mmnmm PZC maandag 6 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Andrey 2 juni 2005 Laurens en jana Geschiere Prinsenlaan 65 4336 HJ Middelburg 0118-623405 04 06 05 Met blijdschap en trots stellen wij onze kleinzoon voor: Luca Zoon van Kimmo en Joyce Heinkenszand, Nico Pankow en Lucie Pankow-Hofman Overlijden Niemand zal ooit begrijpen welke rol hij speelde in ons leven, Niemand zal ooit weten hoe graag we hem gezien hebben. Niemand zal ooit beseffen hoeveel pijn we hebben, Niemand zal ooit voelen hoeveel we hem missen, Maar iedereeen zal weten dat hij nooit echt dood is, Nooit zullen we er ook maar aan denken om hem te vergeten, Altijd zullen we hem meedragen in ons hart Onze allerliefste Rinus Marinus Cornelis Bolier in de leeftijd van 46 jaar. Ali John en Petra Louise en Ronald 4 juni 2005 Dorpsstraat 7 4308 AJ Sirjansland Rinus is bij ons thuis, daar is dagelijks gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen. Donderdag 9 juni nemen we afscheid van Rinus in een samenkomst in "Ons Dorpshuis", Molenstraat 52 te Bruinisse, aanvang 13.15 uur. Aansluitend begraven we hem op de algemene be graafplaats te Sirjansland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis" te Bruinisse. Heden behaagde het de Heere opnieuw een geliefd kind, broer, zwager en oom van onze zijde weg te ne men Marinus Cornelis Bolier in de leeftijd van 46 jaar. "Zwaar valt ons dit verlies Bruinisse: J. L. Bolier C. Bolier-Bal J. Deurloo-Bolier D. Deurloo L. J. Giljam J. Giljam-Bouwman M. van Klinken-Bolier Oosterland: L. J. Bolier N. C. Bolier-Boogert neven en nichten In liefdevolle herinnering Anja en Sam Sirjansland, 4 juni 2005 "echte vrienden blijven vrienden 4 juni j.l. is overleden onze goede vriend Rinus Bolier Lieve Rinus, we zullen je heel erg missen We wensen Ali, John, Petra, Loes en Ronald veel sterkte toe. Johannis en Hedi Leen en Willy Jan en Heieen Lèo en Ineke Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Ina Hartman-Horstman 11 november 1948 14 juni 2005 Middelburg: Hans Hartman Oost-Souburg: Monique en Piet Gabriëlse- Hartman Thomas Hoek: Rianne Hartman Femke Veersesingel 11 4332 TA Middelburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 8 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 9 juni om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou- Toch nog onverwachts is op 4 juni overleden mijn schoonzus Ina Hartman-Horstman op de leeftijd van 56 jaar. Middelburg: Heieen Hartman Een vriend is van ons heengegaan René van Dis Anke en Leen Luitwieler Leanne en Carlo Nicoline en Eduard God wees genadig en help, ontferm u over Ida en de kinderen. Levende God, gezegend is deze dag door U. Ik mag in uw veilige rust op adem komen. Ik houd niet op U daarvoor te zegenen. Daarom ga ik vandaag binnen in uw huis. Open mijn hart voor uw woord. Dicht bij U wil ik zijn. We zijn heel verdrietig dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Cornelia Maria van der Vliet-van Liere 19-7-1941 f 4-6-2005 A. A. van der Vliet Marja en Han Kooiman-van der Vliet Mardoe, Dylan, Martijn Jan van der Vliet en Jacqueline Mol Soraya, Thierry, fente Geert en Wendy van der Vliet-Kole Rick, Koen Noorddijk 30 4471 AL Wolphaartsdijk Wanneer u wilt, kunt u nog even bij haar zijn op maandag 6 juni tussen 19.30 en 20.00 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 8 juni om 11.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal alleen de naaste familie haar begelei den naar het crematorium. Hierna is er gelegenheid de familie vanaf plm. 12.30 uur te condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat zij voor een nog verder tijden gespaard is geble ven, is zacht en kalm van ons heengegaan, mijn Cieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jacoba Adriana AmoCdus-Joosse (Koos) Middelburg t Middelburg 6 september 1932 5juni 2005 Middelburg :Jan Amotdus Minoes Vtissingen:José enjan Cmcg-Amotdus %9-j Imfe Kjekd Hoge Geere 12 4331 MH Middelburg Gelegenheid tot afscheid, nemen op woensdag 8 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste- tijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansfuitemf zal de crematie plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid ae familie te condoleren. Waar een wil is, is een weg" Haar wil bleef, maar de weg werd onbegaanbaar. Na een liefdevolle verzorging in Hospice Sint Jans de Casembroot is heden van ons heengegaan Lydia Yvonne van der Klooster-PIasschaert weduwe van Gerard van der Klooster in de leeftijd van 80 jaar. 's-Hertogenbosch: Roger Feytens Hilde Oggel Valentijn Marlies Capelle a/d IJssel: Edwin van der Klooster Anke van der Klooster van Gelderen Olaf en Chantal Jory Rotterdam: Robert van der Klooster Maja van der Klooster van Opstal Elvira en Gerald Sigrid en Michel Sint Laurens, 4 juni 2005 De Meylaan 7 Correspondentieadres: Vasco da Gamastraat 8 5323 RB 's-Hertogenbosch Een bijeenkomst zal worden gehouden donderdag 9 juni om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante M. A. S. van der Weele-Dekker weduwe van P. G. van der Weele Gouda, 4 juni 2005 Colijnsplaat: familie van der Weele-Onderdijk en familie van der Weele-Vogelaar Neven en nichten Welk een vriend is onze Jezus, Die in onze plaats wil staan! Welk een voorrecht, dat ik door Hem altijd vrij tot God mag gaan. Joh. de Heer lied 150 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en onvergete lijke opa Johannes Dekker ïo in de leeftijd van 82 jaar. J. Dekker-Minderhoud Magda Hengst-Dekker Jan Hengst Jolina en Joost Johan Debora Janse-Dekker Kees Janse Marjolein Judith Coby Swager-Dekker Jan Swager Michael Benjamin Jonathan Johanna Brasser-Dekker Martin Brasser Tessa Femke Alexander Jan Dekker Elma Dekkef-Sturm Tim 4361 AD Westkapelle, 4 juni 2005 Zuidstraaat 62 Jois thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag en dinsdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 8 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te West kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw te Westkapelle. We zijn erg verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze allerliefste opa Dekker De kleinkinderen, Jolina en Joost Johan Marjolein Michael Benjamin Judith Tessa Jonathan Femke Alexander Tim Wat zullen wij hem missen! Zo kort na het overlijden van onze oudste zuster is thans - toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Johannes Dekker op de leeftijd van 82 jaar. Voor de achterblijvende: "We zouden nog heel veel kunnen zeggen, niaar 't is niet nodig - want de woord is arm; de taal van 't hart is duidelijk en warm: - "God zal zijn arm om jullie schouders leggen -." Oostkapelle: L. A. Dekker W. Dekker-Lievense Westkapelle: J. Dekker J. W. Dekker-Roelse Haarlem: L. Dekker Hippolytushoef: M. P. van Dorssen-Dekker en A. van Dorssen Areuse (Zwitserland): M. K. Dekker en haar zusters van Grandchamp nichten en neven Westkapelle, 4 juni 2005 "Veilig in Jezus armen Heden overleed onze geliefde zwager en oom Johannes Dekker op de leeftijd van 82 jaar Simnia: L. de Witte (in herinnering) J. de Witte-Minderhoud Westkapelle: A. Flipse P. Flipse-Minderhoud Westkapelle: P. Roelse K. Roelse-Minderhoud Neven en nichten 4 juni 2005. 4 Juni overleed onze vriend Jo Dekker Wij wensen Mino, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Nele en Jan Hendrikse Op 4 juni overleed onze vriend Jo Dekker W Hubregtse (in herinnering) M. M. Huibregtse-Brasser Westkapelle, 4 juni Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons oud-lid, mede-oprichter van onze vereniging en trouw supporter Jo Dekker Zijn inzet voor en betrokkenheid bij onze vereniging zullen wij ons blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote ver lies. Korfbalvereniging Stormvogels Westkapelle wb 1( Wie anderen liefheeft en helpt, ontmoet zelfliefde en ontvangt hun hulp. Verdrietig om het heengaan, maar dankbaar voor de liefde waarmee ze ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Kornelia de Bree-van Sluijs weduwe van Antheunis de Bree op de leeftijd van bijna 84 jaar. Ton en Yvonne Joerie en Nanda Nienke Jasja en Corina Jaëlle Ilja Leo en Ria Hester Jennifer Martijn Marina Hans en José Rob en Alexa Jeroen en Suzan Sam Oost-Souburg, 4 juni 2005 Gouwestraat 15 Correspondentieadres: Dorpsstraat 15 4389 TN Ritthem De rouwdienst vindt plaats op donderdag 9 juni om 10.30 uur in de 'Open Haven', het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Oost-Souburg. Deze kerk is gelegen op het Oranjeplein 2. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 tot 10.15 uur in zaal 'de Ark', gelegen ach ter het kerkgebouw de Open Haven. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in 'de Ark'. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, dan mag u de advertentie als zodanig beschouwen. Op 86-jarige leeftijd is, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat, overle den onze tante Janny 1 Jannetje Jacoba Markusse Wissenkerke, t Colijnsplaat 1 september 1918 5 juni 2005 Rida Markusse en Eric van Rossum Corien Markusse en Arno van de Voort Correspondentieadres: Uilenburgerwerf 55 t 1011 MX Amsterdam De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 9 juni om 13.00 uurin het Monuta Stiltecentrum voor Noord Bevelander. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na afloop is in het Stiltecentrum gelegenheid tot con doleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig dat na jaren van vriendschap is overleden Janny Markusse Ellen Clement Familie Clement Enige en algemene kennisgeving. Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze lieve va der, schoonvader, opa en overgrootvader Jan de Bree weduwnaar van Martina Theune in de leeftijd van 93 jaar. Jet Nel Wim t Jan en Joke Mieke Rens en Ingrid DinekeenTonny Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Vlissingen, 4 juni 2005 Correspondentieadres: Rosenburglaan 11 4385 |E Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 8 juni van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monula "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tol condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Na een lange levensavond is op 3 juni 2005 een nieu we dag aangebroken voor Jantje Sterk weduwe van Leendert Abraham van Wallenburg Zij mocht 84 jaar worden. Jan van Wallenburg Ria van Schaik Marijke van Wallenburg Klein- en achterkleinkinderen We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die haar is geboden in zorgcentrum Buitenrust Correspondentieadres: Torentrans 3 4336 JM Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 8 juni om 12.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstkamer van de begraafplaats. "Ik hoef mij niets meer af te vragen. Langzaam vervaagt het onderscheid tussen de nachten en de dagen. Ik ben ontzonken aan de tijd. J.P. Ramt Aan het eind van een lange levensweg hebben wij af scheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jozina Johanna Erdelmann-Poschmann weduwe van H.S.O. Erdelmann Vlissingen, Oudenbosch, 2 februari 1909 3 juni 2005 Exloo: Friedel en Greetje Erdelmann-Mudde Friedel en Margreeth, Floortje Marieke en Dwight, Rose, Violet Roosendaal: Walter en Erna Erdelmann-la Soe Francesca en Jerrel Wolfaart en Sanne Velserbroek: Annemarie en Kees Koeman-Erdelmann Ingrid en Erik, Michèle, Nicky Karin en Mick, Kai, Danique Verpleeghuis Oostkwartier Oudenbosch Correspondentieadres: Imkerberg 44,4708 IC Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 8 juni van 10.45-11.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar een korte herdenkingsdiens! worden gehouden, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. -ï-. ..- ..•.«•*■- --,<5ts Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante J. van Wallenburg-Sterk Domburg: C.M. van Wallenburg-Gillesse Oost-Souburg: L. van Wallenburg-Geldof West-Souburg: E.T. van Wallenburg-de Smit Neven en nichten 3 juni 2005 Haar kaarsje is langzaam uitgegaan Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jannetje Helena Vleugel-de Jager echtgenote van Geertruidus Vleugel op de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in Verpleeghuis Ter Valcke en Zorgcentrum Randhof heeft mogen ontvangen. Goes: G. Vleugel Rijen: Ko en Ans Vleugel-Brummelhuis Ange Ralf Middelburg: Bram en Addie Vleugel-Flissebaalje Goes: Kees Vleugel Stoffelien den Dekker Iman Esther Goes: Dieneke en Erwin Kaijser-Vleugel fanick Talitha Goes, 4 juni 2005 Correspondentieadres: DukeEllingtonlaan 15 4462 LE Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 7 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 8 juni om 12.30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein te Kloetinge, waarna aansluitend om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Moeder hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In Memoriam Bram 06-06-2000 06-06-2005 Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weer schijnen. Zal het zonder hem ontwaken je ooit minder kunnen raken. Nooit meer een kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag. Als verdoofd probeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen. Hoe kan je doorgaan zonder hem hoe moet het verder zonder zijn stem. Je ziet en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer. Je voelt je gebroken en verscheurd sommigen zeggen, je hebt nu genoeg getreurd. Maar hoe kunnen ze weten van het verdriet als je er aan denkt dat je hem nooit meer ziet. Ina Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze gelief de zus en tante Jannie Vleugel-de Jager H. van Riet-de Jager Wilma en Willem Jan en Anja en kinderen Goes, 4 juni 2005 DIABETES IS DE GROOTSTE VEROBRZAKER VAN BLINDHEID Vraag de gratis Diabetes Risicotest aan. Diabetes Fonds Of word donateur. Giro 5766, Amersfoort. (J Bel0800 - 5766 123ofganaarwww.diabetesfonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26