PZC zaterdag 4 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum Op 7 juni 2005 zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Jacomina de Dreu-van Waarde en Marinus de Dreu 60 jaargetrouwd. Wij hopen dit te mogen vieren in het Heer Hendrik huis te 's-Heer Hendrikskinderen. Als U wilt, kunt U ze komen feliciteren tussen 16.30 en 18.00 uur. Kadotip: lE3 Zaterdag 11 juni zijn onze ouders en grootouders Wim en Laura Verhulst-Passenier 40 jaar getrouwd. Wilt u hen feliciteren dan bent u van harte welkom op de receptie van 16.50 tot 18.00 uur in "Kasteel van Batavia", Zuidstraat 145. Westkapelle. jan-Willem en Petra Mike Jolanda en Rien Kon. Wilhelminastraat 24 4361 ED Westkapelle Overlijden Gerdi Preger 1945-2005 De mooiste stem van Zeeland zwijgt voor altijd. Bedankt voor je liefde en inzet. Rust zacht lieve collega en vriendin. Walter Calbo Lex Amrein LAC Sound Peter van Houte PvH Mediaproducties In 1990, toen Omroep Zeeland begon met radio-uitzen dingen, hebben wij veelvuldig samengewerkt met de er varen journaliste/presentatrice Gerdi Preger-Hoevenberg partner van Ton Boon Gerdi zette de eerste Zeeuwse radiomakers op het pre- sentatiespoor en gaf haar eigen stem aan de radiopro gramma s Dagweek! en De Schoone Waardin. Zo is zij definitief met de Zeeuwse omroepgeschiedenis verbon den Haar overlijden, op 29 mei 2005, kwam voor ons heel onverwachts In dankbaarheid denken wij aan die pio- niersjaren terug. Wij wensen sterkte aan hen die haar jbmringden. Directie en medewerkers van Omroep Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega John de Jong Wij wensen zijn partner en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers Afdeling Brasquage ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. 24 juni 1942 3 juni 2005 René van Dis is hier niet meer, maar leeft voor eeuwig bij zijn Heer Zoals René van ons en van dit leven afscheid heeft genomen getuigt van een zeker weten dat de liefde alles overwint! Ida van Dis-Berger Rogier en Ineke van Dis-de Visser Joas Vincent en Nelleke van Dis-Moens 4337 AC Middelburg Grootmede 105 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 juni van 19.30 tot 21.00 uur in de hal van de Ontmoetings- kerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. U wordt hartelijk uitgenodigd de dienst van Woord en Gebed bij te wonen, welke gehouden zal worden op woensdag 8 juni om 13.45 uur in de Oostkerk. Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats. Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Omringd door allen die hem dierbaar waren is in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Willy Alfons van den Steen Hij is 74 jaar geworden. Vlissingen: E. G. van den Steen-van Druenen Zierikzee: Anita en John Dennis en Ciska llona en Frank Vlissingen: Benny en Anneke Monique en Jelle Dominique en Wendy 4381 GP Vlissingen, 2 juni 2005 Schutterijstraat 195 Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 7 juni van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Herinnering aan mijn lieve opa Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering is al wat er nog is. Waar ben je nu, vraag ik me af. 'k Voel nog de liefde die jij me gaf. Jou te kennen vond ik fijn, je los te laten doet pijn. Ik zal je missen in dit leven en altijd om je blijven geven. Monique en Jelle Op 2 juni 2005 is overleden onze broer, zwager en oom Willy van den Steen C. van Velzen J. van Velzen-van den Steen H. van den Steen R. van den Steen-van de Voorde en kinderen Rectificatie De uitvaartdienst van mevrouw Maria van de Velde-Stokx is dinsdag 7 juni om 10.50 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Het is uit, maar niet op, want in de natuur gaat niets verloren!! Op dinsdag 31 mei 2005 ben ik op de leeftijd van 81 jaar overleden. Adrie Komejan echtgenoot van Johanna Provoost Drager van het Oorlogs Verzetsherdenkingskruis en de medaille van Verdienste in Zilver van het Nederlandse Rode Kruis, alsmede drager Insigne Veteranen Op uitdrukkelijk verzoek ben ik in aanwezigheid van een bescheiden familie- en vriendenkring begraven en heeft men afscheid van mij genomen. "Ik wens allen het allerbeste toe!! Domburg: Jo Komejan-Provoost Enismore (Canada): Familie J. Komejan Utrecht: Familie J. Komejan Neven en nichten Beatrixstraat 2 4357 AA Domburg Getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van Adrie Komejan In hem verliezen wij een zeer gewaardeerd oud compagnon, een huisvriend en een speciale Oom. Wij wensen mevrouw Komejan heel veel sterkte met dit verlies. Anton en Ariane Sinke Diana en Johan Ingrid en John Anthony en Annemarie en kleinkinderen Oostkapelle, 31 mei 2005 Op 81 -jarige leeftijd is plotseling overleden Adrie Komejan In hem gedenken wij de mede-oprichter van ons kan toor Sinke Komejan. Hij zal in onze herinnering blijven als een zorgzame en toegewijde man. Wij wensen zijn echtgenote veel sterkte. Directie en medewerkers Sinke Komejan Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Met verdriet geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, is overleden een bijzon der mens. Onze vader, schoonvader, opa en overopa Franciscus Albertus Ficheroux Frans weduwnaar van Johanna Jozina Pieternella Verhulst Tilburg, 15 oktober 1917 Vlissingen, 31 mei 2005 Onze dank gaat uit naar Ingrid, Leny en Carola Peter René en Dorothy, Dante Jacqueline en Ton Jip en Ad Berbel en Marnix, Luc, Ole Camiel en Frédérique, Mees, Louise De Meesterstraat 41Vlissingen Correspondentieadres: De Meesterstraat 69 4584 HH Vlissingen. De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Ik heb mijn hoge leeftijd te danken aan het feit dat ik heel langgeleden geboren ben... Dag Lieve Opa Ficheroux René, Marcel Berbel, Camiel, Dante, Luc, Ole, Mees, Louise Welgelukzalig is hij, die den God fakobs tot zijn Hulp heeft, Psalm 146:5 Tot onze grote droefheid heeft de Heere uit ons mid den weggenomen onze geliefde, zorgzame en meele vende moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Adriana Vane-Verhoek sinds 6 april 1988 weduwe van Cornelis Vane in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Tholen: C. M. Zwaal-Vane L. H. Zwaai Zierikzee: M. C. Schot-Vane C. M. Schot Middelburg: J. van Mourik-Vane A. van Mourik Werkendam: K. van der Ploeg-Vane A. van der Ploeg Kloetinge: J. Vane C. Vane-Goudzwaard kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Nieuwerkerk, 3 juni 2005 Steenzwaenshof Burg. van Eetenstraat 102 Correspondentieadres: Oostmolenweg 84 4481 PL Kloetinge Gelegenheid tot condoleren diqsdag 7 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van "Steenzwaenshof", Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 8 juni in de kerk van de Ger. Gem. in Ned., Stationsstraat 9 te Nieuw erkerk, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk plaatshebben, om streeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in "Ons Dorpshuis". Poststraat 20 te Nieuwer kerk. - Geen bloemen Erg verdrietig, maar bovenal dankbaar aan God voor wat zij voor ons betekend heeft, berichten wij u dat is overleden onze lieve en altijd meelevende Oma Vane Linda Henry Rianne Adryan Caroline, Margreet, lacorinda Bram Nicolien Henk-Jan Dirk, Johan, Beanka, Marjolein, Erica, Marinda, Henco Cees Francien Henrike Louis Leendert Adrieënne Christa, Elseline, Frank, (arco, Marije, Anne-Co Eric Anneke Michaël, Axumite |aap Jolanda Rick, Merith, Kristel, Julian, Maurice Jan Mentine Reinier, Willianne, Mariske, Arne Arco Carolien Paula, Machiel, Gerlieze Elienne&Rinus Klaas-Willem, Cèdric. Jacob 3 juni 2005 Anne André Paul. Matthijs. Tom Mark Jolanda Alexander Christiaan Eline Sarah, Lucas Lydia Onno Bram René Jacob Johan Annet Annelyne, Janine, Martijn Mirjam Marnix Anniek Hugo, Roeland Ruben Eke Natalie Mariska Jo-Annes Onze lieve oudste zuster, schoonzuster en tante Adriana Vane-Verhoek is op 88-jarige leeftijd overleden op 3 juni 2005. Wij zijn bedroefd, maar ook dankbaar voor alle lief de en zorg die wij zo vele jaren van haar hebben mo gen ontvangen. Wij weten haar geborgen in Gods hand. Papendrecht: D. Verhoek-Klooster Culemborg: G. J. Verhoek-Philipsen Leimuiden: B. M. Zwaal-Verhoek H. Zwaai Baarn: W. Verhoek J. Verhoek-van der Heiden neven en nichten Dag lieve schoonzus. Nooit meer bellen en een lief gesprek. Ik zal je erg missen. |ane Vane-Verhoek Vlissingen: Riet Vane-Verdoorn en kinderen Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Pieter Vader in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: J. C. Vader-van Sluijs Middelburg: Jan en Mary Vader-Teekens Paula, Madeleine, Anne Fleur Den Haag: Cathrien Vader en Klaas Blankevoort Egmond aan den Hoef: Frans en Nienke Vader-van Putten Geke en Vincent Pieter Serooskerke (W): Bram en Magda Vader-Wattel Mirjam en Jeroen Marcel 4335 AB Middelburg, 2 juni 2005 Langevielesingel 38 d Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maan dag 6 juni van 19.00 - 19.30 uur in het rouwcen trum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middel burg. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op dinsdag 7 juni om 11.00 uur in het kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereysz- straat 6 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Maar de herinnering is warm, want sterft een broer, gedachtenis blijft in ons, altijd. Op de verjaardag van zijn dochter is ons ontvallen, onze lieve broer, zwager en oom Piet Vader Koudekerke: T. Houkamp-Vader J. Houkamp (in herinnering) Middelburg: F.S. Meliefste-Vader C. Meliefste Vlissingen: J. Vader C. Vader-Janse (in herinnering) Middelburg: A.C. Vader (in herinnering) E. Barentsen-Vader C. Barentsen (in herinnering) A.J. Vader S. Vader-van Sluis A.Vader J.A. Vader-van der Weel Oost-Souburg: C.A. Melse-Vader (in herinnering) Middelburg: J. Vader E. Vader-Geschiere A.Vader P. Vader-Davidse L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten Neven en nichten Middelburg, 2 juni 2005 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken vo«,' vele blijken van medeleven na het overlijden van 4 moeder, oma en overoma Adriana de Dreu-Otte C. A. de Dreu J. C. M. de Dreu-Fraanje Kleinkinderen Ovezande, juni 2005 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming wel u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lie, vrouw, onze moeder en oma Maria Janna Ekkebus-Klaeijsen Riet hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankt voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk tesch ven betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Izaak Ekkebus Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juni 2005 Heden overleed onze geliefde zwager en oom Pieter Vader echtgenoot van Johanna C. van Sluijs in de leeftijd van 92 jaar. Veere: A. van Sluijs C. Lezer-van Sluijs W. Lezer (in herinnering) Almere: Anneke en Wim Mark Miranda Bedroefd vernamen wij het overlijden van onze geliefde buurman Pieter Vader Wij zullen hem altijd herinneren als een vriende lijke en behulpzame man. De Heere ondersteune buurvrouw en de kinderen met dit grote verlies. Familie Van Vaardegem Familie Brevet Mevrouw Jacobse Familie Van Wallenburg Anja Louws Dankbetuiging Voor alle belangstelling bij ons 25-jarig huwelijk ónze hartelijke dank. Het was geweldig! Nel en Jani? Kousemaker en kinderen Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij u van harte danken voor al uw belangstelling t.g.v. ons 40-jarig huwelijk. U heeft ons erg verwend met kaarten, bloemen en cade aus voor en tijdens onze receptie. Piet Ovaa Anneke Ovaa-Lesterhuis Oost-Souburg, juni 2005 Rectificatie Bedankt, familie, vrienden en bekenden voor de attenties, bloemen, kaarten en felicitaties die ons 50-jarig huwelijk onvergete lijk hebben gemaakt. Henken Nelly de Vriend-Traas Baarland Dankbetuiging In plaats van kaarten Graag zouden wij een ieder persoonlijk bedanken voor de blijken van medeleven, gedaan tijdens de ziekte en na het overlijden van Johanna Adriana Anthonisse-Burgel (Hanny) De enorme hoeveelheid reacties, in welke vorm dan ook maken dat helaas onmogelijk. ITet was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. Namens de familie M. J. Anthonisse Kruiningen, juni 2005 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve tante en oudtante Pieternella Maria Back betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Gré en Jem Hiemstra Lau en Rita Back achterneven en achternichten Oost-Souburg, juni 2005 Niemand staat stil bij het woord Samen. Maar het is een groot gemis als het woord Samen uit je leven verdwenen is 15-11-1942 18-04-2005 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse din gen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Jo Bongers Het is ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele honderden kaarten. Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft voor altijd in ons hart. Vergeten doen we je nooit. Nel Bongers-v.d. Made Rychard en Bianca Erik en Wilma, Nynke en Martijn Breitnerlaan 25 Vlissingen, 4 juni 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man. onze geliefde vader en opa Hendrik Dekker Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. L. Dekker-Zwemer Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, juni 2005 Achterkleinkinderen Het gemis zal altijd blijven, de lege plek, het doet zo'n fit maar in gedachten zal hij alt bij mij zijn. Roel Jaspers Ik wil iedereen heel erg bedanken voor het intense ma leven in welke vorm dan ook tijdens zijn ziekte en na! overlijden van mijn lieve man en maatje. Het heeft mij zeer getroffen te ondervinden dat hij bij: velen een plekje in het hart heeft. Hannie Jaspers en verdere fani Vlissingen, mei 2005 waarom is liet ons niet gegeven dat jij kon blijven in dit leven waarom doet bet tocb zo'n pijn dat jij niet meer bij ons kon zijn rom kreeg jij niet de kans op een gelukkig bestaan en moest jij voortijdig van ons gaan bet waarom zullen we nooit weten maar we zullen je nooit vergeten .de berinnering aan jou is fijn en ook de gedachte dat we ooit weer samen zullen zijn Bij bet overlijden van mijn lieve v Lianne van Liere-bchuurbiers bebben beel veel mensen bun medeleven betuigd. Langs de dank ik u hartelijk voor alle kaarten, bloemen, bemoed rden en aanwezigheid bij de uitvaart. ik beb dit zeer gewaardeerd. Han var Goes, i i 2005 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, zow persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen* het overlijden van onze geliefde moeder, oma en ove grootmoeder Debora Minderhoud-Minderhoud betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinden Westkapelle, juni 2005 Tijdens de zo moeilijke periode van ziekte en na hetovï lijden van mijn geliefde man, Qnze geliefde vader en op Leendert Molhoek kregen wij ontzettend veel blijken van meeleven in alls vorm. Het was overweldigend en hartverwarmendi meeleven te ervaren, door naaste familie en bekends maar ook anderen die aan ons dachten, bijvoorbeeld(1 het sturen van een kaart. Wij willen daarom iedereen oprecht dankzeggen. Marie Molhoek-Berman Leone. Paul, Annyck, Jan, Marianne, Krabbendijke, juni 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medelevenö wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvang: na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, os en overgrootmoeder Alina Paridaen-Doolaege zeggen wij u hartelijke dank. Een bijzonder woord van dank aan het team van woc zorgcentrum Coensdike. Kinderen, klein- en achterkleinkind® Aardenburg, 30 mei 2005 Het is moeilijk om afscheid te nemen van j iemand die men liefheeft. Na het ziekzijn en het overlijden van onze lieve, zorgzE vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannis Pieter de Ridder zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjes8 bijzondere steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkind® Arnemuiden, juni 2005 Dankbetuiging Diep ontroerd waren wij door alle mooie kaarten enbr ven met vele lieve woorden, alle bezoeken, telefoontjesi vele prachtige bloemen. Ook jullie aanwezigheid tijdens het afscheid na het pi' selinge overlijden van Henny Sloover was en blijft een enorme steun en troost voor ons allen. Voor dit alles willen wij jullie bedanken. Het doet onsl seffen dat Henny niet alleen voor ons heel veel heeft bö kend maar ook voor vele anderen. Zij hield van mensen en de mensen ook van van haar. Dat Henny zo in onze en jullie herinnering mag blijf voortleven. Piet Sloover, kinderen en kleinkinderen Familie Terneuzen, juni 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 64