A Vervoer? Pat zet ik zelf op de rit! ZEEUWSE MOSSELEN! Grote verhui zing? de badmeesters Kanker betekent lang niet altijd het einde PZC Natuurlijke rustgevende pil nu eindelijk ook in Nederland verkrijgbaar! wie een zwembad wil moet in zee, maar met wie? Collectanten gevraagd In India gaan 3 op de 10 kinderen niet naar school ANGO maak(t) beter leven mogelijk! dinsdag 7 juni 2005 familieberichten vervolg van pagina 12 Langs deze weg willen wij de verpleegkundigen van afdeling oost 4 van Ziekenhuis Walcheren, alsmede dr. Beudeker en dr. Wielenga danken voor de goede zorgen voor mijn man en onze vader. Familie Epker Je was een man van weinig woorden herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader, een opa en een opa opa op wie je kon bouwen en wiens woord je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht. Juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestor\>en. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mede dat uit ons mid den is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en opa opa Jan van de Werfhorst echtgenoot van P. H. van de Werfhorst-Verwey Epe, 2 augustus 1919 t Vlissingen, 6 juni 2005 ln de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: P. H. van de Werfhorst-Verwey Jan van de Werfhorst -in herinnering Halsteren: Klaas en Lenie van de Werfhorst Patrick en Jacqueline Michael Oost-Souburg: Gerrit en Ineke van de Werfhorst Wendy en John Stefan en Thijs Wally en Saskia Burgh-Haamstede: Rob en Marianne van de Werfhorst Jeroen Marieke Breeweg 32 4335 AR Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 10 juni a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eén ding heb ik van de HERE gevraagd, dit zoek ik: te verblijven in het huis des HEREN al de dagen van mijn leven, om de liefelijkheid des HEREN te aanschouwen, en om te onderzoeken in zijn tempel. Psalm 27 vers 4 Geheel onverwachts is in alle rust, 9 weken na het overlijden van onze lieve vader, van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Geertruida Krabbe-Vroegindeweij weduwe van Nicolaas Stoffel Krabbe eerder gehuwd geweest met Adam de Wachter in de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn het verzorgend personeel van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle ver zorging aan onze ouders gegeven. Zierikzee: Henk Krabbe Betsie Krabbe-van den Houten Evelien en Ronald Trudy Nicole - in liefdevolle herinnering David Nieuwerkerk: Janny van Dijke-Krabbe André van Dijke Arjan en Raija Kimmo Petra en Ruud Stefan en Natalie Zierikzee, 6 juni 2005 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Vondelingsplaat 53,4301 ZP Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 9 juni in de zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de rouwdienst is er van 12.45 tot 13.20 uur ge legenheid tot condoleren in de zaal van "Borrendamme". God heb ik lief want die getrouwe Heer hoort mijne stem, mijn smekingen mijn klagen. Ps. 116: 1 Wij geven u kennis dat na een moeizaam leven on verwacht is overleden onze vriendin Geertruida Krabbe-Vroegindeweij In de leeftijd van 88 jaar. Familie Jac. Sijrier-Verton Zierikzee, 6 juni 2005 Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden, na een zorgzaam en werkzaam le ven, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Elsbeth Pekaar-Meisinger in de leeftijd van 90 jaar. Yerseke: A. Pekaar Yerseke: F.D. Leuschel IJ. Leuschel-Iütten Aventoft (D): A.P. Leuschel M. Leuschel-Pempe Yerseke: G.H. Pekaar F.A.K. Pekaar-van Os Klein- en achterkleinkinderen 5 juni 2005 Damstraat 88,4401 AT Yerseke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerse ke, alwaar woensdag 8 juni van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Lieve oma, Velen deelden in je blijdschap, weinigen deelden in je smart. Lach en scherts gaf je aan allen, aan uitverkorenen slechts je hart. Klein- en achterkleinkinderen Een geliefde buurvrouw is van ons heengegaan Elsbeth Pekaar We wensen buurman en familie veel sterkte P. Schouwenaar D. Schouwenaar-Steijn F. Timmerman A. Timmerman-van Noorden Buurvrouw, wij zijn nog zo klein waarom nu, het was zo fijn je aai, je grapjes, je lieve lach we missen het, iedere dag voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje heel apart. Janiek Francis Denise Na een kortstondig ziekbed is op de leeftijd van 93 jaar overleden onze lieve zus en tante Leuntje Cornelia Joziena Sturm *5-12-1911 f 5-6-2005 Oostburg: P. de Schrijver-Sturm W. de Schrijver Middelburg: C. Sturm IJzendijke: M. L. G. Sturm-Lievens Correspondentieadres: C. Sturm Statenlaan 96 4336 CK Middelburg We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 10 juni om 11.15 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u opnieuw welkom in het rouwcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Sinds de introductie van SAM-e in Amerika is SAM-e het meest besproken voedingssupplement. SAM-e is een lichaamseigen stof die vanaf de geboorte door het lichaam wordt aangemaakt, en werkt als brandstof voor het vernieuwen en herstellen van onze cellen. Vanaf het 25ste jaar neemt de lichaamseigen productie geleidelijk af, en daardoor gaat ons lichaam minder goed functioneren. Naarmate we ouder worden, voelen we ons minder ener giek en zijn we ook geestelijk minder weerbaar. SAM-e is nu als natuurlijk voedingssupplement verkrijgbaar, en wordt vaak door mensen gebruikt die somber en lusteloos zijn en door mensen die een extra steuntje kunnen gebruiken bij ups en downs. Met SAM-Combi-E blijft u geestelijk en lichame lijk fit en energiek. Binnen enkele dagen voelt u het verschil! ,èr Tegen inlevering van deze bon ontvangt u NIEUW! Door de gepatenteerde SAM-e Pure* formule geeft SAM Combi-E de beste kwaliteit! Z Gunstig voor een geestelijke balans bij ups en downs Positieve en opbeurende invloed Helpt bij geestelijke vermoeidheid Versterkt de levenskracht Z Verbetert de concentratie Voor nieuwe energie (binnen enkele dagen merk baar verschil) Ondersteunt de reinigende werking van de lever Gunstige invloed op ouderdomsverschijnselen www.samcombie.nl «i 0\ INTRODUCTIE- clOj" KORTING op i verpakking SAM Combi-E® (goed voor maand) Van 39,95 voor 29,95 Lekker in mijn vel met SAM Combi-E! Goes: Drogisterij De Rode Pilaren, Lombardstraat 6 Zierikzee: DA Beauté Kik, Appelmarkt 24 Burgh-Haamstede: DA Drogisterij Kik, Ring-1 5 In Memoriam Etienne Kreemers Wij zouden wel willen vliegen gedreven door de wind op vleugels van verlangen op weg naar mijn broer en ons kind. Wij zouden je mee willen nemen met de wind in de rug op vleugels van verlangen naar de aarde weer terug. Het gemis om jou is zó groot Lieve Etienne, wij houden van je. Raoul, Wim en Marian Op vrijdag 10 juni is de apotheek (wegens prettige omstandigheden) gesloten voor herhaalmedicijnen. Dringende medicijnen via het spreekuur. G. A. C. Aarnoutse, arts te Nieuwdorp. 0113-612327. Maak er een Kleintje^ Uw spulletjes op internet én in de krm J Kleintjesmarkt. Natuurlijk serveren wij vanaf vandaag ook Jachthavenweg 62 4311 NC Bruinisse Tel.: 0111-48 29 02 www.sailorsinn.nl email: info@sailorsinn.nl zwembaden whirlpools sauna's stoombaden burgh-haamstede telefoon 0111 651056 www. debad meesterscom voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl Ak omdat onderwijs écht helpt edukans Postbus 1492 3800 BL Amersfoort vT (033) 460 60 10 "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeitaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) Mensen met kanker leven tegenwoordig niet alleen langer, ook de kwaliteit van hun leven isverbeterd. Dankzij het wetenschappel ij k onderzoek naar betere behandelingen is bijvoorbeeld de kans dat iemand met kankerde eerste vijfjaar overleeft, jaarl ij ks met een half procent gestegen. Momenteel betreft datal ruim 50 procent van de patiënten. Bij kinderen is de gemiddelde overlevingskans zelfs 70 procent. Uiteraard zijn er grote verschil len in overleving naar soort kankeren stadium bij ontdekking. En zeker is ook de kwaliteitvan leven vooruitgegaan. De diagnose kanker zet lang niet altijd een puntachter iemands leven. Betere behandelingen Inderdaad, de behandelingen tegen kan kerzijn vaakfysiek en emotioneel bijzon- derzwaarvoor kankerpatiënten, en hun dierbaren.Toch is de afgelopen jaren veel verbeterd. Bijvoorbeeld bij de strijd tegen misselijkheid bij chemotherapie. Ook is er meer aandacht voor de psychische gevolgen van kanker. Behalve genezing is ook de kwaliteit van leven belangrijk: hoe ondervindt de patiëntzo min moge lijk tijdelijke en blijvende gevolgen van de behandeling. KWF Kankerbestrijding KWF Kankerbestrijding is in 1949 opge richt op initiatief van Koningin Wilhelmi- na. Sindsdien strijden we voor minder kanker, meer kans op genezing en een betere kwaliteit van leven vooralle kan kerpatiënten en hun dierbaren. Overal waar we kunnen, gaat KWF Kan kerbestrijding actief de strijd aan tegen kanker. Door wetenschappelijk kanker onderzoek mogelijk te maken. Door het aanmoedigen van een gezonde leefstijl en goede voorlichting te geven. Door ons in te zetten voor alle kankerpatiënten en voorde bestrijding van alle soorten kan ker. KWF Kankerbestrijding is er voor ieder een die met kanker te maken krijgt. Ook als kanker wel het einde betekent. Betrouwbare, onafhankelijke informatie over kanker vindt u op onze website www.kwfkankerbestrijding of bij onze professionele voorlichters van de gratis hulp-en informatielijn (0800-0226622) Onderzoek Wetenschappelijk onderzoek is deenioe mogelijkheid om de vooruitzichtenvoo' de patiënt met kanker daadwerkelijke verbeteren. Daarom gaat het meestegtH naar onderzoek. Helpt u mee? Eén op de drie mensen in Nederland zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Kanker raakt ons dus allemaal. Alleen samen kunnen we kan ker bestrijden. Doet u ook mee? KWF Hulp,-en informatielijn 0800 - 022 66 22 (gratis) KWF Geversl ij n 0900 - 2020041 (0,01 p, Giften kunt u overmaken op giro 26000, of doneer direct via onze site: www.kwfkankerbestrijding.nl A L K WF JK 1 KANf (ER ss"i' BESTRIJD! inc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34