Z'N STEEN IS VAN MARMER, MAAR Z'N MONUMENTEN ZIJN VAN PAPIER. Eén meidnummer voor dierenmishandeling: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min) 4 0 Grote verhui zing? vrijheid PZC U wilde toch meer gaan bewegen? maandag 6 juni 2005 familieberichten vervolg van pagina 10 "Ik hoef mij niets meer af te vragen. Langzaam vervaagt het onderscheid tussen de nachten en de dagen. Ik ben ontzonken aan de tijd. J.P. Rawie Aan het eind van een lange levensweg hebben wij af scheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jozina Johanna Erdelmann-Poschmann weduwe van H.S.O. Erdelmann Vlissingen, Oudenbosch, 2 februari 1909 3 juni 2005 Exloo: Friedel en Greetje Erdelmann-Mudde Friedel en Margreeth, Floortje Marieke en Dwight, Rose, Violet Roosendaal: Walter en Erna Erdelmann-la Soe Francesca en Jerrel Wolfaart en Sanne Velserbroek: Annemarie en Kees Koeman-Erdelmann Ingrid en Erik, Michèle, Nicky Karin en Mick, Kai, Danique Verpleeghuis Oostkwartier Oudenbosch Correspondentieadres: Imkerberg 44,4708 JC Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 8 juni van 10.45-11.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar een korte herdenkingsdienst worden gehouden, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. In Memoriam Bram 06-06-2000 06-06-: Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weer schijnen. Zal het zonder hem ontwaken je ooit minder kunnen raken. Nooit meereen kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag. Als verdoofd probeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen. Hoe kan je doorgaan zonder hem hoe moet het verder zonder zijn stem. Je ziet en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer. Ie voelt je gebroken en verscheurd sommigen zeggen, je hebt nu genoeg getreurd. Maar hoe kunnen ze weten van het verdriet als je er aan denkt datje hem nooit meer ziet. 0p maandag 6 juni zijn wij de gehele dag geslnten Slagerij Koets Markt 88 Westkapelle Maak er eert Kleintje van. Kleintjesmark tri collecteweek 20 t/m 26 februari 2005 giro 454 000 www.amnesty.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Wie kent niet die afschuwelijke berichten in de krant: "Uitgemer gelde paarden in beslag genomen", "Jonge katten in afvalcontainer", "Verwaarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge herders in eigen uitwerpselen aangetroffen". De Dierenbescher ming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. DIER IN NOOD? PAK DE TELEFOON Vaak is het leed al geschied als de inspecteurs een dier aantreffen. Daarom is het van groot belang dat u de telefoon pakt als dieren slecht behandeld worden. De Dierenbe scherming kan dan actie onderne men en de situatie onderzoeken. Om voor u het melden van dierenmis handeling en -verwaarlozing mak kelijker te maken heeft de Dierenbe scherming vorig jaar het meidnum mer dierenmishandeling voor heel Nederland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). In heel 2003 kwamen er maar liefst 36.000 meldingen binnen. Volgens Colette van de meldkamer van de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming komen er soms wel 175 meldingen op één dag binnen. 'Gelukkig kunnen we zelf veel afhandelen. Het noemen van onze naam is vaak al genoeg. Wij zijn erg blij met al die mensen die bellen. Zij zijn onze ogen en oren.' INSPECTEURS KOMEN WAAR NODIG TER PLEKKE Sommige zaken kunnen niet vanuit kantoor geregeld worden. Dan gaan de inspecteurs naar de mensen toe en maken afspraken met ze voor verbetering. Lukt dat niet, dan worden de beroepsinspecteurs van de Landelijke Inspectiedienst Die renbescherming ingeschakeld. Bij ernstige gevallen kunnen zij dieren in beslag nemen en de daders een proces-verbaal geven. Verwaarloosde paarden krijgen de noodzakelijke (medische) hulp en een veilig tehuis. De mishandelde en vaak erg bange honden en katten worden ondergebracht in de asielen. Natuurlijk kost dit veel geld. De Dierenbescherming is daarvoor hele maal afhankelijk van de giften. Zonder die steun heeft de Dieren bescherming geen geld voor contro les en inspectie en kunnen ze niet "Uitgemergelde paarden in beslag genomen. Elk jaar zijn er vele walgelijke vormen van dierenmishandeling. Steun daarom de Dierenbescherming." jaarlijks 70.000 dieren opvangen. Wilt u meer weten over het werk van de Dierenbescherming? Kijk dan op www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbescher ming. GIRO 309 Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been-en armspieren, vooral als de collectebus gaandeweg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 6471. 1Reumafonds Sterk in bewenina 0p het beroemdste kerkhof van Parijs, Père- Lachaise, ligt een van 's werelds beroemdste schrijvers. En daar staat dus ook z'n gedenk steen. Maar zijn echte monumenten liggen nog steeds in de boekwinkels. Van de eerste druk ken in antiquariaten tot de laatste drukken bij de kiosken. Dat is nou het mooie van papier. Je kunt er de mooiste gedachten op drukken, verspreiden en bewaren. En soms hoefje zo'n boek alleen maar weer even in je handen te houden om je weer alles te herinneren. Of weer even die onvergetelijke passage op te zoeken. Steeds weer plezier van karton en papier.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32