Banen (<Q) lobTrack.nl 'oedhart Coremans Allround stoffeerder Provincie Zeeland Hoofd afdeling Beheer<v/m) Seniormedewerker l&A/Bedrijfsvoering wm) Junior beleidsmedewerker recreatie en toerisme (v/mi 2 Beleidsmedewerkers Openbare Orde en Veiligheid iv/m) WE Mm AND ERVAREN ELEKTRO MONTEUR Filiaalleiders m/v Voor onze filialen in Zeeland en Bergen op Zoom zoeken wij: Vervangend Filiaalleiders m/v Verkoop- medewerk(st)ers DE MOL (AANKOMEND) WERKVOORBEREIDER TIMMERMAN/ AFMONTEERDER Ben de Graaff lapijt&parket Koeltechnisch Servicemonteur PROJECTCALCULATOR ENGINEER Kijk ook op 11 JUNI 2005-Wt; Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. vacaturenummer 3.11.05 Integraal management van de afdeling Beheer. Vertalen van de beleidsuit gangspunten van de directie naar de strategische afdelingsdoelstellmgen en visie voor de langere termijn voor de afdeling Beheer, waarbij moet worden in gespeeld op politiek-bestuurlijke en maatschappelijke ontwikkelingen. Verantwoordelijk voor leiding of deelname aan nationale en/of provinciale pro ject/werkgroepen en overlegkaders. De eerste gespreksronde is gepland in week 36. WO-niveau civiele techniek. 36 uur, bruto maandsalaris minimaal 4296,= en maximaal 6137,=, inlichtingen: de heer ir. J.W. Stalknecht MBA, 0118-631565 Een assessment onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sluitingsdatum sollicitatie 25 juni 2005. waarnemend hoofd afdeling bedrijfsvoering vacaturenummer 1.05.05 Draagt zorg voor de beleidsontwikkeling en (vakinhoudelijke) coördinatie van ICT-avtiviteiten. en voor verdere opbouw en onderhoud van het systeem van (integrale)kwali- teitszorg. Volledig waarnemen van het afdelingshoofd bij zijn afwezigheid. WO-niveau en relevante werkervaring. 36 uur per week; bruto maandsalaris minimaal 2785,27 en maximaal 3978,96. Inlichtingen: heer ir. R. Wildschut, hoofd afdeling Bedrijfsvoering telefoon 0118-631852. Een assessment onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sluitingsdatum sollicitatie 20 juni 2005. instroomfunctie met een 90% deeltijdbetrekking vacaturenummer 1.07.05 De provincie Zeeland heeft zich tot taak gesteld om regelmatig pas afgestu deerde mensen de gelegenheid te bieden werkervaring op te doen en deze functie biedt die mogelijkheid. De werkzaamheden omvatten: assistentie verle nen bij uitvoeringszaken rond de kustaanpak, recreatiemobiliteit en toeristi sche infrastructuur alsmede ondersteuning verlenen bij de beleidsvoorberei ding op het gehele terrein van recreatie en toerisme. Een zojuist afgeronde universitaire opleiding in een functie relevante oplei dingsrichting. 32 uur per week; bruto maandsalaris minimaal 2382,29 en maximaal 3403,27 bij een voltijdbetrekking. Inlichtingen: heer drs. H.E.C.M. Thomaes, hoofd afdeling Economie, telefoon 0118-631419. Sluitingsdatum sollicitatie 20 juni 2005. el X I I vacaturenummer 5.05.05 Beleidsadvisering en implementatie van nieuw beleid op het gebied van open bare orde en veiligheid; advisering en ondersteuning t.a.v. het toetsen van rampen-, rampenbestrijdingsplannen en de regionale beheersplannen; initië ren, begeleiden en zonodig meewerken aan projecten t.a.v. provinciaal veilig heidsbeleid; deelnemen aan de provinciale staf ten tijde van crisissituaties. Academische opleiding c.q gelijkwaardig werk- en denkniveau; kennis van vei ligheidsvraagstukken; inzicht in het functioneren van de (provinciale) overheid; gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; werkervaring in soortgelijke functie is een pré. Bruto maandsalaris minimaal 2.785 en maximaal 3.978 per maand. Inlichtingen: dhr. mr. L.C.M. van Vlaanderen, hoofd afdeling KJB, telefoon 0118-631490. Sluitingsdatum sollicitatie 25 juni 2005. Stuur uw sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacature nummer naar: Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoorwaar den en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Installatiebedrijf !/h>gs/antie ymr com/orfaie/wo/ien UnetoVni t\ Uw adres voor: Loodgieterswerk Sanitaire Installaties Gas en Water Centrale Verwarming Elektra Dakdekkerswerk Onderhoud Inst. Bedr. Zuidweg - Zwartepoorte Tel 0113-561386. Fax 0113-563181 - Postbus 18.4450 AA Heinkenszand - Meulweg 1, 4451 HN Heinkenszand Ons bedrijf is werkzaam in woning en utiliteitsbouw en de particulierensector. Het bedrijf heeft 17 medewerkers in dienst. Wij zijn op zoek naar: Functie eisen: Zelfstandig kunnen werken Vlot werktempo, flexibel en accuraat Wij bieden: Een prettige en dynamische werkomgeving Arbeidsvoorwaarden volgens de cao van klein metaal Ben u geïnteresseerd, stuur dan schriftelijk en binnen 14 dagen een brief CV naar bovengenoemd adres, t.a.v. dhr D.F. Verduyn. Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden I in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; II - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel Ij hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premit Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. mevr. W.H.M. Hoornick, Postbus 1850,4700 BW Roosendaal TIMMERFABRIEK Timmerfabriek De Mol B.V. is een toonaangevende producent van houten kozijnen, ramen en deuren. Wij produceren voor aannemers en particulieren in geheel Zuid West Nederland. Met een personeelsbestand van 19 personen produceren en leveren wij volgens KOMO, SGT en met eventueel FSC voor de nieuw bouw, verbouw, renovatie en restauratie. Om aan blijvende vraag van onze clienten te kunnen blijven voldoen zijn wij op korte termijn opzoek naar een: In een ervaren team bent u in deze functie verantwoordelijk voor het maken en produceren van tekeningen t.b.v. onze productieafdeling. In deze functie is communicatie met opdrachtgevers, leveranciers en onze productie van groot belang voor het goed en duidelijk produceren van kozijntekeningen, uittrekstaten, en bestellingen. Fuctie eisen: Minimaal MBO bouwkunde Kennis en ervaring met Auto Cad, Word en Excell Flexibele en stresbestendige eigenschappen. Ervaring in de (houten) kozijnindustrie is een pre, niet noodzakelijk. Tevens zijn wij op zoek naar een: In de afdeling waar de kozijnen worden afgemonteerd bent u in een team verantwoordelijk voor het geheel kant en klaar maken van ons eindpro duct door het samenstellen van kozijnen, ramen en deuren tot gevelele menten volgens onze eigen productietekeningen. Functie eisen: LTS bouw Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Beide functies conform CAO voor de timmerfabrieken Indien u geintresseerd bent in deze functies kunt u de sollicaties voor 21 juni richten aan: Timmerfabriek De Mol B.V. T.a.v. Marco Traas Postbus 52, 4450 AB, Heinkenszand. Solliciteren per mail is ook mogelijk timmerfabriek@demol.nl Ben jij de collega die de schouders er onder zet? Ben de Graaft zoekt voor haar vestiging in Vlissingen een: Werken bij Ben de Graaff is werken voor kwaliteit Wij zijn één van de meest toonaangevende bedrijven in het zuiden van Nederland op het gebied van interieurinrichting. Met jouw kennis en kunde zorg je steeds weer voor een perfecte afwerking. Spreekt dit je aan? Dan ben je bij Ben de Graaff in Vlissingen aan het juiste adres. Voor deze functie vragen wij een enthousiaste stoffeerder die van alle markten thuis is. Je moet onder meer tapijt, vinyl, marmoleum en laminaat kunnen leggen, gordijnen kunnen hangen en zonweringen kunnen plaatsen. Ben de Graaff biedt je een leuke baan in een enthousiast team. Dus, solliciteer bij Ben de Graaff vooreen baan die echte verschil maakt! Wil je meer weten over deze baan? Bel dan eens met de heer H. Sulkers, telefoon 0118-418414 en maak een afspraak voor een goed gesprek. Ons adres is Koudekerkseweg 9, 4382 EA Vlissingen. Kijk ook op www.bendegraaff.nl Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Nijverheids weg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B.V. is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde cob- densors hoofdzakelijk voorde industriële koel-en vrieslechniek. Het bedrijf maakt onder deel uit van het internationale GEA concern. De fabriek in Sint-Maartensdijk produceert voor een breed scala van industriële en sem industriële toepassingen. Om een goede service te kunnen verlenen aan onze klanten zijn wij op zoek naar een: Functie inhoud: U verleent service aan onze klanten en geeft desgevraagd koeltechnische adviezen U beoordeelt garantieklachten en adviseert het bedrijf in deze U zorgt voor volgafspraken en bespreekt deze met de servicecoördinator U rapporteert aan de Manager Engineering Profiel: U hebt een opleiding op MBO - niveau en heeft affiniteit met elektrotechniek U hebt ruime koeltechnische ervaring met de moderne installaties U hebt een positieve en klantvriendelijke benadering U bent gespreksvaardig in de moderne talen, met name engels en duits U bent bereid om regelmatig te reizen in binnen- en buitenland waarbij overnachtingen nodig kunnen zijn U bent in het bezit van het diploma KTC en STEK en van het VCA certificaat. De juiste kandidaat bieden wij naast een prima salaris, een uitstekend pakket sécundai- re arbeidsvoorwaarden, een afwisselende en zelfstandige functie. Een serviceauto wordt ter beschikking gesteld. Hebben wij uw interesse gewekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Goedhart Cooling Equipment B.V. t.a.v. de heer M. Smits Postbus 13 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, Manager Personeel Organisatie, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665. E-mail: m.smits@goedhart.nl Metaalbewerking Gereedschapmakerij Ter versterking van onze werkvoorbereiding zoeken wij een enthousiaste en dynamische Functie-informatie: - het beoordelen van projecten op het gebied van maakbaarheid: - het calculeren van projecten en het uitbrengen van offertes; - het ontwerpen en construeren van blaas- en spuitgietmatrijzen met behulp van Pro-Engineer; - het uitbesteden van werkzaamheden en het opvolgen hiervan; - het op projectbasis inkopen van materialen en andere projectgerelateerde onderdelen; - het analyseren van problemen bij blaas- en spuitgietmatrijzen en het aangeven van technische oplossingen; - het afstemmen met de planning v.w.b levertijden, - klantencontacten onderhouden. Wie zoeken wij - u kent de mogelijke spuitgiet-, pers- en blaasproductieprocessen en de bediening en de werking van de productiemachines; - u heeft ruime ervaring in het vervaardigen van productiematrijzen met behulp van machinale verspanings technologieën; - u beschikt over een ruime materialenkennis; - u beschikt over goede communicatieve eigenschappen; - u bent een goed organisator; - u werkt projectmatig en gestructureerd; - u bent stressbestendig en flexibel qua instelling; - u beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; - u beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Wij bieden: - een contract van 38 uur per week voor de duur van één jaar. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Invulling per direct; - een uitdagende baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; - een informele werksfeer; - ruimte voor eigen initiatief. Inlichtingen en solliciteren: Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Kees Coremans, telefoonnummer: 0113 - 55 16 22. Algemene bedrijfsinformatie vindt u op onze website www.corerv Schriftelijke sollicitaties met cv kunt u tot uiterlijk 8 juli 2005 richten aan: Coremans B.V. ter attentie van Kees Coremans (Directeur) Haltestraat 78, 4411 NH Rilland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42