O AIRCOCONTROLE 42. J registreren O Kleintjes Kleintjes online én in de krant Grote verhui zing? www.pzc.nl/adverteren PZC MEMENTA ZEELAND Voor een Zorgzame Begeleiding Monuta W De Voorzorg Ontvoerd, verkocht en verkracht. 1 Het wordt nog erger. 95 Bosch Car Service Daar kom je graag terug ÜBOVAG dl H. I obse 0118 462205 Geef mij een kans op 3 weken zorgeloos spelen. 2 zaterdag 4 juni 2005 familieberichten vervolg van pagina 14 Voor alle belangstelling betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriendin en (ordy's allerlief ste mama Odette Pels zeggen wij u hartelijk dank. Leo Jordy Reijnierse Serooskerke, juni 2005 Voor uw blijk van medeleven na het zo plotseling overlij den van mijn lieve vrouw, zuster en tante Dina Philipse-van Iwaarden betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, J. Philipse Rilland, juni 2005 Hij van wie wij houden is niet weggegaan Hij loopt naast ons, iedere dag Niet te zien, niet te horen Maar altijd daar Nog steeds geliefd Nog steeds gemist Nog steeds zo dierbaar De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en kaar- I ten, en de overweldigende belangstelling na het overlij- den en tijdens de begrafenis van mijn lieve man, onze I papa en opa Johannes Izaak (Jonnie) Weezepoel hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven, ondanks het grote gemis. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Lia Weezepoel-van Eenennaam Saskia en Luc Michielsen-Weezepoel Monique en Kees van den Berge-Weezepoel Kim en Michael Oost-Souburg, juni 2005 Hiermede willen wij u hartelijk danken voor uw ejyw belangstelling en medeleven in de voor ons zo moeilijke dagen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Dula Wever-Lauret Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken, hopen wij dat u langs deze weg onze erkentelijkheid wilt aanvaarden. Uit aller naam: N. Wever Vlissingen, juni 2005 Aangezien het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van medeleven, die wij van u persoonlijk en schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van mijn man en vader Hendrik Willemse (Eine) betuigen wij ieder langs deze weg onze welgemeende dank. M. Willemse-de Hamer Henk en Nel Jan en Tineke Sint-Laurens, juni 2005 Lieve Ellen, Dat je van mensen hield hebben we geweten. De aula was overvol en op de ontvangen kaartjes stonden dikwijls dankbare herinneringen beschreven. Ook heel veel woorden van troost voor de achterblijvers. Voor deze deken van warmte zijn we iedereen dankbaar. Na al onze tranen zullen we pas écht weten dat al dat verdriet het spiegelbeeld van liefde is en dat wij uit die bron een leven lang mogen putten. Ad Schuurbiers, Familie van Zanten Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Gespecialiseerd in gedenkstenen. Wij beschikken over een speciaal voor monu menten ontwikkelde laser graveer machine. Mementa Zeeland Openingstijden: Buitenweg 35 maandag t/m vrijdag 4571 EP Axel 10.00 tot 17.00 uur Tel. 0115-530901 zaterdag en 's avonds www.mementa-zeeland.nl op afspraak Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 0 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen 0 Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee I www.uitvaartzorgcentrum.nl Maak er een Kleintje van. Herdenkingsconcert op begraafplaats Het Middelburgs Muziek Korps geeft in samenwerking met soliste José Dorleijn op vrijdagavond 10 juni om 19.30 uur een 'Concerto in Memoriam' op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk. Het open luchtconcert is vrij toegankelijk voor nabestaanden en andere belangstellenden, die hun overledenen willen herdenken. De muzikanten spelen klassieke stukken van ondere andere Mozart en Biset, maar ook moderne stukken van bijvoorbeeld Volumia. José Dorleijn zal onder begeleiding van het Middelburgs Muziekkorps enkele nummers zingen. Burgemeester Schouwenaar houdt de openingstoespraak en Leen van der Werf zal enkele passende woorden van herdenking spreken. Na het concert is het mogelijk om een bloem te leggen of een waxinelichtje aan te steken bij de algemene herdenkingsplaats of bij de rustplaats van een dierbare. Een programma van het concert is af te halen bij de informatiebalie van de begraafplaats. als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen.. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. @s Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. Ook uw autoairco moet regelmatig in onderhoud om zo lang mogelijk goed te blijven functioneren. Lente, zomer, herfst en winter; ieder jaargetijde is een geschikt moment. Voor onze klanten heben wij een Basisonderhoudspakket samengesteld. Wij controleren graag voor u: dichtheid van het systeem uitblaastemperatuur in de auto de V-snaarspanning van de compressoraandrijying de uiterlijke conditie van de hoofdcomponenten Compleet voor slechts BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 VLISSINGEN, Autobedrijf Murre Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservice.nl Unvacmmndememnq bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.Hjobse-ultvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ultvaart,nl Tevens beschikken wij over een nazorg-consulente Meld u aan als gastgezin om drie weken in de zomervakantie een kind op te vangen. Een kind dat zonder uw hulp genoodzaakt is thuis te blijven in een vaak troosteloze omgeving. Bel 0118- 627974 of ga naar www.europakinderhulp.nl Stapsgewijs plaatsen registreer jezelf aU ad je Kies de rubriek waarin je je advertentie wilt plaatsen Je advertentie is gratis als je iets aanbiedt dat minder dan 100 euro kost Geef hier de tekst op voor je internetadvertentie Vergeet je telefoonnummer/e-mail niet te vermelden bij de advertentie in de krant Met de pluscode is je advertentie makkelijk te vinden op internet. Geef aan in welk dagblad je wilt plaatsen _EZ1 Val meer op met een foto bij je internetadvertentie Een fotoicoon geeft aan dat je op internet een foto geplaatst hebt Val meer op door je tekst in kleur te plaatsen op internet Als abonnee plaatsje per jaar 3 x gratis als je iets aanbiedt dat meer dan 100 euro kost Betaal via een automatische machtiging of je creditcard Klopt alles? Klik dan op accoord Snel gevonden Snel verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72