Jubileum Toppers 80,- PZC €!3 GEBR. DOMMCUS BV by Sjaak van Zee 2 stuks PZC IN LEWEDORP ZOEKT DE PZC BEZORGERS! polo's, t-shirts, overhemden met lange en korte mouw maandag 30 mei 2005 Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Sluitingstijden familieberichten: Overltjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-1 7.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.OO uur. Tel.nr. 01 13-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die zij op een bewonderens waardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Zoetje Neeltje Crinse-Wouters Nel weduwe van Piet Crinse Zoutelande, Middelburg, 27 december 1945 29 mei 2005 Vlissingen: Sonja Crinse Martine, Priscilla Vlissingen: Jan Crinse Middelburg: Linda Radings D.J. De laatste week werd zij liefdevol verzorgd in het Hospice Sint Jan de Casembroot te Middelburg. Correspondentieadres: Jan Crinse Primulalaan 15 4382 VB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 3 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zoute lande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen wor den verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. En toch telkens weer Zullen wij je tegenkomen Zeg nooit: "Het is voorbij... Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet wat je zei Dag lieve Oma Kusjes van Martine en Priscilla Ik zal je missen, Rust zacht. Lieve Oma Boontje Veel liefs -xxx- D.J. Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Nel Crinse-Wouters in de leeftijd van 59 jaar Ritthem: Hans en Paula Leonie 29 mei 2005 Hij ging zijn eigen padje, maar Zijn padje was veel te kort. Zo kort na het overlijden van onze oudste zus, moeten wij nu afscheid nemen van onze oudste broer en zwager Pierré de Wever Brugge: Marie De Groote-de Wever t Germain De Groote Vlissingen: Yvonne van Rosevelt-de Wever Bram van Roseveit Zevenbergen: Walter de Wever Lenie de Wever-van der Torre Breskens: Charlotte Adam-de Wever Ad Adam Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Pierré de Wever Pierré was een zeer gewaardeerd bestuurslid van onze vereniging. We zullen hem missen op ons complex. Wij wensen Emmy en de (klein)kinderen heel veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Volkstuinvereniging Levenslust Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft ondergaan en dankbaar voor hetgeen zij voor mij en voor anderen heeft bete kend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Elisabeth Tanneke Platteeuw echtgenote van Jan Willem Kennis 24 augustus 1933 28 mei 2005 Jan Kinderen en Kleinkinderen J. Kennis Churchilllaan 388 4532 MCTemeuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 juni om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bel- lamystraat 28 c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren is overleden mijn lieve zus, schoonzus en tante Aaltje den Boer-Geense J. Geense A. Geense-de Meulmeester Willy, Hans Joyce Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar dat we hem zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Leendert Wandel Leen 5 maart 1924 t 27 mei 2005 Renesse: A.B. Wandel-van Kooten Hans t en Corrie Colinda en Jurgen, Justin Maurice Lenie en Nico Anneke f Leon en Claudia Nicolay en Cindy Bianca en Abbes Ineke Ad en Marion Remco Erwin Leo en Ineke Lennard f Jaron 4325 AG Renesse Mauritsweg 15 Liever geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 1 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 5. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Dag lieve Opie We zullen je missen! Colinda en jurgen justin Dag lieve Opa Zee Jij bent nu bij de sterretjes. Jaron Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom: Leen Wandel echtgenoot van Anna Wandel-van Kooten Renesse: Piet en Joppa Ko en Toos Herman f en Jo Hilvarenbeek: Lenie en Math t Nieuwerkerk: Adrie en Jan f Renesse: Jof Annie en Tiny t Neven en nichten Renesse, 27 mei Op 27 mei 2005 is overleden onze zwager en oom Leen Wandel Wij wensen Anna, kinderen, kleinkinderen en ach terkleinkind heel veel sterkte toe. Renesse: Leen en Janny van Kooten en kinderen Onverwachts is onze Jan overleden Hij mag nu zingen voor Gods troon Jan Pieter Wattel Middelburg, 15 mei 1924 Vlissingen, 27 mei 2005 Middelburg: Jo Wattel-Verelst Middelburg: Janny de Rijke-Wattel Jaap de Rijke t Middelburg: Johan Vereist Coby Verelst-Wondergem Middelburg: Paulien Vereist Den Haag: Jan Vereist t Bep Verelst-in 't Veld Waddinxveen: Maartje Moerland-Vereist Jaap Moerland Sint Laurens: Dies Verburg Diny Verburg-de Wit Neven en nichten Hof ter Veste 107 4333 HH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Buithovenlaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). De Herdenkingsdienst zal worden gehouden op don derdag 2 juni om 13.30 uur in de Hofpleinkerk, Hof plein 15 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van Cornelis Hundersmarck Cees Kattendijke, Goes, 8 april 1922 29 mei 2005 Onze dank gaat uit naar huisarts dokter Posthumus, dokter Doelman en de verpleging van het Ooster- scheldeziekenhuis, afd. F, voor de goede zorgen. Bergen op Zoom: P. van Gorsel-Hundersmarck Neven en nichten Bruinisse: P.H. IJzelenberg-van Zuidland C. IJzelenberg Klein- en achterkleinkinderen Goes: C. Nijsse-Vos Zaagmolenstraat 56,4461 BM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 2 juni van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verlies is ons erfdeel, Inzicht onze winst, Herinnering onze gids. Na een lang.en gelukkig leven, waarvan de laatste maanden vol zorg, is omringd door hen die haar lief hebben heel zacht ingeslapen, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Neeltje van Gorp-van Stel Nel Wemeldinge t Goes 28 augustus 1918 28 mei 2005 Wemeldinge: Thijs van Gorp Kruiningen: Kees van Gorp Annelies van Gorp-van Iwaarden Spoorlaan 67 4424 CK Wemeldinge Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 31 mei van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter But ler. Maalstede la te Kapelle. Een dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op donderdag 2 juni om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Vanaf 12.30 uur is er alsnog gelegenheid tot afscheid- nernen in voornoemde kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Wemeldinge plaatsvinden. Na de begrafenis is ei^ gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn lieve moeder Nel is niet meer. Voor altijd in mijn hart. Je "dochter" Ankie Heden overleed tot onze diepe droefheid onze gelief de, zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Neeltje van Gorp-van Stel Geboren Overleden 28 augustus 1918 28 mei 2005 Groningen: H. van Stel t J. van Stel-Sonke t Wemeldinge: C. J. Glerum-van Stel M. H. Glerum t Wemeldinge: H. van Stel P. J. M. van Stel-Verwijs t Glabrook (Ontario Canada): M. van Stel-de Groene M. de Groene Eersel: A. van Stel-Fokker C. Fokker f Neven en nichten Nooit meer fietsen. Nooit meer bolussen bakken. Nooit meer verwennen. Nooit meer voor moeder zorgen. Nooit meer sterke verhalen. Nooit meer kaarten. Nooit meer kan ik pa nog kusjes geven. Verdrietig delen wij u mede dat, na een leven van hard werken en intens genieten, op 91-jarige leeftijd is overleden mijn dierbare, zeer zorgzame en lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en oude opa Lein Louwerse 9 november 1913 f26 mei 2005 Zijn humor zal ons altijd bijblijven en het gemis zal groot zijn. E. Louwerse-Logemann Leen en Nel Tom en Annamarie Inge, Nadine Robin Marleen Corrie en Henk (in herinnering) Miranda en Peter Anne Anita en Addy Esmee, Vera Dennis en Ria Davey Siska Mien en Kees Frank en Addy Stefan, Erwin, Werner Gino en Ilonka Jaimy Hannie Marijke en Bart Met dank voor de liefdevolle verzorging door "de Zoute Viever". De wens om zijn lichaam aan de wetenschap te schenken is door ons gerespecteerd. Condoleance is alleen schriftelijk op het adres: Corrie van der Linden Platanenstraat 11 4388 PA Oost-Souburg Wees getrouw tot in den dood en Ik zal u geven de Kroon des Levens Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u ken nis dat zacht en kalm is overleden onze liefhebbende moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Maria Cornelia Huizer-Bal weduwe van Levinus Jacob Huizer Vlissingen t Vlissingen 1 maart 1904 28 mei 2005 B.J.L. Huizer t Middelburg: E. Huizer-Kieboom Amerongen: D.J. Huizer J.M. Huizer t Oost-Souburg: S.M. Huizer Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Correspondentieardres: Familie M.J. Verhage-Lagerwey Brouwerijweg 34 4357 HA Domburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 1 juni om 13.15 uur in "De Schaapskooi". Pape gaaienburg 1 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de bijzetting plaatsvin den in het familiegraf op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in "De Schaapskooi". het alfabet van Zeeland Voor een zorgzame begeleiding ui tvaartzorgc entrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland de Rechtspraak Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES RECHTBANK MIDDELBURG Koustecnsedijk 2 Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud1 De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat'de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl EINDE FAILLISSEMENTEN wegens gebrek aan baten: - op 11 mei 2005 inzake F.04/112 Marianella Martina Eugenia Gressmann, woonadr. Zonder bekende woon/verblijfplaats, geb. Cura?ao 2 juni 1965. - op 11 mei 2005 inzake F.04/155 AUTOCLICK NEDERLAND HOLDING B.V., vest.adr. Nieuwstraat 10-03. 4461 CG Goes, corr.adr. Ihacc/Akendoren 38, 2560 Nijlen Bevel, KvK Middelburg. 22032585. - op 11 mei 2005 inzake F.04/174 Paul Andriessen, woonadr. Zonder bekende woon/verblijfplaats, geb. Bussum 9 november 1959. - op 11 mei 2005 inzake F.04/70 Rene Gerardus van Zweeden, woonadr. Zonder bekende woon/verblijfplaats, geb. Vlissingen 15 april 1962. K.G. Dijkstra, griffier De publicatie inzake de faillissementswet is ook te raadplegen via www.rechtspraak.nl. aanbieding geldig vanaf 17 me; 200S Arrow, Le Dub, Twinlife en Roy Robson 80 jaar jong. 80 jaar mode. Dat blijven we vieren! Sjaak van Zee heeft voor u speciaal geselecteerd uit onze jubileumcollectie:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10