Motet uit kast gehaald PZC Kloosterpop is kleiner van opzet Vader en zoon op didgeridoo woensdag 8 juni 2005 vb2(| Richard Walley blaast op de didge ridoo. Richard Walley en zijn zoon Olman geven zondag in Vlis- singen een concert op didge ridoo, het blaasinstrument van de aboriginals, de oorspronkelij ke bevolking van Australië. Het is de eerste keer dat vader en zoon in Europa een gezamenlijk optreden verzorgen. Richard Walley is musicus, ac teur, schrijver, verhalenvertel ler, schilder, danser en regis seur. Hij geldt in Australië als schatbewaarder van de aborigi nalcultuur en ontving daarvoor de Order of Australia. In 2001 verkreeg hij de Honorary Docto rate of letters van de Murdoch University. Richard Walley is actief betrok ken bij het opleiden van de abo- riginaljeugd naar de 21ste eeuw met respect voor him 40.000 jaar oude kennis en cultuur. Hij is geboren in Meekatharra (onge veer 750 kilometer noordelijk van Perth) in 1953. Hij heeft een collectie van zes cd's met didge ridoo muziek geproduceerd, geïnspireerd op de zes seizoenen van de Noongar Aboriginal Ka lender. Vorig jaar was hij voor het eerst in Nederland tijdens het Aboriginal Art Instru ments Festival Amsterdam 2004. Richard Walley beheerst als be speler van de didgeridoo een gro te verscheidenheid aan stijlen, variërend van traditioneel, orke straal, blues, rock 'n' roll, funk en hiphop tot lounge. Zijn zoon Olman heeft doorgaans een ei gen show. Hij experimenteert met moderne muziek als rap en hiphop. De muziek wordt bege leid door sfeervolle beelden op groot scherm. Voorafgaand aan het concert geeft Terence Samson van 12.00 tot 13.30 uur een demonstratie met de Cajon la Peru, een houten kist met het geluid van een drumstel. Hans Tabbers Richard Walley en zoon Olman bespe len de didgeridoo, zondag vanaf 14.00 uur in het Arsenaaltheater te Vlissingen. Het is puur toeval dat dit weekeinde twee ko ren in de provincie uitvoe ringen verzorgen waarin het motet een belangrijke plaats inneemt. Het Vocaal Ensemble Musica Ricercata uit Alblasserdam heeft er een programma op geba seerd, dat zaterdag wordt uitgevoerd in de Grote of Onze Lieve Vrouwekerk in Tholen. Het Bachkoor BWV zal er enkele ten gehore brengen tijdens een concert, zondag in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Toch mag volgens dirigent Jaap de Wit van Ricercata niet de conclusie worden getrok ken dat het motet opnieuw in de belangstelling staat van het gro te publiek. Integendeel, op inter net is opvallend weinig informa tie over deze muziekvorm te vin den, constateert hij. Het motet is ontstaan in de der tiende eeuw. De term is afkom stig uit het Frans en is een ver kleinwoord van mot, dat woord betekent. In het motet is de onderstem doorgaans een fragment uit een liturgisch gezang. De meer be weeglijke bovenstemmen kun nen daar al dan niet commen taar op leveren. Sinds de renaissance is het mo tet vrijwel steeds een meerstem mig en vaak uit meerdere delen bestaand geestelijk gezang, aan vankelijk nog in het Latijn, la ter in de volkstaal, maar zonder liturgisch gebruik. De verschillende stemmen zon gen oorspronkelijk verschillen de teksten, vaak ook nog in ver schillende talen. Later kregen Het Vocaal Ensemble Musica Ricercata met dirigent J§ap de Wit. de verschillende zangpartijen in principe dezelfde tekst, die door elkaar heen werd gezongen (po lyfoon). Dat is ook het geval met de motetten uit de zeventiende en achttiende eeuw, die op het programma staan van Vocaal Emsemble Musica Ricercata in Tholen. De hoofdmoot wordt gevormd door het motet Befiehl du deine Wege van Johann Christoph Alt- nikol (1720-1759), voor vierstem mig gemengd koor. Deze compo nist trouwde in 1749 met Elisa beth, de dochter van Johann Se bastian Bach. Vlak voor diens dood, een jaar later, dicteerde Johann Sebastian aan zijn schoonzoon zijn stervenskoraal Vor deinem Thron tret' ich hier- mit. Van Altnikol zelf zijn tij dens zijn leven geen werken in druk verschenen. Slechts enkele composities zijn in handschrift overgeleverd. Een hiervan is het motet Befiehl du deine Wege. Deze compositie met twaalf va riaties krijgt een nadere toelich ting op deze avond. Verder worden motetten en an der werk uitgevoerd van tijdge noten, onder wie Johann Sebas tian Bach (1685-1750) en zijn zoon Johann Christoph Fried- rich Bach (1732-1795) en Georg Philipp Telemann (1681-1767). 'Zo wordt het motet van Altni kol in een historische context ge plaatst. „Veel componisten hebben motetten geschreven", verklaart dirigent Jaap de Wit. Het waren doorgaans gebruiksmuziekjes, die een keer werden uitgevoerd en daarna weer de kast in gin gen. Het voordeel voor ons koor is dat zij vaak weinig muzikale poespas kennen, maar veelal a capella worden uitgevoerd, zon der instrumenten. Wij hebben alleen een kistorgel als begelei ding. Dat maakt het praktisch gemakkelijk en niet te duur." Hans Tabbers Het Vocaal Ensemble Musica Ricerca ta zingt zaterdag motetten in de Gro te of Onze Lieve Vrouwekerk in Tho len (aanvang 20.15 uur). Het Bach koor BWV is zondag te horen in de Nieuwe Kerk in Middelburg (aan vang 15.00 uur). Vorig jaar werd wat raar naar elkaar gekeken: het Sasse festival Rock Around The Bridge en Kloosterpop in Kloos- terzande werden in hetzelfde weekeinde gepland. Dat moet in het vervolg anders, was de conclusie. Want elkaar in de wielen rijden, daar heeft nie mand baat bij. Dus wordt Kloosterpop dit jaar een weekeinde eerder gehouden dan het festival in Sas van Gent. De opzet van Kloosterpop is dit jaar ook flink gewijzigd. Het festival is nu veel kleiner van omvang: zes bands mogen vanaf half zeven hun kunsten vertonen. De website van Bar De Klaroen (www.deklar- oen.nl), het café van Klooster pop-organisatoren Frank en Christel de Kort, doet vermoe den dat de legendarische John Fogerty zijn band Creedence Clearwater Revival in Klooster- zande laat samenkomen. Dat blijkt misleiding. Het betreft de coverband Clearwater, die zich richt op repertoire van Creeden ce Clearwater Revival. De cover band sluit vanaf half twaalf het festival af met een set van ander half uur. De eerste tonen komen vanaf half zeven van de Oost - Zeeuws-Vlaamse bluesrock band Eyes of Pearl. Daarna is het de beurt aan hun streekgeno ten van Dexter, die zich richt op het bekendere werk van onder andere Anouk, Lenny Kravitz en Melissa Etheridge. Om half negen treedt de band Crackin' Up aan, die zich stort op het repertoire van de Rolling Stones. De zes Zeeuwse muzi kanten van Cosmic Slop bren gen vanaf half tien opzwepende old school funk. De Zeeuws- Vlaamse Draften Blues Band mag het publiek opwarmen voor Clearwater. Na het overlijden van bandlid Peter de Maat was deze band ter ziele, maar de ove rige bandleden hebben besloten de instrumenten toch weer ter hand te nemen. Zij laten in de meest letterlijke zin oude tijden herleven. Raymond de Frel Kloosterpop, Hontenissehal in Kloos- terzande, zaterdag vanaf 18.30 uur. 8 t/m I5f: WOENSDAG Kindertheater Het kindertheater van Brogum geeft een voorstelling. In het programma Tussen fantasie en werkelijkheid wordt op eigen wijze invulling gegeven aan verschillende sproot jes. •Brogum, Zierikzee, 14.00 uur Sim Bolus Poppentheater Sim Bolus speelt De koning is bloot. Naar het sprookje van H. C. Andersen over de ijdele konicf •Ambachtscentrum Goes, 15.00 uur Covers The Clash of the cover bands is toe aan de vijfde voorrondt Er zijn optredens van Jack in the Box uit West-Vlaandere (allround), Meltdown uit Abbenbroek (rock en funk) enD; gin' The Groove uit Amsterdam (disco en dance). •Heartbreak Café. Goes, 21.00 uur VRIJDAG Toneel De voorstelling Scheerlijn gaat in premiere. Het toneelstuk, geschreven door Marieke Korst, wordt ge speeld door tweedejaars cursisten van de Jongerentheate- school De Ambitie. Een groepje jongeren ontmoet elkaar voor een weekje op een camping. •Podium 't Beest, 20.00 uur Anywave Hardere muziek komt aan bod op de eerste avond Anywan Superhero bijt het spits af, gevolgd door The Apers, Peter Pan Speedrock en The Old Firm met Ierse folk-rock. •Brogum, Zierikzee, 20.15 uur Jeugdorkest Het Zeeuws Jeugdorkest verzorgt een concert in het kader van Rondje Zeeland. Thema van het programma is Poëzie, met drie symfonisch- liederen gearrangeerd door P. v.d. Mast (La Vie, l'Amoun La Mort), Adagio uit de eerste symfonie van G. Mahler,0, verture no 3 in d Majeur van J.S. Bach en de jazzhit Fever •Grote Kerk, Goes, 20.00 uur Kleinkunst Adrie Oosterling treedt op. Nog eenmaal brengt hij zijn programma De Puzzel. Deza& ger begeleidt zichzelf op piano, accordeon en keyboard •Huistheater De Twee Duiven, Groede, 21.00 uur Dance Macabre Dance Macabre is een electro-gothic dance party. Met de dj's Azael en Wiscel en de cyberbabes. •Podium De Piek, Vlissingen, 21.30 uur ZATERDAG Survivorsland is een festival tegen kanker. In de grote tent zijn optredens van Nuff Said (rock)Ausli lian Nirvana (grungerock), Allez Mama (Texmex. zydeco). Survivorsband (met Irma en Danny Vera), Kim-Lianen Band (poprock), Surrender (dialectrock), Wishbone Ash (classic rock), Juke Joints (rock rollin' blues). In de kleine tent verschijnen Champagne Charlie (country blues), Martijn Koning (stand-up comedy)Alex Agnewft baretier), Champagne Charlie (country blues) DJ Sand storm (Breakbeat/Electro DJ). •Sportpark Baskenburg, Vlissingen. 12.00 uur Anywave Lokale, regionale en landelijke acts wisselen op twee podii Aan bod komen achtereenvolgens Fitting, Djinns of Razzk Void of Air, Stijlfreakz, Van Katoen, Badly Preserved, Hol low Men, Astral Motors, Springsteen, Plaeto, GruppoSpofl ivo, Trademark en dj Edwin. •Brogum, Zierikzee, 13.55 uur 1 In de serie Vrouwen in de wachtkamer ex poseert Ellen Hondius schilderijen in Gale rie De Praktijk in Wissenkerke. Te zien vanaf zaterdag t/m 29 juli: do, vrij en zo van 13-17 uur. In galerie Het Oude Raadhuys in Burgh-Haamstede exposeren Mieke Diek- man (schilderijen), Klaas-Henk Blonk (keramiek), Glenn Priester (zink objecten), Jose Ras (wandreliëfs), Anita Fleerackers (keramiek) en Joop van Nugteren (brons). Te bezichtigen t/m 31 juli, do, vrij en za 13-17 uur, laatste zondag v.d maand 12-17 uur en tijdens Kunstschouw (18 t/m 26 juni) dagelijks 10-17 uur. Karin de Vylder en Johan van den Boom exposeren t/m 18 juni schilderijen in de Grote of St. Nicolaaskerk in Brouwersha ven. Dagelijks te zien van 13.30-17.00 uur. In de Drukkery in Middelburg is t/m 4 juli- een expositie te zien van zo'n 25 atlassen, waarin leerlingen van de Teeken Akade- mie Middelburg zich hebben uitgeleefd met tekeningen en teksten. De expositie ArTLASSEN, een idee van docent/kunstenaar Ko de Jonge, wordt morgen om 16.30 uur geopend. Te bezichti gen: ma 11-18 uur, dl, wo en vrij 9-18 uur, do 9-21, le zondag van de maand 13-17 Werner Laumer toont tot eind augustus schilderijen in aquarel (abstract) in gale rie d'Oude Lantaarn in Veere. Open: di t/m zat 11-17 uur. Het Veerse Meer, vérleden, heden en toe komst is een foto-expositie in Museum De Schotse Huizen in Veere, speciaal ter ere van het bezoek van Koningin Beatrix. Te bezichtigen: do za en zo: 13-17 uur. Bourgondië en Oranje, 450 jaar markizaat Veere is een expositie in het stadhuismu seum De Vierschhaar in Veere. Te bezichti gen vanaf zaterdag t/m 30 oktober, ma t/m za 13-17 uur, met uitzondering van de vrij dagen in juni en september. Paul Kamper en Marjon Kamper expose ren deze maand bij stichting G2A in Goes. Openingstijden: vrij, za en zo 14-18 uur. De onzichtbaren in beeld is een reizende expositie met foto's van Birmese vluchte lingen, tot 25 juli te zien in de Sint Gertru- diskerk in Bergen op Zoom. De foto's zijn gemaakt door Jan Bogaerts in het vluchte lingenkamp Mae La in Thailand. Te zien: di t/m zo 13.00-16.30 uur. In de beeldentuin van Galerie 45 in West- dorpe is de zomertentoonstelling geopend, die t/m 28 augustus is te bezichtigen. Ex posanten zijn: Chris Arts (beelden van hout, steen en roestvrijstaal), Jehanne Broeders -v.d. Ven (keramiek), Ardi van Elsdingen - v.d. Ven (keramiek), Betsy de Jonge (keramiek), Frans Kegels (beelden van brons en van brons met glas), Ton Koops (beelden van roestvrijstaal), Daniël van Nes (schilderijen), Lis Rumburk (glas objecten en sieraden van glas), Reinhard Froehlingsdorf (glas), Linda en Mark Schot (schilderijen-smeedwerk) en Toos Vos (beelden van brons en steen). Bovendien staan er beelden van verschil lende kunstenaars uit Zimbabwe. Openingstijden: do t/m za 13-17 uur en zo 11-17 uur. Narda Wilken exposeert t/m 26 juni schil derijen in atelier De Paaien in Paal/Graauw. Het betreft veel vrouwenfi guren, met name naakten, in felle kleuren en diverse technieken. Openingstijden: di t/m zo 13-18 uur. Artistiek achter d'n Dieck is een beelde nexpositie die dit weekeinde wordt gehou den in de tuin van Le Marteau in Axel. De exposanten zijn: Marlies Dewach- ter-Broeckaert, Paul de Wachter, Wima Vermeij, Chris Arts, Kristina Smidts en Rudy Vlyminck. Open: za en zo 10-21 uur. Anneke Jeukens toont quilts en Anne Mie ke Smit keramiek en werken van vilt en keramiek tijdens hun gezamenlijke exposi tie in G-achttien88 in Baarland. Te-bezich tigen vanaf zaterdag t/m 3 juli, za en zo 12-17 uur. Schildersclub Het straatje van Vermeer houdt een tentoonstelling aan de Koestraat in Westkapelle. Het betreft schilderijen in verschillende technieken, zoals aquarel, acryl en olieverf. Te zien: vrij 13-20 uur en za 11-17 uur. ROTTERDAM Ned. Architectuurinstituut, IABR tevens in Las Palmas, Internationale Architec tuur Biënnale Rotterdam - Flow. Een maand lang tentoonstellingen, conferen ties, lezingen, excursies, een Rotterdamse zondag en een City Program in het teken van 'De Zondvloed'. In het NAi de tentoon stelling Flow: Jonge architecten die zich op hun eigen manier en op hun eigen ter rein bezig houden met bouwen in, op, aan of in plaats van het water. Wereldmuseum Rotterdam: t/m 2 oktober, Japanse indigo, kimono's en textielkunst, 1825-2004; t/m 5 maart 2006, Marokko: kunst design 2005. Museum Het Schielandshuis t/m 9 septem ber: Nachtmerrie over Nederland - politie ke tekeningen van Leo Jordaan. t/m 28 au gustus: Zwarte Confetti - foto's en amateurfilms uit bezet Rotterdam, t/m 20 november: Rot terdam Geraakt - emoties van een stad in oorlog. Kunsthal Rotterdam:, t/m 3 juli; Willem de Kooning - Retrospectief, t/m 11 septem ber; Johan Hendrik van Mastenbroek. Rot terdams impressionist, schilder en teke naar. t/m 18 september An toni Gaudi: Dro men en bouwen, t/m 26 juni: Eeuwige Lief de: Het hiernamaals van de wereldcultu ren. OorlogsVerzetsMuseum R'dam: t/m 26 juni, Menselijke dilemma's - De oorlog beeldverhalen. Museum Boijmans Van Beuningen: Ja december. Hoogtepunten uit de verzaa ling oude kunst, uit de periode 1400-? en 1730-1950. Opstelling moderne ka en surrealisten, t/m 20 juni: Surrealist? pers. surrealistische publicaties veelal gó lüstreerd door kunstenaars als ManE: René Magritte en Marcel Duchamp. t/m juni: Alles Dali. t/m 12 juni: Paul Né Vanaf 1995 werkt de Brit Paul (1963) aan een serie potloodtekemfê van een denkbeeldige stad: Nobson Na town. Maritiem Museum Rotterdam: t/m 31: cember, WereldHaven - Ha ven Wereld t' 4 september: Zeemansleven, de vijf bete rijkste aspecten van het leven van dezs man worden getoond: arbeid, geld, vTO wen, eenzaamheid en avontuur, t/m 313 cember: Binnenvaart. Vooral het let! werken en wonen van de binnenschip» en zijn gezin, vroeger en nu, komen aaii orde. t/m 2 oktober Op hoop van zegeni ijermans, De Hartog en Slauerhoff.Dj schrijvers die de zee op heel verschilled manieren als inspiratiebron gebruikteci hun werk. Cirque du Soleil: Dralion. Dralion is de versmelting van oude circustradities met de avant-garde benadering van Cirque du Soleil. De elementen aarde, vuur, lucht en water komen hier samen in een dynami sche demonstratie van zeldzame fysieke schoonheid. Ahoy' Buitenterrein wo, vrij en za 16 en 20 uur, di en do 20 uur, zo 13.00 en 17.00 uur. Everest 96, van Productiehuis Rotterdam is geïnspireerd op twee rampzalig verlo pen, commerciële expedities naar de top van de Mount Everest in 1996. Met behulp van een scala aan technische en theatrale hulpmiddelen (elektronische en akoesti sche muziek, zang, beweging, projectie, tekst, video, geluid en installatie) wordt een zintuigelijke ervaring gecreëerd die het publiek laat doordringen in de wereld van mensen die het extreme zoeken. Rot terdamse Schouwburg, wo, do, vrij, za en di 20.00 uur. Gli amori d'Apollo e di Dafne. Francesco Cavalli's tweede opera en Francesco Buse- nello's eerste libretto Gli amori d'Apollo e di Dafne (1640) werd geschreven ter gele genheid van de camavalperiode in Vene- tie. Het is een vrolijke, pastorale fabel in drie aktes, geinspireerd op de legende die werd opgetekend door Ovidius in zijn Me tamorfosen. Rotterdamse Schouwburg, do en vrij 20.15 uur. Verhalen uit de Droogdok. Rotterdams Wijktheater: over de roemruchte historie van de Rotterdamse Droogdok Maatschap pij Het is een theatrale reis langs karakte ristieke plekken van Heijplaat en de oude Scheepswerf, gebaseerd op verhalen en met medewerking van bewoners van Heijp laat, oud-werknemers van de RDM en mu ziekvereniging Dockyard, www.rotlerdam- heeftkoorts.nl Heijplaat, Start Heijplaats- traat 21, do, vrij en za 20.00; zo. 13.30 uur. Lev. De jonge muzikant en uitvinder Lev Theremin demonstreert in het Kremlin voor Lenin een revolutionair instrument: de etherfoon. Van componist en multi-in- strumentalist Geert Waegeman. Rotter damse Schouwburg, vrij 20.30 uur. Rotterdams Philharmonisch Orkest: Brit ten 'War Requiem'. Rotterdams Philharmo nisch Orkest o.l.v. Jaap van Zweden m.m.v. Ian Bostridge, tenor, Thomas Quasthoff, bariton, Elena Prokina, so praan. Groot Omroepkoor, Nationaal Kin derkoor. Concert- en congresgebouw de Doelen, Grote Zaal vrij 20.15 uur. Wereldpremière Vivaldi's Montezuma. door Modo Antiquo o.l.v. federico sardelli: De belangrijkste Vivaldi-ontdekking van de afgelopen vijftig jaar, de onlangs heron- dekte opera Montezuma. Concert- en con gresgebouw de Doelen, za 20.15 uur. Tori Amos. Haar nieuwe album The Beek eeper verscheen 22 februari. Tijdens de Original Sinsuality Tour presenteert de zangeres/pianiste dit album. Ahoy' Rotter dam za 20.00 uur. Red Buil Air Race. De acht beste stuntpilo ten ter wereld sturen hun vliegtuigen met snelheden tot 400 kilometer per uur dooi de lucht. Erasmusbrug zo 17.00 uur. Der Schauspieldirektor. Het libretto be handelt het reilen en zeilen van een ope ra-impresario. Gebruiken uit de operawe reld worden op de hak genomen. Twee bek vechtende sopranen vertonen divagedrag. Rotterdamse Schouwburg, zo 20.30 uur. Nigel Kennedy speelt Vivaldi. Vijf jaar na zijn laatste optreden in Nederland keert de violist terug met de Vier Jaargetijden van Vivaldi. Nigel Kennedy speelt met het Pools Kamerorkest. Concert- en congresge bouw de Doelen ma 20.15 uur. Rob de Nijs. Een theaterconcert van Rob de Nijs als afsluiter van het theatersei zoen. Tweeënveertig jaar na zijn aller eerste begin. Luxor Theater ma 20.00 uur. Hair. Nederlandse tour van de rockmusi- cal met Chaira Borderslee en René van Kooten. Grotendeels uitverkocht! Kijk op www.dedoelen.nl. Concert- en congresge bouw de Doelen, di 20.15 uur. Paradijs met korting. Het Productiehuis Rotterdam presenteert de eerste theater performance van de van oorsprong Georgi sche fotografe Nino P. (artiestennaam van Nino Purtskhvanidze). Ze vertelt er het verhaal bij van haar inburgering in Rotter dam, aan de hand van de 45 hoofdstukken uit Het Groene Boek, de beroemde taalme thode van de TU Delft waarmee hoger op geleide anderstaligen in korte tijd Neder lands kunnen leren. Rotterdamse Schouw burg, di 20.30 uur. ANTWERPEN Turista. Internationale theaterproductie van Luk Perceval/Toneelhuis, naar een creatie van Marius von Mayenburg, die zich afspeelt op een camping in Frankrijk, waar een mix van nationaliteiten en maat schappelijke achtergronden elkaar ont moet. do. t/m za. Bourla 20.00 uur, zo. 15.00 uur Geen sex in Sussex. Blijspel en klucht, die in Londen al 6761 keer werd opgevoerd, do. vr. en za. Noordtheater 20.30 uur, zo. 15.00 uur. Een raar koppel. Toneelkomedie naar The odd couple van Neil Simon in en vertaling van Walter van den Broeck m.m.v. Alex Haecke als Oscar, do. vr. en za. E.W.T. 20.30 uur, zo. 15.00 uur. Voorstellingen in het Fakkeltheater: What the butler saw, een mix van satiri sche zeden-komedie en hilarische situatie humor, welke zich afspeelt in een psychia trisch ziekenhuis, naar de auteur Joe Or- ton, door Les Flamands, vr. en za. rode zaal 20.30 uur; De 3 Jeanne's, toneelstuk over vrouwen, feminisme, mannen en seks, van Eliane en Martine Boeri, Eva d'Arlan en Chantal Pelletier, vr en za. Kelderthea ter 20.30 uur, zo. 15.00 uur; De vrek j werking van komedie van Molière doori van der Auwera tot een musical, do.vr.i za. zwarte zaal 20.30 uur. De kavijaks. Volkse vertelling naarJ® Vantorre, over een jongen in een straata vissersgezin en een bende Heist-aan-Zee door Kurt DefrancqJ muziek van Bram Vermeulen, produt! De Werf. do. vr. en za. Rataplan 20.00w Bezette stad. Cross-overproject mua woord en beeld en rond het thema oorl en vrede, naar aanleiding van de 60ste« jaardag van het einde van WO II, me'1 sies van gevestigde waarden en hedenda se componisten, door het Vlaams Rad koor o.l.v. Johan Duijck m.m.v. Mte Pas, Tom van Bouwel en kunstschik Norman Perryman. za. Arenberg 2d uur. Jaay Naffi. Show met percussie, zang dans in kleurrijke kostuums, wtë West-Afrikaanse verhalen worden te beeld door Jaay Naffi en West-Afrik^ dans- en percussiegroep o.l.v PapeAsS Sow met als special guest Issaw Sow1 Zuiderpershuis 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26