scouting, je humor, het ad rem reageren en jouw genieten van het leven zullen we nooit ver geten. We wensen Hannie, en alle familieleden, heel veel kracht en sterkte toe met dit enorme verlies. Stichting Scouting Hopman Verniel stam, Goes Bram, Karin en Pieter Geest van hierboven, leer ons geloven, hopen, Liefhebben door uw kracht! Hemelse Vrede, deel U nu mede aan een wereld die U verwacht! Na een samenzijn van 45 jaar is onverwacht van mij heengegaan, mijn innig geliefde vrouw Martha Wesdorp echtgenote van Michiel Dierings Breskens. Temeuzen, 28 september 1937 9 juni 2005 Breskens: M. E. Dierings Familie Wesdorp Familie Dierings Dorpsstraat 95 4511 ED Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 14 juni om 14.00 uur in de S.O.W. kerk te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ontmoeting", naast de kerk. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt en met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Theo Sies We waren nog maar net begonnen! We wensen Hannie, en alle familieleden, heel veel kracht en sterkte toe met dit enorme verlies. Bestuur Stichting beurtvaarder "Frans Naerebout" Huwelijk Getrouwd Marije C. de Visser en Benjamin Vaandrager Middelburg, 11 juni 2005 Song Sung Blue Neil Diamond Na een moedig dragen, is helaas te vroeg overleden mijn liefste echtgenote, onze lieve moeder en schoonmoeder Lineke Lems-de Bert (Magdalena Maria) The Last Farewell Roger Whitaker Oost- en West-Souburg, t Gent, 17 januari 1953 9 juni 2005 Groede: C. W. Lems Arnhem: Dennis en Hanneke Roosendaal: Rudi en Quirine 4503 AS Groede Mr. A. Roeststraat 4 De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op dinsdag 14 juni om 10.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Jubileum Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Martha Dierings Jarenlang was ze onze zeer gewaardeerde vaste orga- niste in de zondagse erediensten. We bidden Michiel heel veel sterkte en troost toe. Kerkenraad Ned. Hervormde gemeente te Nieuwvliet Jos op 't Hof Marian op 't Hof gaan op vrijdag 17 juni 2005 trouwen. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.50 tot 21.00 uur op boerderij "Hooggelegen", Steenzwaanweg 1 te Nieuwerkerk. Ons adres: Steenzwaanweg 1 4306 PG Nieuwerkerk kadotip: 13 Paulina Kareke-Nieuwenhuijse onze moeder eri'schoonmoeder dan zegt iemand - i anders daar komt ze V ,7/ In verwachting op {T-, een weerzien Apolonka en fos Op zondag 19 juni 2005 zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Ko Stroo en Maatje Stroo-Huibregtse 60 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op zaterdag 18 juni van 15.30-17.30 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40, 4371 RE Koudekerke. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. De dood is niet braaf en de dood is niet stout de dood is niet jong en de dood is niet oud. De dood is geen warmte geen ijzige kilte de dood is een veilige heilige stilte. Overleden: Lineke Lems geb. de Bert dochter van: J.A. de Bert C.E. de Bert-Keymel in herinnering zus van: Jan de Bert Joke Philip de Bert Nicole in herinnering tante van: Barbara de Bert Groede, 9 juni 2005 Overlijden Op mijn vakantieadres heb ik tot grote ontsteltenis vernomen, dat mijn zoon Theo geheel onverwacht en veel te vroeg is overleden. Theo Sies Leiden, Vlissingen, 4 september 1965 9 juni 2005 Je moeder Anne Marie Bil van Ruiswijk Geschokt door het plotseling overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante Lineke Lems-de Bert Vlissingen: Ch. H. Lems (in herinnering) S. Lems-Wolf A. Lems G. J. Lems-Westdijk Ede: Ch. H. Lems J. E. Lems-de Wolde Vlissingen: E. L. Lems C. van der Vliet 9 juni 2005 Tot ziens, lieve Oma We houden van je Esther, Rinus en Natasja Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeilvriend en be manningslid Theo Sies Wij wensen Hannie veel sterkte toe om dit verlies te mogen dragen. Theo, we zullen je gezelligheid en spontaniteit moe ten missen bij ons aan boord. Zonder jouw hulp moeten wij nu onze koers bepalen op zee. Jouw koers gaat ergens anders heen. Tot ziens vriend, wij zullen je missen. Bemanning van de Magnifique Johan-Dirk van der Endt lan-Jaap de Baar Mark Rijk Frank Huige Voorbij, voorbij, o en voorgoed voorbij. J. C. Bloem Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is onverwachts overleden mijn lie ve man en onze pa Egbert van Wijk 16 januari 1929 t 8 juni 2005 Emmer-Compascuum Middelburg Middelburg: Barbara van Wijk-van Oudenaarden Middelburg: Bert van Wijk Amsterdam: Ronald van Wijk We bedanken alle medewerkers van de afdeling Nierdialyse van het Oosterscheldeziekenhuis in Goes voor de goede zorg. Gen. Eisenhowerlaan 64 4333 BS Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 juni om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Omdat Egbert een gift voor de Nierpatiëntenvereniging "Oosterschelde" op prijs gesteld zou hebben, zal hiervoor een collectebus aanwezig zijn in de condoleanceruimte. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Ik kan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Met veel verdriet, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvan gen geven wij u kennis dat, voor ons nog onver wachts, uit ons midden is weggenomen mijn dierbare man, onze lieve, zorgzame vader, opa en schoonzoon Christiaan Jan Traas in de leeftijd van 64 jaar. Mattie Traas-van den Berge Marjon en Dick Naomi, Hanna Gert-Jan Ad en Irmgard Michael, Jesse, Kimberly Chris M. van den Berge-Kunst 9 juni 2005 Adr. Butijnweg2,4411 BX Rilland Chris is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar maandag 13 juni van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. L.C.P. Deventer, wordt dinsdag 14 juni om 10.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om 11.00 uur de be grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in "De Levens bron" nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Vaar-wel Theo Sies Wij wensen Hannie en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Koen en Margriet Dag Theo Hannie, we zullen er altijd voor je zijn! Karin Peter Barbara Edwin Rik Amber, Bram Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Theo Sies Wij wensen Hannie heel veel sterkte. Namens de Lutem scoutinggroep Middelburg Tot onze droefheid is overleden mijn geliefde broer, zwager en onze oom Pieter Adriaan Verboom Domburg: Matty en Paul Poelman-Verboom Neven en nichten Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze Admiraal. Theo Sies Onze gedachten gaan naar Hannie en de familie. Scouting Heenetrecht Tholen De vrienden van Theo Een bijzonder mens is niet meer Sneller dan verwacht moeten wij afscheid nemen van onze schoonzoon en de man van onze zus Mattie Chris Traas We missen hem nu al. A. van den Berge (in herinnering) M. van den Berge-Kunst Els en Jaap Willie en Cor Ineke en Jan Maria en André Agnes en Peter neven en nichten Krabbendijke Bedroefd vernamen wij het nieuws van het overlij den van onze goede vriend Willem van den Berge Wat hebben we avonden lang gepraat. Over de mos sels, over vis. Altijd over de visserij. Het waren dier bare, gezellige avonden. Wij wensen Ma, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Kurt en Marianne Habraken Bruinisse, 9 juni 2005 Ontsteld namen wij kennis van het plotseling over lijden van Theo scout in hart en nieren. We wensen de nabestaanden veel sterkte toe. "Scoutinggroep De Scheldezwervers" "er is een tijd van komen er is een tijd van gaan de tijd van gaan is nu gekomen" Na een arbeidzaam leven is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa 25 december 1922 t 9 juni 2005 Kapelle: A. Kole - Rottier Kapelle: Ad en Anneke Kole - Burger Isaac en Diana, Carmen Annedien en Harold, Tom, Anne Kapelle: Cees en Bea Kole - Fongers Marjet en Eelco Menno Dreischor: Marianne Kole en Jan Smidt Marieke eit Yuri Niels en Mary Goes: Jacqueline en Hans van der Haar - Kole Eva en Peter Mischa Kapelle: Roland Kole en Karin Faber Pippin Puck Mims Correspondentieadres: Fam. A. J. Kole, Elstarstraat 57, 4421 DV Kapelle Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 13 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle.De afscheids dienst zal worden gehouden op dinsdag 14 juni om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koorkerk van de Hervormde kerk. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden onze lieve, meelevende groot- en overgrootvader Simon Leendert Schot in de leeftijd van 92 jaar. We zullen hem erg missen. Ida en Marcel Dennis, Sharon Heieen en Gerard Marlot Simone en Hendrik-Jan Davey, Ian Marianne en Niels Chrisje Ida en Ad jeanine, Corstian, Siebren, Dirma,irB Robert en Daniëlle Annerienke, Brigitte, Koen Simon en Ina Anne, Inge, Bas Nini en Tom Veerle, Myrthe Serge en Inge Simon en Miriam Adalina, Brendina Margaret en René Jacco en Miranda Lourent Silvia Sharon Willem en Gemma 7 juni 2005 "Ik heb u bij uw naam geroep gij zijt Mijn Jesajafi Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede da ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het oir den van onze tante en oud-tante Jacoba Pieternella van der Maas-Boule weduwe van Hendrik van der Maas in de leeftijd van 93 jaar. Utrecht: Jaap en Tinie Schagen: Adrie en Nelly Oost-Souburg: Rinus en Anneke Serooskerke: Jan en Mineke Yerseke: Piet Heemstede: Kees en Linda Kamperland: Ko en Janneke Kamperland: Henk en Anja Rijen: Johan en Carien Kloetinge: Domina Koudekerke: Gertjan Zeist: Jaap en Janneke Achterneven en achtemichtc Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Vliedberg", appartement en de Thuiszorg, voor de liefdevolle verpleging Koudekerke, 9 juni 2005 Correspondentieadres: Torenstraat 43,4353 AB Serooskerke Onze tante is opgebaard in het Monuta Stiltec trum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4ate lijnsplaat, waar gelegenheid is tot afscheid neme maandag 13 juni van 19.00 tot 20.00 uur. Dinsdag 14 juni zal er om 13.00 uur een afschr dienst worden gehouden in "De Casembroothu Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis pla. vinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop ise legenheid tot condoleren in "De Casembroothuis Heden werd van ons weggenomen onze geliefde broeder, behuwd broeder, oom en oudoom Willem Dekker in de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: E. Willemse-Dekker P. Willemse Renesse, 9 juni 2005 Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze geliefde zwager en oom Willem Dekker Serooskerke: P. Louwerse Souburg: C. P. Schoe-Lous Purmerend: M. Schoe-Baas Neven en nichten 't Is avond, stille... en, mij omtrent, is iets, of iemand, onbekend, die zachtjes, mij beroerend, zegt: 't Is avond en 't is rustens recht. Guido Gezelle Na een mooi en voltooid leven ging van ons heen, mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Janna Vos echtgenote van Egbert Prent geboren 26 september 1917, overleden 9 juni 2005 te Brouwershaven te Goes Zierikzee: E. Prent Jenny de Vos-Prent Kees de Vos Jeanine en Ronald Sonja en Rick Scottie Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat2-319 4301 VC Zierikzee Dinsdag 14 juni om 10.15 uur zal er een herden kingssamenkomst worden gehouden in de zaal van Woonzorgcentrum "Poortershof", Poortdijkstraat 2 te Brouwershaven, waarna de begrafenis omstreeks 11.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Brouwershaven. Maria Geertruida Frederika Julien-Mentink "Moeders" Weduwe van F.L.J. Hofsteenge en Dr. P.F.J.A. Julien Rotterdam 22 juli 1910 t Zierikzee 9 juni 2d Freek en Lanie Hofsteenge Vico en Bernez, Mae-Kenneth en Melody Henry Hofsteenge Lotte Lies en Karei Houtman Olivier en Dimitri An en Jos Ruigrok-van der Werve Vos, Mans en Maaike Correspondentieadres: Fam. Houtman, Donkereweg 52,4317 NM Schuddebeurs - Mammie houdt van veldbloemen - De crematieplechtigheid zal plaatsvinden mm 13 juni om 13.00 uur in het crematorium te Mi burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kojf# mer van het crematorium. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "ik ben wat moe." En op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Dag lieve Oma Brouw Jeanine en Sonja In goede herinnering aan de schipper-eigenaar van de hoogaars Andries-Jacob (YE 36) Andries Jacob Verschuure 8-6-2005 Stichting Behoud Hoogaars Bestuur en bemanning Dankbetuiging Overledenenzorg met aandacht Het eerste contact na een overlijden WIST U DAT... het u altijd vrij staat de overledenenverzorgster te kiezen die wilt? de kosten voor de overledenenzorg dan niet ook nog eens door de uitvaartondernemer in rekening kunnen worden gebracht? Mathilda Wisse Overledenenzorg. Als het écht persoonlijk moet zijn. Dag en nacht bereikbaar 0113-217060 of 06-24650772 Voor melding van overlijden en voor informatie (folder) Voor de vele blijken van belangstelling bij ons v huwelijksjubileum op 10 mei j.L, zeggen wij u to dank. In het bijzonder onze dank aan de MuziekverenigiS' Amore uit Noordgouwe voor hun muzikale hulde. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden Zierikzee: D. Viergever en L. C. Viergever-Goudz»® Voor de vele blijken van medeleven die wij mochtï vangen na het overlijden van onze geliefde vader vader, broer en zwager Laurens Cornelius Bimmel zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Bc3 Voor meer familieberichten zie pagina 26

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 66