PZC Tijssen vloert zoon van legende Lotz wilde meer zijn dan een knecht Van Grunsven en Van der Vleuten verzorgen clinic Jean Paul de Bruijn ongeschonden door eerste ronde op WK in Spanje Moeder van Tijssen ligt op sterven Dubbelslag van Dumoulin 4 Transfer van De Bruijn naar BC Deurne afgeketst Artsen hebben weinig kijk op sportblessures Pistons bereikt NBA-finale ten koste van Heat uitslagen agenda woensdag 8 juni 2005 door Frits Bakker LUGO - De ene Kobayashi is de andere niet op het biljart. Hide- aki was net twee jaar toen zijn vader Nobuaki in 1974 het mo nument Ceulemans in Antwer pen versloeg en wereldkampi oen driebanden werd. Zijn jong ste zoon, figuurlijk gesproken een zakjapanner vergeleken bij zijn vader, speelt nu het WK in Lugo en werd op de eerste dag van het toernooi met 3-1 afgeser veerd door John Tijssen. Jean Paul de Bruijn kwam later op de avond ook zonder schade door de eerste ronde van de schiftingen. In de statige Spaan se toernooizaal, waar de gale rijen op de openingsdag nog dunbevolkt waren, ontdeed de Hulstenaar zich met droge cij fers (3-0) van de onervaren Mi guel Guixe uit Uruguay. Dick LUGO - John Tijssen, die giste ren op het WK driebanden in Lu- go zijn eerste partij won, kreeg na die partij een zorgelijk tele foontje. „Mijn broer vertelde me dat mijn moeder op sterven ligt." De Brabantse biljarter verkeer de tot gisteravond laat in grote onzekerheid over het vervolg van het WK. „Volgens mijn broer heeft mijn moeder nog maar een paar dagen te leven. Ik wil het nog even afwachten, maar als het nodig is, stap ik di rect op het vliegtuig." Tijssen speelt vandaag zijn tweede par tij in de poule tegen Rodriguez uit Peru. Bij winst gaat hij door naar de laatste zestien. Op het toernooi voor de we reldbeker in Sluiskil moest Tijssen al op de dag van de ope ning naar huis afreizen, omdat zijn vriendin door complicaties een zwangerschap moest afbre ken. Jaspers was vrij op de eerste dag. Het 58e wereldkampioenschap van de driebanders kreeg giste ren bezoek van een van zijn le gendes. Nobuaki Kobayahi, de beste van de wereld in 1974 en 1984, kwam twee dagen overge vlogen uit Tokyo om zijn 32-jari- ge zoon Hideaki te zien spelen. De oude meester (63 nu) kan zelf de keu nauwelijks meer ter hand nemen. De linkerarm toont tekens van zware slijtage en fysiek is de Japanner ook niet meer in zo'n beste staat. Hideaki, één van de vier kinde ren, runt samen met zijn vader de drie biljartcentra in Tokyo, maar heeft lang niet de klasse van de vroegere kampioen. „Het is zo druk met de zaken, dat ik zelf niet veel kan biljarten", ex cuseerde hij zich voor het mati ge optreden tegen Tijssen. De partij was ook nog eens sneller uit dan verwacht. Toen Nobüaki onder applaus de zaal binnen kwam, waren de ballen al opge borgen. Het knikje met het hoofd is nog net als vroeger, na een gewon nen partij of een mooi punt. De verhalen dat hij een zware drin ker is geworden, zijn sterk over dreven. „Het gaat goed met mij, behalve dan met die slechte arm", zei de man die ooit de bedwinger was van de toen nog onaantastbare Raymond Ceulemans. Wedstrij den speelt hij al lang niet meer, een echte opvolger is er nooit ge komen in Japan. Ook Hideaki heeft niet de illusie ooit in de voetsporen van zijn vader te tre den. Gokkers Voor Jean Paul de Bruijn (winst op Guixe met een moyenne van 1.406) en John Tijssen waren de eerste matchpunten goed voor de koppositie in de poule. De 40-jarige Zeeuw hoefde zich niet bovenmatig in te spannen. Zijn tegenstander, een 29-jarige speler wiens vader in Montevi deo in een gevaarlijk circuit van gokkers op het poolbiljart te recht is gekomen, is een van de hooguit vijftig driebanders uit zijn land. „Ik wilde als kleine jongen ook pool spelen, maar mocht niet van mijn vader, om dat er veel geld en geweld in om gaat", vertelde hij na zijn partij. Het driebanden heeft nog te veel geheimen voor hem om spe lers uit de top en de subtop te kunnen bedreigen. „Het was een mooie opwarmer, die ik zonder echt goed te spelen makkelijk won", zei De Bruijn, die maandagavond na aankomst in Lugo nog bange uren beleef de door het verdwijnen van zijn biljartkeu tijdens de binnenland se vlucht vanuit Madrid. „We hebben daardoor de bijarts niet kunnen verkennen, maal ais ik goed ben, stap ik daar snel overheen." Dat bleek ook wel in het ongelijke gevecht met de Zuid-Amerikaan. Na een stroef begin (15-6 in vijftien beurten) werd de tegenstander kansloos opgerold. Twee vlotte setjes (15-1 in acht en 15-7 in ne gen, met een serie van negen) le verden de maximale score op. „Ik had in het begin last van klamme handen, door de hitte in de zaal", verklaarde De Bruijn. „Daarna kreeg ik het bil jart goed onder controle." John Tijssen haalde tegen Koba yashi nog een iets hoger niveau. Met de setstanden 15-11, 10-15, 15-12 en 15-9 (1.375 gemiddeld) kwam de Tilburger onbedreigd over de finish. CHAUFFAILLES - Samuel Dumoulin heeft gisteren de tweede etappe van de Dauphiné Libéré gewonnen. De Franse wielrenner, met zijn 1,60 meter de kleinste in het peloton, was na een rit over 187 kilometer tussen Givors en Chauffailles de snelste in een kop- groepje van vier, dat ruim drie minuten voorsprong had op de ach tervolgers. Dumoulin versloeg Anthony Charteau, Fx-édéric Finot en Frédéric Bessy. De 24-jarige Fransman, rijdend voor Ag2R Pre- voyance, nam tevens de koppositie in het algemeen klassement over van de Amerikaan Hincapie. Pedro Horrillo ging gisteren niet meer van start. De gevolgen van zijn zware val van maandag waren der mate dat het verstandiger was niet meer op de fiets te stappen. De Raborenner liep een fikse kniewond op. foto Jacky Naegelen/RTR door Frits Bakker LUGO - De transfer van Jean Paul de Bruijn, van zijn Bel gische club Zele naar het Ant werpse BC Deurne, gaat niet door. De Hulstenaar werd deze week op de hoogte gesteld dat de overgang is afgeketst. De Bruijn ging niet akkoord met de eis van BC Deurne om voor de sponsor in de Europa cup voor teams te spelen. „We zijn met Delta/Ockenburgh kam pioen van de eredivisie gewor den. Met die club ga ik Euro pees spelen." In de competitie wilde de drie- bander zowel voor Delta/- Ockenburgh in Nederland voor BC Deurne in België ctK petitie op het hoogste nive] spelen. Bij BC Deurne was b plan dat hij teamgenoot \vg van Caudron, Leppens en man. Volgens De Bruijn is de hand;, wijze van de Belgen niet al; elegant geweest. „Ludo Dii die met mij heeft onderhand over de transfer naar Deur. zei eerst dat er geen problem waren. Maar nu heeft hij dat ik niet hoef te komen als met Delta de Europacup spa Mijn vorige Belgische club h. ik al afgezegd. Dat betekenti; dat ik nu zonder sponsor ai België." door Lucien Roelandt NIEUW- EN ST. JOOSLAND - Zeeland is weer een hippisch evenement rijker. Komend weekeinde wordt het Dressuur Event Zeeland in Nieuw- en Sint Joosland gehouden. De organisatie is in handen van de Stichting Hippische Sport Zee land. Het evenement wordt opge luisterd door 's werelds beste dressuuramazone, Anky van Grunsven, en de Nederlandse topspringruiter Eric van der Vleuten. Anky van Grunsven verzorgt zondag een dressuurclinic. Ze geeft les aan de Zeeuwse talen ten Jessica en Chantal Nijpjes, Miranda Weijermans en jeugdin- ternational Stephanie de Fr el. Eric Van der Vleuten geeft tij dens de clinic onderricht aan jeugdtalent Dennis Evertse en Sandy den Exter. De wedstrijden en de clinics worden op de vernieuwde terrei nen van manege De Kroo aan de Boomdijk in Nieuw en Sint Joos land gehouden. De ruiters heb ben een wedstrijdring van 75 bij 65 meter ter beschikking. Het losrijden kan gebeuren in ring van 20 bij 60 meter. Bove dien vindt m,en op het hippk complex ook nog een binnen; nege met een oppervlakten 2400 vierkante meter. Dit ali is voorzien van een Achterben bodem. Die bodem wordt ruiters en deskundigen als de; tieme ondergrond voor het te ren van topprestaties schouwd. Martin de Kok van de sticht; „We beschikken nu overs buitenaccommodatie in Zeek waar we trots op kunnen 25 Het is de bodem waar ruiter van droomt. Als org nisatie hoef je je ook al ge zorgen meer te maken. Op 5e bodems kun je altijd rijd Wij verwachten dat dit positieve uitwerking zal hete op de hippische sport in land." De clinic van Anky van Gra ven is zondag om 14.00 uur E' van der Vleuten komt om uur in actie. Zaterdag en zondag worden ook nog wedstrijden gehoué Het wedstrijdprogramma opi terdag en zondag begint 13.00 uur. GRONINGEN - De meeste art sen hebben bar weinig kijk op sportblessures. Onfortuinlijke- sporters worden van het kastje naar de muur gestuurd. Een sporter met een knieblessure doet er gemiddeld vier bezoe ken, vier verschillende artsen, drie werkdiagnosen en zes we ken over voordat er een diag nose is gesteld. Sportgeneeskundige prof. dr. R. Diercks zei dat gisteren in zijn oratie aan de Rijksuniversiteit Groningen. Door gebrek aan kennis bij artsen duurt het her stel van een blessure langer dan nodig is en moeten veel sporters vooi'tijdig stoppen. Dat moet en kan anders, aldus de nieuwe hoogleraar. Jaarlijks lopen anderhalf mil joen Nederlanders een sportbles sure op. Ongeveer 150.000 mel den zich bij de eerste hulp, bij 6800 mensen volgt opname in het ziekenhuis. Het herstel ver loopt niet altijd voorspoedig: 20 tot 30 procent van de patiënten met sportletsel kan een jaar la ter nog steeds niet sporten. Een deel houdt blijvende beperkin gen aan de blessure over. Vol gens Diercks adviseren veel huis artsen ten om-echte rust bij pijn- klachten. „Dat lijkt zeer kosten effectief, maar leidt in veel ge vallen tot langdurig sportver- zuim." ANP MIAMI - De basketballers van Detroit Pistons verdedigen van af morgen hun titel in de Ameri kaanse profcompetitie NBA te gen de San Antonio Spurs. De troit won het zevende en beslis sende duel van de play-offs in de Eastern Conference met 88-82 van Miami Heat. Pistons dankte de zege voor een groot deel aan Richard Ha milton (22 punten) en Rasheed Wallace (20 punten). Het slot- duel in de best-of-seven om het kampioenschap van de Eastern Conference was spannend tot het eind. Met nog een kleine an derhalve minuut op het score bord leidde Miami nog met 79-78. Vedette Shaquille O'Neal van de Heat (goed voor 27 pun ten) kon niet verhinderen dat Pistons alsnog won. ANP Wielrenner keert na epo-vondst niet meer terug in het peloton door Patrick Delait SMEERMAAS - Zijn ogen dwalen vaak af naar een onbestemde plek, woorden stokken vaker dan normaal in zijn mond. Marc Lotz is een week na de epo-vondst in zijn huis nog altijd beduusd, maar langzaam begint de keiharde werkelijk heid wel tot hem door te dringen. „Ik kom nooit meer terug in het peloton." Een nuchtere jongen als Marc Lotz die met epo rotzooit: het klonk vorige week bijna ongeloofwaardig. Besef je zelf hoe stom je bent geweest? „Ik heb nog altijd slapeloze nachten. Mid den in de nacht woi'd ik wakker en dan begint alles weer door mijn hoofd te ma len. Ik wilde de puntjes op de 1 zetten voor de Tour de France, maar ik heb he laas een puntje te veel gezet. Stom na tuurlijk. Ik kan de klok niet meer terug draaien." „Ik zal moeten wennen aan het idee dat ik geen renner meer ben. Normaal reed ik nu in de Dauphiné. Vanmorgen heb ik voor het eerst in mijn leven de houten vloer in de woonkamer geboend. Dat is de werkelijkheid." Waarom heb je het risico genomen? Je reed een prima voorjaar, zat in de voorse lectie voor de Tour en kreeg bij Quick- Step veel waardering. „Vorig jaar heb ik in de Tour drie keer voor de etappezege gestreden. Telkens kwam ik net tekort. Hetzelfde gebeurde dit jaar in de Brabantse Pijl en de Amstel Gold Race. Dat heeft mij aan het denken gezet. Ik wilde meer zijn dan die eeuwige knecht. Met een beetje medische hulp - kon ik misschien winnen. Ik wilde niet al leen in de wedstrijd tot het uiterste gaan, maar ook erbuiten." Nu je tegen de lamp bent gelopen heet het dat je dom hebt gehandeld. Voor het zelfde geld wasje de dans ontsprongen. „Ik heb brute pech gehad. Iemand heeft mijn naam bij justitie laten vallen. Ik heb die man via een vriend één keertje ontmoet, maanden geleden. Dat was to taal onschuldig. We hebben destijds een beetje lacherig over anabolen gesproken. Hij doet aan bodybuilding, vandaar. Maar verder heb ik met die jongen hele maal niks te maken." Kom nou, de Belgische justitie komt toch niet zomaar met tien man op bezoek in je appartement in Smeermaas. Zij moeten concrete aanwijzingen hebben gehad. „Ik weet niet wat ze precies zochten. In elk geval geen epo, die stond toevallig in de koelkast." Er zouden ook groeihormonen en anabo len zijn gevonden. „Onzin. Daags nadien is alles onderzocht en daarna heeft justitie meteen zijn excu ses aangeboden. De groeihormonen en anabolen waar ik urenlang over onder vraagd ben, bleken volstrekt legale vita minepreparaten en aminozuren." Mare Lotz zet zijn handtekening voor de Amstel Gold Race. Het was één van de laatste koersen voor de Limburger. foto Peter Schols/GPD Waar kwam de epo vandaan? „Dat zeg ik liever niet. Ik wil de fietsen de jeugd niet op slechte ideeën brengen. *Het is in elk geval niet moeilijk om aan epo te komen." Ingewijden als Maarten Ducrot en Harm Kuipers zinspeelden vorige week open lijk over een mogelijk netwerk. Moeten we hen geloven? „Ik weet niet wat andere jongens doen. Iedereen denkt dat wij alleen maar over doping kletsen, maar dat is nonsens. Ik heb mijn gebruik altijd geheimgehouden. Het is al stom genoeg om met epo te expe rimenteren, laat staan dat ik er andere jongens bij ga betrekken." Deed je dan alles zelf? Ook de inspuitin gen? „Je begint als amateur met vitamines uit een potje. Daarna leer je hoe je vitamines moet inspuiten. De volgende stap is dan snel genomen. Je weet dat het vei-boden is, maar haast ongemerkt schuiven de grenzen op." Volgens specialisten is het ongecon troleerde gebruik van epo levensgevaar lijk. „Ik wist waar ik mee bezig was. Op inter net bulkt het van de informatie. Zolang je het bij kleine doseringen houdt, blijft het risico beperkt. Mijn hematocrietwaar des zaten in elk geval ruim onder de kriti sche grens van vijftig. Dokter Ivan van Mol, ploegarts van QuickStep vertelde me onlangs dat ik niet de bloedspiegel heb van een dopinggebruiker." Zeg je nu dat QuickStep op de hoogte was van het gebruik, maar alleen aan de alarmbel trok als gevaar dreigde? „Absoluut niet. De ploeg wist er niks van. Anders zouden ze me wel gesteund hebben." Het bezit van epo logenstraffen had niet gekund, maar waarom heb je ook meteen toegegeven dat je een gebruiker bent. Nog nooit heb je tijdens een controle posi tief gelest. „Achteraf is dat misschien niet slim. Maar op dat. moment was ik totaal over rompeld door die inval van justitie. Bo vendien werd ik serieus onder druk ge zet. Ik mag er niet veel over kwijt, maar dat verhoor in Tongeren was echt intimi derend. Wanneer heb. je het besluit genomen om epo te gebruiken? In de Volkskrant werd gesuggereerd dat je al bij Rabo over de schreef ging. „Hoe komen ze daar bij? Ik ben er pas een paar weken geleden mee begonnen." Kan een renner in het moderne profwiel- rennen nog zonder verboden middelen. Danny Nelissen noemde profs slaven van het systeem. „Onzin. Coureurs zijn geen slaven. Ik ben in elk geval nog nooit door iemand onder druk gezet. Bovendien is het nog heel goed mogelijk om puur natuur te rij den. Renners bepalen zelf hoe ver ze wil len gaan." De epo van Frank Vandenbroucke was zogezegd bestemd voor zijn hond, die van Raimondas Rumsas voor zijn schoon moeder. Beiden zijn gestraft, maar ma ken inmiddels opnieuw deel uit van het peloton. Voor jou lijkt dat er niet meer in te zitten. „Ik ga ervan uit dat het voorbij is. In principe mag ik vier jaar niet meer voor een team uit de Pro Tour rijden en in een kleinere ploeg heb ik geen zin. Ik probeer niettemin het positieve te zien. Ik heb nu meer tijd om in de gewone maatschappij terug te keren. Misschien dat ik opnieuw ga studeren. Het liefst zou ik piloot wor den, maar dan ben ik opnieuw veel weg van huis. Dat wil ik mijn vriendin niet aandoen. Zij en mijn familie hebben mij er de voorbije week doorheen gesleept." GPD Miami. NBA, play-offs (best-of-se ven). Eastern Conference, finale: De troit Pistons - Miami Heat 88-82. Eind stand: 4-3. Pistons in finale NBA tegen San Antonio Spurs. Middelburg. Indoorcompetitïe. A-poule: 1Van Gilst/Hogeweg 154 ron den, 2. Veersedam Racing 153 ronden, 3. Cafétaria 't Frietuus 152. Stand: 1. Van Gilst/Hogeweg 140 punten, 2. Auto Sturm 120, 3. RISA Racing 93 punten. B-poule: 1. Midlife Racing 151 ronden, 2. F1 Palace 150, 3. Sportpunt Café 149. Stand: 1. Midlife Racing 141 punten, 2. Sportpunt Café 112, 3. F1 Palace 96. Lucky Day 3723: 1-4-13-16-21-27-28- 29-33-36-38-43-46-48-50-57-66-68-77-80 (onder voorbehoud). Londen. Queens, mannen. Eerste ronde: Philippoussis (Aus) - Sluiter (Ned) 6-4 6-0, Dent (VSt/9.) - Beh- rend (Dui) 6-4 6-3, Zib (Tsj) - Haehnel (Fra) 6-3 6-4, Toersnov (Rus) - Bjorkman (Zwe) 7-5 6-3, Gasquet (Fra/10) - Tipsare- vic (SMo) 6-1 7-6 (3), Muller (Lux) - Ben- neteau (Fra) 6-2 6-3, Mirnij (WRu/15) - Berdych (Tsj) 7-6 3-6 6-2, Philippoussis (Aus) - Sluiter (Ned) 6-4 6-0, Dent (VSt/9) - Behrend (Dui) 6-4 6-3, Zib (Tsj) - Haehnel (Fra) 6-3 6-4, Toersoenov (Rus) - Bjorkman (Zwe) 7-5 6-3, Gasquet (Fra/10) - Tipsarevic (SMo) 6-1 7-6 (3), Müller (Lux) - Benneteau (Fra) 6-2 6-3, Delgado (Eng) - Monfils (Fra) 6-2 6-4, Hernych (Tsj) - Clement (Fra) 6-4 2-6 6-2, Karlovic (Kro) - Mertinak (Slw) 7-6 (2) 7-6 (4), Mathieu (Fra) - Baghdatis (Cyp) 4-6 7-6 (4) 6-4. Tweede ronde: Hewitt (Aus/1) - Malis- se (Bel) 6-7 (4) 7-5 7-5, Henman (Eng/3) - Ginepri (VSt) 7-6 4-6 6-1, Stepanek (Tsj/4) - Carraz (Fra) 6-2 4-6 7-5. Halle. Mannen. Eerste ronde: Norman (Bel) - Christop- he Rochus (Bel) 6-4 3-6 6-1, Ferrero (Spa) - Voltsjkov (WRu) 6-7 (5) 6-4 6-4, Wang Yue-Tzuoo (Tai) - Llodra (Fra) 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2, Federer (Zwi/1) - Söderling (Zwe) 6-7 (2) 7-6 (2) 6-4, Schüttler (Dui) - Nalbandian (Arg/5) 6-3 6-3, Kohlschreiber (Dui) - Johansson (Zwe/6) 7-6 (3) 6-1, Norman (Bel) - Chris- tophe Rochus (Bel) 6-4 3-6 6-1, Ferrero (Spa) - Voltsjkov (WRu) 6-7 (5) 6-4 6-4, Wang Yue-Tzuoo (Tai) - Llodra (Fra) 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2, Santoro (Fra) - Pavel woensdag Tennis Lukaart-Nieuwenhuysen Kapelle Open. Locatie: tennisvereniging Kapel le. Aanvang: 16.30 uur. Veldkorfbal Vierde klasse A,B, C. Tweede wed strijd in driekamp nacompetitie om één promotieplaats: Blauw Wit-Springfield (20.00 uur). Locatie: sportterrein De Wei tjes, Goes. Wielrennen Wieleropstapdagen voor de jeugd. Locatie: Skeelerbaan Kastanjestraat, Goes. 16.00 uur: kennismaking met ra cefiets en parkoers. 17.00 uur: dikkeban- denwedstrijd voor de jeugd van 6 t/m 16 jaar). Zomeravondcompetitie. Locatie: Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 mi nuten). 19.15 uur: elite/beloften/ama teurs A/junioren (50 minuten+3 ronden) en veteranen/amateurs B/nieuwe- lingen/vrouwen/S-P (50 minuten+1 ron de). (Roe) 7-5 6-2, Zimonjic (SMo)-Kir (Dui) 6-7 (6) 6-3 6-4. Birmingham. Vrouwen. Eerste rt' de: Grandin (ZAf) - Cervanova (Slw: 6-4, Sequera (Ven) - Raymond (VS'' 6-1 6-0, Vaidisova (Tsj/10) - CoherJf ro (Fra) 6-3 6-2, Kirilenko (Rus/15) dak (Oek) 6-3 6-2, Grandin (ZAf)-t vanova (Slw) 6-1 6-4, Sequera (Va Raymond (VSt/14) 6-1 6-0, Tu Weingartner (Dui) 7-6 6-2, Gren (VSt) - Keothavong (Eng) 6-2 6-0,Oi nikovic (Aus) - Shaugnessy (VSt)W (2), Fujiwari (Jap) - Jidkova (Tsj)46i 6-3, Jackson (VSt) - Brandi (PRi)3-6l 6-0, Vento-Kabchi (Ven) - Obatal-'i 7-5 3-6 7-5, Tanasugarn (Tha)-t (Ita) 6-1 6-2, Pratt (Aus) - Castanoi) 7-5 7-5, Daniilidou (Gri) - JeongiJ 6-1 1-6 6-4. Tweede ronde: Sjarapova (Rus! Kremer (Lux) 6-3 6-0, Jankovic (Sl/t - Mirza (Ind) 6-1 7-5, TsjakvetadzelF; - Linetskaja (Rus/12) 4-6 6-4 6-4. Tampere. EK-kwalificatie, groep' Jong Finland-Jong Oranje 1-2 If Jong Tsjechië - Jong Macedonië (0-0). 50. Sverkos 1-0 (strafschop1. Papadopulos 2-0. Stand: 1. Tsjs 6-14, 2. Nederland 7-14, 3. te? 7-12, 4. Macedonië 7-8, 5. ArmeniÜ 6. Finland 6-3. Dauphiné Libéré. Tweede etappf Dumoulin (Fra) 4.47.06, 2. Chat (Fra), 3. Finot (Fra), 4. Bessy (Fra, Hunter (ZAf) 3.16, 6. Hushovd(Noo);! derlanders: 29. Tankink 3.16,46.A' strong (VSt), 60. Moerenhout, 83i huma, 87. Weening, 127, Löwlt' Boogerd, 139. Erik Dekker. Klassement: 1. Dumoulin 1O.08.t6 Finot 0.20, 3. Charteau 0.21,4. Bï 0.28, 5. Hincapie (VSt) 3.06, 6. Led mer (VSt) 3.07, 8. Armstrong 3,12 Posthuma 3.35, 52. Tankink 3.37, Weening 3.43, 71. Moerenhout3/h Lówik 3.55, 120. Dekker 4.05,124,5 gerd 4.08. Terneuzen. Kring Speedo finals Meisjes. Minioren 3 en 4.100m» sel: 12. Manon Terpstra 1.45.42 Romy Hoogendijk 1.47.31 (pr);1y ren Vossen 1.47.64 (pr). 100mviï Romy Hoogendijk 1.29.24 (pr), Hf ren Vossen 1.36.91 (pr). 50m vlW 4. Romy Hoogendijk 47.30; 7. M' Terpstra 49.99; 14. Karen Vossen»; 100m rug: 3. Romy Hoogendi|k1-'- (pr), 14. Manon Terpstra 18. Karen Vossen 1.56.74 (pr) school: 6. Romy Hoogendijk IA (pr), 10. Karen Vossen 1.52.67 (pr!.* oren 5. lOOm vrij: 7. Aster K® 1.26.13. Minioren 6.10Om school: 6. Blij der Niet 1.33.81; 9. Inge Vossen 1> (pr). 100m vrij: 14. Inge W 1.22.74; 15. Billy van der Niet 1 100m vlinder: 16. Inge Vossen I- (pr). 200m wissel: 13. Inge V* 3.23.16 (pr). Jongens. Minioren 3 en 4. 1" vrij: 11. Tom van Gils 1.33,76 100m rug: 8. Tom van Gils 1.41.57; 100m school: 8. Tom van Gils W Minioren 5. 100m school: 7 Koopman 1.48,12; Pim Boot (pr). 100m rug: 12. Kevin Koop 1.41.46. 50m vlinder: Kevin Koof» 54.20. 100m vrij: 10. Kevin K'~ 1.26.99. Minioren 6. 100m school: 1> Edenburg 1.20.79 (pr cr); 9. Fe1": Novoa Sacristan 1.42.16; Mark w 1.51.66. 100m rug: 4. Simon Ede»; 1.20.53 (pr), 14. Mark Roos 1-34.01. nando Novoa Sacristian 1.39-14-1" vrij: 4. Simon Edenburg 11' Mark Roos 1.22.48; 15. Fernando» Sacristan 1.24.91. 100m vlinder- mon Edenburg 1.23.59 (pr); 13-j*" do Novoa Sacristan 1.48.57 (pr)-' wissel: 2. Simon Edenburg 71 (pr), 14. Fernando Novoa Sfr 3.27.93 (pr).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38