0 PZC D! J ALZHEIMER MAC GEEN NATIONAL! RAMP WORDEN GIRO 2502 Monteur I dinsdag 24 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum I960 25 mei 2005 Zo de Here wil, hopen wij Frans Meeusen Joke Meeusen-Hamelink samen met onze kinderen en kleinkinderen te vieren dat wij 45 jaar getrouwd zijn. Wilt u ons hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op onze receptie op vrijdag 27 mei van 19.30-21.00 uur in het verenigingsgebouw achter de Geref. Kerk(vrijgem.) Terneuzensestraat 32 Zaamslag Kadotip: 3 Gerard v.d. Nissestraat 95 4543 AH Zaamslag Overlijden Na een lange tijd van onzekerheid hebben wij het droeve bericht ontvangen dat als gevolg van de Tsunami op 26-12-04 in Thailand is overleden onze gewaardeerde collega-vishandelaar Wim Snoodijk We wensen zijn ouders, schoonouders en familie Gods nabijheid en veel sterkte toe om dit zware verlies van Wim een plaats te geven in hun leven. Tevens wensen wij Fa. Bruinvis BV veel sterkte toe met het verlies van hun bedrijfsleider. Directie en personeel van de Gruiter Zeevis Middelburg Maanden van onzekerheid, met eerst nog hoop Maar gaandeweg het besef van het onvermijde lijke. Een gedreven en gewaardeerd inkoper op onze Vismijnen is overleden. Wim Snoodijk Wij wensen de familie veel sterkte toe. Zeeuwse Visveilingen Vlissingen Breskens Bedroefd zijn wij door het bericht van het overlijden van Adrie van der Meer-Broeders Wij wensen Theo, Frank, Marian en Ineke veel sterk te toe. Collega's van Theo, SCTC, Dow André, geschokt en verbijsterd door je plotseling overlij den. Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cor en Lia Volkomen onverwacht verloren wij onze lieve vriend André de Groot We zullen je missen. Koudekerke: Alie en Arie Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselin ge overlijden van onze collega en docent André de Groot André was jarenlang docent en examensecretaris aan onze school. Bovenal was hij een warm en fijn mens, een dierbare collega en iemand die al tijd voor de leerlingen klaarstond. We wensen zijn vrouw, kinderen, familie, vrien den en collega's veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, ouderraad, medezeggen schapsraad, management, leerlingen en mede werkers van de Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond J. C. Th. van der Doef, bestuursvoorzitter F. H. M. van Boxtel, voorzitter ouderraad R. G. Ottervanger, voorzitter medezeggenschapsraad H. J. van Arenthals. rector Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van André de Groot André was een enthousiast, plezierig lid van onze bridgeclub. Wij wensen Riet, zijn vrouw en (klein)kinderen alle kracht toe bij het verwerken van dit grote ver lies. Bridgeclub Dorpsvereniging Koudekerke Begrafenis- en Crematieverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben we toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorg zame man, vader, opa en schoonzoon Francois Jacobus Smit Frans echtgenoot van Addy van Meurs in de leeftijd van 61 jaar. Addy Smit-van Meurs Jacquelien en Leo Christianne en Philip Maurits, Judith Aijen J. van Meurs-de Bruijne 22 mei 2005 van Speykstraat 31 4535 BN Temeuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Te vroeg moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Francois Jacobus Smit Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Fam. W. Smit-Meeusen Fam. A. van de Boogaart-Smit Fam. L. Smit-Goedbloed Fam. J. C. Kint-Smit Neven en nichten Temeuzen, 22 mei 2005 Zonder woorden en stil..., diep geschokt zijn wij na het vernemen van het plot seling overlijden van Frans Smit echtgenoot van onze medewerkster Addy Frans is op 22 mei 2005 overleden op 61-jarige leef tijd. Wij wensen Addy, haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in de komende periode. Bestuur, directie, assistenten en huisartsen van Huisartsenpost De Honte Temeuzen Wij hebben geschrokken kennisgenomen von hel over lijden van Harry Vermaat echtgenoot van onze collega Maria Vermaat- de Potter Onze gedachten zijn bi| Maria en hun dochter Marie- Jeanne Collega's van de Directie Welzijn, Economie" en Bestuur van de Provincie Zeeland Psalm 321 berijmd Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij tij dens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Here toch nog onverwacht van ons heeft weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader en mijn schoonzoon Jan Hamelink echtgenoot van Magdalena de Bruijne in de leeftijd van 63 jaar. Temeuzen: Magda Hamelink-de Bruijne Sluiskil: Wim en Marian Zaamslag: Marleen en Rini Diana - Cindy, Rudy Marina Lydia Hoedekenskerke: Petra en Mark Johnny lacky Temeuzen: Mw. M. de Bruijne-van Stralen 22 mei 2005 Tholensstraat 20 4531 ARTerneuzen De samenkomst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. vrijdag 27 mei om 14.00 uur in "De Le vensbron", Sloelaan 40 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Woensdag 25 mei is er van 19.30 - 20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze broer, zwa ger en oom Jan Hamelink Sterke de Here Magda en de kinderen Hoek: Dinie en Dré Bakker-Hamelink Axel: Ineke en Adri Naeije-Hamelink neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze voormalige Directeur Operations, Trainingen Development Rein Ploeg Rein heeft aan de wieg gestaan van Vopak Terminal Vlissingen, het voormalige Eurogas Terminals én heeft zijn stempel gedrukt op de ontwikkeling van het bedrijf. Wij wensen Corrie, Yvonne, Karin en de familie heel veel sterkte, bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Vopak Terminal Vlissingen B. V. Plaats uw familie berichten in de PZC t Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Magdalena Anthonia Driedijk-van den Dorpel echtgenote van Cornelis Driedijk in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand; C. Driedijk Davos (Zw.): Peteren Mirjam Almaz, Anne. Pepijn Schiedam: Marian en Martin Mark, Sanne Grave: Conny en |an Sven (in herinnering) Aninya, Danara, Jan 22 mei 2005 Zwanestraat 36 4451 DW Heinkenszand Woensdag 25 mei is er van 8.30-9.10 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in het mortuari um naast de R.K. Kerk aan de Kerkdreef te Hein kenszand. Aansluitend zal om 10.00 uur de uitvaart dienst worden gehouden in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat op za terdag 21 mei j.l. is overleden Cornelis Pieter Katsman Met Kees is ons een fijne collega ontvallen. Wij wensen lannie en de verdere familie sterkte in deze moeilijke tijd. De Goese Dragers W. Elema, coördinator M. van Hoffen, penningmeester Met droefheid geven wij kennis van het overlijddh van onze lieve broer en schoonbroer Jan Gort echtgenoot van Martha Boekhout Temeuzen: H. Gort t P.M. Gort-de Pooter Kloosterzande: H. Tollenaar-Gort f F. Tollenaar f T. Mahu Epe: E. Loois-Gort J. Loois t Temeuzen: E.N. Hofman-Gort 0.J.P. Hofman t Temeuzen: G. Gort t 1. Gort-v.d. Hooft t Temeuzen: I.J. de Back A. de Back-Gort Lieve Thonia Mijn hartelijke dank wat jij voor mij hebt gedaan. Je zus Corrie Kruiningen, 21 mei 2005 - Aanvulling op de rouwadvertentie - Wij willen de medewerkers van het Centrum voor Zorg en Reactivering "'t Gasthuis", afdeling Molen water te Middelburg, bedanken voor hun liefdevolle verzorging van mijn man en onze vader Pieter Buijs V. S. Buijs-van Schoote en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht dat heden is over leden mijn zwager en onze oom Pieter Buijs Amemuiden: C. S. Simonse-van Schoote Neven en nichten Middelburg. 22 mei 2005 Enige kennisgeving Op 21 mei 2005 is op 83-jarige leeftijd overleden onze moeder en oma Leuntje Magdalena Geldof weduwe van Joost Corré Domburg: Janneke en Kees Sonja en Danny Jessika en Marcel Levina en Ronald Sliedrecht: Jakomina en Rick Steven Andrea Wij zijn alle medewerkers en vrijwilligers van 't Uus in Westkapelle intens dankbaar voor de geweldige verzorging van onze moeder en oma. De crematie vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Zuiderpark 5 4357 HD Domburg Strooi uit mijn as naar alle winden zodat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinde. Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. world vision, amersfoort Verdrietig om haar te missen, dankbaar om hetgeen zij in ons leven betekende, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Anna Francina Guerand Antje weduwe van Henri Jacobus (Arie) Hubregtse in de leeftijd van 85 jaar. Nieuwvliet: Piet Hubregtse t Corrie Hubregtse-Huijsman Annette en Daniël Evelien en Jeroen Breskens: Jenny de Gier-Hubregtse Rob de Gier 'Ter Schelde' Breskens, 22 mei 2005 Correspondentieadres: Dorpsstraat 35 4504 AG Nieuwvliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 26 mei om 14.30 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve man en onze oom Jacob Speijer in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: M. P. Speijer-Meulblok Amsterdam: Erica Peeters-Meulblok Peter Peeters Almere: Tanja Meulblok Middelburg. 22 mei 2005 "'t Gasthuis" Correspondentieadres: M. de Meester-de Moré Oude Kamerseweg 4a 4451 NC Heinkenszand De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 27 mei om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in "'t Gast huis", afd. Bolwerk namen wij kennis van het overlij den van Jacob Speijer Magda de Meester-de Moré Peter de Meester Pieter Robin Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en onvergetelijke opa Cornelis Adriaan den Hollander Corre echtgenoot van Adriana Jacomina Leenhouts in de leeftijd van 87 jaar. Schoondijke: A.den Hollander-Leenhouts Schoondijke: Kees en Marianne den Hollander-de Paepe Renata en Mark Dongen: Ina en Jean-Paul Atangana Bekono-den Hollander Shana Simone Valerie 4507 BW Schoondijke, 23 mei 2005 Van Ostadestraat 5 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oost burg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op don derdag 26 mei van 18.00-18.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 27 mei om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden is, voor ons nog onverwachts, overleden onze lieve en attente moeder en schoonmoeder Jozina van Dalen weduwe van Marinus van Belzen in de gezegende leeftijd van 88 jaar. We zullen haar missen. Kees van Belzen Marion van Belzen-Kokelaar Middelburg, 22 mei 2005 "Eben-Haëzer" Correspondentieadres: Zuidwateringslraat 4. 4389 TV Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. vrijdag 27 mei om 11.00 uur in het verenigingsgebouw "De Ame", Radermacher- straat 32 te Amemuiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ame"". Geen bloemen. bel 0900 02S5 (10 ctpm) of surf naar www.worldvision.nl Heden behaagde het de Heere uit dit leven weg te ne men onze geliefde zuster en tante Jozina van Dalen weduwe van M. van Belzen Amemuiden: D. Meulmeester-van Dalen Amemuiden: N. Meulmeester-van Dalen Neven en nichten 23 mei 2005 De Heere heeft uit ons midden weggenomen o geliefde schoonzuster en tante Jozina van Dalen weduwe van M. van Belzen Middelburg: A. van Belzen-Klaver Amemuiden: G. van Belzen Amemuiden: K. van Belzen-Schuit Neven en nichten 23 mei 2005 jorf ILS In het huis mijns Va zijn vele woningen Joh. hfdst 14, vers 2 Bedroefd, maar met dankbare herinnering aan alk wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u keirj dat in alle vrede van ons is heengegaan, onzegcej moeder, schoonmoeder, oma en overoma Celina Christina van Opdorp weduwe van Theophile Bernardus de Smet *3 maart 1911 t23mei2| te Hoofdplaat te I|zend| jgfj Voorzien van het H. Sacrament der Zieken. Sluiskil: Emmy Gelderland-de Smet. Petrus Gelderland f Marie-Christien en Frank, Naomi, Wessel Veronique en Theo, Bart, Robin, Stijn, Sjoeri Sigrid en Michel, Franca, Tristan Hoek: Mies Faes-de Smet, Robert F« liw Rian en Ronny Bart en Angela. Roy Schoondijke: Lucie Brugge-de Smet, Jacques Brugge Markje t Pachu en Leontien, Shiva, Shanti Shakti Ruby Clinge: Eric de Smet, Janny de Smet- van derPio Douwe en Marluce. Lara, Antönio Björn Terneuzen: Marga Dellaert-de Smet, Robert Dellaert Aron en Corianne Adriano Vrasene (B): Laura van Osselaer-deSmet. Gilbert van Osselaer Fleur en Dirk Isa belle Sluiskil: Thea de Bruine-de Smet, Piet de Bruine Koen Marcus Eveline IJzendijke "Huize Emmaus", 23 mei 2005 »rt, irt ai id o te stijc J( ;ng| afg aSt tge Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die mochten ontvangen na het overlijden van onze mam,o en overgrootoma Jacomina Boogaard-Snoep zeggen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: Elly Schonis- Middelburg, mei 2005 Correspondentieadres: E. de Smet, Beukelzstraat 16,4567 CM Clinge De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd scht zal plaatsvinden op zaterdag 28 mei 2005 om lOil »m uur in de kerk O.L. Vrouw ten Hemelopneming ra IJzendijke. Aansluitend volgt de teraardebestelling op de RI begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van moeder if donderdag 26 mei 2005, in het mortuarium van he St. Antonius ziekenhuis te Oostburg om 19.30uur. Wilt u, indien ai geen kennisgeving heeft ontvang? deze aankondiging als zodanig beschouwen. wde ai IMS i] crzi 'sal pot Over tien jaar telt Nederland ruim 300.000 Alzheim? patiënten. En wie gaat er voor hen zorgen? ft Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen re dementie en hun familie. Wilt u hier meer over wet? Ga dan naar onze website Wilt u iets doen? Maa<tf een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl vraagt (fulltime) voor spoedige indiensttreding Kennis van land- en tuinbouwmachines aanbevolen Sollicitaties richten aan: P.A. Kindt Zn bv t.a.v. dhr. E. Kindt Rapenburg 118-120 4581 AG Vogelwaarde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36