PZC Toekomst lacht Nieuwdorp toe Jong Ambon gaat trots ten onder Bevelandse formatie rekent simpel af met Seolto: 0-2 Tholense Boys blijft overeind in Tilburg Aardenburg is klaar voor finale Hontenisse redt het vege lijf Andy Fordham naar Bruinisse Nederlagen tennissers Duiveland Eddie Smit zeker van circuitzege Winst en verlies voor Zierikzee uitslagen VCK kan promotie vergeten 19's maandag 23 mei 2005 door Jan Dagevos ZEVENBERGEN - Wankelmoe dig in de competitie, standvas tig in de nacompetitie. Nieuw dorp heeft in een paar weken tijd een metamorfose onder gaan. Het geloof in eigen kun nen is terug. „Er zit wel degelijk kwaliteit in deze ploeg", zei trai ner John Tahapary zaterdag, na dat zijn ploeg zich via een 2-0-zege op Seolto had ge plaatst voor de finale van de na competitie. De eerste tekenen van herstel werden vorige week al zicht baar. Na een aarzelend begin poetste Nieuwdorp in het duel met Seolto een 1-0-achterstand weg. Het werd 3-1. Zaterdag volgde in Zevenbergen de re turn. De Bevelandse formatie speelde nu vanaf de eerste mi nuut fris van de lever, was GOES - Tholense Boys heeft zich via een 3-3-gelijkspel tegen .IPS simpel geplaatst voor de be slissende promotiewedstrijd. In zet van het duel met Nieuwdorp is een plaats in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. De Thoolse ploeg, die een in de eerste wedstrijd opgebouwde 3"-0-voorsprong verdedigde, kwam binnen twintig minuten door twee doelpunten van Mi chael de Jong helemaal op rozen te zitten. Via Akkermans in de 38e minuut en Mutsaerts in de 45e minuut kwam de thuisploeg nog wel terug tot 2-2, maar na de 2-3 van Reinier de Groen in de 55e minuut was de wedstrijd gespeeld. Vlak voor tijd voorkwam Mut saerts, dat JPS beide wedstrij den met verlies afsloot. De finalewedstrijd tussen Tho lense Boys en Nieuwdorp wordt zjaterdag in Kapelle gespeeld. De aanvang is 18.00 uur. AARDENBURG - Aardenburg heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de eindstrijd in de nacompetitie. Vorige week won het de heenwedstrijd tegen Hulsterloo met 2-1, gistermid dag in de return werd opnieuw gewonnen. Op eigen veld werd het 3-1. Aardenburg blijft verbazen. Wie het team aan het eind van de competitie aan het werk zag, gaf geen cent voor promotie. De nacompetitie bracht nieuwe la-acht. Met drie overwinningen en een gelijkspel plaatste Aar denburg zich overtuigend voor de finale van de nacompetitie. Tegenstander is MOC'17 uit Ber gen op Zoom. De eerste twee doelpunten vie len kort voor rust. Steve van Hulle, die tegen een gele kaart opliep en daardoor een schor sing wacht, krulde vanaf twin tig meter de bal in de boven hoek. Enkele seconden later pro fiteerde Jelle de Vreeze van een verdedigingsfout: 2-0. Kenneth Mangnus maakte nog 2-1, maar Martin van Vooren besliste het duel Aardenhurg-Hulsterloo 3-1 (2-0). 41. Sieve van Hulle 1-0, 42 Jelle ■Je Vreeze 2-0, 55. Kenneth Mang nus 2-1. 71. Martin van Vooren 3-1. Gele kaarten: John Parïdean, Steve van Hulle (Aardenburg) Alexander Praet (Hulsterloo). Scheidsrechter H.J. Tempelaar. KLOOSTERZANDE - Hontenis se heeft zich gistermiddag veilig- gespeeld in de vierde klasse. De ploeg was op eigen veld de bete re ploeg tegen Sluiskil en verze kerde zich door een 1-0-zege v.an een langer verblijf in die yierde klasse van het zondag voetbal. De formatie uit Kloosterzande verdiende de overwinning en zet te de ongeslagen reeks van de laatste twee maanden voort. In de laatste vijf competitieduels kwam Hontenisse drie keer tot een zege, twee keer werd gelijk gespeeld. Na de 2-0-zege op Dreischor en de 2-1-overwinning van Sluiskil op Dreischor had Hontenisse in het beslissende treffen van de nacompetitie op voorhand aan een gelijkspel voldoende om zïch in de vierde klasse te hand haven. Gyon Asselman besliste het duel twaalf minuten voor tijd. scherp in de duels en combineer de aardig. Nieuwdoip kwam hierdoor nimmer in de proble men en nam een voorschot op een langer verblijf in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Het werd 0-2. Zaterdag, in de finale van de na competitie tegen Tholense Boys, moet de eindafrekening komen. „Het blijft natuurlijk een wed strijd op zich", stelde Nieuw- dorp-trainer John Tahapary. „Dan spelen andere dingen ook een rol. zoals spanning. Komt bij dat ik Tholense Boys een goe de ploeg vind. Daar zit veel kwa liteit in. Toch zie ik de wedstrijd met vertrouwen tegemoet." Na een moeizaam seizoen in de tweede klasse schijnt plots weer de zon voor Nieuwdorp. Volgens de oefenmeester heeft dat alles te maken met de trainingsop komst. „Ik heb nu eindelijk acht tien man op de training", vertel de Tahapary zaterdag. Tijdens de reguliere competitie was dat een aantal waar de oefenmees ter alleen maar van mocht dro men. „Het was geen onwil. Door aller lei omstandigheden, zoals stu die, werk buiten Zeeland en blessures, konden veel mensen niet trainen. Soms had ik maar zes man op de training. Sinds een paar weken is de situatie veranderd. We hebben nu nau welijks blessures meer en tal van jongens zijn klaar met hun studie. Ik heb een volledige se lectie tot mijn beschikking en dat werpt zijn vruchten af. We zijn conditioneel nu weer in or de en de concurrentie in de groep is toegenomen." Genoeg kwaliteit Tahapary: „Het is jammer dat we het zover hebben laten ko men. Die nacompetitie was niet nodig geweest. We hebben ge noeg kwaliteit in huis en horen in die tweede klasse thuis. Op de topploegen in die klasse ko men we tekort, maar voor de rest hoeven we niet onder te doen." Voor volgend seizoen liggen de zaken wat beter. Er komen enke le jongens vanuit de jeugd door en van buitenaf komen ook enke le talentvolle spelers de gelede ren versterken. „Het eerste dat we aan die nieuwe spelers heb ben gevraagd is of ze twee keer kunnen trainen", zegt Tahapa ry. „Ik wil niet nog eens zo'n sei zoen meemaken. Dat is frustre rend voor een trainer. Daar zit ook geen uitdaging in. Het ziet er voor volgend seizoen goed uit. De toekomst lacht ons toe, maar we zitten voorlopig nog wel met één lastige wedstrijd. De nacompetitie blijft toch een loterij. Nog één keer moet alles kloppen." Zaterdag in Zevenbergen tegen Seolto klopte alles in elk geval. De verdediging, met Ralf Kole en Joost Polderdijk als uitblin kers, gaf weinig tot niets weg. Op het middenveld heersten Martin de Hamer, Marcel van de Does en Teun Rentmeester. Voorin bezorgden Gertjan Nieu- wenhuijse (hij speelde hangend op links), Tim Driesse en Corné Nieuwkerk de verdediging van Seolto handenvol werk. Attent De 1-0 viel na een halfuur. Mar tin de Hamer nam op rechts een hoekschop en Ralf Kole kopte hard in. De doelman keerde de inzet nog wel, maar Tim Driesse reageerde attent en zette de punt van zijn schoen tegen de bal. Vrij snel na rust viel de be slissing, Gertjan Nieuwenhuijse ging op links goed door en lever de een gave voorzet af. Tim Driesse zet zijn hoofd tegen de bal en de 2-0 was een feit. Het was de nekslag voor de thuis ploeg. Seolto probeerde het nog wel, maar kwam niet verder dan enkele schoten, die onschadelijk werden gemaakt door Nieuw- dorp-keeper Mark Geelhoed. Corné Nieuwkerk had de 3-0 nog op zijn schoen, maar hij mis te van elf meter. Hij mocht een strafschop nemen, nadat hij even daarvoor onderuit was ge haald in het zestienmeterge bied. Seolto-Nieuwdorp 0-2 (0-1). 30. Tim Driesse 0-1, 48. Tim Driesse 0-2. Scheidsrechter: H Lindhout (Goes). Gele kaart: Marcel van de Does (Nieuwdorp), Patrick de Klerk, Ronald Polhuijs, Arjen van Beek (allen Seolto). Aantal toe schouwers: 150. Nieuwdorp: Mark Geelhoed; Elias Clement (70. Ruud Welleman), Joost Polderijk, Ralf Kole; Martin de Hamer, Marcel van de Does, Teun Rentmeester. Gertjan Nieu wenhuijse (80 Rudi van de Sluis); Tim Dnesse en Corné Nieuwkerk (80. Pascal Gakeer). Patrick de Klerk van Seolto (midden) probeert zich langs Elias Clement (nummer 3) te werken. Middelburgers verliezen in nacompetitie opnieuw van MOC'17: 2-3 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - De voetballers van Jong Ambon gingen gisteren met opgehe ven hoofd van het veld af. Ze hadden de wedstrijd tegen MOC'17 verloren, maar waren trots. De Brabanders waren in de nacompetitie om promotie naar de derde klasse te sterk met 2-3. Trainer Bert Pentury verwoordde het ge voel van de Middelburgsers: „In de voor bereiding op de competitie stonden we nergens. Nu hebben we toch maar mooi de tweede ronde van de nacompetitie ge haald." De mensen van Jong Ambon kon den terugkijken op een geslaagde jaar gang 2004/2005. Vorig seizoen promo veerde de club van de vijfde naar de vier de klasse. In die vierde klasse behoorden ze zeker niet tot de favorieten. Sceptici dachten zelfs dat Jong Ambon zou moeten vech ten tegen degradatie. Niets bleek minder waar. Rond de winter stop deed de Middelburgse ploeg nog mee om de hoogste plaats in de vierde klasse. Daarna ging het wat minder, maar de ploeg kon een periodetitel over nemen en kwam in de nacompetitie te recht. Daarin won het in de eerste ronde van Meto, maar werd gisteren uitgescha keld door derdeklasser MOC'17. Plaatsmaken Voor doelman Wilfred Vreeke betekende de nederlaag niet alleen het einde van het seizoen, maar ook het einde van zijn carrière. Negentien seizoenen stond hij onder de lat bij de Middelburgers. Nu maakt hij plaats voor jong talent. „Bas Rijkeboer is jong. Ik moet plaatsmaken om hem een kans te geven, maar blijf op oproep beschikbaar." Bas Rijkeboer: opnieuw een Nederlandse naam onder de lat bij Jong Ambon. „Ik weet ook niet hoe dat komt", vertelde Vreeke gisteren. „Vroeger waren er wel Molukse keepers, maar Molukkers willen als het er op aankomt liever voetballen, denk ik." In negentien seizoenen hielp Wilfred Vreeke de club bijna terug naar het ni veau waarop de ploeg ooit uitblonk: de derde klasse. Het is net niet gelukt, maar dat deerde Vreeke, die is getrouwd met een Molukse vrouw, niet. „Het is mooi geweest. Ik heb alles meegemaakt: degra daties, promoties. De mooiste dingen wa ren natuurlijk de promotie in mijn twee de seizoen, in 1988, en het kampioen schap van vorig jaar. Maar, ook dit sei zoen was heel mooi." Voor de doelman moet er een plaatsje worden ingeruimd in het derde elftal. La chend: „Dan wil ik linksbuiten gaan spe len, maar ik moet eerst nog door de bal lotagecommissie want het schijnt druk te zijn in het derde." Gisteren had Jong Ambon dik moeten winnen om door te gaan naar de finale van de nacompetitie. Omdat MOC'17 vo rige week in eigen huis met 3-1 had geze gevierd, moest er met een verschil van drie doelpunten worden gewonnen. Het was een vrijwel identieke opdracht als in de eerste ronde. Ook toen moest Jong Ambon een achterstand wegpoet sen en won het met 6-2 van Meto. MOC'17 voorkwam echter snel dat dit scenario opnieuw zou plaatsvinden. Al na zeven minuten kwam de ploeg uit Bergen op Zoom op voorsprong door een doelpunt van Matty den Ridder. Een ka pitale fout van Nus Taniwel zorgde een kwartier later ook nog voor een 2-0-ach- terstand. Hij speelde een vrije trap in de voeten van MOC-speler Mark van Dienst, die hem kon terugleggen op Den nis van Ravels. Weg kans op de volgende ronde. Viër keer scoren was zelfs voor Jong Ambon onmogelijk. Zeker omdat de ploeg door schorsingen Martin Waisapy en Levi Waisapy en Paulo da Silva Go- mes moest missen: drie van de meest aan vallend ingestelde spelers. Foutjes Na de 0-2 leek Jong Ambon het vertrou wen kwijt te zijn. MOC'17 nam niet echt de moeite de foutjes in de Middelburgse verdediging af te straffen. Dat Jong Am- bon in de tweede helft nog terugkwam tot 2-2 was gezien de wedstrijd verras send. Door doelpunten van Marsal Ririhe- na, die goed door de verdediging kwam na een mooie één-twee tussen Alfaro Pen tury en Juan Tuhuleruw, en een benutte strafschop van Eldridge Pentury werd het nog even spannend. Maar het zijden draadje knapte toen tien minuten na de 2-2 Jouad Allouchi voor MOC'17 scoor de. „Dit is voetbal", zei Bert Pentury na afloop. „Je kunt winnen en verliezen. Er is vreugde en verdriet. Wij mogen trots zijn dat we dit hebben gehaald. MOC'17 was uitgekookter en wat leper in het af maken van de kansen. Dat is misschien ook wel het verschil tussen een vierde- en een derdeklasser." Jong Ambon-MOC'17 2-3 (0-2). 7. Matty den Ridder 0-1, 23. Dennis van Ravels 0-2, 55. Marsal Ririhena 1-2, 73. Eldridge Pentu ry 2-2 (strafschop), 82. Jouad Allouchi 2-3. Gele kaart: Marley Mual (Jong Ambon) en Peter Glerum (MOC'17). Scheidsrechter: W.G. van Kessel (Meteren). Aantal toeschou wers: 200. BRUINISSE - Andy Fordham geeft vrijdagavond 2(p» een dartsdemonstratie in 't Durps'uus in Bruinisse Dep gelse topdarter zal vergezeld worden door Masten^ Russ Bray. Fordham is met zijn riante lichaamso en lange haren een markante speler in de dartswep'- Zijn bijnaam luidt de 'Viking'. Vorig jaar won hij het cieuze wereldkampioenschap The Embassy, doormcei nale van Mervyn King te winnen. a ik§< NIEUWERKERK - De vrouwen van tennisclub Duiv< land zijn tegen een flinke nederlaag aangelopen. L'iu jlle gen het eerste team van Willemstad werden de tennisste uit Nieuwerkerk met 6-0 verslagen. Het verlies vanD© »ii land was achteraf gezien terecht; Willemstad was ri j, lijk de betere ploeg. De meesten van Duiveland hefcis speelsterkte 6, terwijl de speelsters van Willemstad tó allemaal 5 zijn. Angela Kouwenberg maakte haareró partij nog spannend (verlies van 4-6 en 6-7) en oo'ji dubbel van Linda Verbraak en diezelfde Kouwafc was erg close. Toch werd er in drie sets verloren: 7-5.;. Je 4-6. Degradatie komt echter niet in zicht voor Duivela daarvoor is het gat met de onderste regione te g Ook de mannen van Duiveland kregen een fik te verwerken. Thuis werd er tegen het tweede team van Halve Maantje met 1-5 verloren. Alleen Mark F sleepte in een bloedstollende wedstrijd tegen Pascalvs am Driel een puntje binnen voor zijn team: 7-5, 5-7, u |mi Maar ook voor de mannen is er geen nood aan de ros: :i Halve Maantje is de koploper in de poule en h de twee onderste teams is tien punten. te; PAPENDRECHT - Eddie Smit van Delta Sport heeft a zijn tweede plaats in de Lenteloop over 15 kilometer tel Papendrecht de eindoverwinning in het Zuidersterloopc cuit veiliggesteld bij de mannen H55. In 2003 WerdS: to ook al circuitwinnaar, toen in de categorie H50. ZIERIKZEE - Het eerste tennisteam van Zierikzee i hoofdklasse landelijk bij de vrouwen heeft drie puntea haald in de strijd om lijfsbehoud. Op de eigen nen in Zierikzee speelden de vrouwen met 3-3 gen het team van Goirle. Zierikzee staat met speeldagen voor de boeg vijfde op zeven punten van laatste plaats en hebben het nog geheel in eigen hand laatste twee confrontaties zijn namelijk tegen de nuo zes en zeven van de poule: Gevers en Domstad. „Ha even afwachten of de twee laagstgenoteerde partijen! wat zwakker zijn. maar we hebben een redelijke sprong opgebouwd", verklaart teamcaptain Marles Vlieger. Zelf behaalde De Vlieger gistermiddag een] meur door voor de eerste keer deze competitierondel dubbelspel met Annemarie Verschuure te winnen.! tweede vrouwenteam van Zierikzee, dat uitkomt tweede klasse, speelde ook thuis maar verloor met van Roosendaal. De mannen, spelend in de vijfde klas Bgl gingen ook thuis ten onder. Tegen tennisclub De Hoek Hoek van Holland verloren Thomas le Clercq, ft foto Con Clasquin Boot, Tom Roth en Pim de Morree (die overigens zijnb al']< de partijen won) met 2-4. Marsal Ririhena haalt alles uit de kast om een speler van MOC'17 af te stoppen. foto Lex de Meester Zierikzee. Judotoernooi Sport school Geelhoed. Zeeuwse resulta ten: Eerste plaatsen; tot 9 jaar: Mat thias Houtzager tot 25 kilogram (Geel hoed Zierikzee), Boaz Kalkhoven tot 30 kilogram, Marlissa Openeer tot 26 kilo gram (beiden Geelhoed Walcheren) Kayleigh Mol tot 34 kilogram (Hajime). Tot 11 jaar: Ranisanth Jeyasingham tot 32 kilogram Lyanca Tienponth tot 34 kilogram (beiden Geelhoed Walche ren). Tot 13 jaar: Jordy Moerland (Buj- in), Jonathan Baldauf tot 30 kilogram, Jurïan Verrijzer tot 38 kilogram Joyce Hollestelle tot 55 kilogram (allen Geel hoed Walcheren). Tot 15 jaar: Ramon Verrijzer tot 44 kilogram (Geelhoed Wal cheren), Ruben Jumelet tot 60 kilogram Deborah van de Wielen tot 60 kilo gram (beiden Geelhoed Zierikzee). Tot 20 jaar: Aart Bolle tot 81 kilogram (Geelhoed Zierikzee) Adrielle Schrij ver tot 63 kilogram (Geelhoed Walche ren). Tweede plaatsen; tot 9 jaar: Ramses Oranje tot 30 kilogram, Marith Francke tot 26 kilogram Dam van Cadsand tot 34 kilogram (allen Geelhoed Walche ren). Tot 11 jaar: Jason Verwoert tot 27 kilogram (Katama Waza), Dennis Dek ker tot 40 kilogram (Geelhoed Zierik zee), Bas de Reus tot 32 kilogram, Tamar Oranje tot 38 kilogram, Joanne Goulooze tot 36 kilogram Joyce Wie denhof tot 42 kilogram (allen Geelhoed Walcheren). Tot 13 jaar: Koen van der Veer +50 kilogram, Alinda Flikweert (bei den Geelhoed Zierikzee), Fabian Middel ham tot 30 kilogram Swen Hilberdink tot 44 kilogram (beiden Geelhoed Wal cheren). Tot 15 jaar: ArdJan Mali- paard (Geelhoed Zierikzee). Tot 20 jaar: Mattheo Moerland tot 70 kilogram (Geelhoed Zierikzee) Gilbert Tolhoek tot 81 kilogram (Geelhoed Walcheren). Senioren: Crum van de Linde tot 73 kilo gram. Derde plaatsen; tot 9 jaar: Manesa Jeyasingham tot 26 kilogram (Geel hoed Walcheren). Tot 11 jaar: Simone de Vis tot 38 kilogram (Hajime), Noel Ca- pelle tot 28 kilogram, Jordy Dooge tot 40 kilogram (beiden Geelhoed Zierik zee), John Fierloos tot 30 kilogram Charles Gelijn tot 38 kilogram (beiden Geelhoed Walcheren). Tot 13 jaar: Anouk Priem tot 40 kilogram (Hajime), Klaaswillem Kik tot 50 kilogram, Esma- relda Bouman tot 42 kilogram (beiden Geelhoed Zierikzee), Joshua Arens tot 34 kilogram Joel van de Feen tot 38 ki logram (beiden Geelhoed Walcheren). Tot 15 jaar: Roy van de Wekken tot 44 kilogram (Geelhoed Zierikzee). Tot 17 jaar: Rene Geelhoed tot 60 kilogram (Geelhoed Zierikzee) Johnny Alewijn- se tot 81 kilogram (Tokyokai). Tot 20 jaar: Nico Cats lot 81 kilogram (Geel hoed Zierikzee). Martin Blaasse tot 70 ki logram Claudia de Visser tot 63 kilo gram (beiden Tokyokai). Rilland. Clubwedstrijd Rilland-Bath 250/500cc 1e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Rinus van de Ven, 3. Erik van der Wekken, 4. Kees Sep, 5. Johan Sept. 2e manche: 1. Rinus van de Ven, 2. Casper Ovaa. 3. Erik van der Wekken, 4. Rick van de Broek, 5. Kees Sep. 125cc Ie serie: 1 Dave de Jonge, 2. Twan van Liere, 3. Rene Weterings. 2e serie: 1. Roel v.d. Bergen, 2. Adriaan de Visser, 3. Joeri van Liere Herkansing: 1. Dennis Zoetewij, 2. Freek Filius, 3 Christian Vogelaar. Finale: 1. Dave de Jong, 2. Twan van Liere, 3. Roel van de Bergen, 4. Adriaan de Visser, 5. Jamy Mullens. Debutanten/veteranen 1e serie: 1 Wim van de Eijnden, 2. Erik Motz, 3. Guust van Rijckevorsel; 2e se rie: 1. Gert Huisman, 2. Dick Nagels, 3. Wilfried Schreuwen; Herkansing: 1. Sjors van de Biggelaar, 2. Richard de Boer, 3. Ruud van de Kerkhof. Finale: 1. Wim van de Eijnden, 2. Erik Motz, 3. Peter van de Ree, 4. Ron Bos, 5. Ad Gel dof. 85cc 1e manche: 1. Rinie van de Linden, 2, Dimitri Sep, 3. Johnny van Eekelen, 4. Jeffrey van Kempen,5 ny Bastenmeijer; 2e manche:i van de Linden, 2. Donny Bastes tl 3. Dimitri Sep, 4. Johnny vanE Luuk Dybala. 65 cc 1e manche:! I!)] van Zundert, 2. Gian Carlo Buys,! cey Karelse, 4. Angelo van Zuile'ww Björn Oreel; 2e manche: 1. R=i Zunder, 2. Gian Carlo Buijs, 3.P#êll Karelse, 4. Bjorn Oreel, 5 KelvmSi Prinsenbeek. Toestelfinales i wen los. Delta Sport: Instap k Cherique Boot 3. sprong 845. Rj Jonge 6. sprong 8.20. Instap U ;f Chayenne Bakker 1 sprong 51 brug 9.90. 4. vloer 9.25. Jeugd la «P Daphe van Gastel 5. sprong 71 nior los 4: Evi Timmerman 3. bnc llze van der velde 4. balk 8.45 los 6: Jilian van der Lugt, 3.bre:i 7. sprong 8.65. Pupil 1 Los 5:Wi lein Mulder 2. sprong 9.20. GmalO meren vloer 9.85. 4. brug 9.40.Wl Padmos 1. brug 9.60,3. balkS25.fi 2 Los 5: Roxan Rijnberg 2. sprong* Emily Kortlever 2. brug 9.45. Lw Beveren 3. balk 8.70, 8. brug8.60' lieke Mulder 8. balk 8.40 Ffes e Roon 2. vloer 9.85 Junior los 3:;J Quist 5. brug 8.40, 6. Sprong balk 6.35. Senior los 4: José berg 1 vloer 8.80. GOES- VCK is na de 2-1 laag tegen Arkel zo goed af" geschakeld in de nacompS a voor twee plaatsen in de da n klasse van het zaterdagvoelt al tra Steef van der Giessenmato 18 na tien minuten 1-0 van "'n had vervolgens het betere' het spel en vijf minuten i rust kon Sander Jaspersen2' mislukte buitenspelval voï verdiende gelijkmaker ztf Na de pauze had Arkel de' strijd vlot moeten beë maar de thuisploeg verkrë de alle kansen tot tien nto voor tijd. Een snelle aan'J. verde de verdiende winst op Sander Antonio. De Koudekerkse formatie" nu zaterdag met minstens' doelpunten verschil van winnen om die ploeg te pa?» in de stand. Verder r ploeg ook nog hopen. van Arkel wint om zich te plaatsen voor de derde J De Zeeuws-Vlaamse derc& ser Spui won zaterdag ia huis met 3-2 van FSV, banders begonnen laks aan duel en keken na tien nu® tegen een 3-0-achterstand De eerste treffer was een" sê'. doelpunt van FSV. Jorg Mark en Martin Kah-S bouwden de voorsprong uit. Na rust scoorde Jos: baas tweemaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34