U komt ogen te kort dames, heren kids Ontdek DIS THAT PZC luc ingels ssK lyiuuv voor feeling home de prachtige MOEZELSTREEK dinsdag 31 mei 2005 1 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Toch nog onverwachts is van ons heengegaan mijn schoondochter, onze schoonzuster en tante Nel Crinse J. J. Kamstra-Meyer Sjaan en Frans Sarina en Wil John en Gerda Anne en Mirjam Frans en Els Neven en nichten Vlissingen, 29 mei 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijdensbericht van ons trouwe lid Arsène de Geeter We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Supportersclub "De Purperen Hei" Intens verdrietig en vol ongeloof, maar dankbaar voor alle zorg en liefde die zij ons heeft gegeven, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heen gegaan onze innig geliefde ma en oma Betsie Oostdijk-Steenbakker weduwe van Janus Oostdijk in de leeftijd van 71 jaar. Goes: Piet en Willy Bas Nisse: Marlies en Frank John, Liz 's-Heerenhoek: Elly en Gilbert Eloy, Roan Kwadendamme, 29 mei 2005 Correspondentieadres: P. Oostdijk Jan van Brakelstraat 12 4461 ZC Goes Donderdag 2 juni wordt om 19.00 uur een avond wake gehouden in de parochiekerk van de H. Boni- facius te Kwadendamme, daarna is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de kerk. Vrijdag 3 juni zal om 11.15 uur de uitvaartdienst worden gehouden in bovengenoemde parochie- kerk, de crematieplechtigheid vindt plaats om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Betsie Oostdijk-Steenbakker Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Steenbakker Neven en nichten Wij verloren onze lieve Betsie Oostdijk-Steenbakker We zullen haar missen. Fam. Oostdijk Fam. van Zunderen Fam. Raas 2 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishocckstraat 620 Nooit klagend, nooit vragend, je last in stilte dragend. Jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Vroeg in de zaterdagmorgen hebben we hem moeten loslaten, mijn lieve man en onze dierbare vader f7(e/i/{ ucui cffoezel 24-12-1932 28-5-2005 Mies van Wezel-van Rossum Jeaneten Hanna Correspondentieadres: Klaverlaan 5 4328 KT Nieuw-Haamstede U bent welkom om samen met ons afscheid van Henk te nemen op donderdag 2 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren en el kaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit cremato rium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Met ontroering vernamen wij het bericht, dat onze erevoorzitter Jan Wattel is overleden. Moge de Heer aan zijn vrouw en verdere familie de kracht geven om dit verlies te verwerken. Namens de PCOB, afdeling Middelburg K. Wietsma, voorzitter Sj. P. Sijnstra, secretaris Enige kennisgeving Mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa is vredig ingeslapen Johannes Willem Elderkamp Rotterdam 23-05-1918 Vlissingen 26-05-2005 Wij zijn dankbaar dat hem een verdere lijdensweg bespaard is gebleven. Zijn laatste reis is begonnen... Vlissingen: N. Elderkamp-van der Meule Amsterdam: Jan en Margreet Daniël, Martje en furgen Eli Mario Oost-Souburg: Joop en Irene Tommy Arno en Natascha Rens Geldrop: Elma en Sameh Feddy Joris Vlissingen: Ronald en Jos Sander en Cecile, Alain Aubrey en Marjolein en Ernelie Ruijsde Beerenbrouckstraat 121 4384 ES Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een man die de wereld heeft omarmd met een intensheid, blijmoedigheid en ernst die een ieder wist te vangen met zijn humoren warme lach heeft afscheid van ons genomen. Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en le venslust, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve papa, opa en 'grote opa' Aldert Henderikus van der Molen weduwnaar van Fenna Klazina Drenth 14 december 1916 t- 30 mei 2005 's-Heerenhoek: Ria en Albert Knuit-van der Molen Linda en Pedro Elise Onze dank gaat uit naar Team III van Zorgcentrum'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Merietestraat 20 4453 AM 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden vrijdag 3 juni om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. We hadden het zo fijn. Ik besef het wel, ook al ben ik nog zo klein. We hadden nog zoveel moeten doen, "grote" opa, een hele, hele dikke zoen. Elise A.H. van der Molen Mijn dierbare vriend is mij ontvallen. Aldert leeft voort in mijn dankbare herinnering voor zijn grote zorg die hij als medebewoner mij gaf. Zijn vriendin J. Versluis Slotstraat 15, kamer 14 4458 BK 's-Heer Arendskerke Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd delen wij u mede dat na een langdurig ziek bed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze va der en opa Willem Franciscus Rammeloo echtgenoot van Suzanna Leonie Annaert 30-05-2005 Sas van Gent 17-04-1916 Philippine Sas van Gent: S. L. Rammeloo-Annaert Sas van Gent: Frida Wauters-Rammeloo Robert Wauters t Fons van Limpt Sas van Gent: Jurgen en Andrea Isabel Dominiek Sarah Sas van Gent: Sascha Kelly Esra Rick Familie Rammeloo Familie Annaert Sas van Gent, 30 mei 2005 Bolwerk 46,4551 AH De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 3 juni om 11.00 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u na afloop de fa milie kunt condoleren. Pa ligt opgebaard in bovengenoemd familiehuis, al waar u donderdag 2 juni om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Stel, voorzover het in uw macht ligt, alles in het werk om met alle mensen in vrede te leven. Romeinen 1218 Na een lang leven van eenvoud en hartelijkheid is vredig ingeslapen onze tante Keetje Cornelia Koster in de gezegende leeftijd van 99 jaar. Familie Ie Feber 29 mei 2005 Verzorgingshuis "De Vurssche", kamer 19 .Rooseveltlaan 1 4571 HT Axel De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 2 juni om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in Zorg centrum "De Vurssche" die aanvangt om 14.00 uur. Dankbetuiging Dankbetuiging Het hartelijke en warme meeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa George Mechelinck heeft ons veel steun gegeven. Uw aanwezigheid in de kerk, de vele brieven, kaarten telefoontjes en mails zijn voor mij als nieuwe kralén die ik koester. Ook namens onze kinderen hartelijk bedankt. Paula Mechelinck-Heyman Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk dankzeggen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Leuntje Maria de Moor-de Moor Een speciaal woord van dank aan de directie en per soneel Van Cleijenborch voor de goede zorgen en ook dank aan dokter Van der Veen. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Wissenkerke, mei 2005 itiï vaar tvet zo rg i n g de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118- 612868 Veerseweg 36,4332 BG' Middelburg internet: www.degrootdekam.nl beeldhouwer Ontwerpt grafmonumenten samen met u. 0114 682600 Walsoorden in de gezelligste keukenshowroom van Nederland KEUKENS Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 00 04 Aziatische en Mediterraanse kookdemonstraties door Hofmeester-Kok Ernst van Tol en elke week een verrassende actie www.ssk-keukens.ni o.a. tommy hilfiger Sc gaastra lapagayo McGregor riverwoods baton rouge Sc part two Sc t1mberland Sc cotton field 8: mac Sc barbara farber 8c marc o'polo Langstraat 11-13, Zoutelande www.dis-and-that.nl Ook zondags open Gratis parkeren voor de lezers van de Wegener Dagbladen Reis met uw krant naar het mooie Moezelgebied! Want speciaal voor onze abon nees hebben wij een fantas tisch midweek- en weeken darrangement samengesteld naar het leuke wijnplaatsje Löf, direct aan de oever van de Moezel. U verblijft in het gezellige familie hotel Lellmann, midde nin het centrum van het liefelijke Löf. En... natuurlijk hebben wij een zeer voordelige prijs voor u bedon gen, waardoor u een 4-daagse autoreis al kunt boeken vanaf slechts €69,- (5 dagen vanaf €85,-)! Normaal betaalt u voor dit hotel tot wel €35,- per persoon per nacht dus tel uit uw winst! Löf is een prima uitgangspunt voor heerlijke uit stapjes in het gebied van de Moezel, de Rijn en de natuurparken van de Eifel. HOTEL LELLMANN Het gezellige familiehotel Lellmann is gelegen direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt over een lounge, lift, sfeervol restau rant en een gezellige bar. Bovendien kunt u gratis gebruik maken van het overdekte zwembad en kunt u tegen betaling gebruik maken van sauna en solarium. De kamers zijn voorzien van douche, toilet, telefoon, televisie en minibar. Tegen een kleine toeslag kunt u een kamer met Moezelzicht en balkon boeken. Toeslagen: Toeslag kamer Moezelzicht 4 dgn €20,-15 dgn €25,- 1-persoonskamer 4 dgn €20,- 5 dgn €25,-, halfpension 4 dgn €45,-/ 5 dgn €55,-. reserveringskosten €15,- {verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann in 2-persoonskamer, dagelijks ontbijt, gebruik overdekt zwembad. Exclusief: vervoer, toeslag halfpension, reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering. Voor meer informatie en boekingen: TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een lieflijk wijnstadje langs de Moezel. Het ligt niet ver van het mooie Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. Langs de Moezel liggen beken de wijnplaatsjes zoals Wittlich, Cochem en Traben-Trarbach. Aan de Rijn ligt het mooie Boppard, waar het imposante 12-eeuwse klooster fier op u neerkijkt We raden u aan een tocht door de Eifel te maken en landelijke plaatsen zoals Daun, Monschau en Gerlostein te bezoeken. Tot slot noemen we nog Trier, vermoedelijk de oudste stad van Duitsland. KRAS tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.818 WeGeNeR dagbladen Meer bereiken. Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38