Zierikzee beleeft een mooie dag Turners Delta Sport op het podium Tennissters Zierikzee tevreden Leon Bakker is tussenpaus bij Renesse Van der Schee is held van Zierikzee Stoutjesdijk wint in Oosteeklo Mark Boot consolideert positie Hockeyers HSD sluiten goed af Sterk optreden dammers uitslagen Edo van Beek vertrekt bij Duiveland Verlies voor tennissers Duiveland Tweede plaats voor Scaldina maandag 6 juni 2005 s 23 OOSTEEKLO - Wielrenner Hans Stoutjesdijk uit Zierik- zee heeft zaterdag, in Oosteeklo, een wedstrijd van de Bel gische vrije bond WAOD gewonnen. Hij was de sterkste van de gecombineerde wedstrijd in de A en B-categorie. Rein-Jan Elenbaas uit Goes werd derde. Wim de Waal uit Axel eindigde als tweede in zijn categorie, Rudi Lammens uit Oostburg behaalde een achtste plaats. EERSEL - Motorcrosser Mark Boot uit Burgh-Haamste- de heeft gisteren zijn tweede plaats in het klassement van de voorwedstrijden voor het Nederlands kampioenschap geconsolideerd. In de 85cc-wedstrijden in Eersel eindigde hij in de eerste manche als derde en in de tweede reeks als tweede. Coldenhove leidt de titelstrijd. ZIERIKZEE - HSD was al zeker van de tweede plaats in de reserve derde klasse van de hockeycompetitie voor mannen. Maar het prestigeduel tegen Breda 10, de num mer drie van de rangschikking, wilde de ploeg uit Zierik- zee nog graag winnen. In die opzet slaagde HSD: 7-4 In het begin ging het duel aardig gelijk op. Ric Holthe tot Echten opende de score voor de thuisploeg, maar niet veel later liet Breda 1-1 noteren, Nadat uitblinker Casper Bie- rens met een fraaie tip in vanuit een moeilijk hoek voor 2-1 had gezorgd nam een sterker HSD afstand. Voor de doel wisseling werd het 4-1 door treffers van Ric Holthe tot Echten en Casper Bierens. Vijf minuten voor de rust ontstond er een opstootje en moest een speler van beide teams met een tijdsstraf naar de zijlijn. Omdat de speler van Breda nog wat verwensingen naar het hoofd van de arbiter slingerde werd zijn gele kaart omgezet in rood en kon hij definitief vertrekken. Breda kon met tien man zelfs enige druk uitoefenen op het doel van HSD. Dat re sulteerde in 4-2. De thuisploeg nam daarna het initiatief weer over en liep uit naar 6-2 door doelpunten van Ike Jo- ziasse (tip in) en Mark van Doome. Even leefde Breda op en kwam zowaar terug tot 6-4. Casper Bierens maakte kort daarna aan alle onzekerheid een einde. PRAAG - In een sterk bezet internationaal damtoemooi in de Tsjechische hoofdstad Praag zijn twee Zeeuwse dam mers sterk voor de dag gekomen. Voormalig Zeeuws kampioen Toby Hage, die uit Tholen afkomstig is, maakte één ronde voor het einde nog deel uit van een kopgroep van zes spelers. In de slotronde speelde Hage gelijk tegen de Oekraïner Oleg Chernyak, waardoor hij uiteindelijk op een gedeelde derde plaats eindigde. Martijn Rentmeester uit 's-Gravenpolder kan ook terugzien op een uitstekend toernooi. Zijn beste pres tatie was een overwinning op Piotr Chmiel, de sterkste Poolse dammer van de laatste jaren. Dankzij een gelijk spel in de slotronde tegen de sterke Fries Johan Lemstra eindigde de Zeeuwse jeugdkampioen op een zevende plaats, die hij moest delen met onder andere NK-finalist Dik de Voogd. Darya Tkachenko uit de Oekraïne, een van de beste vrouwelijke dammers van de wereld, won het toernooi. Zij haalde evenals haar landgenoot Yuri Ani- keev elf punten in zeven partijen, maar op basis van de weerstandspunten werd zij tot winnaar uitgeroepen. doorK!aas_VersEOor ZIERIKZEE - De voetbalvereni- ■jRenesse heeft de opvolger de aan de kant gezette Jakkoo Brouwer in eigen gelede ren gezocht. Leon Bakker (37) itopt met voetballen en wordt met ingang van komend seizoen trainer bij de zondag-vijfdeklas- In eerste instantie zag het er naar uit dat Jos Wesdorp de nieuwe oefenmeester zou wor den. Er volgde ook een gesprek, maar tot een overeenkomst met de trainer uit Zierikzee kwam het niet. „Ik heb hem laten we ten dat het dit seizoen nog niks wordt", aldus bestuurslid Wilco Hoogerhuis. Wesdorp, die zaterdag als toe schouwer aanwezig was bij de strijd om de Eilandbokaal, toon de zich teleurgesteld. Hij gaat volgend seizoen nu weer 'ge woon' bij het tweede elftal van Luctor'88 aan de slag. Avontuur Leon Bakker heeft zin in het nieuwe avontuur. „Ik ben eigen lijk een tussenpaus. In principe is het voor één jaar, zodat we op het gemak een nieuwe trainer kunnen zoeken. Volgend seizoen gaan we verder bouwen aan een nieuwe ploeg. Van de oude gar de blijven Wilco Hoogerhuis, Ro bert-Jan Canters en Arjan van de Stolpe bij de selectie en voor de rest worden het jongere spe lers." Bakker deed in de jeugd bij Renesse al trainerservaring op. „Ik heb een aantal jongens al zes jaar getraind." Bijzondere doelstellingen heeft Bakker niet voor het volgende seizoen. „We gaan proberen een jong team neer te zetten." Hnnr Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Voetballers en voetballiefhebbers konden zater dag hun hart ophalen in Zierik zee. Vanaf tien uur 's-morgens werd er gestreden om het offi cieuze voetbalkampioenschap van Schouwen-Duiveland. Ruim zeven uur na het eerste fluitsignaal werd de winnaar be kend: Zierikzee pakte de Ons Ei land Bokaal. IDe Zierikzeese vereniging eiste voor het eerst sinds 2000 de prijs weer voor zich op en dat maakte het afscheid van spelers als Benjamin Verwest, Rutger [Kooman, Lee Mol, Jaco van der Schee en Michel Winkels spe ciaal. „We hadden afgesproken dat we er met zijn allen vol voor zouden gaan", gaf Winkels na jdegeslaagde missie aan. De ver dediger gaat, zoals hij het zelf [omschreef, zijn energie in ande- jredingen stoppen. [Zierikzee nam door de toernooi winst het vaandel over van De [Combinatie, een team van Zie- irikzee en Mevo-spelers dat vo- Irig jaar Zonnemaire verving en zomaar winnaar werd. Zierik zee was, zoals sommige toe schouwers aangaven, als hoogst- [spelende ploeg misschien wel verplicht de toernooiwinst te ipakken, maar het moest toch maar even gedaan worden. En na een zwakke start - er werd in [de poule gelijkgespeeld tegen Brouwershaven en verloren van Duiveland - moest de ploeg van interim-coach Rini Verwest van [ver komen. Verwest: „Na de wedstrijd tegen [Duiveland zaten we helemaal stuk,maar ik heb daarna de jon- Ronald Zwager (rechts) van Duiveland wordt fel op de huid gezeten door Lee Mol van Zierikzee. gens mentaal op weten te pep pen. Ik heb dit jaar alles gewon nen wat ik kon winnen. Je ziet het vandaag weer: de groep is be langrijker dan het individu." Verwest wordt volgend seizoen trainer bij Ouwerkerk en kende zo een fraai afscheid. Er liepen meer trainers en spelers rond die met een bijzonder gevoel het voetbaljaar afsloten. „Het laat ste dat ik voor ZSC gedaan heb is een strafschop missen", lach te Wouter Fioole. In de strijd om de zevende en achtste plaats won ZSC on danks die misser toch na straf schoppen van Renesse. De laat ste treffer die Ronald Zwager scoorde voor Duiveland, in de kruisfinale tegen DFS, was een prachtige. „Hij was snoeihard in het dak van het doel", wist Zwager ook. foto Dirk-Jan Gjeltema Wie ook met het hoofd in de wol ken rondliep was SKNWK-trai- ner Adriaan Nieuwenhuijse. De Nieuwerkerkers traden verre van volledig aan en de trainer uit Kruiningen speelde zelf het hele toernooi mee. Nieuwen huijse toonde aan het spelletje zeker nog niet verleerd te zijn. In de poulewedstrijd tegen ZSC'62 scoorde de trainer de 1-1 en in de laatste wedstrijd te gen Mevo trof hij opnieuw doel. „Een lob in de allerlaatste mi nuut", sprak hij vol trots. Er viel genoeg te genieten, al duurde het toernooi voor twee spelers korter dan gepland. Eerst kreeg Zierikzee-speler Barry Hage rood in de wedstrijd tegen Duiveland en later moest ook Ivo Struijk van Ouwerkerk verplicht naar de kant. De regle menten schreven voor dat spe lers die uit het veld gestuurd werden voor de rest van het toer nooi uitgesloten zouden zijn. Hage kon er mee leven, maar de uitsluiting van Struijk zorgde bij Ouwerkerk voor enige pro blemen. Zo speelde Mevo-speler Henk van Heukelom de laatste wedstrijden in het shirt van Ou werkerk doordat de ploeg zelf, mede door een aantal blessures, niet voldoende spelers meer had. Na de poulewedstrijden gingen Zierikzee, Duiveland, DFS en het verrassend goed presterende WIK'5 7 door naar de kruisfinales. Daarin werd slechts één keer ge scoord. WIK-speler Bart Boot veranderde een inzet van Zierik- zee-spits Rutger Kooman van richting en liet zo zijn eigen doelman Krijn Hendrikse kans loos. In de strijd om de derde en vierde plaats klopte DFS oppo nent WIK'57 na strafschoppen. In totaal werd er 78 keer ge scoord in 44 duels. Topscorers van de dag werden Robert van de Loos (DFS), Martin Kiesen- berg (ZSC'62) en Léon de Brui ne (SKNWK). Zij scoorden elk vier keer. Landelijke competitie, vrouwen. Hoofdklasse. Zierikzee-Domstad 5-1. Enkelspel. Martine Verschoore-T. Zweed 7-6 6-2, Chantal van Schel- ven-M. Rentinck 7-6 3-6 6-3, Annemarie Verschuure-M. Delsing 5-7 2-6, Marleen de Vlieger-M. Vogelzang 6-4 6-4. Dub belspel. Martine Verschoore/Marleen de Vlieger-T. Zweed/M. Rentinck 6-4 4-6 7-5, Annemarie Verschuure/Chantal van Schelven-M. Delsing/M. Vogelzang 6-3 6-1. Vrouwen. Eerste klasse. Hia- ten-Duiveland 4-2. Mannen. Vierde klasse. Souburg-Duiveland 4-2. Enkel spel. A. Kuijl-Mark Passchier 1-6 4-6, J. Wiggers-Hans-Jan Goedegebure 6-7 6-3 6-1, M. Ketting-René van Dijke 6-1 6-2, S. van Bremen-Martin Vreeke 2-6 6-7. Dubbelspel. A. Kuijl/R. van den Broek-Mark Passchier/Hans-Jan Goedegebure 2-6 6-4 6-4, J. Wiggers/M. de Witte-René van Dijke/Martin Vreeke 6-2 7-5. Lande lijke competitie, mannen. Vijfde klasse. Vlaardingen-Zierikzee 3-3. Zierikzee. Ons Eiland Bokaal. Poule A. ZSC'62-Bruse Boys 0-0, Brouwersha- ven-Zierikzee 0-0, SKNWK-Duiveland 0-2 (Leen IJzelenberg en Marcel Zwager 0-2), Duiveland-Zierikzee 3-0 (Ronald Zwager en Jan-Willem Bolle 2x), Bruse Boys-Brouwershaven 0-0, ZSC'62-SKNWK 1-2 (ZSC: Martin Kie- senberg, SKNWK: Adriaan Nieuwen huijse en Jurjen Vermeer), Bruse Boys— Duiveland 2-0 (Mats Willemse en Ger ard Vogel), SKNWK-Zierikzee 0-1 (Ser ge Berrevoets), Brouwershaven-ZSC'62 0-2 (Jan-Willem Dorreman en Gerard Verhoek), SKNWK-Brouwershaven 5-0 (Leon de Bruine 2x, Christian van Vos sen 2x en Jan-Jaap Padmos), ZSC'62-Duiveland 3-0 (Martin Kiesen- berg 3x), Zierikzee-Bruse Boys 3-1 (Zie rikzee: Wesley Goud, Thomas Vos, Ser ge Berrevoets, Bruse Boys: Mats Wil lemse), Zierikzee-ZSC'62 2-0 (Benjamin Verwest en Elmar Verhage), Bruse Boys-SKNWK 2-0 (Mats Willemse en Gerard Vogel), Duiveland-Brouwersha- ven 1-0 (Edo van Beek). Eindstand pou le A: 1. Zierikzee, 2. Duiveland, 3. Bruse Boys, 4. ZSC'62, 5. SKNWK, 6. Brou wershaven. Poule B. WIK'57-Mevo 0-0, Zonnemai- re-Dreischor 0-3 (Daan Ruitenbeek, San- der Uijl en Frank van der Helm), Renes- se-DFS 0-0, Mevo-Zonnemaire 3-0 (Jan-Thijs Berrevoets, Henk van Heukel om en Eelco Berrevoets), Renes- se-Dreischor 0-0, DFS-Ouwerkerk 5-0 (John Quaak 3x, Anco van der Linde en Robert van de Loos), DFS-Dreischor 0-0, Mevo-Ouwerkerk 0-1 (Oby Kikstra), WIK'57-Renesse 1-0 (Marco Ganze- man), Mevo-DFS 0-2 (Robert van de Loos en Huib Nortier), Ouwerkerk-Re- nesse 0-1 (Sven Verseput), Zonnemai- re-WIK'57 0-4 (Jan Berrevoets 2x, Steef van der Wekken en Ferrie Berrevoets), Dreischor-WIK'57 0-2 (Theo Wittenberg en Arjen Berrevoets), Mevo-Renesse 1-0 (Ricky Janse), Ouwerkerk-Zonne- maire 1-0 (Peter Hillebrand), WIK'57-DFS 0-2 (Robert van de Loos en Anco van der Linde), Ouwer- kerk-Dreischor 0-0, Renesse-Zonnemai- re 4-0 (Sven Verseput, Vincent Goedege bure, Krispijn de Jonge en John Berre voets), DFS-Zonnemaire 3-0 (Anco van der Linde, Jeroen Grefkens en Robert van de Loos), Dreischor-Mevo 2-0 (Mark van de Linde en Peter van Beve- ren), Ouwerkerk-WIK'57 0-2 (Oscar Meijer en Ferrie Berrevoets). Eind stand poule B: 1. DFS, 2. WIK'57, 3. Dreischor, 4. Renesse, 5. Ouwerkerk, 6. Mevo, 7. Zonnemaire. Om de elfde en twaalfde plaats: Ou- werkerk-Brouwershaven 0-2 (Kees Kraaijenbrink en Sytze van der Wek ken). Negende en tiende plaats: Me- vo-SKNWK 0-3 (Leon de Bruine 2x en Adriaan Nieuwenhuijse). Zevende en achtste plaats: Renesse-ZSC'62 0-0 (ZSC'62 w.n.s. 4-3). Vijfde en zesde plaats: Dreischor-Bruse Boys 0-1 (Ge orge Geluk). Kruisfinales. WIK'57-Zie- rikzee 0-1 (Bart Boot e.d.), Duivelan- d-DFS 4-0 (Marcel Zwager, Ronald Zwa ger, Marcel de Bruine en Dingeman Voorbeijtel). Derde en vierde plaats: WIK'57-DFS 0-0 (DFS w.n.s. 4-3). Fina le: ZierikzeeDuiveland 0-0 (Zierikzee w.n.s. 4-3). Eindstand: 1. Zierikzee, 2. Duiveland, 3. DFS, 4. WIK'57, 5. Bruse Boys, 6. Dreischor, 7. ZSC'62, 8. Renes se, 9. SKNWK, 10. Mevo, 11. Brouwers haven, 12. Ouwerkerk, 13. Zonnemaire. ZIERIKZEE - Naast Ronald Zwager vertrekt er nog een spe ler bij Duiveland. Edo van Beek speelde tijdens het toernooi om de Ons Eiland Bokaal voor het laatst in het shirt van de zater dag-derdeklasser. Van Beek, die zich dit voetbal seizoen ontpopte als een speler die op meerdere plaatsen inzet baar is, verlaat Oosterland. „Ik verhuis naar Tilburg en of ik daar ga voetballen weet ik nog niet", liet hij weten. Bijna kreeg zijn afscheidswed- strijd, de finale tegen Zierikzee, nog een bijzonder tintje. In de slotminuut van de reguliere speeltijd ontsnapte hij door goed optreden van zijn eigen doelman René Zwart aan een ei gen doelpunt. „Dat was pas wat geweest, afscheid nemen met een eigen doelpunt", lachte Van Beek achteraf. NIEUWERKERK - De tennis sers van Duiveland hebben de laatste speeldag in de vierde klasse van de landelijke mannen- competitie met verlies afgeslo ten. In en tegen Souburg gingen de tennissers uit Nieuwerkerk met 4-2 ten onder. Voor het team uit Nieuwerkerk pakten Mark Passchier en Mar tin Vreeke de punten in het en kelspel. Ook de vrouwen van Duiveland mochten zich al voor de laatste speelronde zeker wanen van lijfsbehoud. De laatste wed strijd gisteren tegen Hiaten in Hendrik Ido Ambacht, de num mer twee in de poule, ging met 4-2 verloren. De dubbelpartijen van Angela Kouwenberg/Monique Deurloo en Renate Slootmaker/Linda Verbraak leverden de twee pun ten op. Martine Verschoore sloot al haar enkelspelpartijen winnend af. foto Dirk-Jan Gjeltema door Sven Bakker ZIERIKZEE - Een tevreden gevoel. Dat is wat overheerste bij het eerste vrouwen team van Zierikzee na afloop van de com petitie. De tennissters eindigden in de pou le van de landelijke hoofdklasse als vijfde, met als resultaat dat ze ook volgend jaar weer in de hoofdklasse uitkomen. Gisteren werd de nummer laatst Domstad uit Utrecht met 5-1 verslagen. Bij Zierik zee was het Martine Verschoore die als eni ge al haar enkelspelpartijen winnend af sloot. Zo ook gisteren. „Ik heb elke wed strijd lekker gespeeld", zegt de 33-jarige Verschoore. „Er zat een aantal driesetters tussen, maar die partijen vielen wel steeds mijn kant op. Ik zou liegen als ik niet zeg dat dit een heel goed gevoel geeft, zowel voor mezelf als voor het team." Vorig jaar speelde Zierikzee nog in de eer ste klasse, dit jaar was dus het eerste in de hoofdklasse. Verschoore: „En dat hebben we voor eerstejaars toch wel goed gedaan. Dit jaar was het niveau een stuk hoger, maar het was ook veel gezelliger." Vooral de uitwedstrijden buiten Zeeland zijn goed bevallen. „Vorige week moesten we naar Noordwijk en hebben we er een weekendje van gemaakt. En normaal speel je in Zeeland tegen alleen maar bekenden, nu kom je ook nog eens wat anderen te gen." Voor het mannenteam van Zierikzee ziet de toekomst er minder rooskleurig uit. Het team eindigde op de laatste plaats in de vijfde klasse. Gisteren werd er tegen concurrent Vlaardingen met 3-3 gelijkge speeld, maar dat was niet genoeg om de gradatie naar de zesde klasse te ontlopen. De drie punten werden binnengehaald door Thomas le Clercq, Tom Roth en Pim de Morree, die alledrie hun enkelspelpar tij naar zich toe sleepten. idoor Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Er wordt wel eens gesuggereerd dat het ne men van penalty's een loterij is, maar in de finale van het voet baltoernooi om de Ons Eiland Bokaal was dat niet het geval. Doelman Jaco van der Schee van Zierikzee kreeg van collega Erik Schot ingefluisterd in wel ke hoek de twee laatste spelers van Duiveland de bal zouden schieten. Van der Schee knoopte de adviezen in zijn oren, zette lijn bril nog eens recht en dook tweemaal naar de linkerhoek. Het advies van Schot bleek een gouden greep en maakte het af scheid van Jaco van der Schee, die naar Kloetinge vertrekt, extra feestelijk. De strafschop pen waren noodzakelijk, nadat Zierikzee en Duiveland in de fi- ZIERIKZEE - De tafeltennisver eniging Scaldina uit Zierikzee beeft bij de Midden Zeeuwse kampioenschappen een tweede plaats gehaald in de strijd om de verenigingsbeker. De winst ging naar het organiserende Ka- ipelle. Scaldina was met 23 personen ictief in Kapelle. De beste pres taties werden geboekt bij de eugd Martin Khatchanov Pupillen/welpen) was in de en- telspelfinale met 11-8, 11-2 en T-8 te sterk voor Herbert Keij- nan van ttv Kapelle. Dennis smalheer maakte het bij de ka- deden waar door in de finale 'nn Koen Keijman van ttv Ka- le"e te winnen: 11-3, 11-8, 11-13 en 11-5. hels van Velthoven werd eerste J'J de junioren. Hij versloeg in ^eindstrijd Martijn Koole (Yer- teke) in vijf games. Verder wa- wti er tweede plaatsen in het Pbelspel voor Koen en Niels Van Velthoven (junioren). Bij de pioren was er zilver voor Le- j® Smalheer en Nicole Ver hak en bij de mannen pakten rr Smalheer en Hans Volkeri |n tweede plaats. Pet enkelspel bij de senioren Pst Richard Smalheer zijn perdere erkennen in Marco p de Hoven (ttv Oudelande). nale niet tot scoren waren geko men. Kansen kregen beide ploe gen wel. In de eerste vijf minu ten waren de Oosterlanders Ro nald Zwager (vrije trap net naast) en Marcel de Bruine (bal van de doellijn gehaald door Mi chel Winkels) dicht bij een tref fer en daarna redde Duive- land-keeper René Zwart prima op een schot van Matthijs Hage. Naarmate de finale vorderde maakte Zierikzee steeds meer aanspraak op de winst. In de strafschoppenserie scoor den de eerste zes spelers: Edo van Beek, Bart-Jan van Damme en Marnix van der Hulle voor Duiveland en Jarno Vermeulen, Serge Berrevoets en Benjamin Verwest voor Zierikzee. Bij de zevende penalty ging het mis voor Duiveland. Jaco van der Schee stopte de in zet van toekomstig ploeggenoot Ronald Zwager waarna Mat thijs Hage Zierikzee op een 4-3-voorsprong zette. Toen ook de inzet van Leen IJzelenberg gekeerd werd door de Zierikzee se sluitpost was zijn feestje com pleet. „Ik heb nog nooit een penalty gestopt, maar ik hoorde van Erik Schot in welke hoek de bal zou komen. Met het Schouw- se elftal schoten Ronald en Leen ook in die hoek." Ronald Zwager was minder blij met de heldenrol van Van der Schee. „En zo word ik de schle miel", reageerde hij op zijn mis ser. Het 'kampioenen' galmde daar na uit de Zierikzeese kelen en Van der Schee werd het stralen de middelpunt van een hossende spelersgroep. Uit handen van Toon van Tiggelhoven, voorzit ter van de regiocommissie Schouwen-Duiveland én van Zierikzee, ontvingen Michel Winkels en Barry Hage daarna de bokaal. van onze sportredactie SPRANG CAPELLE - Tijdens de clubteamfinale turnen van het district Zuid-West Neder land eindigde gymnastiekvereni ging Delta Sport op een tweede plaats. Atlas uit Heinkenszand werd in Sprang Capelle met viertiende punt voorsprong kampioen. Marika Padmos uit Brouwersha ven sleepte haar team met de hoogste score van de dag op de vierkamp met 37.10 punten het podium op. De andere turnsters Gina Kemmeren, Marjolein Mul der en Roxan Rijnberg kwamen ook tot een goede score. Het tweede team van Delta Sport (Rosalieke Mulder, Laura van Beveren, Emily Kortlever, Fleur van Roon en Elise Pad mos) legde beslag op de vijfde plaats. Er waren tien finalisten, die zich hadden geplaatst voor de eindstrijd in de categorie pu pil 1 en 2 LOS 5-niveau. Bij de junioren/senioren behaal de Delta Sport een vijfde plaats in de categorie LOS 4. Uitblin ker binnen het team was de der tienjarige Evi Timmerman uit Zierikzee. Zij kwam onder meer tot een eerste plaats, op het on derdeel brug (9.00 punten). De ploeg bestond verder uit Ilze van de Velde, Jose Ringelberg en Margriet Ringelberg. De ploeg kwam tot een puntento taal van 120.25. Bij de mannen- wedstrijd in Middelharnis werd de elfjarige Iman Padmos van Delta Sport derde op de zes kamp. In de pupil C-lijn kwam hij tot een score van 37,16 pun ten. Unego Brouwers werd 17e bij de instap C-lijn (38.50 pun ten).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 33