t oppe COMOMEER all inclusive 1 Stedenspecial BERLIJN PZC Familieberichten J Naam: woensdag 1 juni 2005 1! Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc,ni Overlijden Onze ogen turend langs velden, langs wegen Nergens meereen glimp van jou Ogen gevuld met tranen Voorgoed weg uit het heden maar voor altijd in ons verleden Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoon vader en opa Jan van Loenhoud echtgenoot van Corrie Westdorp in de leeftijd van 68 jaar *10-12-1936 - f 30-5-2005 Ovezande: Corrie Bergen op Zoom: Angelia en Peet Ovezande: Karinen Hans Nicky Burg. Andriessenstraat 12 4441 AP Ovezande Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 4 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats al daar. Na afloop van de begrafenis is er in dorpshuis 'Het Trefpunt' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. De sterke eik waaronder wij altijd hebben kunnen schuilen is niet meer. Dag hé Angelia en Peet Britta en Fleur Je was er altijd voor ons Met raad en daad Nog zoveel te doen Nog zoveel te geven Nog niet klaar in dit leven Wat zullen we je missen Karin en Hans, Nicky Opa Jan, Nooit meer samen klussen en naar de tuin Nooit meer samen plagen en grapjes maken Voor mij zal je altijd het mooiste sterretje aan de hemel zijn. Nicky Hoe snel het met een gezonde vent kan gaan! Onze broer, zwager en oom is overleden Jan van Loenhoud echtgenoot van Corrie Westdorp Sterksel Beegden: Vlissingen: Lewedorp: Spijkenisse: Goes: 's-Gravenpolder: Heinkenszand: Ellewoutsdijk: Wim van Loenhoud t Catrien en Ko de Jonge Jo en Jan Knopjes Annie en Adrie Menheere Koos en Rinus Rentmeester Riet en HenkCremer Betsy en Ko den Dekker Piet en Ans van Loenhoud Danker en Lenie van Loenhoud Neven en nichten Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze zwager en oom Jan van Loenhoud Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkind veel sterk te toe. Familie Westdorp Neven en nichten Veel te snel hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend, de vader van onze schoondochter en schoonzus Jan van Loenhoud Wij wensen Corrie, Angelia, Peet, Karin, Hans en Nicky veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dra gen. Ovezande: Ben en Sjaan Vermeule Diana Met ontsteltenis vernamen wij op ons vakantieadres dat is overleden onze allerbeste buurman Jan Wij wensen Corrie en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Toon en Irene Koens-Clement Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat na een kortstondige ziekte is overleden onze oud-werk nemer en oud-collega Jan van Loenhoud Jan was als bulldozermachinist 35 jaar bij ons werk zaam, waarbij hij zich een goed vakman en een lo yale collega toonde. Wij zijn dankbaar dat Jan een verder uitzichtloos lij den bespaard is gebleven en wensen Corrie, kinde ren en kleinkind veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en personeel Jac. Rijk b.v. Heinkenszand Te vroeg en vol ongeloof vernamen wij dat is overle den onze mede-oprichter en bestuurslid Jan van Loenhoud Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkind veel sterk te toe met het verwerken van dit grote verlies. Personeelsvereniging Jac. Rijk b.v. Heinkenszand Fijne herinneringen voor altijd in ons hart. Betsle Oostdijk-Steenbakker Rinus, Leny, Michel en Ploon Psalm 42 vers 5 berijmd. Tot onze diepe droefheid is door de HEERE, op Zijn tijd, na een langdurige en ernstige ziekte, van ons weggenomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame vrouw, onze moeder, oma en over-oma Martina Adriana de Ridder-van Dalen echtgenote van Jacob de Ridder Biezelinge, t Arnemuiden, 5 april 1930 31 mei 2005 in de gezegende leeftijd van 75 jaar. Arnemuiden: J. de Ridder Blaas en Janneke Adrie en Marian Anja en Jaap Joop en Marja Rinus en Sylvia Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar dokter Roelofsen en dokter Kuyper voor alle goede zorgen. Westdijkstraat 25 4341 EH Arnemuiden Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar dagelijks vanaf 15.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden, D.V. zaterdag 4 juni om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemui den. Deze dienst wordt geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaats hebben op de Begraafplaats aan de Veerseweg te Ar nemuiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd Kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. We zijn allen heel verdrietig nu onze lieve Oma Mart is overleden. Miranda en Paul, fuliëtte, Paulette Jeanette en Wim, Madeleine, Veroniek, Wim Geraldine en Jordy Jaap, Piet Martina Willem en Carolien, Laura Martina en Richard Jarma en Richard Jacoline Amanda, Mireille, Jasper, Charlotte Jacob, Martin Arnemuiden, 31 mei 2005 Lieve Oma Wij zullen je vriendschap, liefde en zorgen missen. Je was onze tweede moeder. Willem, Martina, Jarma en Jacoline Lieve Oma Mart Wat zullen we je missen. Amanda, Mireille, Jasper en Charlotte Bedankt Lieve Oma Mart Je bent voor ons altijd in ons hart. Jacob en Martin de Ridder "De Heer is mijn herder" Psalm 23 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgza me vrouw, onze moeder, oma en overoma Maria van Rotten-Verhage Riet Aagtekerke, 22 september 1927 Domburg: C Oostkapelle: J t Vlissingen, 31 mei 2005 C. van Rotten Jaap van Rotten Tannie van Rotten-Jumelet Middelburg: Tinie Hardeman-van Rotten Gerard Hardeman Axel: Marja Dekker-van Rotten Bart Dekker Vlissingen: Ria Meulmeester-van Rotten Nico Meulmeester Vlissingen: León van Rotten Uthairat Wanyo Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers/sters van Verpleeghuis "de Vliedberg" te Koudekerke en van het Streekziekenhuis Walcherente Vlissingen. Brouwerij weg 23,4357 CD Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. De Samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal worden gehouden op zaterdag 4 juni om 11.30 uur in "het Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Dom- burg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Domburg (ingang "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "het Schuttershof". Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze lieve zuster en schoonzuster. In vol vertrouwen in haar Heiland. Maria van Rotten-Verhage We zullen haar missen, maar zijn blij dat verder lij den haar bespaard is. Aagtekerke: G. Verhage N. Verhage-Riemens Vrouwenpolder: P. Corbijn-Verhage C. Corbijn Arnemuiden: C. Verhage A. Camibella Waalwijk: W. Moens-Verhage M. Moens Het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland heeft met gevoelens van medeleven kennisgenomen van het overlijden van de heer L. Wandel De heer Wandel was van 1966 tot 1985 medewerker algemene dienst bij de afdeling Gemeentewerken van de voormalige gemeente Westerschouwen. Daarnaast was hij vanaf 1969 tot zijn afscheid in 1985 marktmeester van de weekmarkt in Renesse. Wij wensen zijn nabestaanden veel kracht en troost toe bij het verwerken van dit verlies. Het college van burgemeester en wethouders van gemeente Schouwen-Duiveland, gemeentesecretaris, burgemeester, drs. ir. J. W. de Vos MPA mr. J. J. P. M. Asselbergs Zierikzee, 31 mei 2005 Hedenmiddag namen wij afscheid van een van onze trouwe leden de heer Jan Jacob Brugge Zuidzandse Bridgeclub BC de Eenhoorn Bridge Sociëteit Oostburg Breskens, 31 mei 2005 Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Antonia Theodora V erlaan-Rademaker sinds 24 februari 1959 weduwe van Petrus Martinus Verlaan in de leeftijd van 83 jaar. Willemstad (Curasao): C. Verlaan Goirle: P. Verlaan E. B. Puitrum Jasper Bouwe Suzanne Goes, 31 mei 2005 Correspondentieadres: Truitje Toussaintdreef 45 5051 WV Goirle Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 4 juni van 9.30 tot 10.15 uur in rouwcentrum 'DeBevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De begrafenis zal om plm. 11.00 uur plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 10.20 uur. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je, je hele leven, en dat ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Dankbaar voor het vele goede dat hij ons tijdens zijn le ven heeft gegeven, delen wij u mede dat onverwachts van ons is heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jacobus Koppejan sinds 1 november 2003 weduwnaar van Wilhelmina Spruijt *17 juli 1920 131 mei 2005 Oostkapelle: André en Jozien Wendy Marinka Marlijn Magnanville (Fra): Marijke en Daniel Olivier, Valerie Bettina Julien Nieuwerkerk: Wilma en Adrie Mariska Oost-Souburg: Sonja en Frans Esmee 4335 GB Middelburg, 31 mei 2005 Naereboutstraat 2 Onze vader is thuis opgebaard, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op vrijdag 3 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 4 juni om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Geheel onverwachts overleed onze broer, zwager en oom Jacobus Koppejan 17 juli 1920 31 mei 2005 J. Koppejan C. Koppejan-Joosse N. Julianus-Koppejan M. de Dreu-Koppejan A. de Dreu H. Koppejan-van der Meule A. van Koeveringe Neven en nichten fscheid vraagt zorg... daarom I: 0118 616012 rtilaiin 53 - 4334 AT Middelburg Spotgoedkope 4-/5-daagse autoreizen naar Duitse hoofdstad Wat een geweldige openingsaanbieding! In juni opent het gloednieuwe en prachtige 4-sterren-de-luxe Hotel Courtyard Berlin City Center zijn deuren Uiteraard is KRAS Stervakanties erin geslaagd om u hier als EERSTE van te laten genieten! En tegen absolute spotprijzenWant vanaf slechts 109 boekt u al een 4-daags verblijf in dit luxe hotel, gelegen in het hart van Berlijn. Het hotel is een ideaal uitgangspunt om deze bruisende hoofdstad te gaan ontdek ken, want naast Checkpoint Charlie is óók de Branden burger Tor op een steenworp afstand gelegen. Omdat u als eerste bent die van deze aanbieding gebruik mag maken, en er slechts enkele data beschikbaar zijn, adviseren wij u om er snel bij te zijn. Want u weet VOL VOL! 4-STERREN-DE-LUXE COURTYARD BERLIN CITY CENTER Dit gloednieuwe en prachtige hotel ligt in het centrum van Berlijn bij Checkpoint Charlie én de Brandenburger Tor. Dit luxe hotel beschikt over een bar, restaurant, terras, sauna en fitness (gratis). Uw kamer heeft telefoon, tv, kluisje (gratis), airconditioning, föhn en badkamer met bad en toilet. TIPS VOOR UITSTAPJES Een bezoek aan Berlijn is een ontdekkingstocht door de geschiedenis Checkpoint Charlie was het ontmoetings punt tussen Oosten West in de jaren van de Berlijnse Muur. in het erbij gelegen museum wordt de geschiedenis van de Muur behandeld. In het voormalige West-Berlijn vindt u Funkturm, Potsdamer Platz en Slot Charlottenburg Aan de Kurfüstendamm bevinden zich vele winkels, boetieks en terrasjes: Dit gedeelte ademt de sfeer uit van een drukke metropool In 'Oost-Berlijn' vindt u de stad uit het verleden, mét de statige gebouwen en brede promenades. Hier ziet u Unter den Linden en de Staatsopera. En natuurlijk mogen ook de Alexanderplatz en het Rathaus Schönberg waar J.F. Kennedy de legendarische woorden 'Ich bin ein Berliner' sprak, niet ontbreken tijdens uw reis Verder kunt u prachtige musea bezoeken of de mooie Berliner Dom bezichtigen. Én diegenen die heerlijk willen shoppen, kunnen hun hart ophalen in de brede winkelVpromenadestraten én In het enorme warenhuis KaDeWe. Ook kunt in Berlijn heerlijk eten in één van de vele restaurants en uitgaan naar hartelust in talloze trendy gelegenheden of het theater Aankomstdata HZ 14.662 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 10/6 t/m 26/8 v.a.€109 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 6/6 t/m 29/8 v.a.€135 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer 4 dgn 57, 5 dgn 76, res.kosten 15 (per boeking, verplicht). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, res.kosten, div, verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.662 KRAS Sfer'l'&Aart-friéó |ÖT1 KRAS SterVakantlei-reisbureaus vindt u In: Alphen a/d Rijn, Almere Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag Lsd Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle www.kras.nl ma t/m vr 08.J0 Z0.30 uur, ia. 09.30 15.30 uur I®! 073 - 5 999 999 WAANZINNIG 6WWIS0E óók in Compleet genieten van het zoete Italiaanse leven Supercomplete én waanzinnig geprijsde aanbieding naar Italië! En wel naar het adembenemend mooie Comomeer, waar wij een grandioos contract hebben afgesloten met Hotel Britannia Excelsior in Griante Cadenabbia. Hierdoor kunnen wij u een supervoordelig 8-/15-daags verblijf aanbieden in; dit sfeervolle hotel, vanaf slechts 239! En dit is op basis van all inclusive, dus uw ontbijt-, lunch- en dinerbuffet én alle non-alcoholische en lokale alcoholische dranken zijn inbegre pen! Bovendien zijn er nog enkele plaatsen beschikbaar in har tje hoogseizoen Het Comomeer Is een heerlijke plek om uw vakantie door te brengenjgemet in de mediterrane zon van het prachtige diepblauwe meer, omgeven door een groen be boste bergwereld. Dus aarzel niet langer en boek deze super- complete, waanzinnig geprijsde aanbieding! HOTEL BRITANNIA EXCELSIOR Dit antiek gedecoreerde hotel ligt vlakbij de beroemde 19e- eeuwse Villa Carlotta en aan de boulevard van het Comomeer, in het dorpje Griante Cadenabbia. Het beschikt over een restau rant, bar met terras, lounge, klein buitenzwembad met tenas en ontspanningsruimte met pooltafel Uw eenvoudige nette kamer is voorzien van kleine douche of bad en toilet, telefoon en tv (kamer met balkon tegen toeslag te boeken). TIPS VOOR UITSTAPJES Griante-Cadenabbia heeft een pittoresk centrum, haventje en wandelboulevard Ook Is er een aangelegd strandje waar u kunt zonnen of een verfrissende duik in het meer kunt nemen. Vanuit de haven van Griante-Cadenabbia kunt u met de boot naar aan dé overkant gelegen, prachtige plaatsje Bellagio met haar bekende wijnkelders. Ook het zuidelijk gelegen Como met haar grote kapitale villa's en het beken de Meer van Lugano (met als belangrijkste plaats Lugano) zijn een bezoek meer dan waard. Als laatste noemen we het beroemde Lago Maggiore, Locarno en modestad Milaan Aankomstdata HZ 15.605 type A typeB 11-18 €255 €365 25 €269 €379 Juli 2-9 €269 €379 Juli 16-23 €279 €389 Juli 30 €289 €415 Augustus 6-13-20-27 €289 €415 September 3 €289 €415 September 10-17-24 €249 359 Oktober 1 €249 €359 Oktober 8-1S €239 €259 Toeslagen: res.kosten per boeking 15 (per boeking, ver plicht), 1-pk 79. Kinderkorting: Indien 1 kind bij 2 vol- betalenden op de kamer verblijft 0 t/m 1 jaar: gratis, 2 t/m 5 jaar: 50% korting, 6 t/rn 11 jaar: 30% korting. Prijzen zijn p.p. ExcL: vervoer, fes kosten, toeristenbel., div, verzekerin gen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HZ 15.605 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS KRAS SterVakantiu-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uifj ons midden is weggenomen mijn innig geliefde! vrouw, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Katharina Jakoba Willemina Meijaard-Kegge in de leeftijd van 92 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum Vredelustte Yerseke en "Ter Weel" te Krabbendijke heeft mogen ontvangen.j Yerseke: A. Meijaard N. M. Kegge-Peerbolte P. H. van Dijke-Kegge A. Meijaard-Paauwe Neven en nichten 30 mei 2005 Damstraat 68,4401 AJ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 3 juni om 10.0(j uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenstraat la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al-1 gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole-i ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onf vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lie man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Benjamin Marinus Bauer betuigen wij u onze oprechte dank. Inzonderheid gaat onze dank uit naar de medewerki van Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle vi zorging. T.H. Bauer-van den Ber] Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, juni 2005 Het oprechte meeleven tijdens de ziekte en de warme at dacht bij het overlijden van mijn lieve man, onze z( zorgzame vader, opa, zoon en schoonzoon Jo Snoep is ons tot grote steun geweest. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel helpt het c met de verwerking van ons verdriet. Wij willen een ieder daarvoor heel hartelijk danken. C.P. Snoep-Delzenne Kinderen en kleinkinder G. Snoep-Dorrepaal J.M. Delzenne Yerseke, juni 2005 Wat is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind? Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54 tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdorpen in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 I JA, stuur mij meer informatie t I aan SOS-Kinderdorpen I I N.a.v. deze advertentie in: I Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCH www.kras.nl ma t/m vr: 0I.30-J0.30 uur, ia: 09.30-15.30 uur i zo: 11.00-15.00 uur BS 073 - 5 999 999 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl amref FLYING DOCTORS 0 ;/iSupporting Afric

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32