PZC dinsdag 7 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Wij zijn heel blij met de ge boorte van onze zoon en broertje Emiel 3 juni 2005 Ronald, Annelies en Hieke Matthijsse Schimmelpenninckstr. 52 4481 AjKloetinge Jubileum Op 7 juni 2005 zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Jacomina de Dreu-van Waarde en Marinus de Dreu 60 jaar getrouwd. Wij hopen dit te mogen vieren op zaterdag 11 juni 2005 in het Heer Hendrikhuis te 's-Heer Hendriks kinderen. Als U wilt, kunt U ze feliciteren tussen 16.30 en 18.00 uur. Kadotip: ISI Jacoba van Beierenstraat 19 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen Overlijden Waarom Waarom Waarom Kees ging graag op reis. We zijn heel verdrietig dat onze dappere broer, zwa ger en oom nu aan zijn laatste reis is begonnen Comelis Krijn Tilro - Kees - Hij is maar 45 jaar geworden. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de artsen van de palliatieve afdeling van Ter Valcke voor hun liefdevolle zorg. Ria Tilro Jack en Brigitte Max, Robin Marcel en Bianca Coby en Rob Jacobs-Tilro Mare Goes, 4 juni 2005 Correspondentieadres: Nachtegaallaan 95 4461 RK Goes Kees is opgebaard in het rouwcentrum aan het Gelde- loozepad 20 te Goes waar u nog even bij hem kunt zijn op dinsdag 7 juni tussen 19.30 en 20.00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op donderdag 9 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Na een vriendschap van bijna 40 jaar is overleden onze vriend Kees Tilro "We zullen je missen" 's-Heer Arendskerke: Jan en Rita Meijers Annelies en Sander Irina "Rinus is aan zijn laatste rit begonnen Ondanks zijn slopende ziekte was Rinus Bolier vastbesloten om zo snel mogelijk weer aan zijn werk te gaan met zijn vrachtauto. Helaas heeft dit niet meer mogen gebeuren en is Rinus op de veel te jonge leeftijd van 46 jaar op 4 juni voor ons toch nog onverwacht overleden. Wij verliezen in Rinus een zeer gewaardeerde collega die altijd klaarstond omdat zijn auto en zijn werk zijn leven beheerste. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn kinde ren en overige familieleden en wij wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Romers Transport B.V. Rozenburg Begrafenis- en Crematieverzorglng OVERTOOM-GROEN v S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vllssingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Afscheid doet zeer, vaarwel veel meer Conny is op zondag 5 juni 2005 overleden. "De ^fijheid, die jij jn ij gaf, had ik mezelf nooit kunnen geven. De herdenkingsdienst ter nagedachtenis aan Conny is op donderdag 9 juni om 13.30 uur in de H. Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zuilen we haar begraven op het R.K.-kerkJiof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "de Jeugdboeve" Wim Limonard Van Zijlstraat 17 4453 BB 's-Heerenhoek Fam. Mandjes Fam. Limonard Afscheid neme doe 'n bitje zêêr 't wordt 'n druppel in je ööge. Die a langzaam ni beneden druupt Die a je stiekem of wil dröhe Verdrietig zijn wij door het verlies van onze lieve vriendin. Hoe jij je ziekte gedragen hebt is bewonde renswaardig. In onze harten heb je een speciale plaats. Rust zacht, Conny Limonard Wij wensen Wim heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Magda en Rinus José en fan Arie Jozé, Sjaco en Alex Joke, Arno, Mariten Mieke Herman Anette en Norbert Rosemarie, Alex, Koen en Denise Annechien Jessica en Mark 's-Heerenhoek, 5 juni 2005 Met heel veel verdriet geven wij u kennis dat door een auto-ongeval plotseling is overleden mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Wim de Zwart echtgenoot van Karin Tas in de leeftijd van 54 jaar. Schoondijke: Karin de Zwart-Tas Tara 'll Senna J. de Zwart J. de Zwart-Hoste G. Tas A. Tas-Loeys Johan en Marian de Zwart-Verduijn en kinderen Marijke en Frans Picavet-Tas kinderen en kleinkinderen Patrick en Adrie Tas-Dieleman Hans en Elly Tas-van Driel en kind Luc en Leny Tas-Verplanke en kind Nicole en Frans Dieleman-Tas Schoondijke: Oostburg: Stekene (B): Overijse (B): St. Kruis: Waterlandkerkje: Oostburg: Waterlandkerkje: 4507 KR Schoondijke, 2 juni 2005 Lange Heerenstraat 49 De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 8 juni om 13.30 uur in de SOW Kerk te Schoon dijke. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wa terlandkerkje. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn diepgetroffen door het fatale ongeval waar bij is overleden onze oud-penningmeester Wim de Zwart Wij gedenken Wim als een sportief schutter en een zeer gewaardeerd bestuurder. Wij hopen dat Karin de kracht krijgt dit abrupte ver lies te dragen. Jachtschietvereniging "Zeeland" Lo Polvliet, voorzitter Lein van Eijzeren, secretaris Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega René van Dis Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers Afdeling Elektrolyse en Gieterij ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Wij zijn bedroefd over het heengaan van onze aller liefste zus, schoonzus en tante Corrie van der Vliet-van Liere Wolphaartsdijk: Arjaan van Liere (in herinnering) Alie van Liere-Planting Middelburg: Piet van Liere Janny van Liere-Noback Breda: Debora Back-van Liere Wim Back neven en nichten Met leedwezen namen we kennis van het overlijden van Cornelia Maria van der Vliet-van Liere Mevrouw van der Vliet-van Liere is vele jaren actief geweest als penningmeester van de Commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk te Wolphaartsdijk en laatstelijk als lid van de Commissie van Bijstand deel uitmakend van het College van Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente te Wolphaartsdijk. Wij denken met veel waardering terug aan haar inzet voor de kerkelijke gemeente. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe bij dit verlies. Namens de kerkenraad Protestantse Gemeente van Wolphaartsdijk, H. Y. de Wit-Louwerse, College van Kerkrentmeesters, F. D. van Damme Wolphaartsdijk, juni 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corry van der Vliet-van Liere Jarenlang was zij een trouw, opgewekt en behulpzaam lid van ons koor. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij dit grote verlies. Bestuur, dirigent, begeleidster en leden van de Christelijke Oratorium Vereniging Goes Buiten onze schuld eerst heden geplaatst. Accepteren en positief blijven denken. Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve man, onze pap en opa Jan Adriaan Vogelaar 9 juli 1933 f 3 juni 2005 We zullen hem erg missen. Krabbendijke: Janny Vogelaar-van de Zande Krabbendijke: Heieen Vught: Els en Mario Matthijs Koen Annemiek Elvas (Portugal): Theo en Marcia Woensdrecht: Kees en Jacqueline Alex Emiel Irene Oude Rijksweg 8 4413 NK Krabbendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 8 juni om 15.00 uur in het crematorium, Masten- dreef 5 te Bergen op Zoom. Indien u de crematieplechtigheid wilt bijwonen wordt u verzocht om 14.50 uur aanwezig te zijn in de ont vangstruimte van het crematorium. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij zijn verdrietig dat onze dierbare broer, zwager en oom is overleden Jan Adriaan Vogelaar echtgenoot van Janny van de Zande Krabbendijke: Theo Vogelaar Annie Vogelaar-Kole Waterford (Ierland): Kees Vogelaar Anneke Vogelaar-Jacobse Maastricht: Piet Vogelaar Ineke vogelaar-Fassaert Neven en nichten Krabbendijke, 3 juni 2005 3 juni 2005 overleed onze zeer gewaardeerde zwager Jan A. Vogelaar Oud Beijerland: Nico van de Zande Freda van de Zande-Maaijen Vianen: Karei van de Zande Anita Stigter Leiderdorp: Nelly Laport-van de Zande Ron Laport Zijn originele en bijzondere kijk op deze wereld zul len wij missen. Wij wensen onze zus Janny, haar kinderen en klein kinderen, en verdere familie veel sterkte. Tot onze droefheid is uit onze vriendenkring wegge nomen Jan Vogelaar Wij wensen Janny, de kinderen en familie veel sterkte toe. Willemijn en Kees de Jager-Woutersen Trudy en Udo Perdok-Kostense Ina van den Berg-de Jonge Jannie Polderman-le Clercq Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer J. A. Vogelaar Als oprichter en directeur heeft hij zich tot het laatst toe op zijn kenmerkende positieve manier voor onze bedrijven ingezet. Directie en personeel Vogelaar Vredehof BV-Krabbendijke Sari Atlanpom-Freigné (Frankrijk) Jurofrutas Lda.-Elvas (Portugal) Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Ralph Ebenhaëzer Epker 21 november 1927 f 4 juni 2005 Middelburg: A. Epker-Burggraaf Ralph Epker Miriam Kosters Finy de Kubber-Epker Edward de Kubber Mark Lianne Dennis Saranna Maaikel Elise Joost Correspondentieadres Dam 16,4331 GJ Middelburg Mijn man is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op don derdag 9 juni om 15.00 uur in de aula van de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Langs deze weg willen wij de verpleegkundigen van afdeling oost 4 van Ziekenhuis Walcheren, alsmede dr. Beudeker en dr. Wielenga danken voor de goede zorgen voor mijn man en onze vader. Familie Epker Lieve oom Ralph Bedankt voor alles wat u voor ons gedaan en betekend hebt. U blijft voor altijd in onze gedachten! Nel, Rob, Claudia en Laura Na 40 jaar vriendschap moeten we helaas afscheid nemen van Ralph Epker Alie en Herman van den Berghe Heinkenszand, 4 juni 2005 Collectanten gevraagd voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 AMNESTY International Enige en algemene kennisgeving Moeder zijn is alles geven Zorgen, lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven Allesen tevreden sterven, Met groot verdriet, maar ook met diepe bewonder^ voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestredsi geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is het gegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en omaa tje Cornelia Wilhelmina Bekenkamp-Jobse weduwe van Marinus Bekenkamp in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Piet en Koos Bas en Eveline Marijn en Mariska, Jayden Arnemuiden: Henken Corrie Liza Onze oprechte dank gaat uit naar dr. De Vries vo de fijne begeleiding van onze moeder tijdens haa ziekte. Tevens willen wij het personeel en vrijwilligers b;. danken van het Sint Jans Hospice de Casembrooia de Thuiszorg Walcheren voor de lieve en goede zcq voor onze moeder. Middelburg, 1 juni 2005 Correspondentieadres: P. C. Bekenkamp Joh. Postkwartier 74 4333 EG Middelburg Overeenkomstig de wens van onze moeder, omas omaatje hebben het afscheid en de crematiepledé heid in besloten kring plaatsgevonden. Zo kort na het overlijden van onze oudste zuster* thans - toch nog onverwacht - van ons heenge onze lieve broer, zwager en oom Johannes Dekker op de leeftijd van 82 jaar. Voor de achterblijvenden: "We zouden nog wel heel veel kunnen zeggen, maar 't is niet nodig - want een woord is arm; de taal van 't hart is duidelijk en warm: - "God zal zijn arm om jullie schouders leggen Oostkapelle: L. A. Dekker W. Dekker-Lievense Westkapelle: J. Dekker J. W. Dekker-Roelse Haarlem: L. Dekker Hippolytushoef: M. P. van Dorssen-Dekker A. van Dorssen Areuse (Zwitserland): M. K. Dekker en haar zusters van Grandchamp nichten en neven Westkapelle, 4 juni 2005 Jo Dekker Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. We zullen je missen. Mientje Leu Wanne en Jöös Piete en Fien Een ieder die in Hem gelooft, zal niet beschaamd worden. Rotn. 9:331 Na een moeizame levensavond is van ons heenge gaan, onze goede vriend Jo Dekker We zullen hem missen. Kees en Nee Lievense Foort en Wanne Dominicus Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Met grote droefheid geven wij u kennis dat, thuis h alle rust is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Janna Cornelia Saaman echtgenote van Jan Verton geboren, 17-09-1921 overleden, 04-06 's-Heer Arendskerke: Jan Verton Joop en Roelie Willy en Luut Sam f Johan Janny Klein- en achterkleinkinderen 4 juni 2005 Elenbaasstraat 9 4458 AE 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 9 juni om 11.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aanslui tend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 10.45 tot 1 1.® uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrt® tes-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te b Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12