r OGEBR.DOMMCUSBV 1 Gehandicapt of chronisch zie\k? 30 mei 2005 z 1 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden %<r-^ Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die zij op een bewonderens waardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Zoetje Neeltje Crinse-Wouters Nel weduwe van Piet Crinse Zoutelande, 27 december 1945 Middelburg, 29 mei 2005 Vlissingen: Sonja Crinse Martine, Priscilla Vlissingen: Jan Crinse Middelburg: Linda Radings D.J. De laatste week werd zij liefdei'ol verzorgd in het Hospice Sint jan de Casembroot te Middelburg. Correspondentieadres: Jan Crinse Primulalaan 15 4382 VB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 3 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zoute lande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen wor den verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. En toch telkens weer Zullen wij je tegenkomen Zeg nooit: "Het is voorbij... Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet wat je zei Dag lieve Oma Kusjes van Martine en Priscilla Lieve Oma Boontje Ik zal je missen. Rust zacht. Veel liefs-xxx- D.J Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Nel Crinse-Wouters in de leeftijd van 59 jaar 29 mei 2005 Ritthem: Hans en Paula Leonie Hij ging zijn eigen padje, maar Zijn padje was veel te kort. Zo kort na het overlijden van onze oudste zus, moeten wij nu afscheid nemen van onze oudste broer en zwager Pierré de Wever Brugge: Marie De Groote-de Wever t Germain De Groote Vlissingen: Yvonne van Rosevelt-de Wever Bram van Rosevelt Zevenbergen: Walter de Wever Lenie de Wever-van der Torre Breskens: Charlotte Adam-de Wever Ad Adam Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Pierré de Wever Pierré was een zeer gewaardeerd bestuurslid van onze vereniging. We zullen hem missen op ons complex. Wij wensen Emmy en de (klein)kinderen heel veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Volkstuinvereniging Levenslust Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft ondergaan en dankbaar voor hetgeen zij voor mij en voor anderen heeft bete kend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Elisabeth Tanneke Platteeuw echtgenote van Jan Willem Kennis 24 augustus 1933 28 mei 2005 Jan Kinderen en Kleinkinderen J. Kennis Churchilllaan 388 4532 MC Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 juni om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bel- lamystraat 28 c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zaterdag 28 mei is overleden ons oud bestuurslid mevrouw E.T. Kennis-Platteeuw Wij wensen haar man alle sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Namens bestuur en leden reisclub De Trekvogels Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren is overleden mijn lieve zus, schoonzus en tante Aaltje den Boer-Geense J. Geense A. Geense-de Meulmeester Willy, Hans Joyce Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar dat we hem zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Leendert Wandel - Leen 5 maart 1924 127 mei 2005 Renesse: A.B. Wandel-van Kooten Hans t en Corrie Colinda en Jurgen, Justin Maurice Lenie en Nico Anneke f Leon en Claudia Nicolay en Cindy Bianca en Abbes Ineke Ad en Marion Remco Erwin Leo en Ineke Lennard f Jaron 4325 AG Renesse Mauritsweg 15 Liever geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 1 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 5. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Dag lieve Opie We zullen je missen! Colinda en Jurgen Justin Dag lieve Opa Zee Jij bent nu bij de sterretjes. Jaron Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom: Leen Wandel echtgenoot van Anna Wandel-van Kooten Renesse: Piet en Joppa Ko enToos Herman t en Jo Hilvarenbeek: Lenie en Math i Nieuwerkerk: Adrie en Jan t Renesse: Jo f Annie en Tiny t Neven en nichten Renesse. 27 mei Op 27 mei 2005 is overleden onze zwager en oom Leen Wandel Wij wensen Anna, kinderen, kleinkinderen en ach terkleinkind heel veel sterkte toe. Renesse: Leen en Janny van Kooten en kinderen Onverwachts is onze Jan overleden Hij mag nu zingen voor Gods troon Jan Pieter Wattel Middelburg, 15 mei 1924 Vlissingen. 27 mei 2005 Middelburg: Jo Wattel-Verelst Middelburg: Janny de Rijke-Wattel Jaap de Rijke t Middelburg: Johan Vereist Coby Verelst-Wondergem Middelburg: Paulien Vereist Den Haag: Jan Vereist Bep Verelst-in 't Veld Waddinxveen: Maartje Moerland-Vereist Jaap Moerland Sint Laurens: Dies Verburg Diny Verburg-de Wit Neven en nichten Hof ter Veste 107 4333 HH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Buithovenlaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). De Herdenkingsdienst zal worden gehouden op don derdag 2 juni om 13.30 uur in de Hofpleinkerk, Hof plein 13 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van Cornells Hundersmarck Cees Kattendijke. Goes, 8 april 1922 29 mei 2005 Onze dank gaat uit naar huisarts dokter Posthumus, dokter Doelman en de verpleging van het Ooster- scheldeziekenhuis, afd. F, voor de goede zorgen. Bergen op Zoom: P. van Gorsel-Hundersmarck Neven en nichten Bruinisse: P.H. IJzelenberg-van Zuidland C. IJzelenberg Klein- en achterkleinkinderen Goes: C. Nijsse-Vos Zaagmolenstraat 56,4461 BMGoes Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 2 juni van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruim te van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Over dit leven dat is geleefd spreekt Hij het laatste het blijvende woord Bedroefd delen wij U mede, dat na een kortstondig ziekbed, toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn stiefvader en oom Bertus van Limmen weduwnaar van Marie Vereecken op de leeftijd van 84 jaar. Brugge:Willem en Gabrielle Vereecken-Vercruysse LoppermMarc en Christel Stijn Sander De Haan:Luc Familie van Limm en Familie Vereecken Philippine, 28 mei 2005 Correspondentieadres C. Roegiers, Statenstraat 9.4 !551 W Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U uitnodigen, zal plaatshebben op woensda.g 1 juni om 14.00 uur in de kerk Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de famil ie te condoleren na af loop van de begrafenis op de R.K. begraafplaats al daar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Aided was da ventje in 't land Erpels steken, duiven kuusen En da ging aam maa nog mee 'd and Zo vlug as et ut' graan kan ruussen iV Hein was eigenlijk een korenaar Gegroeid, gerijpt door zon en regen Nu rijp, geknakt, een volle aar Geoogst, en dat valt ons zo zwaar... Met gevoelens van verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat na een periode van afnemende krachten, voor ons toch nog onverwacht uit ons midden werd weggenomen mijn geliefde zorgzame man, onze geliefde en zorg zame vader, opa en mijn lieve broer Hendrik Wolfert Terneuzen 9 maart 1921 t Terneuzen 28 mei 2005 Wij zijn het personeel van Stichting Thuiszorgen van afdeling Al "Streekziekenhuis de Honte" dankbaar voor de goede verzorging. Hoek: Mevrouw F. Wolifert-Scheele Henk Wolfert Lia Wolfert-Riem ens Henk Hoek: Jan Wolfert 28 mei 2005 Correspondentieadres: Koudepolderstraat 2 4542 AL Hoek De dienst van Woord en gebed waarin 2:al voorgaan Ds. J. Janssen zal gehouden worden op D.V. vrijdag 3 juni om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Pro testantse Kerk in Nederland, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwcirculaire heeft ontvangen dan mag u deze kennisgeving als zo danig beschouwen. Begrafenisverzorging Tollenaar Terneuzen Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je T A Mlij belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maakft) beter leven mogelijk! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Psalm 25 De Here nam op Zijn tijd tot Zich onze lieve moeder en oma Neeltje Magdalena de Ruijter-den Doelder sinds 6 oktober 1975 weduwe van Adriaan de Ruijter Axel 30 mei 1919 Axel 27 mei 2005 Brussel: Anneke t en Frangois Fleury-de Ruijter Elise en Christoph Marinelo Terneuzen: Jan en Anne-Marie de Ruijter-Moerman Lennard en Elianne Anniek en Edward Lisca Baku, Azerbaijan: Leny en Brian James-de Ruijter Stekene: Ko en Carla de Ruijter-Teixeira Jens Nils Gabriël Thiago Lars Hilversum: Herman en Franny de Ruijter-Oostdijk Martijn Wouter Anouk Correspondentieadres: Zeldenrustlaan 9,4535 GX Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 1 juni om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang parkeerterrein Juliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Tussen 13.15- 13.45 uur is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Want als we delen in het lijden van Christus, zullen we ook delen in Zijn glorie. Romeinen 8:17b (G.N.) Dat heeft God waargemaakt aan N.M. de Ruijter-den Doelder onze vriendin en tante Neel. J.H. Duerink-Hoebé en kinderen Terneuzen, 27 mei 2005 Verlies is ons erfdeel, Inzicht onze winst, Herinnering onze gids. Na een lang en gelukkig leven, waarvan de laatste maanden vol zorg, is omringd door hen die haar lief hebben heel zacht ingeslapen, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Neeltje van Gorp-van Stel f. Nel Wemeldinge 28 augustus 1918 t Goes 28 mei 2005 Wemeldinge: Thijs van Gorp Kruiningen: Kees van Gorp Annelies van Gorp-van Iwaarden Spoorbaan 67 4424 CK Wemeldinge Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 31 mei van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter But ler, Maalstede la te Kapelle. Een dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op donderdag 2 juni om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Vanaf 12.30 uur is er alsnog gelegenheid tot afscheid- nemen in voornoemde kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Wemeldinge plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn lieve moeder Nel is niet meer. Voor altijd in mijn hart. Je "dochter" Ankie Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" Heden overleed tot onze diepe droefheid onze gelief de, zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Neeltje van Gorp-van Stel Geboren Overleden 28 augustus 1918 28 mei 2005 Groningen: H. van Stel t J. van Stel-Sonke t Wemeldinge: C. J. Glerum-van Stel M. H. Glerum t Wemeldinge: H. van Stel P. J. M. van Stel-Verwijs t Glabrook (Ontario Canada): M. van Stel-de Groene M. de Groene Eersel: A. van Stel-Fokker C. Fokker t Neven en nichten Nooit meer fietsen. Nooit meer bolussen bakken. Nooit meer verwennen. Nooit meer voor moeder zorgen. Nooit meer sterke verhalen. Nooit meer kaarten. Nooit meer kan ik pa nog kusjes geven. 8 Verdrietig delen wij u mede dat, na een leven van j hard werken en intens genieten, op 91 -jarige leeftijd f is overleden mijn dierbare, zeer zorgzame en lieve S man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en i oude opa Lein Louwerse |*9 november 1913 f 26 mei 2005 Zijn humor zal ons altijd bijblijven en het gemis zal groot zijn. E. Louwerse-Logemann Leen en Nel Tom en Annamarie Inge, Nadine Robin Marleen Corrie en Henk (in herinnering) Miranda en Peter Anne Anita en Addy Esmee, Vera Dennis en Ria Davey Si ska Mien en Kees Frank en .Addy Stefan, Erwin, Werner Gino en Ilonka Jaimy Hannie Marijke en Bart Met dank voor de liefdevolle verzorging door "dt Zoute Viever". De wens om zijn lichaam aan de wetenschap te schenken is door ons gerespecteerd. I Condoleance is alleen schriftelijk op het adres: I Corrie van der Linden p Platanenstraat 11 4388 PA Oost-Souburg Zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn handen hebben voor ons gewerkt, Daarom zijn wij erg bedroefd. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang in ons mid den mocht zijn, delen wij u mee dat na een moedig1 gedragen ziekte van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Abraham Hubrecht Riemens weduwnaar van Mechelina Poulina van de Voorde in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die hij in Ter Scheldemocht ontvangen. Cadzand: C. P. Riemens S. Riemens-de Bliek Breskens: P. C. Riemens t A. M. Riemens-Meesen Cadzand: A. H. Riemens t Breskens: M. Pijcke-Riemens J. B. Pijcke Kleinkinderen en achterklein kinderen Breskens, 29 mei 2005 Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 59 4511 GL Breskens De afscheidsdienst. waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 1 juni om 14.30 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in1 de Ontmoeting. Liei'er geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven Be deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Vi Wees getrouw tot in den dood en Ik zal u geven de Kroon des Levens Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u ken-i nis dat zacht en kalm is overleden onze liefhebbende |re| moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Maria Cornelia Huizer-Bal weduwe van Levinus Jacob Huizer Vlissingen 1 maart 1904 t Vlissingen 28 mei 2005^ B.J.L. Huizer t Middelburg: E. Huizer-Kieboom Amerongen: D.J. Huizer J.M. Huizer t Oost-Souburg: S.M. Huizer Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Correspondentieardres: Familie M.J. Verhage-Lagerwey Brouwerijweg 34 4357 HA Domburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 1 juni om 13.15 uur in "De Schaapskooi", Pape gaaienburg 1 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de bijzetting plaatsvin den in het familiegraf op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in "De Schaapskooi". RE ZE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38