Banen Neem je carrière in eigen hand! SpaarAdvies jobTrack.nl zuidgeest apelle International Child Support Giro 70730 1. MEDEWERKER CULTUURTECHNISCH WIJKBEHEER m/v 2. PROJECTMEDEWERKER CIVIELE TECHNIEK m/v mm Kijk ook op 4 JUNI 2005 Centraal in Zeeland ligt de gemeente Kapelle, 'bloesem van Zeeland'. Met ruim 11.600 inwoners een bloeiende gemeente op Zuid-Beveland, omarmd door de Ooster- en Westerscheide. Aantrekkelijk om te wonen, werken en recreëren dankzij enerzijds rust en ruimte en anderzijds volop activiteit en nieuwe ontwikkelingen. De gemeente lijke organisatie, opgebouwd uit 5 afdelingen en de staf van de gemeentesecretaris, is volop in ontwikkeling. Voor de afdeling Openbare Werken zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's Werkzaamheden: Als medewerker cultuurtechnisch wijkbeheer ben je eerste vaktechnisch aanspreekpunt voor de voorlieden van de buitendienst en voorzie je hen gevraagd en ongevraagd van advies op het gebied van groenaanleg en groen onderhoud. je werkt daartoe met geautomatiseerde beheerpakketten. Daarnaast verricht je een veelheid van beheermatige taken op zowel groen als grijs (civieltechnisch) gebied, je krijgt leiding van het afdelingshoofd Openbare Werken. Functie-eisen: - Een afgeronde MBO-opleiding richting cultuurtechniek; - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; - Een gedegen kennis van geautomatiseerde beheerpakketten; - Een sterke belangstelling voor en eventueel ervaring met civieltechnische werkzaamheden; - Klantvriendelijkheid, flexibiliteit, betrouwbaarheid en teamgeest; - Het vermogen om analytisch en oplossingsgericht te denken. Werkzaamheden: In deze functie ben je belast met het ontwerpen en uitwerken van civieltechnische:projecten, zowel voor de recon structies als voor de nieuwe werken, je houdt toezicht op de uitvoering van werken en lost dagelijkse problemen op. Ook voer je overleg met onder meer aannemers, nutsbedrijven, bewoners en andere belanghebbenden. Tevens verzorg je de voortgangsadministratie, je voert de financiële administratie van de werken en je stelt betalings termijnen en eindafrekeningen op. je wordt in je werk ondersteund door de senior projectleider en je krijgt leiding van het afdelingshoofd Openbare Werken. Functie-eisen: - Een afgeronde MBO-opleiding richting civiele techniek; - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; - Inzicht in projectmatig werken; - Het vermogen om analytisch en oplossingsgericht te denken; - Ervaring met geautomatiseerd tekenen (AutoCad) en RAW-systematiek; - Affiniteit met het werken met een besteksadministratie en beheerpakketten; - In bezit van Rijbewijs B en bereidheid tot gebruik van eigen auto voor dienstreizen; - Klantvriendelijkheid, flexibiliteit, betrouwbaarheid en teamgeest; - Een stevige persoonlijkheid met goede onderhandelingsbekwaamheid. Wij bieden: Beide functies zijn fulltime (36 uur per week). Benoeming vindt in principe plaats voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren wordt daarna overgegaan tot aanstelling in vaste dienst. Voorlopig zijn beide functies gewaardeerd in schaal 7 van de gemeentelijke salarissystematiek (maximaal 2473 per maand). Ze worden in de loop van dit jaar opnieuw gewaardeerd. Daarnaast biedt de gemeente een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een hypotheekregeling, fiets-van-de-zaak, bedrijfsfitness, ruime studiemogelijkheden en mogelijkheden tot kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. C.Q. Saaman RI, afdelingshoofd Openbare Werken tel. 0113-333148. Een schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, postbus 79,4420 AC Kapelle. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. p jj Sm? SU; GROEI MEE MET ZUIDGEEST Zuidgeest Industrie is gespecialiseerd in het verrichten van industriële en mechanische onderhoudsactiviteiten t.b.v. de industrie in het algemeen en de petrochemie in het bijzonder. Voor uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Industrieel Reinigers Brandsaneerders Hogedrukspuiters (i.b.v. cert. SIR Hogedrukspuiten) Machinisten hogedruk- en vacuümwagen (i.b.v. sir eert.) Flensmonteurs (i.b.v. eert. flensmonteur) Pijpfitters Lassers (gecertificeerd) Voor alle functies dient u'in het bezit te zijn van het certificaat basisveiligheid VCA. Bent u niet in bezit van genoemde certificaten, dan bestaat de mogelijkheid deze via Zuidgeest te behalen. Voor informatie en sollicitatie: Uitzendbureau Zuidgeest, Badhuisstraat 15, 4381 LM Vlissingen. Tel. (0118) 411 080 E-mail: vlissingen@zuidgeest.nl UITZENDBUREAU Flexibele werkers met teamgeest Word hulpouder. Via ICS kunt u arme schoolkinderen in Afrika en Azië helpen. Tel.: (0341) 27 10 90 (cbf| www.icsfonds.nl «CL» Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door regiomanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. Jouw kans Financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek Financieel adviseur Mail vandaag nog jouw sollicitatiebrief CV naar: salesrecruitment@aegon.nl Of schrijf naar: SpaarAdvies t.a.v. afdeling Salesrecruitment Postbus 7160 3430 JD Nieuwegein Vragen? Bel dan 030 240 12 12 of kijk op www.gavebaan.nl Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen Gemak en een goed rendement onderdeel van AEGON De Stichting Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming (LID) is een landelijk opererende opsporings- en toezichthoudende dienst op het gebied van dieren welzijn. De dienst heeft een belangrijke signalerende en facilitaire taak richting de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren (de Dierenbescherming) en de overheid. Voor het district Zeeland heeft de LID een vacature voor een DISTRICTSINSPECTEUR M/V U werkt binnen uw eigen district aan het afhandelen van meldingen van verstoord dierenwelzijn en trees daarbij op als buitengewoon opsporingsambtenaar (BOA). Daarnaast neemt u deel aan themaonderzoeker U geeft leiding aan circa vijf (vrijwillige) regio-inspecteurs en werkt samen met enkele tientallen (vrijwilligs afdelingsinspecteurs. Zonodig heeft u contact met het Openbaar Ministerie of het College van Burgemeester Wethouder omtrent de wijze waarop de handhaving van wetten ter bescherming van het dierenwelzijn heeft plaatsge vonden. U kunt worden ingezet in een multidisciplinair team (met externe organisaties) met als doel het opsporen vï misstanden ten aanzien van dierenwelzijn. Wij vragen een medewerker met een HBO werk- en denkniveau, in het bezit van een politiediploma of he diploma buitengewoon opsporingsambtenaar. U heeft kennis van gangbare onderzoeks- en opsporing technieken. Het afleggen van verantwoording in gedegen rapportages is voor u vanzelfsprekend. Daarnaast heeft u uitstekende kennis over de gezondheid en het welzijn van dieren, gekoppeld aan goeij kennis over relevante wet- en regelgeving. U spreekt ten minste twee moderne talen. Het zelfstandig werken van verwijderde leiding, is voor u een uitdaging. U weet wanneer u support moet vis gen en welke ruimte u heeft in uw dagelijks werk. U bent stressbestendig en kunt goed omgaan met s aties waarin conflicten dreigen. Natuurlijk heeft u uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaai digheden. Uw instelling is creatief en flexibel. U focust op de feiten en bent niet bang om fouten te maken. Van nature treedt u in uw verantwoordelijkheid. Kortom, u bent een speler: energiek, inspirerende coachend naar uw collega's. Sollicitaties kunt u, uitsluitend per e-mail (brief en curriculum vitae in één document) en voor 20 juni richten aan de directeur van de LID, de heer E. Gros via e-mailadres sollicitatie@dierenbescherming.nl Voor meer informatie kunt u van maandag tot en met vrijdag contact opnemen met mevrouw J.W. Harders - De Klerk, personeelsmanager, op telefoonnummer 070 - 31 42 791 Indien u reeds eerder naar deze functie hebt gesolliciteerd en tijdens de procedure bent afgewezen of indie u niet volledig aan de gestelde eisen voldoet, wordt uw sollicitatie niet in behandeling genomen. rjpn Horton ^nze re'at'e 's een kwaliteitsslagerij op Walcheren, die vlees, huisgemaakte vleeswaren y w en maaltijdcomponenten verkoopt in de consumptieve markt met een groeiend vaste pcrsone e 15 ad v,dnst klantenbestand. In verband met uitbreiding van activiteiten binnen het verzorgingsgeld zoeken wij voor een fulltime dienstverband een ervaren en zelfstandig werkende winkelslager m/v werkzaamheden Als winkelslager bewerkt en portioneert u het aangeleverde vlees en vleesproduc- ten, maakt en bereidt u worst en andere vleeswaren, bereidt u sauzen, ragoutachl- ge producten, maaltijdcomponenten van vleesspecialiteiten en salades. U bentd vakman in de winkel en adviseert de klanten bij de aankoop. Vanzelfsprekend dras: u mede zorg voor een hygiënische bereidingswijze en voor het onderhoud van de winkel en slagerij, wij vragen Opleiding als vleesbewerker en vleeswarenbereider op MBO niveau Enige jaren werkervaring in vakgebied I Sociaal vaardig en klantgerichtheid Grote mate van accuratesse Flexibele en collegiale werkhouding Kennis van de Duitse taal en rijbewijs B is een pré arbeidsvoorwaarden Voor een goede, enthousiaste, zelfstandige, flexibele en resultaatgerichte medewe; T- 0113 271 270 ker worden ontwikkelingsmogelijkheden naar een grote mate van zelfstandigheid M 0650 447 030 9eboden in het vakgebied. Het slagersbedrijf kent voor de bedrijfstak een CAO. Daarnaast kent de opdrachtgever uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor- E-mailadres waarden. info@personeelsadviesdienst.nl u aan het profiel, stuur of mail dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met CV n Correspondentieadres Den Hartofl PersoneelsAdviesDienst in Goes. Postbus 2129 U kuntvoor informatie over deze functie contact opnemen met de heer RJ.H. den 4460 MC Goes Hartog. Lijnbaan 30 4461 HK Goes Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeg huis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huishoude lijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost- Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorg verlening ook gebruik maken van tijdelijk opname, dagverzorging, maaltijdservice en Telehulp. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 800 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Stichting Werkt voor Ouderen Koudekerkseweg 81 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 - 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl Wegens een sterke toename van onze thuiszorg zoeken wij per direct VERZORGENDEN m/v (vac.nr. 0534) locatie Ter Reede, Vlissingen aantal uren in overleg De verzorgende: - verleent zorg aan cliënten in de thuissituatie, zowel in woonzorgcentra als in de wijk - begeleidt cliënten en bevordert hun zelfstandigheid - levert een bijdrage aan het zorgplan van cliënten De verzorgende die wij zoeken: - is verzorgende IG - heeft goede sociale vaardigheden en een grote mate van flexibiliteit - kan zowel zelfstandig als in teamverband werken - heeft het rijbewijs B en een auto Naast een passend salaris (FWG-schaal 35, max. 2.137,59 per maand bij 36 uur per week) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, waaronder een vakantietoeslag van 8% en een einde jaarsuitkering van 4%. Voor inlichtingen over de functie van Verzorgende kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw M. Sohier-Bogaert, zorgcoördinator of met mevrouw M. Marinissen-Korstanje, waarnemend zorgcoördinator. Zij zijn te bereiken via telefoonnummer 0118-448 448. Heeft u interesse? Stuurt u dan uw schriftelijke reactie vóór 18 juni a.s. onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, Personeelszaken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 8