I VCK mist het heilige vuur Vogelwaarde vierdeklasser PZC Boogaard/Alders beste schaakduo Van Vossen vonnist Arnemuiden De Jonge ook snels op snikheet circuit Primeur voor renner Jack van der Horst SAR verliest beslissingsduel Walcherse titel voor dammers van Middelburg Oemoemenoe tweede op eigen strandtoernooi irt uitslagen re- tei Magere zege op FSV niet genoeg voor promotie naar derde klasse maandag 30 mei 2005 wb HOOGERHEIDE - Even leek het er zaterdag op dat de tafel tennissters van SAR in de voet sporen zouden treden van het roemruchte Sint Aloysius uit Graauw. Die vrouwenploeg haalde eind jaren zeventig met eigen kweek de eredivisie. Het trio uit Kloosterzande stond za terdag in de beslissingswed strijd tegen Red Stars uit Ven- ray op de rand van die hoogste klasse. SAR kwam met 2-0 voor, maar moest de rol toen lossen: 2-4. Het was de derde en waarschijn lijk laatste kans van SAR om de prestatie van Vivian en Sterra Blanckaert en Jeanne de Waal te evenaren. De ploeg met Naomi Schelfhout, Kimberley 't Hooft en Simone de Kl^rk valt uit elkaar en het zou wel heel bijzonder zijn als het Zeeuws-Vlaamse dorpsclubje ooit nog eens met drie eigen speelsters op deur van de eredi visie klopt. SAR begon goed aan de wedstrijd. Eerst klopte Simone de Klerk Kelly Willems (3-1) en daarna verraste Kimberley 't Hooft vriend en vijand door kopvrouw Sabine Larmene met 3-0 te verslaan. Vervolgens ging het bergafwaarts met SAR, me de omdat Naomi Schelfhout niet fit achter de tafel ver scheen. Ze was afgelopen week door buikgriep drie kilo afgeval len en had al bij de eerste bal wisselingen tegen Sandra Leij- ten last van zware benen. Schelf hout, die in goeden doen goede kans maakt tegen Leijten, ver loor met 3-0. De nederlaag in het dubbel (1-3) was een tweede dompertje. Kim 't Hooft en Simone de Klerk maakten veel te veel fouten om van Larmene/ Leijten te kunnen winnen. In de vijfde partij liet Simone de Klerk zien nog flink te kunnen groeien. Ondanks een overmaat aan onnodige fouten maakte ze het Sabine Larmene heel moei lijk. Ze kwam terug van 2-0 tot 2-2, maar viel in de beslissende game weer ver terug, 2-3. Nao mi Schelfhout kwam tenslotte net iets tekort tegen Kelly Wil lems: 2-3. „Jammer", vond Johan 't Hooft. „Als het 3-3 geworden was, had Kimberley een goede kans ge had tegen Leijten." KOUDEKERKE - VCK had za terdag nog een klein kansje op promotie naar de derde klasse. Tegenstander FSV bracht met domme rode kaarten die moge lijkheid zelfs iets dichterbij, maar de club uit Koudekerke was niet bij machte daarvan te profiteren. De Walchenaren wonnen met 1-0 - niet genoeg voor promotie - en lieten een schat aan mogelijkheden liggen. „Het verhaal van het seizoen", volgens aanvoerder Michel Meulmeester. Achteraf bleek de missie sowie so vergeefs. VCK moest met min stens drie doelpunten verschil winnen van FSV. Bovendien moest poulegenoot Spui tegen stander Arkel verslaan. Beide dingen gebeurden zaterdag niet. VCK won met 1-0 en Arkel won op eigen veld van de Zeeuws- Vlamingen (2-0). Arkel en Spui spelen volgend seizoen in de der de klasse. VCK werd vierde en blijft vierdeklasser. Lang leek het er dit seizoen op dat VCK wel zou terugkeren naar de derde klasse waaruit het vorig jaar degradeerde. De ploeg stond lang aan kop, maar morste tegen het einde van de competitie veel punten. De Wal chenaren zagen rivaal Heinkens- zand op gelijke hoogte komen en zelfs passeren. „Het kam pioenschap hebben we laten lo pen. Dat zit me dwars", zei oe- fenmeester Henk Willemse zater dag nog eens. Het beslissingsduel om de titel met Heinkenszand verloor VCK in de laatste minuten. „Dat is de bottleneck geweest. De echte be zieling en overtuiging is daarna verdwenen", voerde Willemse zaterdag op als één van de oorza ken voor de teleurstellend verlo pen nacompetitie. „Ook is het een erg lang seizoen geweest", vervolgde de trainer. „Vandaag zag ik wat voetbal moeheid. Soms leek het wel op zomeravondvoetbal. De Middelburgse trainer miste dit seizoen wel vaker felheid en slimheid in het spel van zijn van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Comé Boog aard en Roeland Alders hebben zaterdag het Open Souburgs kampioenschap doorgeefschaak op hun naam geschreven. Het Souburgse duo bleef de Goesena- ren Remco van de Braak en Louis Nieuwenhuijse anderhal ve punt voor. Derde werden de titelverdedigers Ronald Steijn en Rogier van Gemert. Op schaakklub Souburg werd met veertien teams gestreden om de titel doorgeef schaken. Collin Boelhouwer en Albert Vermue gingen fel van start en hadden al snel de beste papie ren. De ongeslagen status werd door Wim de Vos 's-GRAVENPOLDER - Jack van der Horst was dit jaar in Goes al eens winnaar van een wedstrijd in de zomeravondcom petitie in Goes, maar als het om het 'echie' ging, kon de renner uit Oost-Souburg het karwei nog niet afmaken. Zaterdag, in 's-Gravenpolder, zorgde hij voor een primeur OOST-SOUBURG - Middelburg is in Oost-Souburg winnaar ge worden van het Walchers dam kampioenschap. Het vijftal begon in de finale, waarvoor zich vier teams ge plaatst hadden, met een 11-2-overwinning op het PZDB-bestuur. Tegen Lamme- renburg leek het even mis te gaan, maar uiteindelijk werden twee nederlagen toch nog gecom penseerd door drie winstpar tijen. In de slotronde was een 12-3-overwinning op Gapinge ruimschoots voldoende voor de eindzege. Lammerenburg eindig de op de tweede plaats en het PZDB-bestuur werd derde. Kees-Pieter Geschiere (rechts) van VCK wordt op de hielen gezeten door FSV'er Mario Sonneveld. team. „Het is een groep ideale schoonzonen. Er zou wat meer vuur in mogen zitten. Daarnaast ontbrak vaak de finesse, wat voetbalintelligentie. Kijk naar vandaag: de opbouw verliep aar dig, maar dan stopte het. We zochten steeds naar de moeilijk ste oplossing. Dat zag je bijvoor beeld toen het niet lukte een vijf-tegen-twee-situatie uit te spelen. Dan moet je juist slim mer voetballen." Aanvoerder Michel Meulmees ter was het eens met zijn trai ner. „Dit duel vertelt het ver haal van het seizoen. Vandaag hadden we met dikke cijfers moeten winnen, maar de kansen die we krijgen, benutten we niet. Het stopte bijna allemaal bij de zestienmeterlijn. Scoren gaat de hele competitie al moei zaam. We wonnen vaak met klein verschil." FSV uit Fijnaart, dat bij winst zou promoveren, had zaterdag weinig in te brengen. De kansen van de Brabanders waren op de vingers van één hand te tellen. De gasten brachten zichzelf ook in de problemen. Martijn den Hartog werd al snel wegens een slaande beweging van het veld gestuurd. Dit tot grote ergernis van de Brabantse begeleiding (even dreigde zelfs een onder ling handgemeen) de speler was net terug na een schorsing we gens een rode prent in de kam pioenswedstrijd tegen Bruse Boys. In de tweede helft verdween ook Matieu Veenman van de gras mat. Hij kreeg zijn tweede gele kaart, nadat hij opnieuw te hard doorging op een speler van VCK. De jonge thuisploeg (op drie spe lers na is niemand ouder dan 22) miste de stootkracht om van het numerieke overwicht te profite ren. Door een mooi schot uit de draai van Erik Goudt besliste VCK het duel nog wel in zijn voordeel. „Door deze zege sluit je de com petitie in ieder geval met een po sitief gevoel af", zei Meulmees ter. „De nare bijsmaak die we overhielden aan Heinkenszand en de eerste twee duels is wat weggespoeld. Volgend jaar moe foto Ruben Oreel ten we weer bovenin proberen mee te draaien. We hebben een heel jonge ploeg. Dat is positief, we kunnen alleen maar verder groeien." VCK - FSV 1-0 (0-0). 86. Erik Goudt 1-0. Scheidsrechter: J. Pen ning (Hendrik Ido Ambacht). Rode kaart: Martijn den Harlog en Ma tieu Veenman (twee keer geel) (bei den FSV). Gele kaart-: Michel Meul meester (VCK), Bart Meeuwisse en Edioin Mies (beiden FSV). Aantal toeschouwers: 220. VCK: Joeri Nonnekes; Sebastiaan Schipper, Michel Meulmeester, Paul Eversdijk, Danny Joosse; Kees-Pieter Geschiere, Bas de Regt, Levon Scheybeler; Sander Jasperse (55. Merijn Dek), Niek Wielemaker (55 Jacco Janse) en Erik Goudt. onderbroken door het sterk act erende duo Van de Braak/ Nieu wenhuijse. Na acht ronden was de stand aan kop erg spannend. Drie teams hadden veertien punten: de tweetallen Steijn/Van Ge mert, Boelhouwer/Vermue en Boogaard/Alders. Na een nederlaag van Boelhou wer en Vermue tegen Boogaard en Alders, was het doek voor eerst genoemden gevallen. Toen Steijn en Van Gemert ook verlo ren van de latere winnaars was het pleit beslecht. De laatste ronde deed er niet meer toe en Boogaard en Alders haalden revanche voor vorig jaar, toen de titel schlemielig aan hen voorbij ging. door na een korte solo als eerste te finishen. Enkele jaren geleden was Van der Horst actief in wat toen nog het amateurpeloton heette. Daama bleef het een poosje stil. Inmiddels heeft hij nazaten in de wielersport en is hij zelf ook teruggekeerd, al is het wel op la ger niveau, bij de vrije renners. Als amateur A kan Van dei- Horst daardoor ook deelnemen aan Zeeuwse wedstrijden voor eliterenners, en ook daarin staat hij zijn mannetje. Dat bewees hij twee weken terug in Axel, waar hi] met de kopgroep mee reed en zich in de premiespurts manifesteerde. Jack van der Horst verkeert momenteel dus in bloedvorm en dat leverde hem zaterdag een verrassende zege op. Dat gebeurde na een wedstrijd met veel ontsnap pingspogingen, waardoor het pe loton volledig aan flarden werd gereden. Bij die negen leiders dus Van der Horst, maar ook Hans Stoutjesdijk, Martin de Kok, Fonny Kint en Johnny van der Klooster. Met nog vijf kilo meter te rijden sloeg Van der Horst een gaatje en dat bleek voldoende voor de overwinning. Charl Dietvorst uit Bergen op Zoom won bij de amateurs B, de Belg Patrick Bolssens was de snelste bij de veteranen en Geert Janssen uit Borssele won de S/P-categorie. Vogelwaarde speelt komend seizoen in de vierde klasse. van onze sportredactie VOGELWAARDE - Hoewel Vogelwaarde gisteren met 2-0 klop kreeg van Rimboe, promoveerden de Zeeuws-Vlamingen ge woon naar de vierde klasse. Vogelwaarde heeft promotie vooral te dan ken aan de monsterzege (7-1) op Vivoo in de eerste wedstrijd van de nacompetitie. Toen Vivoo vervolgens Rimboe met 2-1 versloeg, kon het bijna niet meer misgaan. Vogelwaarde mocht gisteren met drie doel punten verschil verliezen. Hoewel Rimboe met 2-0 won, was het nooit spannend. De tweede treffer werd namelijk ver in blessuretijd gemaakt en Vogelwaarde liet voordien legio kansen lig gen. Vogelwaarde-Rimboe 0-2. 16. 0-1 Voets, 92. 0-2 Van Nispen. Arbiter: J. van de Sande uit Bruinisse. Gele kaartenDe Mooi, Voets en Jacobs (Rim boe). Aantal toeschouwers: 250 door Ron de Waal ARNEMUIDEN - In het kader van het zestigjarigbestaan speel de Arnemuiden zaterdag een wedstrijd tegen Lucky Ajax. Na een 4-2-ruststand stelde Lucky Ajax onder aanvoering van Peter van Vossen orde op zaken: 4-7. Na afloop van het voor lagere elftallen bestemde visserij toer nooi werd door bondsafgevaar- digde Joop Wattel eerst de kam- pioensschaal uitgereikt aan Ar nemuiden, dat de titel greep in de tweede klasse van het zater dagvoetbal. Daarna was het de beurt aan de kampioensploeg om Lucky Ajax te bestrijden Dat lukte Arne muiden in de eerste helft uitste kend. De bezoekers, met onder andere Dick Schoenaker, Edo Ophof, Sjaak Swart en Peter van Vossen in de gelederen, ke ken bij rust tegen een 4-2-ach- terstand aan. Arjen Reynhoudt, Marvin Meerman en Marinus Baas (2x) scoorden voor Arne muiden, terwijl Ferdi Elmas en Dennis Gerritsen dit voor Luc ky Ajax deden. Vier treffers Na rust kreeg Peter van Vossen het op zijn heupen, door met vier treffers op rij de stand naar 4-6 om te buigen. Dennis Gerrit sen bepaalde de eindstand op 4-7. Van aanvoerder Jos Poort- vliet werd kort voor het einde af scheid genomen na achttien sei zoenen trouwe dienst, terwijl ook trainer Wim Davidse werd uitgezwaaid. Aanstaande zater dag wordt het eerste gedeelte van de feestelijkheden afgeslo ten met wedstrijden uit het ver leden, die nog eens dunnetjes worden overgedaan. Als afsluiting vindt op vnjdag 25 november een receptie plaats ter gelegenheid van het zestig-ja- rigbestaan. door lep Triou WEMELDINGE - De grote hitte en de keiharde baan weerhiel den de deelnemers aan de club cross van Mc de Sproeier er za terdag niet van om er volle bak tegenaan te gaan. Het publiek kreeg in Wemeldin- ge prachtige manches voorge schoteld. Dave de Jonge stak an dermaal met kop en schouders boven de rest uit in de gecombi neerde 125-250/500cc-klasse en won beide manches met over macht. Gert Huisman moest diep gaan om Ron Bos en Pieter Moelker te verslaan, maar won tenslotte wel de veteranenklas- se. Voor Mark Boot was er geen vuiltje aan de lucht in de 85cc en hetzelfde gold voor Percy Ka- relse bij de 65cc en Rikward Fa se in de miniklasse. Justin van Aert en Frank Rottier deelden de winst in de clubklasse. De organisatie had zaterdag veel werk verzet om het circuit zo stofvrij mogelijk te maken. En dat was niet voor niets want de baan was goed bereidbaar. In de 125-250/500cc leek het er in de eerste manche even op dat Dave de Jonge eindelijk eens wat tegenstand zou krijgen. Johnny Gijssel nam na het val len van het starthek de leiding. De Jonge had slechts drie ron den nodig om in het wiel te ko men en de beslissende aanval te plaatsen. Achter hem kreeg Gijssel te ma ken met een fel aandringende Twan van Liere, die vanaf een zesde plaats razendsnel oprukte naar zijn wiel. Na pittige duels nam Van Liere de tweede plaats over en waren op driekwart van de manches de podiumplaatsen vergeven. Roel van de Bergen verspeelde zijn start volkomen en kwam na een mooie inhaalrace nog terug tot de vierde plaats, voor Joeri van Stee. In de tweede manche verscheen Gijssel niet aan de start en daarmee was de win naar al snel gekend. Schuiver De Jonge leidde nu van start tot finish, voor Van Liere die zich direct op de tweede plaats nes telde. Danny Minnaard verspeel de zijn podiumkansen door iets te wild te keer te gaan. In beide manches rukte hij op naar de topdrie maar evenzoveel keer viel hij terug doordat hij té] op het gas ging waardoor hiji schuiver maakte. In de ee<$ loor manche eindigde hij daardo slechts als zesde in de tweedeb [AF perkte hij de schade en finist ech als vierde. [du Gert Huisman wordt de te kutde pen man bij de veteranen, moet hij wel op zijn tellen ps lag sen. Pieter Moelker en RonE; [hol zijn namelijk geduchte corn renten. In beide manches leitjL Huisman van start tot finid Uas: maar Moelker en Bos finisht! lat kort achter hem. In de pakte Moelker de tweede plan lus in de tweede wist Bos na feii luit strijd Moelker terug te venri fers zen naar de derde plaats. Geen vuiltje aan lucht was en terdag voor Mark Boot. De inuAn s ner van Burgh-Haamstede ik [ap' twee maal met grote voorspra nul naar de overwinning. Bij i aisi clubklasse leverde nieuweli: noti Christian Bekker een knapi 1( prestatie door in de tweede ma jp h che op de vijfde plaats te eindi Segr gen. ie, o iriet VROUWENPOLDER - D fohr beachrugbyers van Waterlai :o c uit Purmerend bleken zaterdi cht tijdens Oemoemenoes Beat ;om Rugby Treffen in Vrouwenpol ïige der opnieuw de sterkste. In de& »e( nale werd Oemoemenoe nx loos 18-4 verslagen. |de 1: Daarmee prolongeerde Wate :een land de titel. In de strijd oma njn 3e en 4e plaats versloeg .ABE :.j 1 uit Ameland Llandinddn ersi Wells uit Wales met 15-10. Fra fold se teams uit Douai en Rijssel tolkten dit jaar geen rol van be sjn tekenis. 1 [ral De Welshmen hoeven ovenga üe' niet op een nieuwe invitatie! erad rekenen. Doordat ze veel te la »pte op Breezand bij Vrouwenpolde ie c arriveerden, moest de toernooi ijk, leiding het complete program aht ma omgooien, wat het verloq iad negatief beïnvloedde. In de damespoule bleek cum de sterkste. Zij versloeg! Waterland in de finale. Oemoe menoe eindige op de dea plaats voor ABRS. Elephara Oysterwijk Oysters eindigden UJ vijfde. 1 u Oostburg. 2e Ir Knaap pupillencom- petitie. Jongens A2 meerkamp (60m, ver, balwerpen) 1. Patrick Elfe rink (Delta Sport) 1356, 2. Joel Geijs (AV'56) 1347, 3. Tommy Staal (Delta Sport) 1321. 1000 m: 1. Tommy Staal (Delta Sport) 3.15.2, 2. Milan Roelofs (Delta Sport) 3.33.7, 3. Patrick Elferink (Delta Sport) 3.39.9. Jongens A1: meerkamp (60 m, ver, balwerpen) 1. Tom van den Berg (Delta Sport)) 1389, 2. Tim d'Hondt (RKHAV) 1184, 3. Wou- tert Thomaes (Wielingen) 1173. 1000 m: 1. Wouter Thomaes (Wielingen) 3.33.6, 2. Tim van den Broek (Dynami ca) 3.37.2, 3. Tom van de Berg (Delta Sport) 3.40.1. Jongens B: meerkamp (40m, ver, balwerpen): 1. Tijs Geluk (Delta Sport) 1277, 2. Joshua de Vries (Scheldesport) 1199, 3. Sven de Vos (Delta Sport) 1174. 1000 m: 1. Coen- raad Marinissen (Dynamica) 4.00.3, 2. Tijs Geluk (Delta Sport) 4.04.3, 3. Sven de Vos (Delta Sport) 4.08.9. Jongens C meerkamp (40m, ver, balwerpen) 1. Allon Kaat (AV'56) 1005, 2. Nigel van Waterschoot (RKHAV) 979, 3. Franklin van Anrooy (AV'56) 714. 600 m: 1. Ni- gel van Waterschoot (RKHAV) 2.18.00, 2. Franklin van Anrooy (AV'56) 2.20.80, 3 Allon Kaat (AV'56) 2.25.20. Meisjes A2 meerkamp (60m, hoog, kogel) 1. Paulien van Luyk (Wielingen) 1352, 2. Marie van Luyk (Wielingen) 1269, 3. Alexandra Pazkowska (AV'56) 1237. 1000 m: 1. Alexandra Pazkowska (AV'56) 3.30.7, 2 Sanne van Maurik (Delta Sport) 3.33.2, 3. Hilde Doeleman (Delta Sport) 3.56.2. Meisjes A1 meer kamp (60m, hoog, kogel) 1. Meike van Gastel (Delta Sport) 1444, 2. Aisla de Mayer (Volharding) 1354, 3. Aileen Blommaert (Delta Sport) 1318.1000 m: 1. Meike van Gastel (Delta Sport) 3.48.9, 2. Aileen Blommaert (Delta Sport) 3.49.3, 3. Aisla de Maeyer (Volharding) 4.02.3. Meisjes B: meerkamp (40m, hoog, kogel) 1. Sanne Nijsse (AV'56) 1140, 2. Maud van Liere (Delta Sport) 1047, 3. Wendel van Moort (Delta Sport) 1025. 1000 m: 1. Emma van Mourik (Delta Sport) 4.04.1, 2. Valerie Volleman (Scheldesport) 4.19.6, 3. Lin- dy van Anrooy (AV'56) 4.25.1. Meisjes C: meerkamp (40m, hoog, balwer pen) 1. Luca Murre (Scheldesport) 838, 2. Fieke de Brouwer (RKHAV) 736, 3. Mirthe van Gastel (Delta Sport) 712. 600 m: 1. Laura Timmerman (Wielingen) 2.28.70, 2. Fieke de Brouwer (RKHAV) 2.29.50, 3. Romy van Dorselaer (RK HAV) 2.32.40. Bowlingvereniging Middelburg. Maandagleague: Maanfotografie - Ho ven.bedr. Walcheren 1-3, Seat/Melse - Warning 1-3, Plakhempjes - Fietswe- reld 3-1, Jamin/Pets place - Allie angel 4-0, Ijsvogel - Kapsalon Duck 4-0, Kwik kwek kwak - Makzo 1 -3, Computer servi ce - La pelotita azul 0-4, Prutsers - Im- tech 4-0. Stand na 99 games: Makzo 85.5, Imtech 82, Jamin/Petsplace 81.5, Seat/Melse 78.5, Hoveniersbedr. Wal cheren 77, Allie angel 70.5, La pelotita azul 70, Warning 67, Ijsvogel 61, Kapsa lon Duck 59.5, Kwik kwek kwak 56, Maanfoto 52, Fietswereld 47, Plakhem pjes 46.5, Computer service 40. Dins dagleague: Hooizolder - Istimewa 4-0, Kleintjes - Valkenisse 3-1, v.d. Zwan - The duke 1-3, Bam infra - Risa bevest. 2-2, Timmerwerken - Bulldozers 0-4, S4 - Kruitmolen 0-4, Mylene cometica - Su zuki 1-3, Steady state - Spruijt pallet 2-2. Stand na 99 games: v.d. Zwan 89, Kruitmolen 88, Suzuki 79.5, Bulldozers 79, Bam infra 78, The duke 75.5, Steady state 71, Risa bevest. 67.5, Istimewa 65.5, Spruijt pallet 64, Timmerwerto 61, Kleintjes 54.5, Valkenisse 51.5,Hw zolder 48, Mylene cometica 45, S439. Woensdagleague: van Kampen £t Coby's speelgoed 4-0, Schrobbelert: (r(j Drukkerij Capello 4-0, Poseidor ge onderh. 1-3, Het Zuiden Bart 2-2, Auto de Voogd - Stadsal tr 4-0, Herwegh - 't Gootje 4-0, Johns- Amsteltjes 1-3. Stand na 99 ganw: Schrobbelerke 97, van Kampen 5i5, Herwegh 94, Bakker Bart 79.5, het Zin- den 74.5, Montage onderh. 73.5, Jota 73, Auto de Voogd 72.5, Poseidon 72 -■ Amsteltjes 53.5, Stadscafe 50.5, 't Goot- I je 46, Drukkerij Capello 39, Coby's speel (tel goed 22.5, Jeztz geht 's los 6. Dondu dagleague: Slagerij Gillissen - Wor dergem 1-3, EPZ 2 - Star engineer 1-3, Kruitmolen 2 - EPZ 3 4-0, Eastmai lesl - Ram/de Tropen 4-0, Snackbar Fonsie [rje -EPZ 3-1. Stand na 99 games: Snackbar Fon sies 82.5, Star engineering 76.5, EPZ 76. Wondergem 69. EPZ 66.5, Kruitnto ;m len 2 65, Slagerij Gillissen 63.5, E» man 60.5, EPZ 3 49 5, Ram/de Trope 49. Jeugdleague: Plonzsz - Pinkte Os 2-2, Krotmuulen - Strikemakers |J Y-team - Gewoon hopeloos 1-3, Bunny toppers - bc Knudde 4-0 Stand ni9o games: Krotmuulen 98, Pinkillers 875 Hu Y-team 82.5, Bunny toppers 76.5, Pion r^j zsz 59, Gewoon hopeloos 56.5, StriU makers 31, bc Knudde 19. !jn Walchers damkampioenschap. Eind stand finalegroep: 1. Middelburg!!- Lammerenburg 4; 3. PZDB 2; 4. Gapin Ma ge 1Groep B: 1Aagtekerke 9; 2. Sou ;=]r burg 6; 3. Oostkapelle 3; 4. Walchera ït de Kil id Mx Wemeldinge. 125-25O/500cc II manche: 1 Dave de Jonge, 2 Twan >a Liere, 3 Johny Gijssel, 4 Roel v. d Eï gen, 5 Joeri van Stee; 2e manche Dave de Jonge, 2 Twan van Liere Freek Filius, 4 Dany Minnaard, 5 Ste'! Bruinooge. Veteranen Ie manche:' Gert Huisman, 2 Pieter Moelker, 3 Ho t Bos, 4 Ben Verschoor, 5 Peter Roelol 2e manche: 1 Gert Huisman, 2 Bo Bos, 3 Pieter Moelker, 4 Peer Roelofs- fill Ben Verschoor. Clubklasse 1e manche: 1 1 Jusii L„ van Aert, 2 Antoine Paauwe, 3 Frar Rottier; 4 Martin Peene, 5 John Boot 'as 2e manche: 1 Frank Rottier, 2 Antonl Paauwe, 3 Justin van Aert 4 John Bw - 5 Christian Bekker. 85cc 1e mand» Mark Boot, 2 Kevjn Spruyt, 3 LuukOyW 0k la, 4 Rick Pijnen, 5 Johnny van Etè« ftji 2e manche: 1 Mark Boot. 2 Rick P 3 Kevin Spruyt, 4 Luuk Dybala. 5 ny van Ekelen. 65 cc 1e manche: Percey Karelse, 2 Davey Fouw, 3 P«mn j se, 4 Jeremy v.d. Goor, 5 Coen Fase manche: 1 Percey Karelse, 2 DaveyL Fouw, 3 Pim Fase, 4 Jeremy v.d. Gtf 3d' 5 Coen Fase. lel Miniklasse Ie manche: 1 Rikward' se, 2 Dimitri Mosselman, 3 Luca K' mer; 2e manche: 1 Rikward Fase,20 JJ' mitri Mosselman, 3 Luca Kramer Open Souburgs doorgeefschM ;ge kampioenschap. Eindstand na ronden: 1. Alders/Boogaard 21.5, Van de Braak/Nieuwenhuijse 20, Steijn/Van Gemert 19,5, 4. Boelhou# <St Vermue 19, 5- Bosters/Van Nassau 6. Hekhuis/Westerweele 17, 7- Cli» Van Dijk 16, 8. Bliek/Meulblok 14.9.' Gemert/Van Broekhoven 12, Grochal/Van Dommelen 11. 11- sen/Houtman 4,5, 12. Koolhoven' huijs 4, 13. Van Klooster/Jonkheer 14. De Bock/Van de Braak 2. ::0: Dg 96 3 JU ,i! K>r •■v I in nar V *g «et door Eugène de Kok

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18