AIRC0C0NTR3LE 42 U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! 0 PZC als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg 95 Bosch Car Servce Daar kom je graagterug e n v i b Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. zaterdag 4 juni 2005 familieberichten vervolg van pagina 14 Niemand staat stil bij het woord Samen. Maar het is een groot gemis als het woord Samen uit je leven verdwenen is 15-11-1942 18-04-2005 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse din gen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Jo Bongers Het is ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele honderden kaarten. Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft voor altijd in ons hart. Vergeten doen we je nooit. Nel Bongers-v.d. Made Rychard en Bianca Erik en Wilma, Nynke en Martijn Breitnerlaan 25 Vlissingen, 4 juni 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze geliefde vader en opa Hendrik Dekker Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. L. Dekker-Zwemer Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, juni 2005 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Adriana de Dreu-Otte C. A. de Dreu J. C. M. de Dreu-Fraanje Kleinkinderen Achterkleinkinderen Ovezande, juni 2005 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Janna Ekkebus-Klaeijsen Riet hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrij ven betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Izaak Ekkebus Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juni 2005 Tijdens de zo moeilijke periode van ziekte en na het over lijden van mijn geliefde man, onze geliefde vader en opa Leendert Molhoek kregen wij ontzettend veel blijken van meeleven in allerlei vorm. Het was overweldigend en hartverwarmend dit meeleven te ervaren, door naaste familie en bekenden, maar ook anderen die aan ons dachten, bijvoorbeeld door het sturen van een kaart. Wij willen daarom iedereen oprecht dankzeggen. Marie Molhoek-Berman Leone, Paul, Annyck, Jan, Marianne, Meike Krabbendijke, juni 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Alina Paridaen-Doolaege zeggen wij u hartelijke dank. Een bijzonder woord van dank aan het team van woon zorgcentrum Coensdike. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aardenburg, 30 mei 2005 Voor uw blijk van medeleven na het zo plotseling overlij den van mijn lieve vrouw, zuster en tante Dina Philipse-van Iwaarden betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, J. Philipse Rilland, juni 2005 Het is moeilijk om afscheid te nemen van iemand die men liefheeft. Na het ziekzijn en het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannis Pieter de Ridder zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Amemuiden, juni 2005 Dankbetuiging Uw medeleven en belangstelling welke wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Marie Rijk-van Waterschoot is ons tot grote troost en steun geweest en zal voor ons een dankbare herinnering blijven. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Camping 't Hellegat Eendragtweg 20 Zaamslag Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en de warme blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze papa en opa Jack Huyzen Wij krijgen Jack er niet mee terug. Maar de vele kaar ten, brieven, hartverwarmende woorden en bezoeken hebben ons goed gedaan en zijn ons tot grote steun. We kijken terug op een mooie afscheidsdienst, waar bij het ons een goed gevoel geeft te merken dat Jack in net leven van zoveel mensen een rol heeft gespeeld Corrie Huyzen-Bezemer, kinderen en kleinkinderen Het gemis zal altijd blijven, de lege plek, het doet zo 'n pijn maar in gedachten zal hij altijd bij mij zijn. Roel Jaspers Ik wil iedereen heel erg bedanken vc*)r het intense mede leven in welke vorm dan ook tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en maatje. Het heeft mij zeer getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Hannie Jaspers en verdere familie Vlissingen, mei 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, zoon, onze broer en dierbare vriend Jacob Jacobus de Koeijer Jaap betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons bijzonder goed gedaan. Lenie de Koeijer-de Meester en kinderen J. de Koeijer-Jansen kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 4 juni 2005 s het ons niet gegeven dat jij kon hlijven in dit leven waarom doet het toch zo'n pijn dat jij niet meer hij ons kon zijn waarom kreeg jij niet de kans op een gelukkig bestaan en moest jij voortijdig van ons gaan het waarom zullen we nooit weten maar we zullen je nooit vergeten de herinnering aan jou is fijn en ook de gedachte dat we ooit weer samen zullen zijn Bij het overlijden van mijn lieve vrouw Lianne van Liere-Schuurbiers hebben heel veel mensen bun medeleven betuigd. Langs deze weg dank ik u hartelijk voor alle kaarten, bloemen, bemoedigende Woorden en aanwezigheid bij de uitvaart. ik heb dit zeer gewaardeerd. Han v Liere Goes, mei 2005 Dankbetuiging Gelein Scheele Na het overlijden van mijn man en onze pa werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk tijdens de crematieplechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. T. M. Scheele-Rombaut en kinderen In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve tante en oudtante Pieternella Maria Back betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Gré en Jem Hiemstra Lau en Rita Back achterneven en achternichten Oost-Souburg, juni 2005 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en over grootmoeder Debora Minderhoud-Minderhoud betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, juni 2005 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn broer, onze oom en oudoom Jacobus Baart Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre"afdeling R19 en A31 voor de zeer goede en liefdevolle verzorging aan ome Ko gegeven. M. de Waal-Baart neven en nichten achterneven en achternichten Terneuzen, 4 juni 2005 <a. Hiermede willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven in de voor ons zo moeilijke dagen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Dula Wever-Lauret Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken, hopen wij dat u langs deze weg onze erkentelijkheid wilt aanvaarden. Uit aller naam: N. Wever Vlissingen, juni 2005 Aangezien het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van medeleven, die wij van u persoonlijk en schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van mijn man en vader Hendrik Willemse (Eine) betuigen wij ieder langs deze weg onze welgemeende dank. M. Willemse-de Hamer Henk en Nel Jan en Tineke Sint-Laurens, juni 2005 Voor alle belangstelling betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriendin en Jordy's allerlief ste mama Odette Pels zeggen wij u hartelijk dank. Leo Jordy Reijnierse Serooskerke, juni 2005 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Lieve Ellen, Dat je van mensen hield hebben we geweten. De aula was overvol en op de ontvangen kaartjes stonden dikwijls dankbare herinneringen beschreven. Ook heel veel woorden van troost voor de achterblijvers. Voor deze deken van warmte zijn we iedereen dankbaar. Na al onze tranen zullen we pas écht weten dat al dat verdriet het spiegelbeeld van liefde is en dat wij uit die bron een leven lang mogen putten. Ad Schuurbiers, Familie van Zanten Ook uw autoairco moet regelmatig in onderhoud om zo lang mogelijk goed te blijven functioneren. Lente, zomer, herfst en winter; geschikt moment. Voor onze klanten heben wij een Basisonderhoudspakket samengesteld. Wij controleren raag voor-, dichtheid van at systeer uitblaastempatuur in de auto de V-snaarspining var compressoraidnjving de uiterlijke cnditie vanoj hoofdcompoenten Compleet voorlechts '4 J BORSSELE, Autobedrijf de Mvnck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 i Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 115 KOUDEKERKE, Autobedri f Klvfhout Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 B 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 4(46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 018 - 59 15 24 WISSENKERKE, Autobedrijf e Moor Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 3'12 10 CabaT Marceiine komt u'rt Burkina Faso. Een land waar wrouwcniet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht vooedereen. Word donateur Bei 070 - 3421777 HOE GROOT IS JOUW WERELD www,novihi OXFANETHERLANDS Dankbetuiging Diep ontroerd waren wij door alle mooie kaarten en brie ven met veie lieve woorden, alle bezoeken, telefoontjes en vele prachtige bloemen. Ook jullie aanwezigheid tijdens het afscheid na het plot selinge overlijden van Henny Sloover was en blijft een enorme steun en troost voor ons allen. Voor dit alles willen wij jullie bedanken. Het doet ons be seffen dat Henny niet alleen voor ons heel veel heeft bete kend maar ook voor vele anderen. Zij hield van mensen en de mensen ook van van haar. Dat Henny zo in onze en jullie herinnering mag blijven voortleven. Piet Sloover, kinderen en kleinkinderen Familie Terneuzen, juni 2005 Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor het getoonde medeleven na het overlijden en bij de crematie plechtigheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder en oma Anneke de Smidt Tonny Vermeersch kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 4 juni 2005 Voor alle belangstelling bij ons 25-jarig huwelijk onze hartelijke dank. Het was geweldig! Nel en Janis Kousemaker en Jtinderen Hij van wie wij houden is niet weggegaan Hij loopt naast ons, iedere dag Niet te zien, niet te horen Maar altijd daar Nog steeds geliefd Nog steeds gemist Nog steeds zo dierbaar De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en kaar ten, en de overweldigende belangstelling na het overlij den en tijdens de begrafenis van mijn lieve man, onze papa en opa Johannes Izaak (Jonnie) Weezepoel hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven, ondanks het grote gemis. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Lia Weezepoel-van Eenennaam Saskia en Luc Michielsen-Weezepoel Monique en Kees van den Berge-Weezepoel Kim en Michael Oost-Souburg, juni 2005 Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Een gigantisch bedrag, waarvoor we een beroep doen op alle inwoners van Nederland. Sémen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! Namens onze passagiers: hartelijk dank. www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 78