Europese topspringers naar Goes JP vertoeft een avondje tussen de groten Zeeland Sport treft zeker 191 interlands Nieuwelingenkoers ii Nieuwdorp is in trek Internationaal kampioenschap op onder meer trampoline bij Forza Gymnastica bij nader inzien Boete en duel zonder publiek voor Quick Boys Vijf Terneuzense biljarters actief op de matchtafel Demonstratie darts in Goes agenda 1 uitslagen nu.ij.niii.mffi vrijdag 3 juni 2005 door Ron de Waal GOES - Voor de zevende maal worden vanavond en morgen de Forza International Champions hips gehouden. In Sportpunt Zeeland komen op de onderde len tumbling, trampoline, mi nitrampoline, dubbel minitram- poline en air tumbling zelfs di verse Europese toppers in actie. Éven moest het organiserende Forza Gymnastica uit Goes een lichte teleurstelling verwerken, maar het deelnemersveld dat ■ttvee dagen om de hoogste eer op de verschillende springdisci- plines strijdt, biedt voldoende garantie voor een toernooi op 'hoog niveau. Het World-Cup toernooi dat dit weekeinde in Sofia wordt afgewerkt, heeft de organisatie deelnemers gekost. „Er waren zelfs enkele WK-deel- nemers bij de voorinschrijving, maar uiteindelijk gaven zij toch de voorkeur aan het toernooi in Sofia", vertelt Martin Wisseker- ke, die naast trainer ook lid is van het organisatiecomité van Forza Gymnastica. „Daarom zal helaas ook Alan Villafuerte niet aan de start verschijnen." Voorbereiding Toch doen er in Goes diverse Eu- 'ropese toppers mee, die dit toer nooi voornamelijk gebruiken als voorbereiding op het WK tum bling, trampoline en dubbel mi- nitrampoline dat na de zomer in Eindhoven plaatsvindt. „Ik ben vooral blij met de deelname van de Belgische Ilse Despriet, voor malig wereldkampioene op de dubbel minitrampoline", aldus 'Martin Wissekerke. Evenals de voorgaande edities is De melding van gisteren in deze krant dat Patrick Vasseur uit Cadzand vol gend seizoen uitkomt voor het Terneu- zpns biljartteam dat in Zaal Reseda in Sas van Gent op de matchtafel gaat spe len, is onjuist. Vasseur blijft bij zijn hui dige team Quality Zele in de Belgische .competitie. Ruud van Velzen uit Hoek daarentegen komt wel uit voor Terneu- zen en niet voor de Sasse formatie. ZEIST - De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Katwijkse za terdaghoofdklasser Quick Boys bestraft met 1500 euro boete en een thuisduel zonder publiek. De tuchtcommissie houdt de club verantwoordelijk voor het wangedrag van enkele suppor ters tijdens de competitiewed strijd op 2 april tegen Capelle. Fans van Quick Boys gooiden bananen op het veld uit protest tegen beslissingen van de donke re arbiter Doest. Deze voelde zich gediscrimineerd en staakte het duel bij een 0-1 stand. Het duel hoeft van de tuchtcommis sie niet te worden uitgespeeld. De competitie is voorbij en het resultaat had geen invloed op de eindstand. Quick Boys heeft de mogelijkheid om in beroep te gaan tegen de straf. ANP TERNEUZEN - Het nieuwe 'Ter- neuzens' team dat in september gaat spelen in de landelijke com petitie driebanden groot heeft al vijf spelers vastgelegd. Joke Breur, Fons Baart, Marijn Geirland (allen uit Terneuzen), Ruud van Velzen uit Hoek en Arie Vink uit Groede gaan zeker uitkomen voor het team. In de komende weken hopen de initia tiefnemers de resterende namen te kunnen invullen. GOES - Yip Plaza in Goes is vanavond decor van een dartsdemonstratie. De twee wereldtoppers Tony O'Shea en Peter Manley verzorgen de demo. Het treffen tussen O'Shea (nummer zes van de wereld bij de dartsbond BDO) en Manley (vijfde bij de PDC) begint om 20.30 uur en wordt begeleid door des kundig commentaar van mastercaller Russ Bray van de PDC. Na afloop van de demonstratie is er voor be zoekers gelegenheid een partij te darten met de we reldtoppers. het springtoernooi in Goes ook dit jaar weer uitstekend gevuld met zo'n driehonderd deelne mers. „Ik weet ook niet of we veel meer aan zouden kunnen", bekent Wissekerke. „Vooral van avond zal het heel hard werken worden, omdat één jurypanel ruim honderd deelnemers moet beoordelen." Air tumbling Een tamelijk nieuwe discipline die aan bod komt is het air tum bling. Wissekerke: „Doordat er lucht in een soort lange mat zit, is dit makkelijker qua bewegen, er is ook meer haalbaar. De baan is langer dan de gewone tumblingbaan, maar daarente gen moeten er maar vijf in plaats van acht elementen ge sprongen worden." Ook in Zeeland blijkt er nog steeds meer dan voldoende be langstelling voor het springen. „We hebben met Sportpunt Zee land natuurlijk een prachtige ac commodatie om de verschillen de onderdelen te beoefenen. En vergeet niet dat we de laatste tien jaar ook zelf ruim dertigdui zend euro hebben geïnvesteerd om het materiaal op niveau te houden", aldus Wissekerke. Naast springers van Forza Gym nastica, komen er ook deelne mers van MTV'69 uit Middel burg en Turn'87 uit Oostburg naar Sportpunt Zeeland. Kan sen op podiumplaatsen moeten vooral worden toegedicht aan Jardin den Engelsman van MTV'69, en aan Stefan en Mare- ska Dijkhuizen van Forza Gym nastica. Vanavond beginnen vanaf 18.00 uur de voorrondes, en worden vanaf 21.00 uur de finales op mi nitrampoline en air tumbling af gewerkt. Morgen worden eerst diverse voorrondes gesprongen, en zullen vanaf 17.00 uur de fi nales op trampoline, dubbel mi nitrampoline en tumbling aan vangen. Volgens Martin Wisse kerke lijkt niets het slagen van de zevende uitgave van het springtoernooi in de weg te staan. „Omdat er sprake is van topsport, gecombineerd met veel spektakel." Peter Houtman, hier in actie tijdens de traditionele nieuwjaarswedstrijd 2004 van de oud-internationals tegen HFC, speelt zondag met oud-Oranje tegen Zeeland Sport. foto Toussaint Kluiters/ANP door Rudy Booqert VLISSINGEN - De voetballers van Zeeland Sport spelen zondag in elk geval tegen een selectie met 191 interlands ervaring. Oud-Oranje komt het vijftigjarig jubileum van de Vlissingse club opfleuren en de woordvoerder van die ploeg - Dies de Korte - had gisteren goede hoop dat er nog wat in terlands bij zullen komen. Het Nederlands elftal van oud-internatio nals is een soort rondreizend circus. De Kor te vertelde gisteren dat de spelers er zelf geen cent aan overhouden. „Ze doen het alle maal pro Deo. De opbrengst van de wedstrij den komt volledig ten goede aan Villa Par does." Villa Pardoes is een vakantieverblijf in Kaatsheuvel voor kinderen in de leeftijd van vier tot twaalf jaar met een levensbe dreigende ziekte. Samen met hun ouders, broertjes en zusjes kunnen ze in de omge ving van de Efteling een week gratis vakan tie houden. Het is voor de stichting World Master Team, die behalve oud-internationals ook arties ten en acteurs voor het goede doel strikt, on doenlijk om een elftal met louter voormali ge spelers van het Nederlands elftal samen te stellen. In Vlissingen staan er volgens De Korte in elk geval zes aan de start. De Korte heeft toezeggingen van René van de Kerkhof (47 interlands), tweelingbroer Willy van de Kerkhof (63), Berry van Aerle (35), Ernie Brandts (28), Gerrie Mühren (10) en Peter Houtman (8). Hij wacht nog op be richt van Michel van de Korput, Simon Ta- hamata, Jan Poortvliet, John van den Brom en Peter van Vossen. De selectie wordt gecompleteerd door oud-profs zonder interlands, onder wie Ar nold Scholten, Hans Werdekker, Hans Vin cent, John Feskens en Rob Landsbergen. De coach van het team is Joop van Daele, de oud-Feyenoorder die in 1970 nationale be kendheid verwierf in het wereldbekerduel met Estudiantes. Hij maakte als invaller voor Coen Moulijn de winnende goal en daarna werd zijn brilletje door de Argentijn Malbernat vertrapt. De aftrap van het duel wordt om 15.00 uur verricht door de Vlis singse burgemeester Dok-Van Weele. Vlissingen Cup Een dag eerder wordt in het kader van Zee land Sports gouden jubileum het Groot Vlis singen Toernooi gehouden. De eerste elftal len van GPC Vlissngen, RCS, Walcheren, VC Vlissingen en Zeeland Sport strijden in een vijf kamp om de Vlissingen Cup. Die wordt aan het einde van de middag uitge reikt door wethouder Poppe-De Looff Van Barneveld, Adams en Fitton op darts gala in Terneuzen door Karei Pleunis TERNEUZEN - Ze zijn wel wat gewend in huize Van Acker. Maar nu zaterdag 4 juni steeds dichterbij komt, stijgt de span ning. Hoe zal Zeeuws-Vlaande- ren oordelen over hun jongste initiatief? Of liever, stroomt de Brouwzaele van het Philipscom- plex aan de Haarmanweg in Ter neuzen morgen vol als de topdar- ters Raymond van Barneveld, Darryl Fitton, Martin Adams en Jean-Paul van Acker vanaf 20.00 uur een gala verzorgen? Zo'n vierhonderd toeschouwers kunnen er binnen. De teller stond halverwege deze week op circa 250. Daarom twijfelt Walt- her van Acker, vader van Zee- lands beste darter Jean-Paul, er niet aan dat het morgen uit puilt. „In de betrekkelijk korte voorbereidingstijd van enkele maanden kregen we veel enthou siaste reacties. Ook qua sponso ring. De 110 vip-plaatsen die we konden verkopen, waren zo weg. Dat illustreert dat we hier iets bijzonders presenteren. Het is niet eerder gebeurd dat in de ze regio drie van 's werelds bes te darters en mastercaller Mar tin Fitzmaurice samenkomen. Dat mag je uniek noemen." Van Acker verwacht dat de laat ste honderdvijftig plaatsbewij zen morgen aan de zaal vlotjes van eigenaar zullen wisselen. „Is het niet aan de spelers die in een andere zaal 's middags een toernooi afwerken, dan wel aan toeschouwers." Een volle bak be tekent volgens Van Acker senior dat tevens het fundament wordt gelegd voor een jaarlijks terug kerende happening. Hij spreekt inmiddels al over 2006. „Dan wordt het allemaal nog net een maatje groter. We werken dit jaar met een budget van 15.000 euro. Een heel bedrag als je over een nieuw initiatief spreekt. Wordt het zaterdag een succes, dan streven we naar een verdub beling in 2006 en uitbreiding van het deelnemersveld. We wil len dan ook enkele spelers uit het rijtje Andy Fordham, Mer- vyn King, Tony O'Shea en Ted Hankey. Maar dat is toekomst." De eerste editie draait met de nummers één (Raymond 'Bar ney' van Barneveld) en twee (Martin 'Wolfie' Adams) en La- kesides halve-finalist ('The Daz- zler') Darryl Fitton. Allen spe lers van de BDO, één van de De ex-ploeggenoten Raymond van Barneveld (links) en Jean Paul van Acker treffen elkaar morgenavond in Terneuzen. foto Ruben Oreel twee dartsbonden. De andere is de PDC van 's werelds beste dar ter Phil Taylor en de Canadees John Part. In het BDO-gezel- schap is Jean-Paul van Acker de vierde en minst bekende van het stel. Maar uiteraard is het voor hem wel een bijzonder toernooi. Niet alleen omdat zijn vader en broer de initiatiefnemers zijn, maar ook omdat JP van Acker niet dagelijks op een podium staat met grootheden die van hun passie hun beroep maakten. In tegenstelling tot de profs, waarvan Fitton de laatste was die een gangbare baan (begrafe nisondernemer) had, werkt Van Acker nog steeds bij een dran kenhandel in Sint Jansteen. Zijn vakantiedagen benut hij om her en der in Europa ran- kingpunten te scoren, nodig om in januari 2006 automatisch te worden toegelaten tot de Lakesi de. Slechts de 25 beste spelers en zeven wildcardhouders, staan er voor de tv-camera's. Televisieminuten „Daar draait het allemaal om", weet Jean Paul van Acker. „Tele visieminuten, exposure. Mijn enige televisie-optreden was in 2003 tijdens de World Darts Trophy, hier in Nederland. Ik ging er met 3-0 af tegen Van Bar neveld. Dan blijft je naam niet echt hangen bij het volk. Dan ben je één van de velen die door Van Barneveld werd geklopt." Om even na de jaarwisseling in Engeland te mogen gooien, is Van Acker dus bezig aan een Eu ropese tournee. Na de vijfde plek in de Open Schotse en een plaats bij de laatste 32 in de Wa les Open, staat hij nu 45e. Dat is verre van toereikend. Vandaar dat de Open Zwitserse (11 juni), the England Open (18 juni) en de Open Belgische (30 juli) in zijn programma zitten. Van Barneveld laat zich meestal niet zien bij die toernooien. Hij kiest voor evenementen waar SBS6 zendtijd aan besteedt. Van Acker lacht. „Van Barne veld speelt liever een demonstra tie. Zou hij onvoldoende ran- kingpunten hebben voor de La keside, dan laten ze hem met een wildcard binnen. Want hij hoort bij de Lakeside. Hij is een grote. Ik speelde met hem in een team. Die man heeft een enorme ervaring. Toen een belangrijke sponsor zich terugtrok, viel ech ter het doek voor het team." Van Acker kent Van Barneveld dus goed. „Maar het maakt me niet uit tegen wie ik moet spe len. Ik zal ze zelf moeten raken. Het enige verschil met toer nooien in Zeeland is het aantal beurten dat je krijgt", lacht hij. „Dat zullen er tegen deze drie kopstukken aanzienlijk minder zijn dan ik gewend ben tijdens tijdens een rankingtoernooi." door Wim de Vos NIEUWDORP - Bert van Gils kon zijn ogen bijna niet geloven. Het aantal aanmeldingen voor de nieuwelingenwedstrijd van morgen in Nieuwdorp bleven maar binnen stromen: 85 ren ners hebben reeds vooringe schreven en Van Gils denkt dat er nog bij komen. „Ik verwacht dat er uiteindelijk zo'n 100 ren- nertjes van start zullen gaan." Al jaren achtereen organiseert Bert van Gils wielerwedstrijden in Nieuwdorp. En zoals van de Vlissinger verwacht mag wor den, is er dan steeds startgele genheid voor de jeugd. Van Gils is immers de grootste jeugdsti- mulator binnen de provincie grenzen. Dit jaar is geen uitj dering. Naast de nieuweliiw' komen morgen ook de verse, lende jeugdcategorieën aan vertrek in Nieuwdorp. VanG „Ik ben ook tevreden over aantal inschrijvingen in diee gorie." Het valt Van Gils wel enigsj tegen dat nog niet alle Zeeui nieuwelingen zich inschres „Ook voor hen geldt: als maximum aantal deelnemen bereikt, gaat de startkaart t4 met de mededeling vol is volx Op de lijst staan wel streekji. ners als Maurice van de Bel Kenneth de Kraker (Goes)j Blok, Nick Eversdijk, AlexGs nigt (allen Kapelle), Jan-Kf Sonke (Waarde) en Nick Niea' dorp (Yerseke). vrijdag mini en tumbling. Locatie: Sponj Zeeland te Goes. Atletiek Voetbal Baancircuit. Aanvang: 19.00 uur. Der de wedstrijd voor het VZA-baancircuit waaronder het Zeeuws kampioenschap op de 100 meter en het discuswerpen. Locatie: Sportpark Banninkte Zierikzee. Nadorstloop. Aanvang 19.30 uur: trim- loop over 10 Engelse mijlen, 8 km en 4 km. Locatie: clubhuis v.v. Zeelandia Middelburg op sportpark De Veerse Poort te Middelburg. I Biljarten Groot Vlissingen Toernooi. Dg me van GPC Vlissingen, RCS, VCVfo gen, Walcheren, Zeeland Sport, tie: voetbalvelden Zeeland Spon,: kensburg, Vlissingen. Aanvang: uur. Ons Eiland Bokaal. Officieus t pioenschap van Schouwen-Duivrt Locatie: sportpark Den Hogen Blok.! rikzee. Aanvang: 10.30 uur. Fs 17.00 uur. Driebandentoernooi de Goede Ver wachting. Finale en prijsuitreiking. Lo catie: café, pension de Goede Verwach ting, Lewedorp. Aanvang: 19.00 uur. Wielrennen Ronde van Nieuwdorp. 11.(X jeugd. 15.30: nieuwelingen (50 km], l Darts~ Zweefvliegen Demonstratie Tony O'Shea en Peter Manley. Onder leiding van mas tercaller Russ Bray. Locatie: Biljart en Dartcentrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 20.30 uur. Zeeuwse kampioenschappen. deelname van de drie Zeeuwse»' vliegclubs Ezac, Vliegclub Midden-Ï land en Vlieg Club Haamstede. Loei vliegveld Axel. Aanvang 11.00 uur. 1 Turnen Zwemmen Forza International Champions hips. 18.00-20.30: voorrondes. 21.00- 22.00: finale minitramp en air tumbling. Locatie: Sportpunt Zeeland te Goes. Kring Speedo Finales 2005. Zr bad De Honte, Terneuzen. Aam 10.30 uur. Voetbal Eredivisie/eerste divisie. Nacompe- titie om twee plaatsen in eredivisie. Poule A: VVV Venlo-Volendam, RBC Roosendaal-Stormvogels/Telstar. Pou le B: FC Zwolle-Helmond Sport, Sparta- De Graafschap. zondag Handbal NK Beach Handball. Aanvang; uur. Einde rond 17.30 uur. Locatie;': - jaardstrand te Kamperland. t Hockey Wielrennen Ronde van 's-Heer Abtskerke. Pro gramma: 18.30 uur amateurs B, 18.31 uur S/P-klasse, 19.45 uur amateurs A 19.46 uur veteranen. Mannen. Derde klasse A: ten-Leur-Vlissingen. Vierde klan Made-Olympia, Rapide-HOCO. Vi wen. Derde klasse A: DES-VTi gen, Rapide-Tempo. -i Paardensport zaterdag Darts Terneuzen. World Darts Gala. 13.00 uur: 1e Open Brouwzaele en Kids Darts Cup. 19.30: start voorprogramma World Darts Gala. 20.15 uur: voorstel len spelers (Raymond van Barneveld, Martin Adams, Daryl Fitton en Jean Paul van Acker). Zeeuws kampioenschap SGWSt ting Samengestelde Wedit sport. 9.00: dressuur pony's klas 11.45: springen. 12.oo: Cross. lw: i manege_De Eendracht, Rijkebuuit* te Vrouwenpolder. Tennis Handbal Jubileumtoemooi EMM. Aanvang: 10.00 uur. Einde rond 16.00 uur. Loca tie: sporthal Nassaulaan in Middelburg. Paardensport Zeeuws kampioenschap SGW Stich ting Samengestelde Wedstrijd sport. 9.00 uur: dressuur. 11.45: sprin gen. 12.00: Cross. Locatie: manege De Eendracht, Rijkebuurtweg 8 te Vrouwen polder. Rugby Vriendschappelijk. Tovaal-Cappel- le-la-Grande. Locatie: sportpark Het Schenge, Goes. Aanvang: 15.00 uur. Landelijke competitie, gemengd nioren. Tweede klasse. MLTW weg 2. Derde klasse. Zee en 2-MLTC 2. Vierde klasse. 3-DOS, Philten-Souburg, Tiola-BA 2, 't Halve Maantje-Vierhoeven 2,Lo laer 5-Tiola 2, Kapelle 1-De Zoom! Landelijke competitie, mannen nioren. Tweede klasse. Boskre tel, De Zoom-Game'78, Hout-Sjef. Derde klasse. United: ce-Smash Sint Jansteen, 't Halve' tje-Animo, Vierhoeven-Philten, De: gerd-Rapid. Landelijke competitie, vrouwen nioren. Hoofdklasse. Zierikzee' stad. Eerste klasse. Hiaten- DOS-Willemstad. Tweede klasse rikzee 2-Etten-Leur. Lukaart-Nieuwenhuysen Kef Open. Locatie: tennisvereniging li Ie. Aanvang: 12.00 uur. I erikzeei in-Duivd Schaken I Voetbal ZSB-bekerfïnale. Souburg-Landau. Lo catie: Schaakklub Souburg, De Deckere- straat 1 te Oost-Souburg. Aanvang: 13.00 uur. Jubileumduel. Zeeland Si oud-Oranje. Locatie: voetbalveld! land Sport, Baskensburg, Vlissiij Aanvang: 15.00 uur. Tennis Windsurfen Lukaart-Nieuwenhuysen Kapelle Open. Locatie: tennisvereniging Kapel le. Aanvang: 9.00 uur. Regio Cup. Derde wedstrijd. Lo De Schotsman te Kamperland.' vang 12.00 uur. Scippersmeeting' Turnen uur. Forza International Champions hips. 11.00-16.00: voorrondes. 17.00- 18.00: finale trampoline synchroon. 19.00-21.30: finale trampoline, dubbel Zwemmen Kring Speedo Finales 2005. bad De Honte, Terneuzen. Aar 10.30 uur. Lucky Day: 2-9-13-21-22-27-30-33-34- 35-40-43-46-56-61 -63-68-69-71-79 On der voorbehoud Roland Garros. Vrouwen enkelspel, halve finales: Henin-Hardenne (Bel/10)-Petrova (Rus/7) 6-2 6-3, Pierce (Fra/21)-Lichovtseva (Rus/16) 6-1 6-1. Mannen, dubbel, halve finales: Björkman/Mirni (Zwe/WRu/2)- Gonzalez /Massu (Chl) 6-3 4-6 6-4, Bob Bryan/Mike Bryan (VSt/3)- Knowles/Nestor (Bah/Can/1) 6-3 3-2 op gave. Gemengd dubbel, halve fina les: Hantuchova/Santoro (Slw/Fra)- Miskyna/Björkman 7-5 ()5 6-0, Navratilo- va /Paes (VSt/lna)-Stosur/Henley (Aus) 6-2 6-3. Meisjes enkelspel, kwartfi nale: Morita (Jap)-Schoofs (Ned) 4-6 6-3 6-4. Jongens enkelspel, kwartfi nale: Van der Duim (Ned)-Dolgopolov (Oek) 4-6 6-4 6-1. Debrecen (Hon). EK turnen. Vrou wen, meerkamp, kwalificatie: 1. Le- pennec (Fra) 37,500 punten, 2. Tweddle (GBr) 36,725, 3. Benolli (Ita) 36,349, 4. Debauve (Fra) 36,224, 5. Severino (Fra) 36,212, 6. Lotsjeko (Rus) 36,161,11. Har mes 35,212 (sprong 9,000, brug 8,212, balk 8,925, vloer 9,075), 12. Linders 35,162 (8,950, 8,625, 8,912, 8,675), 17. Koster 34,424 (8,950, 8,975, 8,087, 8,412), Van de Leur 34,137 (8,975,8,612, 8,025, 8,525). Sprong: 7. Harmes 9,044 (9,000-9,087). Bijzonderheid: Harmes en Linders geplaatst voor meerkampfinale. Harmes geplaatst voor toestelfinales sprong, balk en vloer. Linders geplaatst voor toestelfinale balk. Ronde van Luxemburg Eerste etap pe, Luxemburg-Mondorf: 1. Bau- mann (Dui) 176 km in 4.17.17,2. Ongara- to (Ita), 3. Hayman (Aus), 4. Lag? (Oez), 5. Bos (Ned), 6. Valach (SM Scheuneman, 25. Ten Dam, 26. Ec 44. Mutsaars op 14.43, 45. Van Ken 47. Veneberg, 48. Van der Wal; Smink, 59. Schmitz, 61. Van Dijk,fi| ling, 68. Kroon, 74. Koerts. I Bicicleta Vasca Tweede sU I Sopelana-Tolosa: 1. Jiménez 181,5 km in 4.34.59, 2. Pena (Spi| 2.40, 3. Cavallari (Ita) 3.03,4. Palo* (Spa), 5. Efimkin (Rus) 5.11, 6. Alrt- (Spa) 6.17. Klassement: 1. Jfej 8.34.18,2. Palomares op 2.40,3.Cü' ri 2.44, 4. Pena 5.38, 5. SantanM (Ita) 7.16, 6. Rodriguez (Spa) 7.34. Goes. Zomeravondcompetitie,! de wedstrijd. Categorie A: 1 Kruijt, 2. Edwin Franse, 3. Jackvi' Horst, 4. Dirk van Dam, 5. Johnv) Vreede. Categorie B: 1. Even hardt, 2, Huib Slabbekoorn, 3. Traas, 4. Alex Gresnigt, 5. Marcd ment. Vrouwen: 1. Anne Eversdi Agnieta Francke, 3. Birgit Lavrijs» Liza Phernambucq, 5. WillemienVP Axel. Zeeuws kampioenschap. Vrouw.en. 200 vlinder: 1. Sla' Rombouts (Koewacht) 2.31.52; 2.1 Verplanke (Scheldestroom) 2.38.(j Carmen de Ridder (Koewacht) 1500 vrij: 1. Carmen de 19.01.11 (Zeeuws record voor"! gen); 2. Josje van HouwelingenK de) 19.49.28; 3. Stefanie Ron1-" 20.01.35; Aniek Minderhoud 20" (Nederlands record voor 12-jarigsf Mannen. 400 wissel: 1. Niekdi der (Koewacht) 5.03.82 (ZeeuwsiJ voor 17-jarigen); 2. Kevin Honds* (Schelde) 5.08.28; 3. Charles Potinl tor et Emergo) 5.15.36. 800 vrij:' vin Hondsmerk 9.30.75; 2. Niekdi der 9.40.71; 3. Charles Potin 9? Jan Brink (Stormvogel) IQf (Zeeuws record Masters 40+).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48