Banen - A enthousiaste leerkracht PZC O JobTrack.nl GAAT ER AL EEN LAMPJE BRANDEN? Kijk ook op Servicetechnicus m/v Installatiemonteur (airconditioning) m/v wolter dros Locatiemanager (m/v) 21 uur per week (60%) Philadelphia ISTIMEWA LEIDINGGEVEND COMMERCIEEL TECHNICUS montessorischool [70 DE BASIS RAKU opent meer mogelijkheden... Showroomadviseur Sales Manager l 4 JUNI 2005-W Wolter Dros is een creatieve en innovatieve partner die integraal en complementair technische installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over veertien vestigingen vormen vijftienhonderd gemotiveerde mensen de toegevoegde waarde van ons product. Wolter Dros is onderdeel van TBI techniek. TBI techniek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te verplaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basisdisciplines elektrotechniek en werk tuigbouw een groot aan tal specialismen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort De vestiging van Wolter Dros in Goes heeft ter versterking van de organisatie een tweetal vacatures: Als servicetechnicus ben je belast met het uitvoeren van preventief en correctief onderhoudswerk en reparaties aan werktuigkundige installaties in gebouwen en het op lossen van storingen met inbegrip van het schakel- en regeltechnische gedeelte. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het functio neel inspecteren van de installaties, e.e.a. op grond van jouw inzicht in de natuurkundige processen die aan de werking van de installaties ten grondslag liggen. Je beschikt over inzet, enthousias me, een flexibele en klantgerichte instelling, bent nauwkeurig en stressbestendig. Ook het draaien van consignatiediensten is geen probleem. Wij zijn op zoek naar een collega met een opleiding MBO Installatietechniek, Werktuig bouw of Elektrotechniek met de opleiding Servicetechnicus Installatietechniek (of aantoonbaar technisch gelijkwaardig denk- en werkniveau), diploma WA-1. Je beschikt over enige jaren aan toonbare werkervaring in het vak gebied of een vergelijkbaar vak gebied. Tevens ben je in het bezit van het rijbewijs B en heb je een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid In deze functie zul je met name worden belast met de installatie van (multi)split- en VRV-systemen Je installeert deze zelfstandig bij onze klanten. Binnen de gestelde opdracht kun je zelf bepalen wat de juiste werkwijze is en contro leer je na afloop de werkzaam heden. Wij verwachten een grote mate van zelfstandigheid en betrokkenheid bij je werk. Voor deze functie zijn wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die een opleiding MBO Installatie techniek (of vergelijkbaar) heeft af gerond met daarnaast een diploma VCA-1 en het STEK-diploma. Je hebt al flink wat ervaring in de installatietechniek opgedaan. Zelfstandigheid is dus belangrijk en klantvriendelijk en flexibel werken heb je hoog in het vaandel staan. Natuurlijk is voor deze functie het rijbewijs B onontbeerlijk. Raak je door het bovenstaande gemotiveerd om te solliciteren op een van bovengenoemde functies? Je mag uiteraard voorafgaand telefonisch informatie inwinnen. Bel hiervoor met de heer Erwin Berendsen, hoofd Service Onderhoud, telefoon (0113) 56 51 00. Stuur je sollicitatie met c.v. naar Wolter Dros in Amersfoort, ter attentie van Joan Martens, personeelsfunctionaris. Per mail mag ook: werkenbij@wolterendros.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wolter 8i Dros. Techniek met karakter. TBI techniek Binnen de regio Philadelphia Zorg Zeeland zijn wij op zoek naar een met kennis van werk en dagbesteding Wij zoeken Een locatiemanager die leidinggeeft aan medewerkers die werkzaam zijn binnen een aantal projecten op verschillende locaties. U bent daarnaast ver antwoordelijk voor het implementeren, uitvoeren en bewaken van het integrale beleid op het gebied van zorg, beheer en personeel. Tevens wordt u. in opdracht van de regiomanager, belast met het ontwikkelen, coördineren en beheren van met name de dagbestedingsprojecten in de regio. U draagt zorg voor het opstellen, uitvoeren en bewaken van het projectplan en regelt daarnaast de afstemming met in- en externe betrokkenen. Als lid van het managementteam van de regio levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid binnen genoemde regio. Wij vragen Een afgeronde relevante opleiding op HBO-niveau. U beschikt over ruime ervaring in leidinggeven en projectmatig werken. U hebt kennis op het gebied van de gehandicaptenzorg en meer specifiek op het gebied van werk en dag besteding. Goede sociale vaardigheden, kunnen omgaan met conflicten, inlevings vermogen, overtuigingskracht, doorzettingsvermogen en daadkracht completeren uw profiel. Wij bieden Een boeiende functie met een grote mate van zelfstandigheid in een prettig team. U krijgt een dienstverband voor de duur van één jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Gehandicaptenzorg. Sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u vanaf donderdag 9 juni a.s. contact opnemen met Peter Kemp. regiomanager Zeeland, telefoon 0118-617122. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 15 juni 2005 sturen naar Philadelphia Zorg Zeeland, t.a.v. Marjolein Zeedijk-van Engelen, personeelsconsulent. Goudend 10-06, 4337 NA Middelburg, of per e-mail: m.zeedijk@philadelphia.nl. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op dinsdagmorgen 21 juni a.s. Stichting Philadelphia Zorg biedt, op basis van een christelijke levensvisie, passende begeleiding, hulp en ondersteuning aan ruim 6.200 mensen met een (ver standelijke) handicap en anderen die zorg behoeven zodat zij zo zelf standig mogelijk vorm en invulling kunnen geven aan hun leven. Het Philadelphia-netwerk telt meer dan 600 kleinschalige locaties, ondergebracht in 25 regio's, en heeft ruim 6.300 medewerkers. ...en dit zijn wij. Elektrotechniek en procesautomatisering, dat is onze wereld. Istimewa* Elektro biedt deel- en totaaloplossingen voor besturingen van sluizen, bruggen, machines en productieprocessen. Ook de instandhouding van technische installaties behoort tot ons werkgebied. Ons serviceteam staat dag en nacht klaar voor onze opdrachtgevers. Met ruim 120 vaste medewerkers en 35 jaar ervaring is Istimewa een betrouwbare en solide partner met wie het prettig werken is. Onder onze opdrachtgevers vindt u o.a. overheden, de (petro)chemische, voedingsmiddelen- en metaalindustrie en de offshore. Istimewa hecht aan langdurige relaties, zowel met klanten als medewerkers. Istimewa betekent'het beste van het beste'. Het geeft precies aan wat ons streven is. ENGINEER Wij zoeken een man of vrouw voor het ontwerpen van elektrotechnische installaties. Iemand die bekend is met geautomatiseerde verwerkingssystemen en bij voorkeur ook op de hoogte is van besturingstechniek. Je hebt minimaal MBO-Elektrotechniek. Bij Istimewa moetje wel bereid zijn tot het volgen van opleidingen en cursussen. Waarschijnlijk wil je niet anders. Een redelijke beheersing van de Engelse taal, gericht op techniek, is meege nomen. Je hebt de opleiding Veiligheid 1anders moetje deze volgen. We verwachten datje professioneel met klanten omgaat en zelfstandig kunt werken. Dit ben jij Stuur binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Istimewa Elektro, afdeling Personeelszaken, Frankrijkweg 3, 4389 PB Vlissingen-Oost. www.istimewa.nl 0113 612840 info@istimewa.nl ELEKTRO Onze relatie, gevestigd in de provincie Zeeland, is een begrip op haar marktterrein. Haar activiteiten zijn o.a. gericht op scheepsreparatie en industriële reparaties. Reparatie en onderhoud worden op locatie of in de eigen werkplaats verricht. De onderneming heeft een overzichtelijke organisatiestructuur met korte communicatielijnen. Wij willen in contact komen met een met verantwoording voor de uitvoering De functie: Deze veelzijdige functie heeft een commercieel, technisch en organisatorisch karakter. U onderhoudt contacten met opdrachtgevers binnen de industrie en scheepvaartsector. U maakt calculaties, stelt kostenbegrotingen op en u brengt commercieel en technisch haalbare offertes uit die u opvolgt. De functie heeft derhalve een beperkt mobiel karakter. Samen met de voormannen van de afdelingen Industriële Reparatie en Verspaning bepaalt u de werkvolgorde, de inzet van medewerkers en bewaakt u de voortgang in relatie tot kwaliteit en werkplanning. U heeft een personele verantwoording voor ca. 18 medewerkers. U rapporteert aan de directie. Ten aanzien van strategische veranderingen bent u gesprekspartner voor de directie en geeft u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de onderneming. Gevraagd wordt: een persoon die openstaat voor vernieuwingen en zaken praktisch aanpakt; motiverende instelling naar medewerkers, organisatievermogen en initiatief; een technische opleiding op hbo-niveau (wtb), kennis van metaalbewerking (constructie en verspanen) en lastechniek: meerjarige leidinggevende ervaring, bij voorkeur in de scheepsreparatiesector; commerciële eigenschappen, een energiek karakter, een servicegerichte instelling, alsmede een flexibele opstelling ten aanzien van werktijden; ambitie te functioneren in een servicegerichte onderneming met vakmanschap; mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; woonachtig in de provincie Zeeland of bereid u te vestigen in de omgeving van het bedrijf. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen richten aan: ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92,4940 AB Raamsdonksveer, of per E-mail: read.ra@planet.nl met vermelding van ref.nr. 051721. Voor meer informatie kunt u bellen tel. 0162-514862. Zie ook www.re-ad.nl Verg. m.CBA/A - 91 0034 We zoeken per 22 augustus 2005 een frambozenstraat 29.4462 EK goes, tel (0113) 21 67 07 voor de groepen 5/6 en 7/8. Het gaat om een aanstelling van 3 1/2 dag per week. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een man. Montessorischool De Basis in Goes is een school met acht heterogene groepen en een enthousiast team in een mooi gebouw. Het overbrengen van kennis is belangrijk. Daarnaast staan de sociaal- emotionele ontwikkeling en het zelfstandig werken hoog in ons vaandel. We richten ons op de natuurlijke leermotivatie van de kinderen. We verwachten van je: dat je hart hebt voor en vertrouwen in kinderen; dat je op een creatieve manier planmatig kan werken; dat je in staat bent tot zelfreflectie; dat je wil en kan werken volgens de Montessori-uitgangspunten; dat je een Montessori-diploma hebt of bereid bent het te halen. Voor informatie kun je terecht bij de directeur van de school: Nelleke De Waele, tel. 0113 216707 (school) of 0113 232324 (thuis) Sollicitatiebrieven met c.v. dienen uiterlijk maandag 20 juni binnen te zijn bij Mevr. N. De Waele, Albardastraat 48, 4463 VZ Goes. De gesprekken zijn gepland op woensdagavond 22 juni. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld RAKU dakkapellen cv, producent en leverancier van polyester dakkapellen èn kunststof kozijnen -met vestigingen in Oudenbosch, Goes, Barendrecht en Nootdorp- zoekt voor haar vestiging in Goes een parttime i ij wmm Die ter ondersteuning van de vestigingsmanager dë verkoop verzorgt vanuit deze unieke RAKU dakkapellen showroom. Uw profiel: commerciële en dienstverlenende instellii^ w ervaring met Microsoft Office (Excel,Word ë.d.) j jj ervaring in de verkoop van bouwproducten in de particuliere sector is een pré. Wij bieden: een plezierig en informele werksfeer binnen een jong en gemotiveerd team. zelfstandigheid in combinatie met goede begèli goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaa 774 Kijk voor verdere informatie op www.raku.nl Stuur uw sollicitatie naar: RAKU dakkapellen t.a.v. mevr. B. Prickaertz Postbus 307 2990 AH Barendrecht Telefoon (0180) 55 71 48 a E-mail barendrecht@raku.nl Kunststof dakkapellen RAKU Ruimte voor inspiratie OH// RECRUITMENT Onze opdrachtgever, AAC Cosmos is een landelijke ICT dienstverlener met 450 medewerkers, verspreid over het hele land met hoofd vestigingen in Valkenswaard, Rijswijk en Zwolle. Breder zijn in kennis, verder zijn in dienstverlening, anders zijn in service. Daarmee denkt AAC Cosmos haar klanten voordeel te kunnen brengen. Niet de technologie, maar de meerwaarde voor haar klanten is leidend. Ongeacht het ICT-project, de menselijke factor is en blijft bepalend. Daarbij wordt kennisoverdracht door haar gezien als een motivator voor optimale samenwerking. Voor de vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een sates manager die als meewerkend voorman het salesteam runt. AAC Cosmos Pro-actief, ondernemend, slagvaardig, gedreven >3 Je functie: Als sales manager geef je leiding aan een team van 6 medewerkers, bestaande uit drie account managers en drie verkoop binnendienst medewerkers. Je ondersteunt de account managers in het sales proces bij zowel bestaande als nieuwe klanten. Je vertaalt de bedrijfsstrategie en het salesbeteid van AAC Cosmos in concrete doelen voor het team. Je bent mede verantwoordelijk voor het personeelsbeleid binnen je team. Voorts bewaak je de kwaliteit van de prestaties en het realiseren van de targets op individueel- alsook op groepsniveau, in al je activiteiten word je ondersteund door de commercieel directeur. Je profiel- Om deze functie succesvol uit te voeren beschik je over een gedegen sales ervaring binnen de ICT-branche. We denken daarbij aan een (sr) account manager die toe is aan zijn/haar eerste stap richting leiding géven. Uiteraard heb je een HBO werk- en denkniveau. Je bent in staat mensen naar een hoger niveau te brengen en succesvoller te maken, dit stimuleert en motiveert je. Voorts ben je iemand die beslissingen durft te nemen en ben je een open persoonlijkheid die stevig in zijn/haar schoenen staat. Je bent woonachtig in Zeeland of West Brabant of bereid je daar te vestigen. Het aanbod. Onze opdrachtgever biedt een prettige werksfeer; je werkt in een gemotiveerd, professioneel en klantgericht team. Een verantwoordelijke en zelfstandige functie bij een toonaangevend automatiseringsbedrijf. Uitstekende mogelijk heden om jezelf verder te ontplooien. Marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren op deze advertentie? Tack! Recruitment Parklaan 69 2011 KS Haarlem +31 (0)23 532 57 00 info0tack-recruitment.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48