PZC GEBR.DOMIMCÜSBV luc ingels maandag 23 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlfjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Uit liefde geboren, om van te houden. Daan Daniël Willem Vlissingen, 20 mei 2005 Bart en Hannelies van der Vaart-de Pundert Plaats uw familie berichten in de PZC Overlijden Heden bereikte ons het bericht van het overli jden van Adriënne Snoep dochter van onze gewaardeerde collega (vervanger) Adrie. Wij wensen Adrie, zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe met ait grote verlies. Collega's Kreekraksluizen Rilland en Bergsediepsluis Hij die leefde uit de zee nu heeft de zee hem genomen. Na maanden van hoop en vrees is onze vrees wer kelijkheid geworden. Als gevolg van de Tsunami, op Tweede Kerstdag 2004 te Thailand, is overleden onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Willem Abraham Snoodijk Wim vriend van Monique Boonman t Hij mocht maar 35 jaar worden. Mogen wij de kracht ontvangen om dit grote verlies te dragen. A. P. Snoodijk B. E. Snoodijk-Kouwer Piet en José Conny en Gerard Sjoerd Bas Wissenkerke, 20 mei 2005 Correspondentieadres: Beatrixstraat 8 4491 SE Wissenkerke Wim is overgebracht naar rouwcentrum De Bevelanden'Seldeloozepad 20 te Soes, alwaar geen bezoek. Wij willen samen met u afscheid nemen van Wim op donderdag 26 mei om 12.45 uur in de Opstandingskerk'Voorstraat 20 te Wissenkerke, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraaf plaats te Wissenkerke. Na de begrafenis willen wij elkaar ontmoeten in 'Zaal onder de Toren Voorstraat 20 te Wissenkerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Samen gelukkig Samen op vakantie Samen voor altijd op reis Na een lange periode van angst en onzekerheid hebben wij nu ook het droeve bericht ontvangen dat is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wim Snoodijk levenspartner van Monique Boonman Wim en Monique zijn in Thailand omgekomen als gevolg van de tsunami op tweede kerstdag 2004. Wij missen jullie zo ontzettend Rinusen Jo Boonman Jacqueline, Mart en Twan Holtrop Damstraat 3 4456 A V Lewedorp Voor al tijd samen..... Aan een lange periode van onzekerheid is een eind gekomen. Onze geliefde kleinzoon en neef Wim Snoodijk is gevonden. Samen met Monique genoot hij van zi in vakantie in Thailand, tot de tsunami daar een eind aan maakte. Hoewel we geen hoop meer hadden, zijn we nu toch erg verdrietig. Onze wens is dat de nabijheid van God en de steun van familie, vrienden en bekenden, die in de ach terliggende maanden met Bram en Sien, Piet en Jose, Conny en Gerard, Sjoerd en Bas en de familie Boonman was, ook nu hen zal omringen. Goes: Oma Kouwer-de Smit Els en Daan Blok-Kouwer Wissenkerke: Matty en Bram Bouwense-Kouwer Wilhelminadorp: Nel en Piet Steenhart-Kouwer Goes: Joke Kouwer Wilhelminadorp: Willy en Olivier Scherp-Kouwer Goes: Ina Kouwer Nw. Zeeland: Adrie Snoodijk en Di Gordon Kapelle: Cobi en Jaap van Liere-Snoodijk Neven en nichten Bedroefd zijn wij nu wij kennis hebben genomen van het feit dat, na een periode van circa 5 maan den onzekerheid, is komen vast te staan dat onze bedrijfsleider, de heer Wim Snoodijk tijdens de natuurramp op 26 december 2004, om het leven gekomen is. Verslagen zijn wij nu wij weten dat Wim, die gedu rende vele jaren met een enorme inzet en motiva tie leiding gaf aan onze onderneming, nimmer meer zijn plaats zal innemen op ons kantoor en bij de vis mijnen. Nooit meer zullen wij met hem kunnen overleggen over de meest uiteenlopende zaken die spelen binnen "zijn" bedrijf. Wij zullen hem missen maar in onze herinnering zal hij olijven voortleven. Dankbaar zijn wij ook dat er nu een mogelijkheid is om afscheid van Wim te kunnen nemen. Sterke de HEERE de ouders van Wim, de ouders van zijn levenspartner Monique Boonman en de overige familieleden bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en personeel Zeevisgroothandel Bruinvis BV Directie en personeel Visgilde Bruinvis Cas en Prina Caljouw Johannes en Corry Caljouw Onze bedrijven zijn D.V. donderdag 26 mei de gehele dag gesloten. Bedroefd zijn wij door het overlijden van de dochter van onze werkgever Ingrid Kars-Koole Wij wensen de familie veel sterkte toe. Werknemers Stukadoors- en Vloerenbedrijf Koole BV Ad Kees Michel Raymond Eli Lieven Patrick Ricardo Frank Marcel Peter Toon Jacco Marvin Piet Stil en verdrietig zijn we na het overlijden van ons sportmaatje en vriendin Ingrid Kars Woorden zeggen niet wat wij bedoelen Niets omschrijft wat wij nu voelen... We zullen haar erg missen en wensen Herman, Kir- sten, Carmen en al hun familie en vrienden veel sterk te en kracht toe in deze zeer moeilijke tijd. Bestuur en leden van Volleybalvereniging Wiska Daarom hebben wij die handen en die armen, om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen. Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze papa en opa André de Groot Amsterdam, 30 mei 1949 Vlissingen, 22 mei 2005 Vlissingen: Riet de Groot-Lazaroms Ilse en Jeroen Jansen-de Groot Kimberley en Christian Amsterdam: Axel de Groot 4386 DC Vlissingen, 22 mei 2005 Kievietsprenk 60 André is opgebaard in het rouwcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag en woensdag van 16.30 tot 17.30 uur. Tevens is er nog gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 mei om 14.00 uur in het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg, waarna aansluitend de crematieplech tigheid zal plaatsvinden aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Papa, Opa de Groot Altijd wasje er voor ons. Voor altijd zal je bij ons blijven. Ilse, Axel, Jeroen, Kimberley, Christian Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Tot ons groot verdriet moeten wij nu al afscheid nemen van mijn geliefde, zorgzame zoon en onze broer, zwager en oom André de Groot Middelburg: J. de Groot j" A. M. de Groot-Stam Ouderkerk a/d Amstel: Theo en Edda Biggekerke: Rob en Corry Serooskerke: Ruud en Lina Neven en nichten Het wordt nooit meer zoals het was. Plotseling en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom André de Groot Terneuzen: Pa en Ma Lazaroms Peter en Marian Westdorpe: Toos en Carl Midland (ÜSA): Ans en Hans Neven en nichten Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze goede vriend, André de Groot Zoutelande: Piet en Corrie Franse en kinderen Als je door verdriet wordt neergeslagen het waarom aan niemand kunt vragen dan is het fijn dat. je zoveel goede mensen ziel ook al vinden zij de juiste woorden niet Dankbaar voor de liefde die wij van hem mochten ont vangen geven wij u met verdriet kennis van het plotse ling overlijden van mijn man en mijn lieve papa Harry Vermaat 25-05-1943 t 20-05-2005 Harry, je was voor mij de vaste basis. (Maria] Papa, Ik mis je! (Marie-Jeanne) Middelburg: Maria Vermaaf-de Potter Marie-Jeanne Vermaat 4335 BH Middelburg Michaëlsdreef 10 Op woensdag 25 mei is er gelegenheid tot afscheid ne men van 10.15 tot 10.40 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg, Aansluitend zal hier de herdenkingsdienst gehouden worden om 10.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerkeom 1 2.00 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk in Middelburg Met droefheid delen wij u mede dat door de HEERE uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Harry Vermaat echtgenoot van Maria Vermaat-de Potter De HEERE Zelf vertrooste Maria en Marie-Jeanne bij het dragen van dit grote verlies. Middelburg: M. de Potter-Dekker Amersfoort: Willem de Potter Karin de Potter-Thijsen en kinderen Middelburg, 20 mei 2005 Harry Veel te vroeg hebben we afscheid van je moeten nemen. Han en Ina Vermaat Ronnyen Esther Govert, Karei en Felix André Martijn Harry, You left us so suddenly Your thoughts unknown You left us with memories We are proud to own May love find youY In your new garden"1 Wherever that may be Onze fijne buurman - - Harry Vermaat' is overleden. - - Wij wensen Maria, Marie-Jeanne en de hele familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Arthur, Yolande, Robin, Tom en Veronica Schotel Opgewekt, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging hij door, steeds weer, Tot het laatste moment, Het loilde niet meer. nci luuuc ruci rrieci Bedroefd zijn wij dat is overleden, mijn lieve man onze lieve pa en opa Reinier Ploeg Rein Rotterdam 22 mei 1940 t Kapelle 21 mei 2005 Kapelle: Corrie Ploeg-van der Maarel Kattendijke: Yvonne en Bart Witte Kapelle: Karin en Wilko Cats Jeroen (in herinnering 1994) Cynthia Jeffrey Lange Gracht 52,4421 EZ Kapelle Er is gelegenheid van Rein afscheid te nemen op dinsdag 24 mei van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal op woensdag 25 mei om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (te be reiken via A58 afslag 38). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 13.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maal stede la te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verbijsterd en intens verdrietig hebben wij vernomen dat ons aller goede vriend Rein Ploeg niet meer bij ons is. Hij zou zondag 22 mei 65 jaar geworden zijn. In ons hart blijft hij in liefde bestaan. Hij was een zeer dierbare en oprechte vriend en we zullen hem heel erg missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en allen die hem dierbaar zijn alle sterkte toe. Bep de Krom Havenmeester "Jachthaven Oudenbosch" Johan en Ellen Paaimans Met leedwezen en verslagenheid hebben wij verno men dat na 'n kortstondig ziekbed is overleden Dhr. R. Ploeg Hij was vele jaren voorzitter en na zijn terugtreden erelid van onze zwemvereniging de Bevelanders. Zijn inzet voor en betrokkenheid bij de zwemsport in het algemeen en onze vereniging in het bijzonder zullen we nooit vergeten. Namens alle leden wensen wij zijn echtgenote Cor rie, zijn kinderen, kleinkinderen en overige familie alle sterkte toe. Het bestuur van ZV 'de Bevelanders' Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rein Ploeg oud-voorzitter en Erelid, Kring Zeeland van de Koninklijke Nederlandse Zwem Bond Rein was gedurende 13 jaar Lid van het Kringbe- stuur. Wij hebben hem leren kennen als een zeer sympathieke penningmeester en later als een zeer gewaardeerde Voorzitter. Hij heeft zich in al die jaren met heel veel enthou siasme ingezet voor het zwemmen in Zeeland. Wij wensen zijn vrouw Corrie en hun kinderen heel veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Namens het Kringbestuur en alle leden van de KNZB Kring Zeeland J. Groenewoud, Secretaris P. M. Bal, Voorzitter Veel te vroeg, want zij had nog zoveel plannen, heb ben wij afscheid moeten nemen van Willy Bakker Kamperland: Arie en Ria van de Kreeke Arno en Marina de Heer liep aan mijn hand Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons actief koorlid mevrouw Willy Bakker 20 mei 2005 Chr.Gem. Zangver. DE LOFSTEM, St. Laurens Welzalig zij die in Uw huis wonen, zij loven U gestadig. Psalm 84 vers 5 In alle rust heeft de Here tot Zich genomen mijn lie ve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Cornelis Pieter Katsman Kees op de leeftijd van 74 jaar. Wolphaartsdijk: jannie Katsman-van Galen Hellevoetsluis: Ko Katsman en Anja Hubers Bas, Tom Wolphaartsdijk: Wouter en Roos Katsman Lennard, Kyra Oud-Sabbinge: Jan-Henk en Cindy Katsman Wolphaartsdijk: Enny Katsman 21 mei 2005 Lepelstraat 6 4471 AX Wolphaartsdijk Kees is thuis. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 mei om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk' te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wol phaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Liever geen bezoek aan huis. Op U heb ik vertrouwd. Op weg naar het licht. v. Maar wij zijn erg veranètfg over het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom Kees Katsman We zullen hem ontzettend missen. Maatje Meulbroek-Katsman Marie Mol-Katsman Marien Mol Koos Katsman-Fraanje Neven en nichten We zijn erg verdrietig nu onze Ome Kees is overleden. Een oom om van te houden, en dat zal altijd zo blij ven.. We zullen hem missen. Ko, Sylvia, Mattie, Rinus, Marja Richard, Marijn, Rik Wolphaartsdijk, 21 mei 2005 Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze collega Kees Katsman Met waardering denken wij'terug aan de vele tiental len jaren waarin Kees, als zelfstandig uitvaartonder nemer, met ons facilitair bedrijf heeft samengewerkt. Onze gedachten gaan uit naar Jannie, de kinderen en kleinkinderen en wij wensen hen sterkte en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Namens directie en personeel van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Joh.C. Hoekman Rouwvervoer Johan Hoekman Goes, 21 mei 2005 Mijn genade is uw genoeg 2 Corinthiërs 12 vers 9 Op 21 mei is plotseling overleden, mijn lieve Thonia Ik ben intens verdrietig. Ik zal je missen. Waarde Kees de Jonge ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS. R V S EN BRONS Ik heb v van trage tranen die zout en zat tussen twee zoenen. Hij was zo moe, zo moe van het vechten, alleslu laten. Gelukkig is Piet, omringd door zijn dierbaren, y zacht en rustig ingeslapen. We zullen hem als man, vader, opa, overgroot en als mens heel erg missen. Pieter Buijs In de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: Virginia S. Buijs-van Schools Zierikzee: André en Elly Buijs René Irene en Michel Robyne Cindy en Antoine Vlissingen: Carla en Leo Matteman Ronald en Margit Rachèl en Michèl Brenda Thomas Vlissingen: Frans en Ella Buijs Raymond Nathalie en Raymond Benjamin Axel: Hans en Yvonne Buijs Natasja en Marco Ritsger en Anne-Marie Middelburg, 22 mei 2005 A. Coortestraat 39 4336 DM Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag!) mei a.s. om 15.00 uur in de aula van het crematoria "lL aqn Westelijke Oude Havendijk te Middelburg,i waar aansluitend de crematieplechtigheid zal pi© vinden. Na afloop van de plechtigheid is er familie te condoleren in de koffiekamer van Ib crematorium. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, j deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het We zijn niet bedroefd omdai we hem hebben verloren, maar dankbaar dat we hm in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar met fijne herinneringen wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennisd is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Cornelis Compeer Cor 18 mei 1919 21 mei® Corry Compeer-Heijboer Rens en Anny Miranda en Jeroen Fred en Simone Ed en Marianne Bas Thijs Alexander vide Goeman Borgesiusstraat 21 4384 JL Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben opwoere- dag 25 mei om 11.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek van uitvaartcentrum Monuta "De Voc zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen om 10.15uur Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolere in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Met droefheid geven wij kennis van het overlijda van onze broer, zwager en oom Cor Compeer Clazien en Hans Bonsma-Compeer Heieen en Piet Hans-Jan en Nancy God is getrouw, door Welke gij geroepen zijl tot de gemeenschap van Zijn Zoon Jezus Christus, onzen Htm 1 Korinthe 1 ven' In de vroege morgen van donderdag 19 mei 2005i te Goes overleden onze lieve zorgzame moeda schoonmoeder en allerliefste oma Dina Maria Vermerris-Bolier sinds 7 mei 1981 weduwe van Cornelis Vermerrii Poortvliet, G® 4-4-1910 19-5-2® Haar plek is leeg Haar stem is stil Wij zwijgen Heer, het is Uw wil. Almere: Adri en Maura Daphne Edwin Rilland: Herman Armin Niels Correspondentieadres: Dhr. H. C. Vermerris Galentijnsedam 25 4411 DA Rilland De rouwdienst, waarbij u wordt ~..0 worden gehouden op D.V. dinsdag 24 mei om 15» uur in het kerkgebouw van de Geref. Gemeef, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te w- land. De begrafenis wordt besloten in bovengenoei® kerkgebouw, waarna er gelegenheid is tot condor ren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkersvan zorgcentrum Ter Weel, afd. Nieulandele Krabbendijke en de afd. F. van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. beeldhouwer Ontwerpt grafmonumenten samen met u. 0114 682600 Walsoorden Plaats M familie berichten in de PS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10