t Valföfitie viever Waarom is Kevin vaak verdrietig? 6 PZC Van der Hooft Plaats uw familie berichten in de PZC aan de ZUID-HOLLANDSE KUST Voordelig naar het prachtige Westland Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 100 000 LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! vrijdag 3 juni 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte HOERA! Hoeveel trotser kan een mens nog zijn?! Onze zoon Dion Cornelis Dirk Zwartepoorte is geboren! We noemen hem Dion Maandag 30 mei 2005 om 20.20 uur is hij tevoorschijn gekomen. Hij is 49 cm lang en weegt 2885 gram. Hans-Peter Zwartepoorte (drukkerij Jumbo-Offset, Goes) Natascha Zwartepoorte - van de Flier (Hot Haar kapsalon nagelstudio) Jacob Valckestraat 15,4461 KB Goes hp.z@12move.nl Overlijden Wees niet bevreesd Ik ben de eerste en de laatste en de levende... Bedroefd zijn wij dat, na een langdurige ziekte, is overleden onze nicht Elze Mesu-van Rooijen Mogen Nico, Anne en familie de kracht ontvangen om dit grote verlies te dragen. Kris en Jo van Rooijen-Pouwelse Kees enTanny Ineke en Kris Eline en Jurgen Joost van Rooijen Westkapelle, 1 juni 2005 Wij leven mee met onze klasgenote Anne omdat haar moeder Elze Mesu-van Rooijen is overleden. Wij wensen haar en haar familie veel sterkte toe. Sebastiaan, Paul, Ilona, Anne, Yva, Stefanie, Firgel, Ellis, Lisanne, Lisanne, Angelique, Marissa, Rowan, Fieke, Comé, Georges, Eleana, Bob. Jodie, Anton, Jochem, Anneloes, Marleen Sipko Koets (mentor) Bert van Klaveren (leerjaarcoördinator) Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Sector HAVOAAVO Verdrietig zijn we nu we gehoord hebben dat Elze Mesu de moeder van onze oud-leerlinge Anne Mesu is overleden. Nico en Anne en verdere familie zijn in onze gedachten. Het team van de Goede Polder In heleinde lig! een nieuw begin. In ieder leven is een tijd van minnen. In ieder leven ook een tijd van leed Maar dat is vaak het sein tot een nieuw beginnen Gerdi Preger-Hoeven berg partner van Ton Boon 30-4-1945 T 29-5-2005 Ton Boon Edward en.Siny- few' Tim en Margreet Dick en Sonja Ewald Prjns Hendrikstraat 28 4571 HE Axel We hebben inmiddels afscheid van haar genomen. Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpoider Rouweentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve partner, onze broer, zwager en oom John de Jongh weduwnaar van Corrie Walhout 13 mei 1944 f2 juni 2005 Oost-Souburg: Bep Riteco-Lenselink Vlissingen: Georgette Zürhaar-Kasteelen Winston Zürhaar Marco en jolanda Shanon, Lana Ronny en Stefanie Justin Oost-Souburg Stuard Makkerstraat 10 Correspondentieadres: Rosenburglaan 292 4385 JS Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 6 juni van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. John We zullen je missen. Marcel, Wilfred, Rong, Robert, Naomi Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Mart Martina Adriana van Dalen Echtgenote van Jacob de Ridder Kapelle-Biezelinge: Familie van Dalen J. P. de Kok-van Dalen T. Dommisse-van Dalen J. J. Dommisse neven en nichten Weer een lieve Zus is heengegaan. Nooit meer naar Mart Het verdriet is groot Jannie t Tannie Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd de laatste vuren. Voor wie het aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet vaarwel en wees allen tevreden. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Stokx weduwe van Florimondus Hypolitus van de Velde in de leeftijd van 80 jaar. Breskens: Peter en Maddy van de Velde-Ritico llja en Gilbert Nillsen Wendy Sluis: Marie-Louise en Jan Westerweele-van de Velde Enrico (in herinnering) Maldegem: Cor en Viviane van de Velde-Van Camp Joey en Natascha ijzendijke: Guust en Marianne van de Velde-de Boevere Mike, Dwight, Kylie Familie van de Velde Familie Stokx Breskens, 2 juni 2005 Correspondentieadres: St. Annastraat 90 4524 JS Sluis Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 4 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 6 juni om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara te Bres kens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'De Stelle', afdeling Klaverblad. Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Tannetje Suiker-de Visser op de leeftijd van 85 jaar. Familie De Visser Correspondentieadres: mw. M. de Nooyer-de Visser Baas Huisweg 9 4493 BV Kamperland w/'/vc/f/z/vcrzorgins de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Yeerseweg 36. 4332 BG' Middelburg j internetww.dcgrootdckam.nl Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Het leven niet Diepbedroefd, maar erg dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, hebben we afscheid genomen van onze lieve zorgzame onvergetelijke ma, oma en over- grootoma Germaine De Muur weduwe van August Boussen Waterland Oudeman f Aardenburg 14 april 1918 1 juni 2005 Wij danken dr. Jongsma en het personeel van Woon zorgcentrum Coensdike voor de goede zorgen. Ovezande: Els en Kees Boonman-Boussen Nicole Judith en Serge, Bente Aardenburg: Lucie en Gerard van 't Westeinde-Boussen Sygrid en David, Sam Niels f Githa Biervliet: Patrick Boussen Anouschka en Rini Ellen en Mischa St. Laureins: A. Thysebaert t Aardenburg, 1 juni 2005 Gaaiperswei 48 Correspondentieadres: Weststraat 11 4527 BR Aardenburg Onze ma en oma is thuis opgebaard. Er is gelegen heid tot afscheid nemen op zaterdag 4 juni van 16.00 tot 17.30 uur. Op zondag 5 juni om 19.00 uur is er een avondwake in Woonzorgcentrum Coensdike, waarna er gelegen heid is om thuis afscheid van haar (e nemen. De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 juni om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een moederen oma is van ons heengegaan, zoals hei kwam nam ze het leven. Klagen heeft ze nooit gedaan, en veel om ons gegeven. Na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Rogiernetta Maria de Wilde-Groenewege weduwe van Gilles de Wilde in de leeftijd van 89 jaar. Kortgene: Corry en Piet Wisse Vincent en Bamelia Eva, Anne Melanie en Mare Julie, Niek Scharendijke: Dick en Els de Wilde Hanneke en Jean-Pierre Marieke Cdceres (Spanje): Tony en Soledad de Wilde llanit en Noam Itay, Eden, Topaz Prèmi en Remco Arthuro Colijnsplaat, 1 juni 2005 Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres: C.J. Wisse-de Wilde, Wilhelminastraat 59,4484 AC Kortgene Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 6 juni om 13.15 uur in de Hervormde kerk te Colijnsplaat, waarna aansluitend omstreeks 14.15 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het Stiltecentrum van 'Cleijenborch'. Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Cleijenborchvoor de liefdevolle verzorging. In Memoriam "FEELS LIKE I'M KNOCKIN' ON HEAVEN'S DOOR" Bob Dylan Paul Koole 03-06-2004 03-06-2005 De tijd heelt niet de wonden 't verzacht alleen de pijn. Zonder jou zal er blijvend een enorme leegte zijn. G. Koole-van de Ketterij Klaas Cora, Sandra en Bas Stephanie Gerrie Nan en Liza lohn Carolien en Evan Hanny Erick en Dylan Vlissingen, Piet Heinkade 68 )2 In memoriam 3- Lieve Marijke Na 3 jaren missen we je nog elke dag, maar je bent bij ons iedere dag. Je moeder Wat geven we haar terug Voor alles wat ze is kwijtgeraakt aanbod voor alle lezers van de Wegener Dagbladen Ontdek met uw krant de mooie Zuid-Hollandse kust! Want speciaal voor u als lezer hebben wij een heerlijke autoreis naar het 4-sterren Highland Carlton Hotel in Naaldwijk samengesteld. En dat tegen zeer voordelige tarieven (speci aal voor onze lezers!), want voor een 3-daags verblijf betaald u vanaf slechts 59 (4 dagen vanaf 85, 5 dagen vanaf 105). Normaal betaalt u bij dit hotel tot wel 145 per kamer per nacht, dus tel uit uw winst! Het hotel is ideaal gelegen om bijvoorbeeld een heerlijke lange strandwandeling te maken over één van de vele stranden die Zuid-Holland rijk is. Maar het Westland vormt ook een goede uitvalsbasis voor een bezoek aan regeringsstad Den Haag en havenstad Rotterdam. U kunt hier dus alle kanten uit! HIGHLAND CARLTON HOTEL**** - NAALDWIJK Dit uitstekende Hotel is centraal gelegen tussen de steden Den Haag, Delft en Rotterdam. Het is voorzien van een receptie, bar, lift, restaurant en gratis parkeergelegenheid. Uw luxe 2-persoonskamer beschikt over een badkamer met bad (douche in bad), haardroger, televisie, minibar en telefoon. 3-GANGEN WELKOMSTDINER Speciaal voor deze lezersaanbieding heeft de directie van het hotel besloten om op de dag van aankomst een 3-gangen wel komstdiner aan te bieden voor slechts 22 (direct bij boeking opgeven). Ter plaatse betaalt u hiervoor 25,- TIPS VOOR UITSTAPJES Door de gunstige ligging van het hotel bent u zo op het strand van 's Gravenzande en Monster (op ca. 4/5 km afstand). Langs de prachtige kustlijn loopt u naar Scheveningen of Hoek van Holland. Wilt u liever een dagje gezellig winkelen? Dan liggen de winkelsteden Den Haag, Delft en Rotterdam op korte afstand van het hotel. Deze steden bieden bovendien vele bezienswaardigheden en interessante musea. U ziet het, u hoeft zich niet te vervelen in Naaldwijk! Toeslagen: 1-persoonskamer 3 dgn €30,-/ 4 dgn €45,-/ 5 dgn €55,- welkomstdiner €22,- (optioneel) Reservedngskosten €15,- (per boeking verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in 2-persoonskamer in 4-sterren Highland Carlton Hotel, dagelijks ontbijtbuffet, gratis parkeergelegenheid. Exclusief: vervoer, toeristenbelasting, welkomstdiner, reis- en annuleringsverzekering. Voor meer informatie en boekingen: KRAS Sfevl/#k«»-ties tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.794 WGGGNGR dagbladen Meer bereiken. Met Wegener t.n.v, A.I-.S. Centrum-Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scbuting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daaromi* hij erg vaak alleen en verdrietig, Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kin deren in de verdrukking komenoi op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. 1 Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaa: voor kinderen. Van een gezellig I dagje uit tot een week lang op I een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gel< kig/ijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blij ven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? cV JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hiernaast ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hiernaast ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Rekeningnummer: Handtekening: iRlTJ A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28