Zorgen aan horizon voor MLTC fZC Voor elk wat wils op Horses by the Sea 17 Gérard de Nooijer nog een jaar bij FC Dordrecht Middelburgse tennissers na aardige competitiestart toch in de gradatie gevaar Kloetinge en Hoek spelen op toernooi bij Lebo Koude banden spelen Krijger parten Van de Wijnckel en Van Hulle gaan pelen bij derdeklasser Uno Animo Zeeuwse bodybuilders in de prijzen Geen topdag motorcrosser Hage Zeeuws skeelerpodium in Breda Ereplaatsen jeugdleden X-Treme Ruud Rentmeester tweede in Oss uitslagen agenda dinsdag 24 mei 2005 wb |f lan Dagevos I-SOUBURG - Gérard de r knoopt er nog een sei- n aan vast in het betaalde ,„J. De 36-jarige verdediger Likte gisteren een akkoord kiFC Dordrecht over een nieu- verbintenis. Hij tekende voor één jaar bij. De Nooijer kondigde enige tijd geleden nog aan te stoppen met profvoetbal en terug te keren naar de ama teurs van RCS. Toen de leiding van eerste-divisieclub FC Dord recht hem alsnog een aanbie ding deed, ging hij twijfelen. Gistermiddag, na een onder houd met de voorzitter, hakte hij de knoop door en besloot hij voor een jaar bij te tekenen in Dordrecht. „Ze zeggen dat ik nog van grote waarde kan zijn voor de ploeg", zegt Gérard de Nooijer. „Ze willen me er graag bij houden. Dat sprak me aan. Bovendien voel ik me nog hart stikke fit. En zolang je fit bent. stel je het moment van stoppen zolang mogelijk uit." Gérard de Nooijer begint op 4 juli weer met de training bij FC Dordrecht en gaat dan zijn ze ventiende seizoen als profvoet baller in. „Voor RCS is het ver velend, maar ik heb bij de club altijd gezegd dat ik open zou blijven staan voor belangstel ling vanuit het profvoetbal." Dennis de Nooijer stopt wel bij Dordrecht en speelt volgend sei zoen bij RCS. jUDDELBURG - Het eerste ten- £ieam van MLTC leed in de iteede klasse van de landelijke soiengde competitie een gevoe lt nederlaag tegen het derde m Alta uit Amersfoort: 0-8. aardoor lijkt handhaving voor Middelburgers ineens niet eer zo vanzelfsprekend. eerste vier speeldagen Dg het nog naar behoren voor XTC, maar pas nu blijkt dat er ïnet begin tegen de zwakkere earns uit de poule is gespeeld. Ie laatste drie duels - waarvan t tegen nummer twee Alta de jste was - zijn tegen de drie ems die bovenin bivakkeren, jwijl de concurrentie, op de iste speeldagen door MLTC et op voldoende afstand gezet, jjuist punten kan gaan sprok en. Het ziet er inderdaad niet best zegt teamcaptain Dmitri anHoof met gevoel voor under- 2tement. „We hadden bere- mddat acht punten uit de laat- e drie duels genoeg zou zijn, sar daar hebben we nog maar ree partijen voor." jndag speelt MLTC uit tegen Ken Duin uit Katwijk, num- lerdrie in de poule. Daarvan Kielde ploeg vijf of zes punten akken. De laatste confrontatie, de week erna, is tegen Half- sg uit Spijkenisse. Dat team j maar zeven punten te il in de hele competitie. „Dan li het ook wel 1-7 of 0-8 wor- ai", vreest Van Hoof. !LTC had tegen Alta weinig in en, toch waren er twee leine kansen. Sjoerd Huis in Veld speelde een goede en ster- enkelpartij, maar verloor in iesets. Ook de mannendubbel wrSven Bakker LEWEDORP - De twee top clubs van het Zeeuwse voet bal, Hoek en Kloetinge, spe len morgenavond samen Goes en Arnemuiden «n toernooi bij Lewedorp- se Boys. Het evenement wrdt gehouden in ver band met het 60-jarig be staan van Lebo. Om 19.00 uur wordt er be gonnen met de wedstrijden Hoek tegen Goes en Kloe tinge tegen Arnemuiden. Om 20.15 uur spelen de !*ee winnaars en de twee wliezers van deze twee ïïdstrijden tegen elkaar, öe duels duren tweemaal go half uur. Komelis Ka merling van de jubileum commissie verwacht dat al- betrokken voetbalclubs de sterkste bezetting naar het toernooi in Lewe- forp komen. Volgens hem hjn alle deelnemende ploe- P momenteel nog in trai ling. Vanavond spelen twee •cams (C en D) van de voet balopleiding JVOZ op het terrein van Lebo om 18.00 een wedstrijd tegen 501 jeugdteam van Feye- coord. Zondag won Lebo bot eigen toernooi met Pa uzen, Luctor'88 en Kwa- kndamme. Zaterdag wor- «n de jubileumactivitei- j1® afgesloten met een re- jCoptieen een feestavond. was close: Huis in 't Veld en Van Hoof verloren in drie sets. De overige partijen gingen vrij over tuigend naar Alta. Dus hangt voor MLTC veel af van het resul taat tegen Zee en Duin. Wordt er dik verloren, dan kunnen de Middelburgers zich gaan opma ken voor de derde klasse. Alexander Nonnekes zorgde er voor dat hij met zijn team Van Home uit Weert niet meer kan degraderen uit de hoofdklasse. Promotie zit er echter ook niet meer in. Nonnekes verloor zijn enkel in drie sets van Sander de Koning, maar stelde met een overwinning in de dubbel orde op zaken. „Het loopt nog niet zo als ik zou willen", zegt Nonne kes over zijn spel. „Het is niet echt slecht, maar ook zeker niet top. Ik voel wel dat ik er dicht te genaan zit. Het is een kwestie van een paar partijen achter el kaar winnen. Dan komt het ge voel vanzelf weer." Nonnekes maakt van 4 tot en met 10 juli zijn opwachting bi] het nationale ranglijsttoernooi in Oost-Souburg. Vorig jaar won hij het toernooi en beloofde toen zijn titel te verdedigen. „Ik vind het leuk om ook een keer in Zeeland een toernooi te spelen. Het is toch een vertrouwde om geving. De tegenstand zal groter zijn dan vorig jaar, het toernooi heeft nu twee sterren. Dat trekt toch een stuk of zes A-spelers." •••-". - II muiluiiiiiin■milI Tijdens Horses by the Sea wordt net als vorig jaar een polowedstrijd op Zeeuwse trekpaarden gehouden. foto Ruben Oreel door Koen de Vries DOMBURG - De organisatoren van Horses by the Sea zijn niet snel tevreden. Het hippisch eve nement moet niet alleen anders zijn dan andere, het moet ook elk jaar groeien. Bij de derde edi tie die van donderdag tot en met zaterdag in Domburg wordt ge houden, lijkt dat in beide geval len gelukt. Het eerste uitgangspunt is ech ter dat Horses by the Sea open moet staan voor de basis van de wedstrijdsport. De gewone lief hebber moet aan zijn trekken kunnen komen. En dat wordt gewaardeerd: de wedstrijden op Horses by the Sea zijn helemaal volgeboekt, ook nadat het programma is ver vroegd om extra starts mogelijk te maken. Alle springrubrieken, in de klasse B (donderdag), L en M (vrijdag), Z en ZZ (zaterdag) en ook alle dressuurrubrieken Z1 en Z2 (vrijdag) en ZZ licht (zaterdag) puilen uit van de deel nemers. Het geeft Peter de Kam en Marina de Fouw, twee van de twaalf leden van het organisatie comité, een goed gevoel. Maar te- weden zijn ze nog lang niet. Daarvoor moet er nog veel meer geregeld worden. „We willen de basis van het pro gramma aanvullen met activitei ten die daar raakvlakken mee hebben", zegt voorzitter Peter de Kam. „En daarbij hoeven we niet altijd binnen de gebaande paden te blijven. We laten ons niet kooien." Zo kwam de kunst op het pad van Horses by the Sea. De Toor- op-tentoonstelling in het oude gemeentehuis van Domburg zorgt ook voor impulsen op het 9,5 hectare grote terrein een stukje verder landinwaarts. Paardenliefhebbers kunnen hun viervoeter door een tekenaar la ten vereeuwigen, een expositie bezoeken van paarden in brons of een cursus beeldhouwen vol gen. Daarnaast is er bijvoor beeld ook ruimte voor het educa tieve aspect. Zo geeft Lammert Haanstra donderdag en vrijdag diverse clinics longeren. Eén van de belangrijkste doelstellin gen van Haanstra is paarden le ren hun spieren goed te gebrui ken en ontwikkelen. Donderdagavond geeft sportpsy- choloog Rico Schuijers samen met voormalig topwielrenner Pa trick Tolhoek uit Yerseke een cli nic 'mentale training in de sport' en gedurende het hele eve nement kunnen bezoekers de eerste beginselen van het men nen leren. Tineke Bartels Verder komt voormalig topdres- suurruiter Tineke Bartels (vier Olympische Spelen) zaterdaga vond naar Domburg voor een cli nic, waaraan zowel kenners als leken iets kunnen hebben. Als afsluiting rijdt ze voor het eerst voor een groot publiek een kür op een Friese hengst. Een ander speerpunt van Horses by the Sea is het combineren van paardensport met regionale activiteiten. Een hoogtepunt moet het optreden van dressuur ruiter Hans-Peter Minderhoud, afkomstig uit Westkapelle, wor den tijdens de Walcherse avond op vrijdag. Hij zal een kür rij den op zang van het Westkap- pels Koor, het Westkappels kwartet, het koor Exaudi en de Domburgse Zingers. Er zijn nog veel meer activitei ten: een kindermorgen, er komt een zadelmaker, een paarden tandarts, er rijden twee paarden- koetsen en er zijn de inmiddels gebruikelijke polo-demonstra ties. Op vrijdag vertelt Frits Groos uit Wassenaar, waar schijnlijk met een glas witte wijn in de ene en de microfoon in de andere hand, het publiek wat er zich tijdens de wedstrijd op het poloveld afspeelt. Op za terdag zal een vervanger de hon neurs waarnemen. Horses by the Sea is verhuisd naar de ande re kant van Domburg. Het eve nement is nu op de hoek van de Schans weg en de Prinseweg. Voor het complete programma: www .horsesbytheseanl door Henk de Winter VALKENSWAARD - Met de reis naar Portugal nog een beet je in de benen, was Jos Krijger afgelopen weekeinde present op het Valkenswaardse Eurocircuit voor de tweede race in het Ne derlands kampioenschap rall.vra- cing. De uit Wolphaartsdijk af komstige coureur reed naar een derde plaats in de Super 1600 klasse. Krijger miste zijn start in de A-finalerace van de Super 1600 klasse volledig. Dat was te wij ten aan 'koude' banden. Hij kon ternauwernood de derde plaats voor Zuiddorpenaar Peter van de Wege innemen. Krijger ver drong in de race nog wel de Belg Noël de Cokelaere van de twee de plaats, maar kwam daarbij naast het circuit en zag zijn in- haalpoging verloren gaan. Net voor Van de Wege schoot de Cor- sa van Krijger weer op de baan. Zuiddorpenaar Peter van de We ge werd in deze klasse uiteinde lijk vierde. „Meer zat er niet in", sprak Van de Wege na af loop. „De topdrie is nog iets te snel voor mijn Toyota Yaris. Dus moet ik wel tevreden zijn met de uitslag. Op dit moment is de vierde plek het hoogst haalba re". Martein Risseeuw uit Zaam- slag werd twaalfde. Met de zevende startplaats in de A-finale van de tweewiel aange dreven Supercars was Michel Kolijn uit Zaamslag dik tevre den. „Ik moet meer lef krijgen en leren omgaan met de hogere snelheid van mijn auto." Kolijn had zijn Opel Corsa van een fors aantal pk's meer voor zien. „De Corsa heeft nu bijna 190 pk en daar moet ik aan wen nen." Kolijn zag zijn race vroeg eindigen. In de finalerace brak het rechtervoorwiel af, met twee ronden te gaan. Kolijn werd achtste. In de Formula Rallyra- cing finishte Martijn Ferket uit Graauw als zesde, Sjakko de Vis ser finishte als zevende. ES-Robbie van de Wijnckel en Dwight van ulle voetballen komend seizoen bij het Tilburg- wo Animo. De twee Breskens-spclers krijgen W zeker gezelschap van ploeggenoot Mario *°"w. Aanvaller Arjen Quaak van Aardenburg "ook overschrijving aangevraagd naar de zon- Nerdeklasser. viertal studeert in Tilburg en Van de Wijn- ^enDe Fouw willen in die regio werk gaan zoe- JJjBreskens verliest met Van de Wijnckel, Van e("i De Fouw drie steunpilaren. Van de Wijn- wil enkele maanden werken voordat hij aan wereldreis van zo'n vijf maanden begint. De topscorer sprak ook met zondag-eersteklasser Ter- neuzen, maar die club liet niets meer van zich ho ren. „Ik heb een positief gesprek gehad met Ter- neuzen, maar ik wilde alleen gaan als ze in de eer ste klasse bleven", zegt Van de Wijnckel. „Toen dat het geval was, heb ik volgens afspraak terug gebeld en ik zou snel weer iets horen. Tot nu toe hebben ze echter nog steeds niet gebeld en ik had geen zin om nog langer te wachten. Uno Animo is net gedegradeerd uit de tweede klasse en wil weer bovenin meedoen. Ze hebben er geen probleem mee dat ik maar een half seizoen kan voetballen." De overgang van Mario de Fouw is nog afhanke lijk van het feit of de Temeuzenaar werk vindt in de regio rond Tilburg. Als dat het geval is, verkast hij ook naar Uno Animo. BRUSSEL - Een drietal Zeeuwen is zondag bij de Open Belgische kampioenschappen bodybuilding in de prijzen gevallen. In Brussel konden Caroline Wattel, John Lon don en Asis Bozkwrt alleen deelnemen in de internationa le klasse. Daarin namen de internationale deelnemers het niet alleen tegen elkaar op, maar ook tegen de kersverse kampioenen van België. Caroline Wattel uit Middelburg werd tweede in de figu- re-klasse. John London greep in de klasse boven 1,76 me ter slechts één punt naast de zege. De Vlissinger moest zijn meerdere erkennen in Patrick de Smet. Asis Bozkwrt uit Vlissingen werd derde in de klasse tot 1,72 meter. DEURNE - Motorcrosser Stefan Hage kende geen topdag tijdens de KNMV-wedstrijd in Deurne. De Goesenaar ein digde na een lastige dag op de zesde plaats. Hage werd twaalde in de tijdkwalificaties. In de eerste manche was de start niet goed. Hij ging als 33e de eerste bocht in, maar lag na drie ronden al negende. Voor de eindstreep passeerde Hage nog twee man en werd zevende. In de tweede manche vloog Hage als 13e door de eerste bocht. Hij klom snel op tot de vijfde plaats. Pas in de laatste ron de haalde de Let Robert Just hem in en Hage werd zesde. BREDA - Leo Janse uit Yerseke won zaterdag de tweede wedstrijd in de Skatefreak competitie voor C-rijders. Hij bleef in de sprint Rillander Kees de Goffau en Olivier Goud uit Waarde voor, waardoor het podium in Breda to taal Zeeuws was. Het trio maakte deel uit van een kop groep van negen, die halverwege de koers ontstond. Hier in zat ook Middelburger Robertjan Aarnoutse, hij werd negende. De koplopers finishten met een voorspi'ong van zo'n twintig seconden op het peloton. Aan de eerste wed strijd van de Skatefreak competitie, vorige week maan dag in Schijndel, deden geen Zeeuwen mee. HONSELERSDIJK - De jeugdleden van X-Treme hebben weer voor goede prestaties gezorgd tijdens de derde lande lijke mtb-wedstrijd in Honselersdijk. Het betrof de laat ste wedstrijd waarin punten konden worden verdiend voor startplaatsen op het NK op 4 juni in Havelte. Vooral in de jongste categorieën presteerden de leden van X-Treme uitstekend. Er waren tweede plaatsen voor Jas per de Visser uit Domburg, Milan Vader uit Middelburg en Niels van de Boomgaard uit Kattendijke in hun leef tijdscategorie. Daarnaast werden Quido de Neve uit Mid delburg en Johan Oosterhuis uit Vlissingen derde. OSS - Mountainbiker Ruud Rentmeester is bij een wed strijd in het Brabantse Oss tweede geworden bij de belof ten. In het overallklassement van de elites en beloften werd de Goesenaar achtste. Rentmeester zag de winst aan zijn neus voorbij gaan omdat hij al in de eerste ronde on deruit ging. Omdat hij zijn fiets ter plekke moest repare ren, groeide de achterstand op de koplopers. Een fraaie in haalrace ten spijt, bleef de zege buiten zijn bereik. Jos Krijger passeert in de chicane Noël de Cokelaere, maar moet de Belg even gaan. later weer voorbij laten foto Henk de Winter Papendrecht. Lenteloop, 15 km. Mannen H20: 10. Wim van Sparrentak (Dynamica) 53.56, 32. Peter Ramsteyn (Dynamica) 1.07.41 H50: 3. Wim Be- suyen (Dynamica) 56.53. H55: 2. Eddie Smit (Delta Sport) 58,33. Vrouwen D20: 7. Karin Bastian (Dynamica) 1.06.50. New York. NBA, play-offs, finale (best-of-seven). Western Conferen ce: San Antonio Spurs-Phoenix Suns 121-114. Stand: 1-0. Goes. Poolbiljarten, district Kanaal zone: Dream Team-The Riff 20-15, Het Hoeckhuys-The Black Lions 13-24, Chicks with Sticks-De Kroon 9-23, The Black Lions-The Pub 16-22. Stand: The Black Lions 21-457, @Your Service! 21-429, The Pub 20-422, Pooligans 21-369, Het Hoeckhuys 21-356, Dream Team 22-355, Pak maar weer in 20-328, Whatever 21-326, Pooltimers 20-276, The Riff 21-251, Chicks with Sticks 21-246. Provinciale midfondvlucht Sour- dun: 1. P. Steketee (Yerseke) 1743 m/m, 2. J. van Maldegem (Heinkenszand) 1742, 3. C. Schroevers (Arnemuidenj 1741, 4. R. Reijngoudt (St. Annaland) 1741, 5. J. Bolier (Scherpenisse) 1740, 6. J. de Waal (Axel) 1738, 7. gebr. de Nooijer (Arnemuiden) 1738, 8. L. Meer man (Arnemuiden) 1737, 9. J. Harinck Cs Heer Arendskerke) 1735, 10. G. de Nooijer (Arnemuiden) 1734, 11. comb. Wielemaker (Oost Souburg) 1734, 12. Joh. Van Spaandonck (St.Jansteen) 1733, 13. M. Laban&Zn (Tholen) 1733, 14. M. Oudeman (Kapelle) 1732, 15. J. Buise (Lewedorp) 1732, 16. R. Rotthier&Zn (Vogelwaarde) 1732, 17. H Calon (Slijkplaat) 1732, 18. J. de Smet (Oostburg) 1731, 19. comb, de Wever (Oostburg) 1730, 20. A. Walraven (Oost Souburg) 1729. Parijs. Roland Garros. Mannen, eer ste ronde: Wessels (Ned)-Mello (Bra) 6-4 6-1 6-3, Federer (Zwi/1)-Sela (Isr) 6-1 6-4 6-0, Nadal (Spa/4)-Burgsmüller (Dui) 6-1 7-6 (4) 6-1, Gaudio (Arg/5)-Ben- neteau (Fra) 7-5 6-0 6-1, Henman (Eng/7)-Brzezicki (Arg) 6-2 6-1 6-4. Nal- bandian (Arg/10)-Baghdatis (Gri) 0-6 6-4 6-4 6-4, Moya (Spa/14)-Martin (Spa) 5-7 6-1 6-4 6-2, Stepanek (Tsj/16)-Srichap- han (Tha) 3-6 6-3 6-1 6-1, Tipsarevic (SMo)-Hrbaty (Slw/17) 6-7 (5) 6-3 3-6 6-3 8-6, Ancic (Kro/18)-Daniel (Bra) 6-2 6-1 7-6 (4), Ferrer (Spa/20)-Vanek (Tsj) 2-6 7-6 (2) 6-4 6-0, Grosjean (Fra/23)- Monaco (Arg) 7-5 6-3 6-1, Gonzalez (Chi/25)-Llodr& (Fra) 7-6 (4) 6-3 6-2, No- vak (Tsj/26)-Phau (Dui) 4-6 6-2 6-3, Che la (Arg/31)-Schüttler (Dui) 3-6 6-1 6-4 6-3, Söderling (Zwe/33)-Verdasco (Spa) 1-6 3-6 6-3 6-3 6-3. Vrouwen, eerste ronde: Hantuchova (Slw/20)-Krajicek (Ned) 6-3 6-1Davenport (VSt/1 )-Srebot- nik (Slv) 3-6 6-2 6-2, Dementjeva (Rus/4) -Strycova (Tsj) 6-3 6-3, Sanchez Lorenzo (Spa)-Myskina (Rus/5) 6-4 4-6 6-0, Sch- nyder (Zwi/8)-Yoon-Jeong (ZKo) 6-3 6-4, Zvonareva (Rus/9)-Meusburger (Oos) 6-3 6-1, V. Williams (VSt/11)-Mar- rero (Spa) 6-3 6-2, Clijsters (Bel/14)-Tu (VSt) 6-1 6-0, Likovtseva (Rus/16)-Fedak (Oek) 2-6 6-4 6-4, Elia (lta/18)-Kremer (Lux) 7-5 6-2, Asagoe (Jap/19)-Schruff (Dui) 7-5 6-2, Pierce (Fra/21)-Doetsjevi- na (Rus) 6-2 7-5, Pennetta (lta/32)-Cray- bas (VSt) 6-3 6-4, Razzano (Fra)-Safina (Rus/25) 6-3 6-3, Sprem (Kro/31)-Ca- merin (Ita) 6-4 6-2. Landelijke competitie, gemengd, se nioren. Tweede klasse. MLTC 1-Alta 3 0-8. Derde klasse. MLTC 2-Forescate 1 1-4 afg. Vierde klasse. Hartel 2-MLTC 3 7-1, Philten 1-Tiola 1 5-3, Oud-Beijerland 2-DOS 1 1-7, Souburg 1-BeQuick 2 1-3 afg., 't Halve Maantje 1-Kapelle 1 4-4. Landelijke competitie, mannen, se nioren. Tweede klasse. Delftse Hout 1-Boskreek 1 5-1, Thialf 1-Game'78 1 5-1, Sjef 1-Hartel 1 2-4. Derde klasse, 't Halve Maantje 1-United Service 1 6-0, Rico 1 -Philten 1 1-5, Animo 1-Smash Sint Jansteen 1 2-4, Hilverheide 1-De Bongerd 1 5-1. Landelijke competitie, vrouwen, se nioren. Hoofdklasse. Zierikzee 1-Goir- le 1 3-3. Eerste klasse. Willemstad 1-Duiveland 1. Tweede klasse. Zierik zee 2-Roosendaal 1 0-6. Lethbridge. Oefeninterland man- Canada-Nederland 0-3 (21-25 20-25 22-25). Ronde van Italië, ProTour. Vijftien de etappe, Tirano-Lissone: 1 Petac- chi (Ita) 147 km in 3.32.41, 2. Zabel (Dui), 3. Bettïni (Ita), 4. Cadamuro (Ita), 5. Velo (Ita), 6. Grillo (Ita), 7. Vogels (Aus), 8. Forster (Dui), 9. Galvez (Spa), 10. Krauss (Dui), 69. Schmitz (Ned), 82. Eltink, 149. Engels 0.31, 150. Thomas Dekker Klassement: 1. Savoldelli (Ita) 70.54.09, 2. Di Luca (Ita) 0.25, 3. Simoni (Ita) 1.48, 4. Garate (Spa) 2.11, 5. Guil len (Ven) 2.18, 6. Gaucchioli (Ita) 3.25, 7. Gontsjar (Oek) 4.05, 8. Sella (Ita) 5.50, 9. Cioni (Ita) 6.40, 10. Karpets (Rus) 6.44, 33. Eltink 38.11, 72. Engels 1.42.04, 84 Thomas Dekker 1.53.21, 124. Schmitz 2.26.15. Ronde van Stampersgat. Elite en be loften: 1. Bert Dekker (Lekkerkerk); 2. B. Vendrig (Driebergen); 3. R. Rozen veld); 4. M. Alberts (Breda); 5. M. Sij- mens (Rucphen); 6. F. Franse (Kwaden- damme) Amateurs A: 1. Peter van de Reep (Hillegom); 2. J. Brand (Vlaardin- gen); 3. M. van Hest (Tilburg); 16. T. van den Buijs (Middelburg). Nieuwelin gen: 1. Raymond Kreder (Zevenhui zen); 2. R. Gelens (Hendrik Ido Am bacht); 3. S. Stiegelis (Kloosterzande); 14. N. Nieuwdorp (Yerseke). Ronde van Ossendrecht. Amateurs A: 1. John Brand (Vlaardingen); 2. H. Rovers (Oud Gastel); 3. M. Schouten (Vlaardingen); 4. C. van der Sande (Sint Willebrord); 5. D. Mesu (Middelburg); 6. M. de Baat (Nieuw-Vossemeer); 7. J. van Noort (Roosendaal); 8. R. Roos (Hoogstraten-B.); 9. P. van Leeuwen (Zoetermeer); 10. R. Elenbaas (Goes); 11. J. van de Klooster (Lewedorp); 17 T. van den Buijs (Middelburg); 20. J Schuit (Arnemuiden). Honselerdijk. Landelijke MTB-jeugd- wedstrijd. Resultaten leden X-Tre- me. Categorie 1: 2. Jasper de Visser (Domburg), 6. Erik Boer (Wolphaarts- dijk). Categorie 2: 2. Milan Vader (Mid delburg), 3. Quido de Neve (Middel burg). Categorie 3: 2. Niels van de Boomgaard (Kattendijke), 4. Ivar Moele- ker (Kloetinge), 7. Marquerite de Neve (Middelburg). Categorie 4: 6. Thomas Oosterhuis (Vlissingen), 7. Erwin de Vis ser (Domburg), 27 Britta Schoe (Vrou wenpolder) Categorie 5: 3. Johan Oosterhuis (Vlissingen), 6. Matthijs Eversdijk (Wilhelminadorp), 9. Rens Janssen (Aagtekerke), 17. Eunice Paar- dekooper (Oostkapelle). Categorie 6: 12. Christel Janssen (Aagtekerke). Cate gorie 7: 7. Hans Hengsdijk (Goes), 16. Ricky Sluijs (Burgh-Haamstede) Diest (B). Teamestafette. 7e plaats voor X-treme: Alexander Paardekooper (Oostkapelle), Nehemia Paardekooper (Oostkapelle), Rudy vos (Grijpskerke). dinsdag Biljarten Driebandentoernooi Walk Inn. Kwartfinale. Locatie; Bar Walk Inn, 's Heerenhoek. Aanvang; 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 17