Banen VRIEND SCHAP Grote verhui zing? PZC o bTrack.nl PROFILE Rinus Roon -ïr randstad randstad Teamleider schoonhoud (m/v) Medewerker schoonhoud (m/v) Intensive care verpleegkundigen in opleiding (m/v) Dialyseverpleegkundige in opleiding (m/v) Analist histologie (m/v) kijk voor meer banen op www.randstad.nl CAFÉ - RESTAURANT ROOMPOT VAKANTIES landbouwbanden - monteur CONSULENT (M/V) Kijk ook op 4 JUNI 2005 - W7 Stichting ZorgSaam bestaat uit Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Ambulancedienst Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze meer dan 2500 medewerkers kunnen wij kwaliteitszorg garanderen. Zeeuws-Vlaanderen Huis Binnen de Facilitaire Dienst is plaatsingsmogelijkheid voor een: Locatie Oostburg De functie kenmerkt zich door het organiseren en controleren van de dagelijkse gang van zaken met betrekking tot de afdeling schoonhoud. U dient o.a. te beschikken over vakkennis op MBO-niveau, managementvaardigheden op MBO-niveau en leidinggevende ervaring. Het betreft een dienstverband van 50% arbeidspercentage, zijnde 18 uur gemiddeld per week. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45 minimaal 1.542,- en maximaal 2.507,-. Voor informatie over de functie van teamleider schoonhoud kunt u contact opnemen met K. Picavet, Hoofd Hotel, tel. 0115-688508. En een: Locatie Terneuzen De functie kenmerkt zich door het verrichten van schoonhoudwerkzaamheden. U dient o.a. te beschikken over een opleiding op LBO-niveau. Het gaat om een functie van 30% arbeidspercentage, zijnde 10,8 uur gemiddeld per week. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 15 minimaal 1.243,- en maximaal 1.750,-. Voor informatie over de functie van medewerker schoonhoud kunt u contact opnemen met I. Boerdam, teamleider schoonhoud, tel. 0115-688509. Het betreft twee dienstverbanden voor bepaalde tijd, waarbij de mogelijkheid bestaat dat het aansluitend wordt omgezet in dienstverbanden voor onbepaalde tijd. SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV dient uiterlijk op 18 juni 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken, T.a.v. mevrouw V. A. Martens, personeelsfunctionaris. Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of per e-mail aan: v.martens@zzv.nl i ZiekenHuis Binnen de Dienst Klinische Zorg zijn per 1 augustus 2005 plaatsingsmogelijkheden Zeeuws-Vlaanderen voor twee: In een fulltime dienstverband (36 uur) Onder begeleiding van een gespecialiseerd IC-verpleegkundige, bewaakt, verpleegt en verzorgt u als intensive care verpleegkundige in opleiding patiënten van wie de vitale levensfuncties bedreigd zijn. -- Als intensive care verpleegkundige in opleiding bent u in het bezit van het diploma A-verpleegkundige, HBO-V of een gelijkwaardig buitenlands diploma. U bent ingeschreven in het BIG-register en u beschikt over minimaal één jaar recente praktijkervaring als verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis. Wij bieden een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 55 en bedraagt minimaal 2.014,- en maximaal 3.197,- bruto per maand op fulltime basis bij aanvang van de opleiding. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Hoffmann, hoofd Intensive Care, tel. 0115-688864, of de heer J. de Block, zorgcoördinator Intensive Care, tel. 0115-688232. SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2005.12, dient uiterlijk op 14 juni 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken, ta.v. mevrouw B. Fest, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of per e-mail aan: B.Fest @zzv.nl En per 1 september 2005 voor een: Minimaal 24 uur per week Als dialyseverpleegkundige in opleiding participeert u in de zorg aan dialysepatiënten en geeft hen (psychosociale) begeleiding zowel op de dialyseafdeling als op de polikliniek. Als dialyseverpleegkundige in opleiding geldt dat u in het bezit bent van het verpleegkundige diploma kwalificatieniveau 4 of een gelijkwaardig buitenlands diploma. U bent ingeschreven in het BIG-register en u beschikt over minimaal één jaar recente praktijkervaring als verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis. Wij bieden een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 50 en bedraagt minimaal 1.750,- en maximaal 2.848,- bruto per maand op fulltime basis. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Fierloos, hoofd afdeling interne/pulmonologie/chemotherapie en dialyse, telefoonnummer 0115-688779. SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2005.10, dient uiterlijk op 14 juni 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw B. Fest, personeels functionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of per e-mail aan: B.Fest@zzv.nl ZiekenHuis Binnen de Onderzoek- en Behandeldienst, op de afdeling laboratorium voor Zeeuws-viaanderen pathologie is plaatsingsmogelijkheid voor een: 28,8 uur per week (80%) Als analist verwerkt u patiëntenmateriaal dat aangeboden wordt voor histologisch onderzoek met behulp van (immuno-)histochemische technieken. U dient te beschikken over een diploma ML0, met voorkeur medische richting, aange vuld met vaktechnische (deel-)opleiding histotechniek. Wij bieden een dienstverband voor bepaalde tijd, tot en met 30 april 2007, met uitzicht op een vast dienstverband. De functie wordt in afwachting van definitieve indeling in FWG 3.0 voorlopig gewaardeerd op basis van FWG functiegroep 40 en bedraagt minimaal 1.542,- en maximaal 2.282,- bruto per maand. Voor informatie over de functie van analist histologie kunt u contact opnemen met mevrouw P.J.M. Kaan-Heynen, leidinggevende histologie, tel. 0115-688297 of 0115-688301. SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV dient uiterlijk op 21 juni 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken tia.v. de heer M. Jong, personeelsfunctionaris. Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of per e-mail aan: m.jong@zzv.nl Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze vacatures op onze website: www.zorgsaam.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld "S --- www, zorgsaam.org hoogst persoonlijk een baan Wij zoeken voor de ING Groep het profiel de aanbieding Voor onze opdrachtgever, onderdeel van de ING groep en behorend tot één van de beste werkgevers, zijn wij landelijk op zoek naar verzekeringsadviseurs. Je werkt zelfstandig vanuit huis met een klantenbestand in je eigen regio. Je ondersteuntje klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen waarbij adviesvaardigheden en overtuigingskracht een cruciale rol spelen. Hoe de indeling van je werkweek eruit ziet bepaal je grotendeels zelf. Voor een goedgevulde agenda met klantafspraken zorg je persoonlijk. gedreven financiële adviseurs m/v Targets halen is je drijfveer, je bent de ideale gesprekspartner voor je klanten en je benadering is overtuigend en kwaliteitsgericht. Binnen een 40-urige werkweek ben je 4 avonden beschikbaar. Ook beschik je over een rijbewijs B. Je hebt een afgeronde mbo-opleiding en/of hbo werk- en denkniveau en 2 jaar relevante werkervaring in de financiële dienstverlening, Je ontvangt een jaarcontract en start met een interne opleiding van drie maanden. De inwerkperiode vindt plaats in je eigen regio. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden, auto, telefoon, laptop en een prima basissalaris aangevuld met garantieprovisie, krijg je voldoende begeleiding. Indien bovenstaande vacature je interesse heeft gewekt kun je contact opnemen met: Randstad Grootschalige Werving Selectie Najia Siamari of Grace Heijgen Stadsring 6-8 3811 HR Amersfoort telefoon (033) 422 41 64 of (033) 422 41 63 najia.siamari@nl.randstad.com grace.heijgen@nl.randstad.com In de Vriendschap draait alles om samenwerken en oprecht plezier in het ontvangen van gasten, oog voor detail in een informele omgeving en kwaliteit van ons pro duct. Wij zijn op zoek naar vaste stressbestendige mede werkers die hun bijdrage willen leveren aan de eigenwijze uitstraling, sfeer en werkwijze in de Vriendschap: zelfstandig werkend kok m/v in overleg 32 of 38 uur per week ervaring is noodzakelijk niveau 5 of gelijkwaardige opleiding iemand die goed zelfstandig kan werken iemand die de noodzaak onderkent van samenwerken in een zich steeds ontwikkelend bedrijf een vakidioot die openstaat voor nieuwe invloeden 1e medewerker of chef bediening m/v in overleg 32 of 38 uur per week iemand met uitstraling die een positieve en eigen bijdrage kan leveren aan de sfeer in de Vriendschap iemand die blij wordt van grote drukte en in staat is plezier en filosofie van het werk over te dragen op de rest van het team ervaring in een leidinggevende functie is noodzakelijk een teamworker die goed zelfstandig kan werken een flexibel persoon die oog heeft voor en plezier heeft in het vervullen van de wensen van onze gasten Alleen schriftelijke sollicitaties aan VRIENDSCHAP, café restaurant t.a.v. Connie de Lange, Postbus 204, 4330 AE Middelburg Maak er een Kleintje van. 5™ ru E V) <D C 1 Vakantiepark Noordzee Résidence De Banjaard in Kamperland is op zoek naar seizoenkrachten (met evt. de mogelijkheid tot vast contract) voor de volgende functies: MEDEWERKER HORECA M/v PARTTIME MEDEWERKER SUPERMARKT M/V PARTTIME Interesse in één van deze uitdagende functies? Mail dan je brief met C V. naar: horeca@debanjaard.nl. Kijk voor meer informatie over deze functies op onze site. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.roompot.nl/vacatures Profile Tyrecenter Rinus Roon maakt deel uit van de totale Profile "tyrecenter-orga- nisatie met meer dan 150 vestigingen in de Benelux. Profile Tyrecenter Rinus Roon is een jonge organisatie met 20 medewerkers en vestigingen in Sommelsdijk, St Maartensdijk en Zierikzee, gespecialiseerd in böflden voor alles wat rijdt, van kruiwagen tot mestinjecteur en van personenwagen telt de zwaarste vrachtwagens. Door vertrek van een zeer gewaardeerde medewerker en een no*j -teeds groei end werkaanbod hebben we in de afdeling landbouw/grondverzet, vestiging Zierikzee, op korte termijn plaats voor een (m/v) Deze monteur is met name werkzaam op de vestiging Zierikzee maar zal tevens ingezet worden voor montage en service onderweg en aan huis. Ervaring in deze functie kan een pré zijn, maar mensen met een gedreven techni sche belangstelling, kennis en interesse voor de doelgroep landbouw, grondverzet en transport worden in het bijzonder uitgenodigd te reageren. De medewerker(ster) die wij zoeken zal bereid moeten zijn om wanneer nodig technische en/of commerciële opleidingen/trainingen te volgen. Klantvriendelijk- en gericht, eerlijk, zelfstandig, flexibel, stressbestendig, hoge inzet, ambitie, team geest en verantwoordelijkheidsgevoel zijn kernwoorden die onontbeerlijk zijn. Telefonische informatie en/of eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunnen binnen 1 week na het verschijnen van dit blad worden gericht aan onderstaand adres ter attentie van Rinus Roon. TYRECENTER Vissersdijk 46, Zierikzee Tel. 0111-417040 e-mail zierikzee@profile.nl j HOUD AMREF FLYIN6 DOCTORS IN DE LUCHT... Al vanaf €2,50 per maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Supporting Africa Wil jij onze nieuwe collega worden? Randstad zoekt voor de vestiging in Vlissingen Intercedent havenpersoneel (m/v) De baan Als intercedent ben je de spil in onze organisatie. Je bent verantwoordelijk voor het bij elkaar brengen van mensen en werk. Als intercedent ben je accountmanager, je hebt meerdere bedrijven in je klan tenbestand. Voor deze bedrijven ben je het aanspreekpunt op het gebied van flexibele arbeid. Je bent ook personeelsmanager, je werft en selecteert mensen die korte of langere tijd aan het werk willen. In dit specifieke werkgebied (Vlissingen-Oost) ben je samen met een collega verantwoordelijk voor de dagelijkse invulling van personeelsplanningen van onze opdrachtgevers. Ook ben je zelf regelmatig aanwezig bij de aanvang van de werkzaamheden van jouw uitzendkrachten, ook buiten kantoortijden! Het profiel Je bent zeer gedreven en hebt een ondernemend karakter. Je hebt het talent om het zakelijke met het menselijke te combineren, je bent daadkrachtig, stressbestendig en klantgericht. Deze kenmerken zijn belangrijker dan een specifieke studierichting. Je beschikt in ieder geval over een hbo- of academisch werk- en denkniveau. Ben je geïnteresseerd in de bovenstaande functie dan kan je voor meer informatie telefonisch contact opnemen met René Jagt op telefoonnummer 0118-420580. Voldoe je aan het bijbehorende profiel dan kan je jouw sollicitatiebrief en cv emailen naar: rene.jagt@nl.randstad.com of opsturen naar: Randstad, t.a.vRené JagtBadhuisstraat 50, 4381 LT Vlissingen. Kijk voor meer vacatures op www.randstad.nl Zeeuwse Stichting voor Beheer en Bewindvoering ZSBB treedt op als bewindvoerder voor mensen die niet langer in staat zijn zelfstandig hun geld en/of goederen te beheren. Daar kunnen verschillende redenen voor zijn, zoals ziekte, ouderdom of persoonlijke omstandigheden. Bewindvoerders worden benoemd en gecontroleerd door de kantonrechter. In verband met vertrek van één van haar medewerkers zoekt de Zeeuwse Stichting voor Beheer en Bewindvoering op korte termijn een voor 32 uur per week Taakomschrijving: verzorgen van de administratie van de cliënt beheren van financiën van de cliënt afleggen van rekening en verantwoording aan de kantonrechter onderhouden van contacten met cliënten en instanties invullen van formulieren zoals huursubsidie, kwijtscheldingen en inkomensonderzoeken. huur opzeggingen en verkoop woning opslag/verwijderen inboedels De werkzaamheden worden hoofdzakelijk uitgevoerd vanuit ons kantoor in Vlissingen. Gevraagd wordt: HBO werk- en denkniveau goede communicatieve eigenschappen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken voorkeursleeftijd vanaf 30 jaar in bezit van auto en rijbewijs B Geboden wordt: goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden afwisselend werk binnen een prettige werkomgeving Nadere informatie over de functie kunt u (tussen 09.00 en 12.00 uur) verkrijgen bij dhr. E. Koopmans, telefoon 0118-656967. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan: Bestuur ZSBB Postbus 53 4380 AB Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 37