0 WAO? Geef mij liei/et een geschikte baan! WeT Autisme I Met reuma zorgeloos op vakantit if PZC leven in een wereld die je niet begrijpt g »lft HF» ANGO maak(t) beter leven mogelijk /Va Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur Tel: 0113 - 21278 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum I960 25 mei 2005 Zo de Here wil, hopen wij Frans Meeusen Joke Meeusen-Hamelink samen met onze kinderen en kleinkinderen te vieren dat wij 45 jaar getrouwd zijn. Wilt u ons hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op onze receptie op vrijdag 27 mei van 19.30-21.00 uur in het verenigingsgebouw achter de Geref. Kerk(vrijgem.) Terneuzensestraat 32 Zaamslag Kadotip: tE3 Gerard v.d. Nissestraat 95 4543 AH Zaamslag Overlijden André, geschokt en verbijsterd door je plotseling overlij den. Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cor en Lia Volkomen onverwacht verloren wij onze lieve vriend André de Groot We zullen je missen. Koudekerke: Alie en Arie Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselin ge overlijden van onze collega en docent André de Groot André was jarenlang docent en examensecretaris aan onze school. Bovenal was hij een warm en fijn mens, een dierbare collega en iemand die al tijd voor de leerlingen klaarstond. We wensen zijn vrouw, kinderen, familie, vrien den en collega's veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, ouderraad, medezeggen schapsraad, management, leerlingen en mede werkers uan de Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond J. C. Th. van der Doef, bestuursvoorzitter F. H. M. van Boxtel, voorzitter ouderraad R. G. Ottervanger, voorzitter medezeggenschapsraad H. J. van Arenthals, rector Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van André de Groot André was een enthousiast, plezierig lid van onze bridgeclub. Wij wensen Riet, zijn vrouw en (klein)kinderen alle kracht toe bij het verwerken van dit grote ver lies. Bridgeclub Dorpsvereniging Koudekerke Wi| hebben geschrokken kennisgenomen van het over lijden van Harry Vermaat echtgenoot van onze collega Maria Vermaat- de Potter Onze gedachten zijn bij Morio en hun dochter Marie- Jeanne Collega's van de Directie Welzijn, Economie en Bestuur van de Provincie Zeeland Na een lange tijd van onzekerheid hebben wij het droeve bericht ontvangen dat als gevolg van de Tsunami op 26-12-04 in Thailand is overleden onze gewaardeerde collega-vishandelaar Wim Snoodijk We wensen zijn ouders, schoonouders en familie Gods nabijheid en veel sterkte toe om dit zware verlies van Wim een plaats te geven in hun leven. Tevens wensen wij Fa. Bruinvis BV veel sterkte toe met het verlies van hun bedrijfsleider. Directie en personeel van de Gruiter Zeevis Middelburg Maanden van onzekerheid, met eerst nog hoop Maar gaandeweg het besef van het onvermijde lijke. Een gedreven en gewaardeerd inkoper op onze Vismijnen is overleden. Wim Snoodijk Wij wensen de familie veel sterkte toe. Zeeuwse Visveilingen Vlissingen Breskens Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze voormalige Directeur Operations, Trainingen Development Rein Ploeg Rein heeft aan de wieg gestaan van Vopak Terminal Vlissingen, het voormalige Eurogas Terminals en heeft zijn stempel gedrukt op de ontwikkeling van het bedrijf. Wij wensen Corrie, Yvonne. Karin en de familie heel veel sterkte, bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Vopak Terminal Vlissingen B.V. t Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Magdalena Anthonia Driedijk-van den Dorpel echtgenote van Cornelis Driedijk in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand; C. Driedijk Davos (Zw.): Peteren Mirjam Almaz, Anne, Pepijn Schiedam: Marian en Martin Mark, Sanne Grave: Conny en lan Sven (in herinnering) Aninya, Danara, jan 22 mei 2005 Zwanestraat 36 4451 DW Heinkenszand Woensdag 25 mei is er van 8.30-9.10 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in het mortuari um naast de R.K. Kerk aan de Kerkdreef te Hein kenszand. Aansluitend zal om 10.00 uur de uitvaart dienst worden gehouden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat op za terdag 21 mei j.l. is overleden Cornelis Pieter Katsman Met Kees is ons een fijne collega ontvallen. Wij wensen Jannie en de verdere familie sterkte in deze moeilijke tijd. De Goese Dragers W. Elema, coördinator M. van Hoffen. penningmeester Lieve Thonia Mijn hartelijke dank wat jij voor mij hebt gedaan. Je zus Corrie Kruiningen, 21 mei 2005 - Aanvulling op de rouwadvertentie - Wij willen de medewerkers van het Centrum voor Zorg en Reactivering '"t Gasthuis", afdeling Molen water te Middelburg, bedanken voor hun liefdevolle verzorging van mijn man en onze vader Pieter Buijs V. S. Buijs-van Schoote en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht dat heden is over- leden mijn zwager en onze oom Pieter Buijs Arnemuiden: C. S. Simonse-van Schoote Neven en nichten Middelburg, 22 mei 2005 Enige kennisgeving Op 21 mei 2005 is op 83-jarige leeftijd overleden onze moeder en oma Leuntje Magdalena Geldof weduwe van Joost Corré Domburg: Janneke en Kees Sonja en Danny Jessika en Marcel Levina en Ronald Sliedrecht: Jakomina en Rick Steven Andrea Wij zijn alle medewerkers en vrijwilligers van 't Uus in Westkapelle intens dankbaar voor de geweldige verzorging van onze moeder en oma. De crematie vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Zuiderpark 5 4357 HD Domburg Strooi uit mijn as naar alle winden zodat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbmde. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve man en onze oom Jacob Speijer in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: M. P. Speijer-Meulblok Amsterdam: Erica Peeters-Meulblok Peter Peeters Almere: Tanja Meulblok Middelburg, 22 mei 2005 '"t Gasthuis" Correspondentieadres: M. de Meester-de Moré Oude Kamerseweg 4a 4451 NC Heinkenszand De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 27 mei om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. dinsdag 24 mei 2005 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in '"t Gast huis", afd. Bolwerk namen wij kennis van het overlij den van Jacob Speijer Magda de Meester-de Moré Peter de Meester Pieter Robin Verdrietig om haar te missen, dankbaar om hetgeen zij in ons leven betekende, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Anna Francina Guerand Antj'e weduwe van Henri Jacobus (Arie) Hubregtse in de leeftijd van 85 jaar. Nieuwvliet: Piet Hubregtse t Corrie Hubregtse-Huijsman Annette en Daniël Evelien en Jeroen Breskens: Jenny de Gier-Hubregtse Rob de Gier Ter Schelde' Breskens, 22 mei 2005 Correspondentieadres: Dorpsstraat 35 4504 AG NieuwvJiet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 26 mei om 14.30 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden is, voor ons nog onverwachts, overleden onze lieve en attente moeder en schoonmoeder Jozina van Dalen weduwe van Marinus van Belzen in de gezegende leeftijd van 88 jaar. We zullen haar missen. Kees van Belzen Marion van Belzen-Kokelaar Middelburg, 22 mei 2005 "Eben-Haëzer" Correspondentieadres: Zuidwateringstraat 4, 4389TVRitthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. vrijdag 27 mei om 11.00 uur in het verenigingsgebouw "De Arne", Radermacher- straat 32 te Amemurden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Arne" Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere uit dit leven weg te ne men onze geliefde zuster en tante Jozina van Dalen weduwe van M. van Belzen Arnemuiden: D. Meulmeester-van Dalen Arnemuiden: N. Meulmeester-van Dalen Neven en nichten De Heere heeft uit ons midden weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Jozina van Dalen weduwe van M. van Belzen Middelburg: A. van Belzen-Klaver Arnemuiden: G. van Belzen Arnemuiden: K. van Belzen-Schuit Neven en nichten 23 mei 2005 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze mam, oma en overgrootoma Jacomina Boogaard-Snoep zeggen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: Elly Schonis-Boogaard Middelburg, mei 2005 Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN' Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 -412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Biithoven: giro 479 Tel. 0900-AUT1SME {0900-288 47 63) 0.25 p/m.n. www.autisme-nva.nl de nieuwe vakantiegids van het Reumafonds beschrijft hoe 1 1 Als je reuma hebt is een zorgeloze vakantie vaak moeilijk of lijkt hele maal niet mogelijk. Toch zijn er vele mogelijkheden. Het Reumafonds organiseert name lijk al sinds 1958 betaalbare, aange paste vakanties in binnen- en bui tenland voor mensen met reuma. Met aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantie adres, rolstoeltoegankelijke hotels en zorg op maat. Allemaal zaken die nodig zijn als u een onbezorgde vakantie wilt hebben. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds is het mogelijk deze aangepaste reizen aan te bieden tegen prijzen die vergelijk baar zijn met gewone vakanties. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige natuur of begeeft u zich liever in het ge druis van een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. De reizen onderscheiden zich van reguliere vakantiereizen door het aangepaste reistempo, de belange loze medewerking van vrijwilligers en de toegankelijkheid van het vervoer en de accommodaties voor rolstoelgebruikers. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot - Stokkert op de Veluwe. Het ligt midden tussen bossen en heide velden en heeft een hotel, bunga lows en appartementen. U vindt daar speciale voorzieningen als rolstoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwembad met badrolstoelen en een hellingbaan. Meer informatie Wilt u meer informatie over de vakanties van het Reumafonds, neemt u dan contact op metonj' afdeling reizen, 020-5896464V( informatie over Groot Stokkerig u bellen met 038-4472400. Of kijk op www.reumafonds.nl i Reumafoné Sterk in beweji( "Ten onrechte zijn honderdduizenden arbeidsgehandicapten afgeschreven. Ze kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicap ten Organisatie (ANGO) is de grootste belangenorganisatie van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgenoten contact... Kom op voor je belangen! Word nu lid! F Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) Informatie, advies en ondersteun») m.b.t. gezondheidszorg, gehandiaf tenvoorzieningen, jeugdzorg en p» ZorgInfo vhrb1.ad zeeland blemen rondom WAO E: zorginfo@kiayerbIadzeeland' Kijk eens om je heen. Er is in de 100 jaar Natuurmonumenten bestaat, veel bereikt, moeten we vooruitkijken. Want steun bij nodig voor het veiligstellen van waardevo natuurgebieden in ons land. Meer dan ooit. naar 100jaarlater.nl of steun ons via giro irJ^- ,0° iaar j Natuurmonumenten Beschermt natuur in Nedera»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30