O :l t t PZC - zaterdag 28 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Huwelijk In liefde denkend aan hen die ons dierbaar waren, mogen wij u, mede namens onze kinderen, tot onze verwonde ring meedelen dat wij Cornells Bonte weduwnaar van Neeltje Martha Dieleman Martina Maljaars weduwe van Johannes de Visser in het huwelijk hopen te treden op D.V. vrijdag 3 juni 2005. De huwelijksvoltrekking vindt plaats om 14.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. Gods zegen over ons huwelijk willen we vragen in een dienst die geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. H. Paul. Deze dienst wordt gehou den in de Saronkerk, Noordweg 36 te Oostkapelle en be gint om 15.00 uur. Er is gelegenheid tot feliciteren in "De Zandput", Zand- put 5 te Serooskerke (W) van 17.15 tot 18.45 uur. Doelweyk45 Lepelstraat 13 3264 AC Nieuw-Beijerland 4354 KH Vrouwenpolder Tel.: 0118-591348 tei'ens toekomstig adres Wij gaan trouwen! Albert de Wit en Rachel Brasser Op vrijdag 5 juni 2005 om 13.00 uur in het stadhuis van Veere. Om 14.30 uur zal ds. C. van den Broeke ons huwe lijk kerkelijk bevestigen in de Odulphuskerk te Melisker- ke. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 20.45 uur in Hotel Bos Duin, Duinweg 82 te Oostka pelle. Ons adres: Oppervloer 19 4365 B| Meliskerke Jubileum Bedankt, familie, vrienden en bekenden voor de attenties, bloemen, kaarten en felicitaties die ons 50-jarig huwelijk onvergete lijk hebben gemaakt. Henk en Nelly de Vries-Traas Baarland Overlijden Gerrie, De klompenman van de hoek Ravenstraat/Wevershoek is niet meer. Wij waren op vakantie. Het is niet te vatten als je thuiskomt. Gerrie, we hopen dat je voortleeft in je twee zoons waar je zo trots op was. Wil en Kees Pilaar Het is oneerlijk.... een lege plaats bij velen. Een lege plaats in onze buurt. Gerrie Yvon, Elmer en Maks we denken aan jullie. Ron Misha Silvia Jorrit Liesbeth Peter Martin Vera Johan Jennifer Connie Ton Arjan Germaine Paula Erik-Jan Anka Peter Wim Lili Peter Jolanda Elvira John Karin en alle kindéren De strijd is gestreden het lijden voorbij voor ons blijft het leven zonder jou dat doet pijn. Onze steun en toeverlaat is niet meer. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie jaren samen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Pierré August de Wever Schoondijke, 25 maart 1939 Vlissingen, 27 mei 2005 Emmy de Wever-de Vilder Desireé de Brabander-de Wever Ruud de Brabander Kevin, Dennis Jean-Pierre de Wever Linda de Wever-Fisser Stéphanie Dreesstraat 53 4384 DB Vlissingen Pierré is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 1 juni om 13.00 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het cremato rium. Dag lieve Opa We zullen je missen. Kevin, Dennis, Stéphanie Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze zwager en oom Pierré Wij wensen Emmy, en de kinderen veel sterkte toe. Schoonzussen en zwagers Neven en nichten Opent uwen mond; Eist van mij vrijmoedig. Op mijn trouwverbond al wat u ontbreekt. Schenk Ik, zo gij 't smeekt mild en overvloedig. Psalm 81 vers 12 God heeft tot Zich genomen, na een moeitevolle le vensavond, gesterkt door zijn geloof, mijn man, onze lieve vader en opa Marinus Harthoorn in de leeftijd van 75 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel' te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Krabbendijke: J. Harthoorn-Weststrate Waarde: Ad Harthoorn Rilland: Jan Harthoorn Margret Harthoom-van Zuilekom Martin en Daisy Carlo, Bianca, Liana Waarde: Marco Harthoorn Liesbeth Harthoom-Molhoek Maurice, Carola, Marylize, John Waarde: Leonard Harthoorn Ina Harthoom-Bijl Richard. Daniël, Anne-Sophie Alexander, Robert-Willem, Charlotte Woerden: Lucien Harthoorn Elsbeth Harthoom-van Schaik Numansdorp: Monique de Graaf-Harthoom Jeroen de Graaf Krabbendijke. 26 mei 2005 Correspondentieadres: Westweg 12,4413 EG Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 30 mei van 19.30 tot 20.30 uur in één der zalen van het kerkgebouw van de Geref. Gemeente, J.W. Friso- straat 1 te Krabbendijke. De begrafenis zal, in besloten kring, plaatsvinden op D.V. dinsdag 31 mei op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Liever geen bloemen. Maar die den Heere verwachten, Zullen de kracht vernieuwen; zij zullen opvaren met vleuglen; gelijk de arenden; zij zullen lopen en niet moede worden; zij zullen wandelen en niet mat worden. Jesaja 40 vers 31 De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve en zorg zame Opa Harthoorn Martin en Daisy Carlo, Bianca, Liana Maurice, Carola, Marylize, John Richard, Daniël, Anne-Sophie Alexander, Robert-Willem, Charlotte Krabbendijke, 26 mei 2005 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Marinus Harthoorn op de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: J. Harthoorn M. A. Harthoom-Houtekamer M. F. Baas-Harthoom P. Baas Oostdijk: G. M. Neels-Hoom J. A. Neels Yerseke: W. A. Minnaard-Harthoom J. Minnaard H. Harthoorn J. Harthoorn-de Bruine Goes: A. P. Kaan-Harthoorn J. Kaan Oostdijk: C. Harthoorn F. Harthoom-Koeman Neven en nichten 26 mei 2005 Na een lange periode van ziek zijn overleed voor ons onverwacht onze zwager en oom Marinus Harthoorn Yerseke: M. A. Kuzee-Weststrate J. Kuzee Kruiningen: J. Weststrate Krabbendijke: M. Weststrate (in herinnering) C. Weststrate-van Steveninck West-Souburg: J. N. Harthoorn-Weststrate M. Harthoorn Middelburg: M. Weststrate N. Weststrate-Troost Yerseke: W. Weststrate C. Weststrate-de Jager Kruiningen: J. Weststrate S. A. Weststrate-van Koeveringe Oostdijk: H. Sinke-Weststrate M. Sinke Gawege: A. Weststrate B. A. Weststrate-de Leeuw Yerseke: J. Koster-Weststrate J. A. Koster Neven en Nichten Sterke de Heere onze zuster, schoonzuster en haar kinderen in dit verlies. Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het toch nog onverwachte overlijden van onze zus, schoonzus en tante Catharina Maria Heijne-van Es weduwe van Antonius Gerardina Heijne in de leeftijd van 77 jaar. J. van Es t Brugge(B): J.M. van Es A.M. Meesseman Dudzeele(B): Erwin en Ingeborg Lienerd, Jochen, Annelore Heinkenszand, 26 mei 2005 Correspondentieadres: J.M. van Es, Hoefijzerlaan 45, Bus 2 8000 Brugge (B) De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 31 mei om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand. waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Mid delburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er vanaf 11.00 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. t Na een kortstondig ziekbed is in het Streekzieken huis Walcheren te Vlissingen overleden mijn goede man J. Ch. van Valkenburg (Joop) echtgenoot van Louise Andriessen, sinds 1967 weduwe van Louis Raaijmakers Utrecht 4 december 1924 Vlissingen 20 mei 2005 Dank aan de medewerkers van "Zorgstroom" en het verplegend personeel van de afdeling geriatrie van het Streekziekenhuis Walcheren voor hun goede zorgen. Corresponden tieadres Vebenabos 70 4371 PD Koudekerke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. Maar ik vertrouw op U, o Heere! Ps. 31:15 Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat de Heere van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw Aaltje Wilhelmina den Boer-Geense echtgenote van Johannis Jan den Boer in de leeftijd van ruim 81 jaar. Mijn dank gaat uit naar het verplegend personeel van "TerValcke" (afd. Bachstraat) voorde liefdevolle verzorging van mijn vrouw J.J. den Boer 26 mei 2005 L. de Collignylaan 81 4461 SM Goes De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 30 mei om 14.00 uur in "De Levensbron", Mansholt- laan 1 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis om 15.00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Amemuiden. Voor aanvang van de dienst is er van 13.30-13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen gelie ve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede. dat toch nog plotseling is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jan Jacob Brugge echtgenoot van Catholijntje Johanna Provoost in de leeftijd van 83 jaar. Breskens: Lien Brugge-Provoost Nieuwvliet: Annie en Franco Lince-Brugge Sabrina Laura Breskens: Sjaak en Marian Brugge- Dubbeldam Roel Maria Jeroen 4511 AV Breskens, 26 mei 2005 Scheldekade 18 De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op dinsdag 31 mei om, 14.00 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting naast bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nog vrij onverwacht overleed, in het vertrouwen op zijn Heer, mijn geliefde broer en oom David Pieter Goetheer Krabbendijke: W. A. Koeman-Goetheer en kinderen Opa Willem Warman sr. Een leven lang genoten. Met Het beste opa Willem Alle kleinkinderen o.a.: Hens, René, Tabita, Antoine Begrafenis- en CremaUeverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Verdrietig geven wij u kennis, dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Pieternella Grim-de Meij sinds 8 april 2005 weduwe van Johannis Petrus Grim in de leeftijd van 83 jaar. Heinkenszand: Paula (in herinnering) 's-Heer Abtskerke: Hans en Jeannet Esther en Mischa Mark en Jacqueline Heinkenszand: Peter en Dineke 27 mei 2005 Kamilleplein 18 4451 LA Heinkenszand De uitvaartdienst zal woensdag 1 juni om 13.30 uur worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00-13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortua rium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. "Mijn tijden zijn in Uw hand" Psalm 31:16a Verdrietig delen wij u mede dat, na een moeitevol leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Krijntje Maan Hollebrandse weduwe van Willem Leeuwestein Geboren 19 juni 1913 Overleden 26 mei 2005 Huizen: Ria Brugge-Leeuwestein (in liefdevolle herinnering Willem Brugge Ingeborg en Jef Vera en Jasper Rotterdam: Gerda Leeuwestein Dordrecht: Wim Leeuwestein Dicky Leeuwestein-Blom Ellianne Karin en Sebastiaan Willem-Jan en Martine Sabine en John, Gabriël Petra en Bas, Gideon Goes: Steven Leeuwestein Huize, Zorgcentrum "Voor Anker" Corresponden tieadres m/s Forel, Hooikade 3, 3311 CD Dordrecht Geen toespraken. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 31 mei 2005, aanvang 15.15 uur in de Wilhelmina- zaal van de begraafplaats Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Vanaf 14.45 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in de Wilhelminazaal. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Wir setzen uns mit Tranen nieder" Matthaus Passion Met groot respect en bewondering voor de wijze waarop hij zijn leven tot het laatst heeft ingevuld, delen wij u bedroefd mede dat is overleden onze va der, schoonvader en grootvader Pieter Adriaan Brakman gehuwd geweest met Janneke Keijmel overleden op 19 januari 1996 Geboren te Nieuwvliet Overleden te Oostburg 25 november 1912 26 mei 2005 Drager van de Eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau Voormalig districtsopzichter van het Waterschap Het Vrije van Sluis Middelburg: E.M. van Westen-Brakman D.W. van Westen Manon en Marco Merijn en Marjolijn Aardenburg: M.E. Pleijte-Brakman J.I. Pleijte Jörgen Jens en Esther Aardenburg: P.J. Brakman S.A. Brakman-Cijsouw Christian en Mieke Annemiek Correspondentieadres: Romanlaan 10 4527 BE Aardenburg Wij nodigen u uil voor de rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. H. Valk emeritus predikant, op dinsdag 31 mei om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aarden burg. Aansluitend zal de teraardebestelling plaats hebben op de algemene begraafplaats te Aarden burg. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in de Sint Baafskerk. 0 Vlissingen 2 mei 1910 t Middelburg 27 mei 2005 Rustig en kalm is ingeslapen onze moeder, schoonmoe der, oma en overoma Maria Johanna Wenig-van den Broek Marie weduwe van Herman Wenig eerder weduwe van Jo Vermeulen Wessel t en Ineke Vermeulen Kees Vermeulen Wim Vermeulen Ria en Kees Leeuwenburgh-Vermeulen Inge en Frits Alting-Wenig Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers en de vrijwilligers van verzorgingshuis Rustenburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 134 4337 KV Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 mei a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal haar begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adverten tie als zodanig te beschouwen. De brieven, de troost, de aanwezigheid en alle andere bij. ken van steun hebben ons geholpen om door het beg® van het verdriet heen te komen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maatje Anna van den Berg-Breure Wij betuigen u onze oprechte dank. J. C. van den Berg Kinderen en kleinkinderen Julianastraat 33 4491 EZ Wissenkerke Dankbetuiging Uw warme belangstelling zowel schriftelijk als persoon, lijk, na het overlijden van mijn lieve man en onze liett papa Joos Johannes van Belzen heeft ons bijzonder goed gedaan en ons enorm gesteund. Els van Belzen en kinderen da De vele brieven De vele kaarten De lieve woorden Uw aanwezigheid Wij danken u voor de belangstelling die u hebt getoond na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Jacoba Maria Boone-Meerman Dit is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oudenbosch, mei 2005 K ef Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeend; dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloema. kaarten, bemoedigende woorden en aanwezigheid bij t o uitvaart. Dit hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Bij het overlijden van onze vader en opa Engel de Bruin hebben veel mensen hun warme medeleven betuigi Sluiskil, mei 2005 Kinderen en kleinkinderal M Het was overweldigend: zoveel liefde, aandachtej kaarten, die wij na het overlijden van Sjaak Cornelisse mochten ontvangen. (Het is ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken.) nir Langs deze weg willen wij u danken voor de warme de- ser: ken van aandacht en troost. Cathrien Cornelisse-de Wijze Kinderen en kleinkinderen Yerseke, mei 2005 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te be danken, betuigen wij u, langs deze weg, onze op rechte erkentelijkheid voor de vele blijken van be langstelling en het medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Pieternella den Dekker-de Back Medewerkers en vrijwilligers van "de Stelle", be dankt voor jullie goede en liefdevolle verzorging. De vele bezoekjes en blijken van liefde en aandachi die moeder tijdens haar verblijf in "de Stelle" mocht ontvangen van familie, bewoners en bekenden, wa ren voor haar van een grote waarde. Dhr. Willy Haerens van Uitvaartzorg Monuta Hae- rens, willen wij bedanken voor de uiterst correcte manier waarop hij de uitvaart heeft verzorgd. Namens: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, mei 2005 Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en nabel overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en dochter Maja van Heteren-Steijn zeggen wij u allen hartelijk dank. Rob, Patrick en Samantha van Heteren Familie Polderman Middelburg, mei 2005 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen voor en na het over lijden van mijn innig geliefde man, onze papa en energie ke opa Jaap de Kok heeft ons troost gegeven in ons verdriet. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Leny de Kok-Kasse kinderen en kleinkinderen Serooskerke, mei 2005 Voor de vele blijken van meeleven en deelneming diewi mochten ontvangen in dagen van zorg en ziekte en na ha overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze zeer ge liefde en zorgzame moeder en oma Margaretha Kruysse-van Belzen betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat zo velen ma ons hebben meegeleefd. A.J. Kruysse Kinderen en kleinkindertt Middelburg, mei 2005 Voor al uw belangstelling en medeleven tijdens de zieke na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innigs liefde, zeer zorgzame man Marinus de Nooijer zeg ik u hartelijk dank. C. de Nooijer-Meulmeester Amemuiden, mei 2005 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 76