Grote verhui zing? Meer dan een postzegel PZC Natuurlijke rustgevende pil nu eindelijk ook in Nederland verkrijgbaar! HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT n(o)vib U wilde toch meer gaan bewegen? word collectant dinsdag 7 juni 2005 familieberichten vervolg van pagina 12 Zo kort na het overlijden van onze oudste zuster is thans - toch nog onverwacht - van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Johannes Dekker op de leeftijd van 82 jaar. Voor de achterblijvenden: "We zouden nog wel heel veel kunnen zeggen, maar 't is niet nodig - want een woord is arm; de taal van 't hart is duidelijk en warm: - "God zal zijn arm om jullie schouders leggen Oostkapelle: L. A. Dekker W. Dekker-Lievense Westkapelle: J. Dekker j. W. Dekker-Roelse Haarlem: L. Dekker Hippolytushoef: M. P. van Dorssen-Dekker A. van Dorssen Areuse (Zwitserland): M. K. Dekker en haar zusters van Grandchamp nichten en neven Westkapelle, 4 juni 2005 Jo Dekker Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. We zullen je missen. Mientje Leu Wanne en Jöös Piete en Fien Een ieder die in Hem gelooft, zal niet beschaamd worden. Rom. 9:33 b Na een moeizame levensavond is van ons heenge gaan, onze goede vriend Jo Dekker We zullen hem missen. Kees en Nee Lievense Foort en Wanne Dominicus Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, thuis in alle rust is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Janna Cornelia Saaman echtgenote van Jan Verton geboren, 17-09-1921 overleden, 04-06-2005 's-Heer Arendskerke: (an Verton joop en Roelie Willy en Luut Sam t (ohan janny Magda Klein- en achterkleinkinderen 4 juni 2005 Elenbaasstraat 9 4458 AE 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 9 juni om 11.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aanslui tend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 10.45 tot 11.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Je was een man van weinig woorden herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader, een opa en een opa opa op wie je kon bouwen en wiens woord je kon vertrouwen. Achter je ligt een levert van werken en plicht. Juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mede dat uit ons mid den is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en opa opa Jan van de Werfhorst echtgenoot van P. H. van de Werfhorst-Verwey Epe, 2 augustus 1919 t Vlissingen, 6 juni 2005 In de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: P. H. van de Werfhorst-Verwey Jan van de Werfhorst -in herinnering Halsteren: Klaas en Lenie van de Werfhorst Patrick en Jacqueline Michael Oost-Souburg: Gerrit en Ineke van de Werfhorst Wendy en John Stefan en Thijs Wally en Saskia Burgh-Haamstede: Rob en Marianne van de Werfhorst Jeroen Marieke Breeweg 32 4335 AR Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 10 juni a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was al zo lang ver van ons Droeg duizend vragen in je ogen Met soms een enkel woord nog Uit jouw bijna stille mond Je was de tijd kwijt En alle dingen En dan ineens die glimlach Dat gebaar, herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou En jij Jij hoorde zo bij ons Wij delen u mede dat Pa op 90-jarige leeftijd is over leden. Louis Achiel van der Linden Geboren: Stekene Overleden: Goirle 28 juli 1914 4 juni 2005 Weduwnaar van Jeanne de Bruijn sinds 1980 Rijen: Lilian en Cees Sandford (USA): Ingrid en Henk Albir (Spanje): Emiel en Ineke Bavel: Jeanine en Ad Oosterhout (nb): Ruud en Margot Correspondentieadres: Dr. J. M. den Uylstraat 49 4908 CS Oosterhout De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 10 juni om 11.00 uur in de kerk van de H. Gregorius de Gro te aan de Walstraat te Axel. Aansluitend volgt de be grafenis op begraafplaats Westerzicht aan de West singel te Axel met gelegenheid tot condoleren. Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden, na een zorgzaam en werkzaam le ven, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Elsbeth Pekaar-Meisinger in de leeftijd van 90 jaar. Yerseke: A. Pekaar Yerseke: F.D. Leuschel I.J. Leuschel-Jütten Aventoft (D): A.P. Leuschel M. Leuschel-Pempe Yerseke: G.H. Pekaar F.A.K. Pekaar-van Os Klein- en achterkleinkinderen 5 juni 2005 Damstraat 88,4401 AT Yerseke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerse ke, alwaar woensdag 8 juni van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Lieve oma, Velen deelden in je blijdschap, weinigen deelden in je smart. Lach en scherts gaf je aan allen, aan uitverkorenen slechts je hart. Klein- en achterkleinkinderen Een geliefde buurvrouw is van ons heengegaan Elsbeth Pekaar We wensen buurman en familie veel sterkte P. Schouwenaar D. Schouwenaar-Steijn F. Timmerman A. Timmerman-van Noorden Buurvrouw, wij zijn nog zo klein waarom nu, het was zo fijn je aai, je grapjes, je lieve lach we missen het, iedere dag voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje heel apart. Janiek Francis Denise Na een kortstondig ziekbed is op de leeftijd van 93 jaar overleden onze lieve zus en tante Leuntje Cornelia Joziena Sturm 5-12-1911 t 5-6-2005 In Memoriam Etienne Kreemers Wij zouden wel willen vliegen gedreven door de wind op vleugels van verlangen op weg naar mijn broer en ons kind. Wij zouden je mee willen nemen met de wind in de rug op vleugels van verlangen naar de aarde weer terug. Het gemis om jou is zó groot Lieve Etienne. wij houden van je. Raoul, Wim en Marian k. Sinds de introductie van SAM-e in Amerika is SAM-e het meest besproken voedingssupplement. SAM-e is een lichaamseigen stof die vanaf de geboorte door het lichaam wordt aangemaakt, en werkt als brandstof voor het vernieuwen en herstellen van onze cellen. Vanaf het 25ste jaar neemt de lichaamseigen productie geleidelijk af, en daardoor gaat ons lichaam minder goed functioneren. Naarmate we ouder worden, voelen we ons minder ener giek en zijn we ook geestelijk minder weerbaar. SAM-e is nu als natuurlijk voedingssupplement verkrijgbaar, en wordt vaak door mensen gebruikt die somber en lusteloos zijn en door mensen die een extra steuntje kunnen gebruiken bij ups en downs. Met SAM-Combi-E blijft u geestelijk en lichame lijk fit en energiek. Binnen enkele dagen voelt u het verschil! èrr- Tegen inlevering van deze bon ontvangt u <a *1 INTRODUCTIE- êlOj" KORTING NIEUW! Door de gepatenteerde SAM-e Pure* formule geeft SAM Combi-E de beste kwaliteit! Gunstig voor een geestelijke balans bij ups en downs Positieve en opbeurende invloed Helpt bij geestelijke vermoeidheid Versterkt de levenskracht Verbetert de concentratie Voor nieuwe energie (binnen enkele dagen merk baar verschil) y Ondersteunt de reinigende werking van de lever Gunstige invloed op ouderdomsverschijnselen op verpakking SAM Combi-E® (goed voor maand) Van 39,95 VOOr 29,95 Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Lekker in mijn vel met SAM Combi-E! Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat 1 1 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Oostburg: P. de Schrijver-Sturm W. de Schrijver Middelburg: C. Sturm IJzendijke: M. L. G. Sturm-Lievens Correspondentieadres: C. Sturm Statenlaan 96 4336 CK Middelburg We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 10 juni om 11.15 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u opnieuw welkom in het rouwcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. L.A, Seghers-orthopedie LEDERWAREN EN COMFORTSCHOENEN Gentsestraat 28 - 4561 EJ Hulst Tel. 0114-313090 RIJKSGEDIPLOMEERDE ORTHOPEDISCHE MAATSCHOENMAKER Lid n.v.o.S. y Erkend ziekenfondsleverancier en particulierenzorgverzekeringen. Afspraken ook na 18.00 uur. Op verzoek komen wij ook aan huis Het adres voor: - het aanmeten en vervaardigen van orthopedische schoenen, steunzolen of inlays - therapeutische elastische kousen, semi-orthopedische schoenen - tevens schoenen voor losse steunzolen, comfortschoenen, steunsokken en krukken - voetverzorgingsartikelen, pedicuren - sinds 1906 - Op vrijdag 10 juni is de apotheek (wegens prettige omstandigheden) gesloten voor herhaalmedicijnen. Dringende medicijnen via het spreekuur. G. A. C. Aarnoutse, arts te Nieuwdorp. 0113-612327. Maak er een Kleintje^ Uw spulletjes op internet én in dekrat .j Kleintjes Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leidei Tel 071-5769476 of www.amref.nl QOifREF FLYING DOCTORS TJ Selfsupporting Afria kinder postzegels voor kinderen door kinderen ...bijvoorbeeld voor Marcel. akte ife ruzie met mijn *Op schoot h«4 beter met me. ouders. Hier op de pteegzorgbojden park n Na schooltijd leg ik samen m me erg thuls. de boerderij- Zo maak De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been-el, armspieren, vooral als de collectebus gaandeweg voller raakt. Komt u in de weet van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 6471.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42