Banen zc ^^JobTTracIcnl We zoeken 12 managers die ons ziekenhuis (nog) beter maken. 'ih. p IR O L Kijk ook op Ziekenhuis Walcheren Vestigingsmanager (m/v) Gastheer vrouw Terras medewerkers Heb jij het in je? Schipper ff OAZ CASTRIA (ASSISTENT) OPZICHTER (M/V) 28 MEI 2005- 11 Hoofd cardiologie m/v Hoofd longziekten m/v Hoofd acute zorg m/v Hoofd neurologie m/v Hoofd interne geneeskunde m/v Hoofd orthopedie, plastische chirurgie en urologie m/v Hoofd planning innovatie m/v Hoofd OK m/v Hoofd pkol, short stay/ dagverpleging m/v Hoofd obstetrie en kindergeneeskunde m/v Het is af en toe flink slikken in de zorg. Want, zo koppen de kranten, de zorg is ziek. Of op zijn minst onbetaalbaar. Er móet iets veranderen, we vertellen u niets nieuws. Het leuke is dat bij Ziekenhuis Walcheren ook echt iets gaat veranderen. Wij vinden het belangrijk dat onze organisatie gezond is. De markt - die ook hier in Zeeland zijn intrede doet - eist immers dat wij een goed product leveren tegen een acceptabele prijs. Tegelijkertijd moeten onze patiënten er op kunnen vertrouwen dat zij, ook in de toekomst, bij ons in goede handen zijn. Onze missie is dus duidelijk: beter worden. Meer doen met minder mensen, door zaken nóg beter te organiseren. Logische behandeleenheden Je kunt natuurlijk eindeloos discussiëren over verbetering, over de snelste weg naar kortere wachttijden en slimmere patiëntenzorg. Wij hebben ervoor gekozen om de zorg thematisch te organiseren. We kennen drie sectoren: Snijdende Zorg, Beschouwende Zorg en Faciliteiten. Binnen de zorgsectoren werken we met voor de patiënt logische behandeleenheden. Dit betekent dat de reis die de patiënt door het ziekenhuis maakt korter wordt én simpeler. Polikliniek(en), functie- en verpleegafdeling(en) vormen samen één behandeleenheid. Zo kan de zorg altijd worden afgestemd op de meest actuele informatie over de patiënt. Vernieuwende managers Een nieuwe organisatie vraagt om vernieuwende managers. We zoeken er maar liefst twaalf. Elf gaan leidinggeven aan behandeleenheden; één krijgt de taak om de eenheid planning innovatie op te zetten, een unit die ziekenhuis- breed verantwoordelijk is voor zorgvernieuwing, project management zorglogistiek. Ook valt de interne pool onder deze eenheid. We zoeken niet de eerste de beste. Als hoofd (behandel)eenheid bent u verantwoordelijk voor alle resultaten op het gebied van financiën, productie, logistiek en personeel (de eenheden variëren van 20 tot 50 fte). U bent niet alleen in staat om samen met de medisch specialisten een unit op te zetten, u bent ook bereid om, net als wij, continu te streven naar verbetering. U weet het meeste te halen uit 'uw' mensen; het implementeren van een instrument als prestatiemanagement is een kolfje naar uw hand. U kunt bogen op ruime leidinggevende ervaring binnen een qua complexiteit vergelijkbare omgeving. Belangrijker nog dan de juiste papieren is de juiste persoonlijkheid. U bent flexibel en diplomatiek als dat kan en standvastig als dat moet. U houdt niet van duimendikke nota's maar van duidelijke taal. U formuleert geen abstracte visies, maar heldere doelen. Organiseert geen sessies op de hei, maar maakt afspraken op de werkvloer. Interesse? Zin om de ramen en deuren open te zetten en een frisse wind te laten waaien in het meest ambitieuze ziekenhuis van Zeeland? Laat het ons weten! Stuur voor 13 juni een sollicitatie naar Ziekenhuis Walcheren, stafsector P&O, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail personeelsservice@zwv.nl. U kunt solliciteren op een specifieke functie; u kunt echter ook volstaan met een vermelding van de eenheid/eenheden waar uw interesse naar uit gaat. Het salarisniveau van de functies is vastge steld op FWG 60, CAO-Ziekenhuizen. Er wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Wilt u meer informatie? Bel dan met de heer H. Halferkamps, sectorhoofd Snijdende Zorg, telefoon (0118) 425 361 of de heer H. van de Voorde, sector hoofd Beschouwende Zorg, telefoon (0118) 425 301. Een uitgebreide functieomschrijving vindt u op www.zwv.nl. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING 24 uur per dag.. Top Service All-roundpreventie B.V. fop Service All-roundpreventie B.V. is een jonge dynamische organisatie met een zeer breed producten- en fenstenpakket op het gebied van totale brandpreventie. Wij werken in een informele sfeer met een team van 10 binnen- !ll25buiten-dienstmedewerkers vanuit de vestigingen Vlissingen en Moerdijk. In verband met de groei van ons bedrijf, wil- 5nwij graag in contact komen met fulltime en ervaren kandidaten voor de functie van: ''i zoeken voor deze vestiging Vlissingen een enthousiaste, stressbestendige en gedreven persoonlijkheid die beschikt ter een HBO werk- en denkniveau en organisatorische kwaliteiten. Daarnaast dien je te beschikken over goede commu tatieve en sociale vaardigheden, ben je flexibel en zelfstandig en ben je in staat mensen te stimuleren en te motiveren, ^technische achtergrond een pré. kbent ondermeer verantwoordelijk voor: k kwaliteit, uitstraling en het financiële resultaat van de organisatie ^gdragen voor de aansturing en begeleiding van het uitvoeringsteam '^t onderhouden en uitbouwen van contacten met (potentiële) opdrachtgevers je een dynamische werkomgeving ambieert en het bovenstaande je aanspreekt, verzoeken wij je binnen 14 dagen ^sollicitatiebrief te sturen aan: Top Service Allroundpreventie B.V. t.a.v. dhr. R.A.C. Degeling, Edisonweg 8a '582 NW Vlissingen. Voor meer info kunt u tijdens kantooruren bellen met 0118-491000. ^uisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken in de oudste Herberg van Zeeland "AUBERGE DE CAMPVEERSE TOREN" Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, professionele medewerkers Wij bieden een Fulltime of part-time dienstverband Salaris volgens CAO Salaris volgen CAO voor sollicitaties Tel: 0118-501291 E-mail: info@campveersetoren.nl Mvr. H. van Cranenburgh Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochteronderneming OAZ bedrijfs- en organisatieadviseurs zijn met 260 medewerkers en 8 vestigingen één van'de meest toonaangevende aacountants- en advies kantoren in Zuidwest-Nederland. Ondanks onze omvang en snelle groei weten wij onze persoonlijke en informele bedrijfscultuur te behouden. Hierdoor voelen medewerkers zich snel thuis in onze organisatie. Voor de versterking van onze vestiging in Tholen, zoeken wij: Een beginnend ASSISTENT-ACCOUNTANT en een gevorderd ASSISTENT-ACCOUNTANT De functies: Je verricht voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaamheden op het gebied van administratie en accountancy. Je verzorgt aangiftes, verwerkt administraties en stelt jaarrekeningen op. Daarnaast controleer je de door cliënten verwerkte administratieve gegevens en onderhoud contacten met de cliënt wat betreft benodigde gegevens. Aard en niveau van de werkzaamheden zullen zoveel mogelijk worden afgestemd op jouw mogelijkheden. Wie beu jij? Als gevorderd assistent-accountant beschik je over een financieel- economische vooropleiding op HBO-niveau, aangevuld met enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Als beginnend assistent-accountant heb je een MBO- en/of VWO-diploma in economische richting. Je dient de bereidheid te hebben om verder te studeren. Wat hebben wij je te bieden? Er heerst bij ons een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonlijke inbreng en initiatief. Verder hebben we uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder ruime studiefaciliteiten. Heb jij het in je? Reageer dan voor 8 juni. Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Schipper/OAZ t.a.v. Jolanda van der Velden, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail naarjvandervelden@schipperoaz.nl. www.schipperoaz.nl dak b 0 j Haven 9, Postbus 36 4695 ZG Sint-Maartensdijk Tel. 0166-668000 Fax 0166-668080 E-mail: infotholen@castria.nl Website: www.castria.nl HERHAALDE OPROEP Castria Wonen is een eigentijdse woningcorporatie met een bezit van circa 4.000 woningen in de regio Halsteren/Tholen. Naast verdere kwaliteitsverbetering van het woningbezit, wonen en zorg en het ontwikkelen van nieuwe producten en diensten, wordt onze agenda in de komen de jaren bepaald door omvangrijke herstructurering binnen de woningvoorraad. Daarbij staat steeds de klant centraal. Castria Wonen is een bedrijf met 41 medewerkers, die werkzaam zijn binnen de afdelingen Wonen, Bedrijfsvoering en Vastgoed Voor de afdeling Wonen in Halsteren komt de functie vacant van: (mutatie- en kiachtenonderhoud) voor 36 uur per week Wat zijn de werkzaamheden? verrichten van opnames bij verhuizingen (mutatie) en de afwikkeling hiervan administreren en registreren van aktiviteiten aanleveren van gegevens voor de onderhoudsbegroting verrichten van woningopnames onderhouden van contacten met klanten met betrekking tot het uit te voeren onderhoud aan de woning zorgdragen voor opdrachtverstrekking aan derden toezicht en controle op uitgevoerde werken administratieve ondersteuningswerkzaamheden overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden Wat zijn de functie-eisen? technische opleiding op MBO-niveau aantoonbare werkervaring met soortgelijke werkzaamheden kennis/ervaring met geautomatiseerde systemen goede contactuele eigenschappen goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Wat biedt Castria Wonen? arbeidsvoorwaarden volgens de CAO woondiensten goede secundaire arbeidsvoorwaarden werkweek van 36 uur Interesse in de functie? Inlichtingen over deze vacature worden verstrekt door mevrouw A. van Oosterbosch- Sebrechts, manager van de vestiging Halsteren, telefoon (0164) 63 63 00. Als je interesse hebt in deze functie, stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van een curriculum vitae, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Castria Wonen, Postbus 95, 4660 AB HALSTEREN ter attentie van mevrouw A. van Oosterbosch-Sebrechts. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 11