Halsbrekende
toeren in Goes
PZC
Wyatt verliest
finale EK jiu-jitsu
Scherpenisse stelt
kandidatuur voor
nationale turntitel
Springwedstrijden bij Forza
uitslagen
umsnsmÊiÊÊÊiÊÊÊÊm
maandag 6 juni 2005
door Eugène de Kok
GOES - Salto's, schroeven, ara
bieren en tsukahara's vlogen de
toeschouwers vrijdag en zater
dag om de oren tijdens de zeven
de internationale kampioen
schappen van de Goese gymnas
tiekvereniging Forza. In Sport-
punt Zeeland vielen er niet al te
veel Zeeuwen in de prijzen. „Bij
Forza zijn we al blij met een
dubbele salto. Anderen doen er
nog een draai bij. Dat is het ver
schil", zei trainer en organisator
Martin Wissekerke.
De ruim tweehonderd deelne
mers uit Nederland en België
vertoonden zaterdag hun, bij
vlagen halsbrekende toeren op
vier onderdelen: tumbling (een
serie sprongen op een lange
mat), de dubbel minitrampoline
en de grote trampoline waar in
dividueel en synchroon op werd
gesprongen. Vrijdagavond wer
den de finales op de minitrampo
line en in het air tumbling (tum
bling op een met lucht gevulde
mat) afgewerkt.
Het laatste onderdeel stond
voor het eerst op het program
ma van het tweejaaidijkse toer
nooi. Het was zelfs de eerste offi
ciële, individuele wedstrijd in
Nederland. „Het zag er spectacu
lair uit, maar qua deelname viel
het wat tegen", keek Ben
Westrate, die betrokken was bij
de ontwikkeling van het air tum
bling, zaterdag terug.
Op het nieuwe onderdeel ver
schenen voornamelijk Zeeuwse
springers. Eerste plaatsen wa
ren er voor Moniek de Bruin
(Forza, jeugdmeisjes), Maresha
Dijkhuizen (Forza, meisjes), Bi-
anca Willems (MTV'69, vrou
wen) en Edwin Saman (MTV'69,
jongens).
Werd het air tumbling nog gedo
mineerd door Zeeuwen. Op de
grote, olympische trampoline
ontbraken ze nagenoeg in de fi
nales. Luc de Ridder (Forza,
jeugdjongens), die zijn oefening
de mist in zag gaan, was de eni
ge in de eindronde.
Bij de meisjes won Tessa Wieder-
holdt - wier uit Goes afkomstige
moeder Anke Sinke in 1967 nog
Zeeuws-Brabants turnkam-
pioene was - op overtuigende
wijze. „Ik ging relaxed naar dit
toernooi toe. Je hoeft je hier ner
gens voor te plaatsen, dus dat
springt sowieso fijn", zei de Ne
derlandse kampioene 2004 uit
Ermelo. Met de zege sloot Wie-
derholdt een matig seizoen af.
Ze werd onder meer slechts zes
de op het Nederlands kampioen
schap.
„Ik zat dit jaar in een dip. Het
was erg vermoeiend en ik ben
bijna ingestort. Daarom heb ik
veel minder getraind, maar nu
oefen ik weer twaalf uur per
week. Die nationale titel wil ik
volgend jaar terug." Jeroen Kas-
lander, die met zijn sprongen
bijna het dak van de sporthal
schampte, zorgde voor het hoog
tepunt van de avond. „Deze jon
gen springt hier een score van
38,00. Op de Olympische Spelen
winnen ze met 40", illustreerde
Martin Wissekerke de prestatie
van de trampolinespringer uit
Aalsmeer.
Akelig
Ook de Noord-Hollander sloot
in Goes een akelig seizoen af.
„Het is een tijd geleden dat ik
zo heb gesprongen. De oefening
was niet top, maar gezien mijn
voorbereiding was het erg dege
lijk. Ik heb de laatste acht maan
den verschrikkelijk veel tegen
slagen gehad in mijn persoon
lijk leven; genoeg bullshit voor
de komende tien jaar. Ik heb he
lemaal geen wedstrijden ge
sprongen. Het Nederlands kam
pioenschap, twee weken gele
den, was de eerste keer dat ik
weer op een trampoline stond."
Tijdens de titelstrijd in Zoeter-
meer miste Kaslander op een
haar na de limiet voor de wereld
kampioenschappen. „Dat was
erg zuur. Aan de andere kant
zou het niet reëel zijn geweest
als ik daar zou staan. Dit was
mijn laatste wedstrijd voor de
vakantie. Volgend jaar wil ik
me kwalificeren voor de Europe
se kampioenschappen in Enge
land en weer meedoen aan alle
worldcups. De weg terug is erg
lang, maar ik ben gelukkig al
halverwege."
Marge
In de schaduw van de grote
trampoline werden de wedstrij
den op de dubbel minitrampoli
ne en het tumbling afgewerkt.
Ook hier speelden de Zeeuwen
slechts een rol in de marge. Uit
zonderingen op de dubbel mi
nitrampoline waren Yardin den
Engelsman (MTV'69) die, welis
waar op een straatlengte achter
stand van winnaar Björn Hille-
brandt, tweede werd in de cate
gorie jongens en Eveline Eijser-
mans die het brons veroverde
bij de meisjes.
Bij de mannen eindigden de drie
Zeeuwse finalisten (Erwin Keu-
kelaar, Pim Steendijk en Tomas
Parinussa) op de plekken zes, ze
ven en acht in een veld van acht.
Winnaar werd Belgisch kam
pioen Hannes Baeckeland met
twee spectaculaire sprongen.
Hij bleef Sandor Giesen (Cleton
Sports Apeldoorn), die zich in
Goes kwalificeerde voor het we
reldkampioenschap in Eindho
ven, voor.
Internationaal
Keukelaar, zaterdag de beste
Zeeuw en in aanmerking ko
mend voor een nog te formeren
Nederlands team, bleef daar een
eind van verwijderd. „Zij zijn
van een wat hoger niveau, ja",
zei hij lachend over zijn tegen
standers. „Maar, zij trainen ook
bijna elke dag. Ik moet het doen
met vier uurtjes per week. Dan
kom je tekort op internationaal
niveau." Met een score van
door Roeland van Vliet
WROCLAW - Lindsay Wyatt is
gistermiddag in het Poolse
Wroclaw als tweede geëindigd
tijdens het Europees kampioen
schap jiu-jitsu. De 29-jarige
Goese verloor in de finale van
de klasse tot 70 kilogram van de
Spaanse Aurora Fajardo.
Fajardo was voor Wyatt geen on
bekende. Eén keer eerder kwam
ze haar tegen op de mat. Dat
was tijdens de finale van het we
reldkampioenschap, in novem
ber 2004 in Madrid. Toen over
klaste Wyatt de Spaanse, maar
die nam nu revanche. In Madrid
eindigde het duel in 9-3, nu
werd het 13-11.
Voor Wyatt betekent de tweede
plaats haar beste resultaat ooit
op een EK. Twee jaar geleden
werd ze in Duitsland derde.
„Dat mag wel zo zijn, maar ik
ben toch behoorlijk teleurge
steld. Als je in de finale slïj
wil je toch winnen."
De Goese weet haar verlies ij
finale aan het gebrek aan tt
ningsarbeid. „In de weken
het EK heb ik toch minderi
traind dan in de tijd voor!
WK. Het was vakantie op
sportschool (Geelhoed) enen
ren dus minder lessen."
In de twee voorrondes en del
ve finale had ze echter l
kele moeite met haar tegensta!
sters. De Italiaanse Laura Bs
(full ippon), de Poolse Joan
Poradzisz (15-4) en Zweedse!
ria Engstorm (full ippon) a
ze eenvoudig opzij.
In de komende weken
Wyatt haar trainingsarb;
weer op. Over anderha
maand zijn de World
Mogelijk wordt dat haar laaii
toernooi. De Goese heeft
meerdere malen gezinspeeld
het afsluiten van haar canis
in Duisburg.
Erwin Keukelaar van de organiserende vereniging Forza Gymnastica was de beste Zeeuw op de dubbel
minitrampoline. foto Willem Mieras
60,60 verbeterde Keukelaar wel
zijn persoonlijk record. „Dit
was één van mijn betere wed
strijden. Ik zit pas weer een
maand op mijn oude niveau. Vo
rig jaar ben ik flink onderuit ge
gaan, op mijn voorhoofd geval
len, en had daarna veel angst
om te springen. Die angst is ver
dwenen door het gewoon te
doen. Je moet er doorheen sprin
gen."
door Janny Vermeule
HUIZEN - Melissa Scherpenis
se heeft tijdens de halve finale
topsport turnen het goud vero
verd. De turnster uit Sint Anna-
land behaalde in Huizen een sco
re van 36.600 punten.
Scherpenisse, die lid is van de
Turncombinatie Zuid-West-Ne
derland, had een voorsprong
van bijna een half punt op haar
naaste concurrente, Jinte van
den Eijnden uit Roosendaal.
Pleun Zomer van TCZWN vero
verde het brons met 36.079.
Scherpenisse weet door dit resul
taat alle ogen op zich gericht
voor het Nederlands kampioen
schap, dat over twee weken in
Nijmegen wordt gehouden.
Tijdens de finale op het natio
naal wedstrijdsportniveau, die
ook in Huizen werd gehoudf
konden de Zeeuwse turnste
geen rol van betekenis gespet
Ramona Hibels en DaniqueTt
len van Turnschool Zeelandé
digden in de onderste regions
Hibels, geplaagd door een bli
sure, deed bij d*e junioren i
een poging om zich met de k
ten te meten, maar moest afb
ken op sprong. Hierdoor km
ze op drie onderdelen uit. Kr
pioen werd Lucie Koolhaas n
Bato Haarlem (34.650). Daniq
Thielen kwam bij de pupillen
niet verder dan een 32e plas
met een score van 32.875, Zijli
gon goed op sprong 9.450),t(
wijl haar brugoefening een sa
re van 8.400 opleverde. Opb;
en vloer moest zij met minder'
noegen nemen. Tigris de Leen
(Animo Roosendaal) werd kaï
pioen met 36.717.
Zierikzee. Avondbaancircuit. Man
nen, 200m: 1. Arjan Meijer (Delta
Sport) 25.2. 800m: 1. Richard Reijn-
hout (AV'56) 2.08.7. 3000m: 1. Erik
Goossen (Scheldesport) 9.24.2. Hoog:
1. Arjan Meijer (Delta Sport) 1.50.
200m: 1. Arjan Meijer (Delta Sport)
25.2. Kogel: 1. Jeroen van Belzen (Dy
namica) 10.60.
Masters. Hoog: 1. Kees Jan Mol (Dyna
mica) 1.50. 200m: 1. Ronald Rasenberg
(Scheldesport) 26.2. Kogel: 1. Geert
Oerlemans (Diomedon) 9.83. 800m: 1.
Patrick van Remortel (RKHAV) 2.13.1.
3000m: 1. Lion van Luyk (Dynamica)
9.52.5.
Jongens A. 3000m: 1. Marcel Man-
gus (RKHAV) 9.41.8. 800m: 1. Jack Lu-
teyn (Wielingen) 2.10.0. Jongens B.
Hoog: 1. Paul Kingma (Scheldesport)
1.55. 200m: 1. Paul van Nieuwen-
huyzen (Delta Sport) 24.8. 800m: 1. Yor-
di Sandee (Dynamica) 2.27.1. Jongens
C. 100m: 1. Robert Paul de Roo (Schel
desport) 12.4. 150m: 1. Robert Paul de
Roo (Scheldesport) 18.7. 800m: 1.
Noes Seitte (Dynamica) 2.30.3. Hoog:
1. Robert Paul de Roo (Scheldesport)
1.60. Kogel: 1. Danny Goulooze (AV'56)
12.46 Jongens D. 80m: 1. Frits Bakker
(AV'56) 11.4. 80m (2e heat): 1. Frits
Bakker (AV'56) 11.5. 600m: 1Frits Bak
ker (AV;56) 1.47.6. Hoog: 1, John de
Looze (Delta Sport) 1.30. Kogel: 1. Joe-
ri van der Hooft (Wielingen) 8.22.
Vrouwen. Kogel: 1. Linda Visser (Dy
namica) 9.22. 200m: 1. Nadine Rikhof
(Delta Sport) 29,6. 800m: 1. Marion
Goossen (Scheldesport) 3.05.6.
3000m: 1. Sandra de Block (RKHAV)
10.42.5. Ver Zk: 1. Emmely Schot (Del
ta Sport) 4.78, 2. Nadine Rikhof (Delta
Sport) 4.16, 3. Jose de Jonge (Delta
Sport) 2.90. Discus Zk: 1. Manon van
Oosten (Rotterdam Atletiek) 27.91, 2.
Linda Visser (Dynamica) 24.12, 3. Em
mely Schot (Delta Sport) 23.95. Mas
ters. Ver Zk: 1. Margot de Nijs (RK
HAV) 4.26. Discus Zk: 1Brenda van Es
sen (Dynamica) 22.30, 2. Margot de Nijs
(RKHAV) 21.79, 3. Willhelmien Verdonk
(Scheldesport) 20.56. Kogel: 1. Brenda
van Essen (Dynamica) 8.79. 3000m: 1.
Adele Smits (LAAC Twente) 11.59.3.
Meisjes A. 200m: 1 Marieke Riemens
(AV'56) 26.6. Kogel: 1. Audrey de Beule
8.61. Ver Zk: 1. Mariek Riemens
(AV'56) 4.63, 2. Arlinde Wolf (AV'56)
4.34, 3. Glenn Letterie (Delta Sport)
4.00. Meisjes B. Ver Zk: 1. Samantha
van Remortel (RKHAV) 22.37, 2. Domini
que Fluijt (Delta Sport) 4.28, 3. Daphne
Seghers (RKHAV) 4.16. Kogel: 1. Aniek
Aper (RKHAV) 9.62, 800m: 1. Aniek
Aper (RKHAV) 2.23.4. Meisjes C.
100m: 1, Lot Antheunisse (Dynamica)
10.8. 150m: 1. Lot Antheunisse (Dyna
mica) 21.1. 600m: 1. Hanna Maassen
(Delta Sport) 1.53.4. Kogel: 1. Femke
Kort (Delta Sport) 9.60. Ver: 1. Lot
Antheunisse (Dynamica) 4.23. Meisjes
D. 80m: 1. Anne van Rooijen (AV'56)
8.5. 80m (2e heat): 1. Anne van Rooi
jen (AV'56) 8.54. 600m: 1Esther Plat-
teeuw (Scheldesport) 4.28. Ver: 1. Es
ther Platteeuw (Scheldesport) 4.28. Ko
gel: 1, Kelly van Harmeien (Delta Sport)
9.16.
Vroegste meldingen Provinciaal Or
leans: 1. Guy Fijen (Nieuw Namen)
1647 m/m, 2. K. van Belzen Rzn (Arne-
muiden) 1627, 3. C. Schroevers (Arne-
muiden) 1626, 4. J. Steenhard (Goes)
1626, 5. Gebr. van Beveren (Nieuw Na
men) 1625, 6. P. Rokven (Hulst) 1623, 7.
A. Capelle (Oud Vossemeer) 1623, 8. Ge
br. Scheele (Terneuzen) 1619, 9. T. de
Bruijn (Philippine) 1615, 10. O. Haers
(Philippine) 1614, 11. M. Matthijsse
(Nieuwerkerk) 1613, 12. R. de School
meester (Terneuzen) 1613, 13. Comb,
de Mul/Vermeirssen (Philippine) 1613,
14. H, v.d. Veeke (Westdorpe) 1612, 15.
C. Dehulsters (Hulst) 1612, 16. E. van
Hijfte&Dtr (Yerseke) 1610, 17. J. Toete-
nel (Tholen) 1610, 18. R. Herman (Axel)
1610, 19. JL. Braet&Zn (Heikant) 1610,
Kelly Holmes won gisteren de vijftienhonderd meter tijdens de Nor
wich Union International in Glasgow. Jeff J Mitchell/RTR
regem) 226.60 M: 1. Pamela Zweerts,
City Warrior (Naarden) 63.70; 2. Ronald
Loffeld, Meivin (Egmond aan Zee)
66.40; 3. Pieter Theewes, Dopharma's
Jackal (Veldhoven) 70.10. L (groep 1):
1. Margo van Nijnatten, Prodeo (Rijsber-
gen) 46.70; 2. Kim Peters, Mistery
(Schijf) 51.30; 3. Jasper de Knijf, Rupi's
Romance (Diessen) 54.90. L (groep 2):
1. Nienke Otjens, Phermo (Etten Leur)
37.50; 2. Sanne Geerts, Royal (Chaam)
39.20; 3. Mariska van de Heuvel,
Kingston (Diemen) 45.60; 5 en Zeeuws
kampioen Gilles Quist, Tenderboy (Ar-
nemuiden) 45.90. Pony's klasse M: 1
Stephanie Reitsma, Sydney (Meppel)
75.50; 2. Nicole Houweling, Indian Sum
mer (Den Helder) 104.20; 3. Stephanie
Reitsma, Falcon Valley, 128.90.
20. A. Geluk (Heinkenszand) 1610, 21.
PP. de Poorter (Axel) 1608, 22. L. van
Helsland (Hulst) 1608, 23. M. Matthijsse
(Nieuwerkerk) 1608, 24. W. Blom
(Noordgouwe) 1608, 25. M. Oudeman
(Kapelle) 1607.
Mugello. WK wegrace. Grote Prijs
van Italië. MotoGP: 1. Rossi (Ita) Yam
aha 42.42,994, 2. Biaggi (Ita) Honda
0,359, 3. Capirossi (Ita) Ducati 3,874, 4.
Melandri (Ita) Honda 3,979, 5. Checa
(Spa) Ducati 7,898, 6. Hayden (VSt) Hon
da 8,204. Stand WK: 1. Rossi 120, 2.
Melandri 71,3. Biaggi 67.
250cc: 1. Pedrosa (Spa) Honda
40.31,909, 2. Lorenzo (Spa) Honda
1,186, 3. De Angelis (SMa) Aprilia 1,557,
4. Stoner (Aus) Aprilia 1,590, 5. Porto
(Arg) Aprilia 6,106, 6. Barbera (Spa)
Honda 8,291. WK-stand: 1. Pedrosa 98,
2. Dovizioso (Ita) Honda 77, 3. Stoner
76.
125 cc: 1. Talmacsi (Hon) KTM 40.12,6,
2. Luethi (Zwi) Honda 40.12,7, 3. Olive
(Spa) Aprilia 40.27,3, 4. Pasini (Ita) Apri
lia 40.27,3, 5. Koyama (Jap) Honda
40.27,7, 6. Poggiali (SMa) Gilera
43.30,6. Stand in WK: 1. Luethi 74 pun-
ten, 2. Kallio (Fin) 66,3. Talmacsi 62.
Nijmegen. NK dressuur. Senioren.
Grand Prix Special: 1. Anky van
Grunsven, Keltec Salinero 77.64%, 2.
Edward Gal, Geldnet Lingh, 75.00%, 3,
Laurens van Lieren, Hexagons Ollright,
72.16%, 4. Kirsten Beckers, Broere Jazz,
70.32%, 5. Anne van Uijtert, IPS Lucky
Times, 69.72%, 6. Edward Gal, Geldnet
IPS Gribaldi, 69.00%, 7. Sven Rothenber-
ger, Barclay II 68.02%. Kiir op muziek:
1. Anky van Grunsven, Keltec Salinero,
87.000%, 2. Edward Gal, Geldnet Lingh,
82.275%, 3. Laurens van Lieren, Hexa
gons Oilright, 80,050%, 4. Sven Rothen-
berger, Barclay II, 74,575%, Kirsten
Beckers, Broere Jazz, 73.325%. Eind
stand: 1. Anky van Grunsven,
239807%, 2. Edward Gal, 234.692%, 3.
Laurens van Lieren 224,252%, 4. Sven
Rothenberger 213.995%, 5. Kirsten
Beckers 213.978%, 6. Anne van Uijtert
206,562%, 7. Stephanie Peters, Jeff,
204.798%, 8. Madeleine Vrees, Punto
Blanco's Maderijke, 203, 598%.
KNHS kampioenschap Klasse ZZ
licht. 1. Remy Bastings, Riverdance,
139.341%, 2.Willen Jan Schotte, Revel
ler, 135.938%, 3. Tommie Visser,
133.586, 8. Hans Peter Minderhoud, IPS
Rambo, 63.257% (eerste onderdeel, niet
gekwalificeerd voor tweede).
Young Riders: 1. Angela van den
Berg, Mix, 221.517%, Dominique Filion,
Naughty Boy, 219,378%, 3. Jenny Schre
ven, Kennet W, 212, 289,18%. Jessica
Nijpjes, Hexagons Maquire, 61.422%
(niet gekwalificeerd voor tweede en der
de ronde).
Vrouwenpolder. SGW Stichting Pro
moting SGW Zuid-West. Paarden
klasse Z: 1. Hendrik Degros, Saro (Wa-
ZSB-bekerfinale: Souburg-Landau
0,5-3,5: 1. Erik van Nassau-Peter Kalis
vaart 0-1, 2. Ronald Steijn-Arjo Arendse
0-1, 3. Max Toetenel-Martijn de Clerck
remise, 4. Peter Noorlander-Wim Sinke
0-1.
Sportprijsvragen
Lotto: 3, 4, 13, 26, 31, 44, bonusgetal 9,
kleur groen.
Euro Loterij: 739139.
Lucky Day: 1, 6, 22, 24, 26, 28, 29, 35,
40, 41, 44, 45, 48, 52, 54, 58, 59, 61, 65,
71.
Onder voorbehoud van typefouten.
Kapelle. Tafeltennistoernooi met deel
name van T.V, Yerseke T.T.V.O. (Oude-
lande) Smash '76 (Sint Annaland),
Scaldina (Zierikzee) T.T.V. Kerkwerve,
T.T.V. Kapelle 't Batje (Wolphaarts-
dijk). Jeugd. Enkel Junioren A: 1.
Niels van Velthoven (Scaldina), 2. Mar-
tijn Koole (Yerseke). Enkel Junioren
B: 1. Jacco Zuijdweg (Yerseke), 2. Kees
de Rooy (Yerseke). Enkel Kadetten A:
1. Dennis Smalheer (Scaldina), 2. Koen
Keijman (Kapelle). Enkel Kadetten B:
1. Roald Dohmen (Kapelle), 2. Johan
nes Kort ('t Batje). Enkel Pupillen A: 1.
Martin Katchanov (Scaldina), 2. Herbert
Keijman (Kapelle). Enkel Pupillen B: 1.
William Houdt (Yerseke), 2. Dennis Ou-
desluijs (Smash '76). Senioren. Man
nen D/E: 1. Merijn van de Klooster
(Smash '76), 2. Harm Westdorp (Smash
'76). Mannen F: 1. Hans Steketee (Yer
seke), 2. Benito Traas (Kapelle) Man
nen G: 1. Marco van de Hoven (Oude-
lande), 2. Richard Smalheer (Scaldina).
Mannen H: 1. Wilbert Huigens (Kerk
werve), 2. Jacco Glerum (Kapelle).
Vrouwen: 1. Corrie Bustraan (Kapelle),
2. Anky Vroegop (Smash '76). Jeugd.
Dubbel Junioren: 1. Julian van
Dorpel/Maurice Wisse (Kapelle), 2.
Niels en Koen van Velthoven (Scaldi
na). Dubbel Kadetten: 1. Aart
Poppe/Maarten Vogel (Kapelle), 2
Jan-Willem van Vossen/Eric Bruijnzeel
(Smash '76). Dubbel Pupillen: 1 Roel
bij de Vaate/Herbert Keijman (Kapelle),
2. Merijn Kool/Mare Bevelander (Kerk
werve). Senioren. Mannen D/E: 1. Ma-
rinus Lichtendahl/Jan van leperen (Ka
pelle), 2. Cor Smalheer/Hans Volkeri
(Scaldina). Mannen F: 1. Rinus
Eversdijk/Gerrit Vis (Kapelle), 2. Benito
Traas/Ronald Traas (Kapelle). Mannen
G: 1. Marco van de Hoven/Rainer Ja
cobs (Oudelande), 2. Jean van de
Boom/Corrie Bustraan (Kapelle). Man
nen H: 1. Jacco Glerum/Jeroen Rottier
(Kapelle), 2. Nicole Verbraak/Lenie
Smalheer (Scaldina)
Parijs. Roland Garros. Mannen en
kelspel. finale: Nadal (Spa'4) - Puerta
(Aig) 6-7 (6) 6-3 6-1 7-5. Dubbelspel, fi
nale: 8jórkman/Mirni (Zwe/WRu/2)
Bob Bryan/Mike Bryan (VSt/3) 2-6 6-1
6-4. Vrouwen enkelspel, finale:
Henin-Hardenne (Bel/10) - Pierce
(Fra/21) 6-1 6-1. Dubbelspel, finale:
Pascual/Suarez (Spa/Arg/1)
Black/Huber (Zim/ZAf/2) 4-6 6-3 6-3.
Jongens enkelspel, finale: Cilic (Kro)
- Van der Duim (Ned) 6-3 6-1
Debrecen (Hon). EK turnen. Meer
kamp, finales. Vrouwen: 1 Debauve
(Fra) 37,098 punten, 2. Pavlova (Rus)
37,074, 3. Losjëko (Rus) 36,749, 4. Har
mes (Ned) 36,587 (sprong 9,012, brug
9,250, balk 8,950, vloer 9,375), 11. Lin-
ders 35,149 (sprong 8,887, brug 8,800,
balk 8,775, vloer 8,687). Mannen: 1
Martinez (Spa) 55,350, 2. Selariu (Roe)
55,237, 3. Savenkov (WRu) 54,948, 11.
Wammes 52,336 (vloer 9,450, voltige
7,900, ringen 8,375, sprong 9,587, brug
8,112, rek 8,912), 15. Epke Zonderland
51,661 (vloer 8,137, voltige 9,037, rin
gen 7,700, sprong 8,925, brug 8,912, rek
8,950).
Toestelfinales. Mannen. Ringen: 1.
Van Gelder (Ned), Coppolino (Ita) 9,712,
3. Safosjkin (Rus) 9,675. Vloer-1Dragu-
lescu (Roe) 9,637, 2. Selariu 9,487, 3.
Gal (Hon) 9,387, 4. Wammes 9,362. Vol
tige: 1. Berki (Hon) 9,775, 2. Urzica
(Roe) 9,762, 3 Krioekov (Rus) 9,650.
Sprong: 1 Sapronenko (Let) 9,693
(9,625-9,762), 2. Janev (Bul) 9,593
(9,625-9,562), 3. Selariu, Wammes
9,568 (9,587-9,550). Brug: 1. Carballo
(Spa) 9,712, 2. Cucherat (Fra) 9,587, 3.
Petkovsek (Slv) 9,537. Rek: 1.
Hambüchen (Dui) 9,750, 2, Cassina (Ita)
9,737, 3. Gontsjarov (Oek) 9,687, 6.
Wammes 9,050. Vrouwen. Sprong: 1.
Benolli 9,412 (9,487-9,337), 2. Pavlova
9,312 (9,300-9,325), 3. Vanwalleghem
9,193, 7. Harmes 9,106 (9,212-9,000).
Balk: 1. Ponor (Roe) 9,737, 2. Debauve
9,487, 3. Pavlova 9,325, 5. Harmes
9,087,6. Linders 8,750.
Clubteamfinale Turnen.
Instap/pupil 1+2 LOS 9: 1. V.T.V.
143.25, 2. Samen voor Terheijden
136.20, 3. Samen voor Terheijden
134 95 Pupil 1+2 jeugd LOS 5/pupil
2 LOS 4: 1. Atlas 143.90, 2. De Samen-
sprong 143.30, 3. St. Martinus 142.44, 5.
V.T.V. 139.95. Jeugd/junior/senior
LOS 4: 1. V.T.V. 128.70, 2. G.V. Turnlust
126;45, 3. Samen voor Terheijden
124.00.
TIRsSS&SSSs
Vierde klasse A: ELKV-Springfield
12-7 (ELKV kampioen, Springfield na-
competitie). Nacompetitie in driekamp
met Blauw Wit (Kloetinge), Springfield
(Hoéven) en Thor (Rotterdam) om één
promotieplaats naar de derde klasse.
Eerste wedstrijd driekamp: Spring-
field-Thor 6-10.
Ronde van Luxemburg. Derde etap
pe, eerste deel, Mersch-Luxemburg:
1. Frigo (Ita) 95,5 km in 2.23.26, 2. Onga-
rato (Ita) 0.01, 3. Kirchen (Lux), 4.
Schmitz (Ned), 5. Kopp (Dui), 6. Flickin-
ger (Fra), 15. Bos 0.04, 16. Van Katwijk,
25. Ten Dam, 31. Scheuneman, 35.
Kroon 0.13, 37. Giling, 38. Boven, 43,
Mutsaars, 49. Veneberg 0.22, 63. Van
Dijk 3.15, 68. Smink 3.21, 74. Van der
Wal 9.47, 84. Koerts 11.45. Tweede
deel, individuele tijdrit: 1. Cancellara
(Zwi) 10,8 km in 12.38, 2. Bodrogi (Hon)
0.12, 3. Schumacher (Dui) 0.13, 4. Vait-
kus (Lit) 0.20, 5. Kirchen 0.21, 6. Frigo
0.24, 8. Scheuneman 0.34, 14. Ten Dam
0.38, 16. Van der Wal 0.43, 19. Schmitz
0.49, 28. Bos 0.58, 31. Mutsaars 1.00,
39. Boven 1.06, 41. Giling 1.08, 47. Van
Katwijk 1.11,50. Van Dijk 1.17, 59. Vene
berg 1.27, 62. Koerts, 66. Kroon 1.28,
74. Smink 1.38. Vierde etappe, Wiltz -
Diekirch: 1, Schmitz (Ned) 155 km in
3.54.26, 2. Vastaranta (Fin), 3. Bernucci
(Ita), 4. Frigo (Ita) 0.08, 5. Coenen (Bel)
0.14, 6. Monfort (Bel), 19. Kroon 0.16,
21. Boven, 22. Scheuneman, 24. Ten
Dam, 31. Mutsaars, 43. Bos 2.44, 44.
Veneberg, 45. Smink, 46. Giling.
Eindklassement: 1. Bodrogi (Hon)
15.35.14, 2. Cancellara (Zwi), 3. Vasta
ranta 0.08, 4. Bernucci 0.10, 5. Monfort
0.19, 6. Scheuneman 0.21, 8. Ten Dam
0.25, 16. Boven 1.01, 21. Bos 3.13, 31.
Schmitz 15.18, 33. Mutsaars 15.39, 42.
Kroon 18.17, 43. Giling 18.33, 44. Vene
berg 18.43, 50. Smink 21.53.
Bicicleta Vasca. Eindstand: 1. Jime
nez (Spa) 18.33.48, 2. Palomares (Spa)
1.33, 3. Pena (Spa) 3.15, 4. Arreitunan-
dia 4.30, 5. Gonzalez 5.04, 6. Jeker 5.53.
Dauphiné Libéré. Proloog: 1. Hinca-
pie (VSt) 7 km in 9.55, 2. Leipheimer
(VSt) 0.01, 3. Kashesjkin (Kaz) 0.03, 4.
Landis (VSt) 0.05, 5. Armstrong (VSt)
0.06, 6. Pereiro (Spa) 0.07, 19. Dekker
0.19, 48. Posthuma 0.29, 54. Tankink
0,31, 68. Weening 0.37, 83. Moerenhout
0.41, 101. Löwik 0.49, 135. Boogerd
1.00.
Aduard. Omloop door Middag-Hum-
sterland. 1. Visser (Wieringerwerf) 125
km in 3.18.31, 2. Gunnewijk (Zwolle), 3.
Grimberg (Almelo), 4. Chantal Beltman
(Slagharen), 5. Van Alebeek (Amster
dam), 6. De Koning (Alkmaar).
Nieuwdorp. Nieuwelingen: 1. Tom
my Groffen (Baarle-Nassau), 2. Damiën
Spierings (Zoetermeer), 3. Dion Beuke-
boom (Ouderkerk aan de Amstel), 4.
Niels Rullens (Wouw), 5. Stefan Lim
burg (Witte Paarden), 6. Raymond Kre-
der (Zevenhuizen), 7. Erik Berkhout
(Schipluiden), 8. Jordy Beuker (Huizen),
9, Marco Minnaard (Wemeldinge), 10.
Joris de Boer ('t Veld), 12. Alex Gresnigt
(Kapelle), 18. Sander Stiegelis (Klooster-
zande). Jeugd, categorie 7: 1. Jürgen
van Trijp (Zuidwesthoek), 3. Brian van
Goethem (Zws-VI), 4. Davey Jansen (Th
M), 16. Max Kort (Th M), 17. Birgit La-
vrijssen (Th M), 18. Youri van Noorden
(Th M). Categorie 6: 1. Barry Markus
(Ahoy), 13. Peter de Winter (Th M), 15.
Mark Blom (Th M), 24. Anneke Kempe
(Th M), 25. Nick van der Lijke (Th M).
Categorie 5: 1. Kelly Markus (Ahoy),
13. Joan Eversdijk (Th M), 15. Roy Gijs-
sel (Th M) Categorie 4: 1. Maarten
van Trijp (Zuidwesthoek), 5. George
van Koeveringe (Th M), 14. Peter Blok
(Th M). Categorie 3: 1. Koen van Baar
dewijk (Zuidwesthoek), 6. Davy Gunst
(Th M), 11Veroniq.ue Tolleman (Th M).
Categorie 2: 1. Koen van Nieuwpoort
(Excelsior), 8. Tim Janssen (Th M), 10.
Kenneth van de Sande (Philippine). Ca
tegorie 1: 1 Stefan Kreder (Excelsior),
4. Denise Gunst (Th M), 11. Arthur Op
peneer (Th M), 12. Bonita Lindhout (Th
M). Dikkebandenwedstrijd. 12-14
jaar: 1. Joost Winkel (Poortvliet). -8
jaar: 1. Giovanni Burton (Terneuzen).
's-Heer Abtskerke. Amateurs A: 1.
Maarten Goeree (Driewegen), 2. Dennis
Mesu (Middelburg), 3. Rein-Jan Elen-
baas (Goes), 4, Jacq Schuit (Arnemui-
den), 5. Martin de Kok (Tilburg), 6. Andy
van Loon (Hoogerheide), 7. Tonnie Ak
kermans (Breda), 8. Rudy van Vlimme-
ren (Sint-Willebrord), 9. Jack van der
Horst (Oost-Souburg), 10. John Haast
(Rijsbergen). Amateurs B: 1. Kees Elen-
baas (Kloetinge), 2. Stefan Koole (Hein
kenszand), 3. André Traas (Ovezande),
4. Wilfred Geijs (Kwadendamme), 5. Ko
de Meulmeester (Lewedorp). Vetera
nen: 1. Crist de Baat (Hoeven), 2. Matti
de Baat (Nieuw-Vossemeer), 3. Jan van
Noort (Roosendaal), 4. Hans Lap (hen-
drik-ldo-Ambacht), 5. Evert Eckhardt
(Kruiningen). S/P-categorie: 1. Geert
Janssen (Borssele), 2. Frank Westdorp
(Kapelle), 3. Niels Wisse (Waarde), 4.
Edwin Maljaars (Westkapelle), 5. Baukje
Doedee (Driewegen).
Kring Speedo Finales 2005. Jon
gens lOOm wissel minioren 3 en 4:
1. Siegert van Dieren (BEV) 1.28,88, 2.
Christiaan de Die (SCH) 1.29,21, 3.
Joost Gevaert (BEV) 1.30,42. 100m
school minioren 6. 1. Simon Eden-
burg (OND) 1.20,79, 2. Yannick Mol
(STV) 1.29,94, 3. Nico Huijssen (SCH)
1.30,00. 200m wissel minioren 5. 1
Tim Tramper (BEV) 2.56,50, 2. Richard
Oskam (SCH) 3.00,57, 3. Toon Mirrer
(SCH) 3.08,95. lOOm vrij minioren 3
en 4. 1, Siegert van Dieren 1.18,39, 2.
Joost Gevaert 1.20,58, 3. Björn Scherbe-
ijn (ZVS) 1.21,22, 100m rug minioren
6.1. Michiel Pater (ZVS) 1.17,51,2. Yan
nick Mol 1.18,76, 3. Niels Suy (SCH)
1.19,81. 100m school minioren 5. 1.
Tim Tramper 1.33,71, 2. Richard Oskam
1.37,79, 3. Robin Hermans (ZVS)
1.38,59. 50m vlinder minioren 3 en
4. 1. Siegert van Dieren 0.40,45, 2.
Joost Gevaert 0.41,36, 3. Björn Scherbe-
ijn 0.42,60. 100m vrij minioren 6. 1.
Michiel Pater 1.08,98, 2. Niels Suy
1.10,43, 3. Sonny Corré (STV) 1.11,06.
100m rug minioren 5. 1. Tim Tram
per 1.22,15, 2. Richard Oskam 1.24,60,
3. Toon Mirrer 1.28,75. 100m vlinder
minioren 6. 1. Yannick Mol 1.23,08, 2.
Mitchell Kappetein (SCH) 1.23,41, 3.
Michiel Pater 1.23,50. 100m rug mini
oren 3 en 4. 1. Joost Gevaert 1.26,08,
2. Björn Scherbeijn 1.27,45, 3. Siegert
van Dieren 1.30,37. 50m vlinder mini
oren 5. 1. Tim Tramper 0.36,09, 2.
Toon Mirrer 0.39,54, 3. Richard Oskam
0.40.77. 200m wissel minioren 6. 1.
Michiel Pater 2.47,41, 2. Simon Eden-
burg 2.48,74A, 3. Yannick Mol 2.48,74B.
100m school minioren 3 en 4. 1. Sie
gert van Dieren 1.41,80, 2. Sjoerd van
de Poele (ZCK) 1.42,94, 3. Lennard Breel
(STV) 1.44,42. 100m vrij minioren 5.
1. Tim Tramper 1.11,71, 2. Bob Dalme-
ijer (GAN) 1.12,58, 3. Toon Mirrer
1.13,65.
Meisjes. 100m wissel minioren 3 en
4. 1. Anouk Molewijk (SCH) 1.27,97, 2.
Rani Rootsaert (ZVS) 1.29,98, 3. Larissa
Jansen (GAN) 1.34,74. 100m school
minioren 6. 1. Judith Stap (STV)
1.26,29, 2. Manon Minneboo (STV)
1.27.94, 3. Anniek Minderhoud (STV)
1.31,21. 200m wissel minioren 5. 1.
Priscilla Meerman (STV) 2.59,75, 2. Sas-
kia de Haard (STV) 3.01,66, 3. Rody Van-
hijfte (ZVS) 3.10,46. 100m vrij mini
oren 3 en 4. 1. Larissa Jansen (GAN)
1.19.89A, 2. Anouk Molewijk (SCH)
1.19,89B, 3. Rani Rootsaert 1.25,27.
100m rug minioren 6. 1. Judith Stap
1,13,31, 2. Manon Minneboo 1.14,36, 3.
Iris Erpelinck (HON) 1.20,00. 100m
school minioren 5. 1. Claire Picavet
(ZCK) 1.37,08, 2. Priscilla Meerman
1.37,64A, 3. Anouk van Gremberghe
(ZCK) 1.37.64B. 50m vlinder minioren
3 en 4. 1. Anouk Molewijk 0.42,79, 2.
Rani Rootsaert 0,43,26, 3. Laura Reijm
(HON) 0.47,02. 100m vrij minioren 6.
1. Judith Stap 1.07,19A, 2. Anniek Min
derhoud 1.07,19B, 3. Iris Erpelinck
1.07,42. 100m rug minioren 5. 1. Pris
cilla Meerman 1.21,69, 2. Saskia de
Haard 1.25,98, 3. Rody Vanhijfte
1.26,86.100m vlinder minioren 6. 1. Ju
dith Stap 1.15,52, 2. Manon Minneboo
1.16.95, 3. Iris Erpelinck 1.21,29. 100m
rug minioren 3 en 4. 1, Anouk Mole
wijk 1,29,87, 2. Rani Rootsaert 1.31,84,
3. Romy Hoogendijk (OND) 1.35,75.
50m vlinder minioren 5. 1. Saskia de
Haard 0.37,11, 2. Rody Vanhijfte
0.39,64, 3. Priscilla Meerman 0.40,39.
200m wissel minioren 6. 1. Judith
Stap 2.41,15, 2. Manon Minneboo
2.42,64, 3. Iris Erpelinck 2.50,11. 100m
school minioren 3 en 4. 1 Anouk Mo
lewijk 1.39,33, 2. Tulany de Wilde (STV)
1.41,06, 3. Larissa Jansen (GAN)
1.43,44.100m vrij minioren 5. 1, Pris
cilla Meerman 1.14,37, 2. Saskia de
Haard 1.15,04, 3. Rody Vanhijfte
1.16,50.
WK KWALIFICATIE
Groep 1
Tsjechië - Andorra 8-1 (3-1). 73. Lok
venc 1-0, 29. Koller 2-0, 35. Riera 2-1,
38. Smicer 3-1, 52. Galasek 4-1 straf
schop80. Baros 5-1. 85. Rosicky 6-1
(strafschop), 87. Polak 7-1, 90. Lokvenc
8-1. Scheidsrechter: Dereli (Tur). Rode
kaart: 63. Ruiz (Andorra). Gele kaart: Ro-
zehnal (Tsjechië), Txema, Ayala, Sivera,
Fernandez (Andorra). Aantal toeschou
wers: 9250.
Tsjechië: Cech; Grygera, Rozehnal (46.
Polak) en Ujfalusi; Poborsky, Rosicky,
Galasek en Smicer (46. Plasil); Lokvenc,
Koller (64. Jun) en Baros.
Andorra: Koldo; Txema, Escura, Lima,
Fernandez en Sivera Peris (79. Garcia);
Sonejee, Ruiz, Jimenez (88. Moreno) en
Ayala; Riera (71. Andorra).
Armenië - Macedonië 1-2 (0-1). 29.
Pandev 0-1 (strafschop), 46. Pandev 0-2,
55. Edgar Manucharian 1-2. Scheids
rechter: Mikulski. Toeschouwers: 2500.
Armenië: Berezovski; Khachatrian, Ov-
sepyan, Dokhoyan en Tadevosyan;
Mkrtchian, Sargsian (51. Manucharian),
Aleksanian (76. Jenebian), Mkhitarian;
Sjachgeldian en Voskanyan (67. Hakobi-
an).
Macedonië: Madzovski; Sedloski, Pe-
trov, Sumulikoski (83. Kralevski) en La-
zarevski; Mitreski, Maznov (66. Ismaili),
Vasoki en Popov (57. Krstev); Pandev
en Grozdanovski.
Stand:
Nederland
Tsjechië
Roemenië
Finland
Macedonië
Armenië
Andorra
7 6
0 19 16- 3
6 0 1 18 22- 6
4 1 3 13 12- 10
3 0 3 9 13- 10
2 2 4 8 9- 10
1 1 6 4 5- 17
Programma woensdag 8 juni: Fin
land - Nederland, Tsjechië - Macedonië,
Roemenië - Armenië.
Groep 2
Albanië - Georgië 3-2 (2-0). 6. Tare
1-0, 33. Skela 2-0, 55. Tare 3-0, 85. Bur-
duli 3-190. Kobiashvili 3-2. Scheids
rechter: Tudor (Roe).
Turkije - Griekenland O-O. Scheids
rechter: Merk (Dui). Rode kaart: 89. Bas-
turk (Turkije/ 2x geel). Aantal toeschou
wers: 32.000.
Oekraïne - Kazachstan 2-0 (1-0). 18.
Sjevtsjenko 1-0, 83. Avdeev 2-0 (eigen
doel). Scheidsrechter: Lehner (Oos).
Aantal toeschouwers: 40.000.
Stand:
Oekraïne 8 6 2 0 20 14- 3
Griekenland 8 4 3 1 15 12- 6
Turkije 8 3 4 1 13 13- 7
Denemarken 7 2 3 2 9 10- 7
Albanië 8 3 0 5 9 6- 13
Georgië 7 1 2 4 5 10- 16
Kazachstan 6 0 0 6 0 2- 15
Programma woensdag 8 juni: Ka-
zachstan-Turkije, Denemarken-Albanië,
Griekenland-Oekraïne.
Groep 3
Portugal - Slowakije 2-0 (2-0). 21.
Meira 1-0, 42. Ronaldo 2-0. Scheidsrech
ter: Collina (Ita). Aantal toeschouwers:
50.000.
Estland - Liechtenstein 2-0 (1-0). 27.
Stepanov 1-0, 57. Oper 2-0. Scheidsrech
ter: Whitby (Wal). Aantal toeschouwers:
5.000.
Rusland - Letland 2-0 (O-O). 56. Ars-
havin 1-0, 77. Loskov 2-0 (strafschop).
Scheidsrechter: Poulat (Fra). Aantal toe
schouwers: 21.500.
Stand:
Portugal 7 5 2 0 17 23- 4
Slowakije 7 4 2 1 14 18- 7
Rusland 7 4 2 1 14 15- 10
Estland 8 3 2 3 11 12- 14
Letland 7 3 1 3 10 14- 14
Liechtenst. 7 1 1 5 4 9- 18
Luxemburg 7 0 0 7 0 4- 28
Programma woensdag 8 juni: Est-
land-Portugal, Letland-Liechtenstein,
Luxemburg-Slowakije.
Groep 4
Ierland - Israël 2-2 (2-2). 6. Harte 1-0,
11. Keane 2-0, 39. Yehiel 2-1, 45. Nimni
2-2 (strafschop). Scheidsrechter: Viü
ras (Gri). Rode kaart: 83. O'Brien
land). Aantal toeschouwers: 36,000. j
Faröer Eilanden - Zwitserland K
(0-1). 25. Wicky 0-1, 70. Jacobsen
73. Frei 1-2, 86. Frei 1-3. Scheidsreda
Gumienny(Bel). Aantal toeschoum
2.043.
Stand:
Zwitserland 6 3 3 0 12 13
Israel 7 2 5 0 11 10
Ierland 6 2 4 0 10 9
Frankrijk 6 2 4 0 10 5-
Faróer 5 0 14 13-
Cyprus 6 0 1 5 14
Programma woensdag 8 juni: Fm
Eilanden-lerland.
Groep 5
Noorwegen - Italië O-O. Scheids®
ter: Mejuto Gonzalez (Spa). Aantel a
schouwers: 25.000.
Wit-Rusland - Slovenie 1-1 (1-1). 1
Ce/7 0-1, 19. Belkevich 1-1. Scheidsrfli
ter: Hansson (Zwe). Aantal toesé
wers: 20.000.
Schotland - Moldavië 2-0 (0-0). f
Christian Dailly 1-0, 89. McFadden't
Scheidsrechter: Braamhaar(Ned). b
tal toeschouwers: 45.317.
Stand:
Italië 6 4 1 1 13 9'
Noorwegen 6 2 3 1 9 6
Slovenië 6 2 3 1 9 6
Wit-Rusland 5.1 3 1 6 Hl-
Schotland 5 1 2 2 5 3
Moldavië 6 0 2 4 2 1
Programma woensdag 8 jvi
Wit-Rusland-Schotland.
Groep 6
Azerbeidzjan - Polen 0-3 (0-1). 'i
Frankowski 0-1, 57. Klos 0-2, 79. Zuts»
ki 0-3. Scheidsrechter: Undiano Melis
co (Spa). Aantal toeschouwers: 8M
Stand:
Polen 7 6 0 1 18 22-
Engeland 6 5 1 0 16 13-
Oostenrijk 6 3 2 1 11 II-
Noord-lerland 6 0 .3 3 3 5-
Wales 6 0 2 4 2 5-
Azerbeidzjan 7 0 2 5 2 1-'
Groep 7
Spanje - Litouwen 1-0 (0-0). BS.l|
que 1-0. ScheidsrechterFarina Ite
Aantal toeschouwers: 25.000.
San Marino - Bosnië-Herzegovi»
1-3 (1-2). 77. Salihamidzic 0-1,39.Sé
hamidzic 0-2, 40. Selva 1-2, 75. Bstè
rez 1-3. Scheidsrechter: Demirlek (fa
Aantal toeschouwers: 1.000.
Servië-Montenegro - België Of
Scheidsrechter: Ivanov (Rus). As#
toeschouwers: 45.000.
Stand:
Servië-Mont. 6 3 3 0 12 10-1
Spanje 6 3 3 0 12 9
Litouwen 6 2 3 1 9
België 6 2 2 2 8 ?-
Bosniè-Herz. 5 1 3 1 6 6'
San Marino 7 0 0 7 0_ 2 -
Programma woensdag 8 juni: Sf»
je - Bosnië-Herzegovina.
Groep 8
IJsland - Hongarije 2-3 (1-1). '8
johnsen 1-0, 45. Gera 1-1 (stralsM
56. Gera 1-2 (strafschop), 69. Sign®
son 2-2, 73. Huszti 2-3. Scheidsrecf
Cardaso (Por). Rode kaart: 56.
nason (IJsland/ 2x geel). Aantal 0
schouwers: 8.000.
Zweden - Malta 6-0 (4-0). 6. Jon'J
1-0, 18. Svensson 2-0, 30. Wilhelm
3-0, 40. Ibrahimovic 4-0, 57. Ljunft
5-0, 81. Elmander 6-0. Scheidsrecht*
Ivanov (Rus). Aantal toeschouw#
40.000.
Bulgarije - Kroatië 1-3 (0-1). '8
bic 0-1, 58. Tudor 0-2, 72. Petrov W
Kranjcar 1-3. Scheidsrechter: W/'5»
(Den). Aantal toeschouwers: 42.000.
Stand:
Kroatië 6 5 1 0 16 16-
Zweden 6 5 0 1 15
Hongarije 6 3 1 2 10
Bulgarije 6 2 2 2 8 H
IJsland 6 0 1 5 1 6'
Malta 6 0 15 1'
Programma woensdag 8 juni:
land-Malta.
^uïvno"
GLASGOW