Ba e n n lobTrack. n Evides zoekt 2 productietechnici m/v i JONGENEEL HET HOUT NOOIT OP! ides TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND zoekt Process Operator (m/v) TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND zoekt Application Engineer (m/v) Total dtp-er/signmaker [•l*Bl*l magazijn-/ expeditiechef m/v Kijk ook op 11 JUNI 2005 -W27 HHHBH voor de afdeling Operations geschikte kandidaten voor de functie van De functie Als operator word je in volcontinudienst ingezet op meerdere productie-units voor de besturing van diverse installaties. Operators zijn bij TRN overal inzetbaar. Je krijgt een persoonlijk ontwikke lingstraject waarin je een aantal units leert beheersen. De benodigde vooropleiding voor deze functie is een afgeronde of binnenkort af te ronden technische of maritieme opleiding op MBO- of HBO-niveau (bv. SWTK, AOT, Wtb, Pt), Vapro-B en/of Vapro-C. Ons aanbod TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie sollicitatie Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. 0113-619251. Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Roel Adriaansens, Manager Operations, tel. nr. 0113-619 341 Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dagen - richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210, 4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: gerard.drost@TRN.nl Het werken met ademlucht kan onderdeel uitmaken van de functie. Aanname in de functie kan alleen plaatsvinden onder voorbehoud van medische goedkeuring met betrekking tot dit aspect. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ,ao 50240 Evides voorziet 2,5 miljoen klanten in het zuidwesten van Nederland van drinkwater. Naast deze kernactiviteit produceert èn levert Evides Industriewater, een onderdeel van Evides N.V., tevens andere waterkwaliteiten voor grote industriële klanten in Nederland en Duitsland. Evides bezit en beheert verschillende industriewater- en afvalwaterzuiveringsinstallaties. De installaties worden intern ontworpen en gebouwd door Evides Industriewater en beheerd op basis van Build Own Operate overeenkomsten gedurende een periode van 15-30 jaar. Hierdoor fungeert Evides Industriewater als waterpartner voor haar klanten in diverse sectoren, zoals de chemische-, petrochemische-, energievoorzienings- en voedingsindustrie. Bij de afdeling Operations Industriewater (IW) zijn twee vacatures voor de functie van productietechnicus. Eén vacature ten behoeve van IW Regio Midden (locatie Wranghe, Kapelle) en één vacature voor IW Regio Zuid (locatie DECO, Hoek). De IW Regio's Midden en Zuid zijn verantwoordelijk voor de productie en levering van diverse soorten water aan industriële klanten middels diverse zuiveringstechnieken waaronder membraanfiltratie en ionenwisselaars. Tevens is IW Regio Midden verantwoordelijk voor de zuivering van industrieel afvalwater in Vlissingen-Oost. Direct ressorterend onder het Regiohoofd Midden en Regiohoofd Zuid hebben wij behoefte aan twee productietechnici; één met als standplaats Kapelle en één met als standplaats Hoek. Uw functie U bent (mede)verantwoordelijk voor controle, bediening en onderhoud van de installaties binnen de regio. Uw taken bestaan o.a. uit het uitvoeren van onderhoud, controle en bediening van de installaties, het oplossen van storingen en het begeleiden van werkzaamheden door derden. Consignatiedienst kan onderdeel zijn van de functie. De eisen Voor deze functie heeft u een MBO-diploma nodig IW Regio Midden; elektrotechniek, IW Regio Zuid; Werktuigbouw), aangevuld met vakgerichte opleidingen (voor IW Regio midden op het gebied van afvalwater en voor IW Regio Zuid op het gebied van mem braanfiltratie en ionenwisselaars) of de bereidheid deze te volgen. U heeft enkele jaren werkervaring binnen het vereiste vakgebied. U bent in het bezit van een rijbewijs. Karakteristieke eigenschappen U hebt een flexibele instelling en beschikt over een analystisch denkvermogen. U bent in staat om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken. Bovendien bent u bereid om waar nodig bij te springen in één van de andere regio's binnen Industriewater. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie en afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer F, van Damme, Manager Operations IW, telefoon 010-2935219. Uw schriftelijke sollicitatie richt u binnen 14 dagen aan Evides, afdeling Personeel- en Organisatiezaken, Postbus 4472, 3006 AL Rotterdam Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. waterbedrijf TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. (TRN) is een dochteronderneming van de oliemaatschappij Total en het chemieconcern The Dow Chemical Company. Total is één van de grootste internationale petroleum- maatschappijen en is met zo'n 120.000 werknemers actief in meer dan 100 landen. The Dow Chemical Company is een internationaal chemisch concern met ongeveer 46.000 werknemers, actief in meer dan 180 landen. De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen- Oost, beschikt over een aardolieraffinage- complex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzine, diesel, huisbrandolie, vlieg tuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en ARBO is van primair belang. voor de Computer Sectie geschikte kandidaten voor de functie van De functie De Application Engineer draagt zorg voor het verder ontwikkelen en onderhouden van Plant Management Applicaties en SCADA-systemen. U stemt de informatievoorziening af op de behoefte in de operationele afdelingen van de raffinaderij middels realisatie van automatiseringsprojecten en het onderhouden/verbeteren van bestaande computer toepassingen. Tevens stuurt u als projectleider contractors aan met betrekking tot het realiseren van automatiseringsopdrachten, waarbij u regelmatig in deze projecten ook op technisch vlak meewerkt. U participeert in IT-projecten in het bedrijf en borgt ken nis van de ontwikkelde systemen in de organisatie door het vervaardigen van systeem- en gebruikershandleidingen, het opstellen van operationele procedures en het geven van presentaties/trainingen aan zowel eindgebruikers als direkte collega's. In deze functie rapporteert u aan de Chief Computer Section. Uw profiel Opleiding op HBO of WO-niveau met aantoonbare affiniteit en ervaring in In verband met komende projecten waarbij webtechnologie (HTML/ASP/.NET) en kennis van objectgeoriënteerde technieken (C#/.NET) een rol spelen, is kennis en ervaring op dit gebied een pré; De opleiding/ervaring moet blijk geven van een gedegen kennis van project methoden en applicatie-ontwikkelmethoden; Sterk ontwikkeld analytisch vermogen, in staat zijn om problemen op een creatieve, pragmatische doch gestructureerde wijze op te lossen; Kennis van SCADA systemen (bij voorkeur lnfoPlus-X/IP.21) alsmede SQL, Windows NT/2000/2003/XP, (relationele) databases (Oracle) en database benaderingstechnieken is vereist; Enige kennis van VMS is een pré; Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, alsmede interesse voor en/of kennis van raffinaderijbedrijfs- en productieprocessen zijn onontbeerlijk. Gedegen kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; Bereidheid zich in de omgeving van de raffinaderij te vestigen. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante per- spectieven binnen onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secun daire arbeidsvoorwaarden. Informatie sollicitatie: Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. (+31) 113 619 251. Voor meer inhoudelijke informatie neemt u contact op met Jacco Mes, Chief Computer Section, tel. nr. (+31) 113 619 280. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dagen - richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210, 4380 AE VLISSINGEN,of per e-mail: gerard.drost@TRN.nl Een assesmentcenter kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i&o 5024c voor ca. 24 uur Wij zoeken een ervaren dtp'er voor het produ ceren van full colour prints en plots. Je werkt op een Apple met Photoshop, Illustrator en Signalize. Je bent nauwkeurig, positief en flexibel. Daarnaast ben'je bereid aanvullende cursussen te volgen om op de hoogte te blijven van je vakgebied. Wij bieden je een plaats in een klein en informeel team met een gevarieerde klantenkring. Ervaring met een grootformaat full colour printer is een pré. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met cv voor 25 juni a.s. naar: franc@franckruitbosch.nl of Postbus 2232,4460 ME in Goes. Meer info: 0113 227547 FRANC WÊÊkJF KRUITBOSCHBHK RECLAME! LOGISTIEK Havenwerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost Als Havenwerker houd je je bezig met het laden, lossen en ver plaatsen van goederen vanaf schepen, vrachtwagens en treinen. Voor deze functie is het belangrijk dat je in het bezit bent van een VCA-certificaat. Ben je met in het bezit van een VCA-certificaat dan is er een mogelijkheid om via Tempo-Team Uitzendbureau je VCA-certificaat te behalen! Ben je gemotiveerd? Neem dan snel contact op! Informatie: (0118) 41 48 70, Stefanie Celeijnse, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen Chauffeur m/v vooreen bedrijf in Vlissingen-Oost. Als chauffeur houd je je bezig met het laden, lossen en ver plaatsen van auto's die vanaf schepen en treinen binnen komen. Voor deze functie heb je minimaal twee jaar je rijbe wijs en een VCA-certifiaat Ben je niet in het bezit van een VC A-certificaat dan is er een mogelijkheid om via Tempo-Team Uitzendbureau je VCA-certificaat te behalen! Je werkt in ploegendienst. Ben je gemotiveerd? Neem dan snel contact op! Informatie: (0118) 41 48 70, Stefanie Geleijnse, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen (Vork)Heftruckchauffeur m/v voor een bedrijf in Vlissmgen-OosL Als (Vork)heftruckchauffeur houd je je bezig met het laden, lossen en verplaatsen van goederen.Voor deze functie ben je in het bezit van een heftruckcertificaat en een VCA-certificaat, Ben je gemotiveerd? Neem dan snel contact op! Informatie: (0118) 41 48 70, Stefanie Geleijnse, Coosje Buskenstraat 150, Vlissmgen www.tempo-team.nl tempo-team uitzendbureau mg Koninklijke Jongeneel B.V. is een van de grootste partijen op hei gebied van hout, plaatmateriaal en ofbouwproducten voor de professionele bouw en Industrie. Het bedrijf telt ca. 650 medewerkers verdeeld over 35 regionale yestigingen in Nederland. De directie en ondersteunende centrale diensten zijn gevestigd in Utrecht. Ter versterking van ons team in Terneuzen zoeken wij een De functie: Je bent verantwoordelijk voor het goed functioneren van het magazijn (juiste ontvangst, opslag, beheer en uitgifte van goederen) en tevens voor de machinale (juiste planning). Je geeft leiding aan een team van medewerkers (chauffeurs, magazijnmedewerkers en machinalemedewerkers) en bent verantwoor delijk voor de expeditie. Tevens ben je bereid ook zelf de honden uit de mouwen te steken. Je bent de uitvoerende schakel tussen onze verkopers en de klanten. Je ziet er op toe dat de ARBO-voorschriften worden nageleefd en bent het aanspreekpunt voor onderhoud van machines, gebouwen en terreinen. Wat vraagt Jongeneel: Je hebt een opleiding op MBO-niveau, aangevuld met cursussen op logistiek gebied. Kennis van de hout- of bouwbranche is een pré. Daarnaast beschik je over aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie. Tevens beschik je over leidinggevende en commerciële capaciteiten. Je denkt en bent klantgericht, I probleemoplossend en hebt een flexibele instelling. Het werken onder druk is voor jou een uitdaging. Wat biedt Jongeneel: Jongeneel biedt een afwisselende, zelfstandige functie bij een professionele organisatie. Verder bieden wij naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Reactie: Ben jij degene die wij zoeken, stuur dan je sollicitatiebrief CV binnen 14 dagen aan Koninklijke Jongeneel B.V. t.a.v. Ada Brefeld, afdeling Personeelszaken, Postbus 49,3500 AA Utrecht of via e-mail a.brefeld@jongeneel.nl. Voor meer informatie over de functie en ons bedrijf kun je contact opnemen met de heer M. Simons, manager, onder telefoonnummer 0115 - 613655. Voor algemene bedrijfsinformatie kun je ook onze website bezoeken: www.jongeneel.nl. Stichting R.-K. en P.-C. Onderwijs 'De Linie' I zoekt m.i.v. het schooljaar 2005-2006 een gemotiveerde en bij voorkeur een in leerlingen zorg gespecialiseerde leerkracht (wtf. 0,4731) Voor de onder haar bestuur staande school voor speciaal basisonderwijs 'De Brug' te Hulst. Ben jij iemand, die Wat bieden wij? een uitdaging ziet in het werken in het speciaal basisonderwijs? de kwaliteit van de school verder wil helpen uitbouwen? ook inzetbaar is als begeleider van individuele leerlingen? waarde hecht aan sfeer en leerlingen een gedegen pedagogisch klimaat kan bieden? collega wil zijn in een enthousiast schoolteam? bereid is tot verdere studie? beschikt over een flinke dosis humor en goede contactu ele vaardigheden? Dan ben jij de leerkracht collega, die we zoeken. een goed uitgeruste school; salarisschaal maximum LB; een prettige en uitdagende werksfeer; Nadere informatie kun je inwinnen bij I.I.E. van Eck-Colman, directeur van de school; tel. (school) 0114 - 370884 of (privé) 0114 - 321106. Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatiebrief met je c.v. voor 18 juni a.s. naar bovengenoemde Stichting, Postbus 220, 4560 AE Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 57