PZC zaterdag 21 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-matl: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum Efz 5 - vers 1 Weest dan navolgers Gods en wandelt in de liefde. Met grote dankbaarheid vieren wij met Levien en Corrie Basting-Buijze dinsdag 24 mei hun 60-jarig huwelijksfeest. U kunt hen feliciteren van 16.30 tot 18.00 uur bij Steak-House Jopie, Zwinstraat 6, Retranchement. Molenstraat 4, 4525 AE Retranchement Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Op D.V. 26 mei 2005 hopen onze ouders, groot- en overgrootouders Jakobus Riemens en Pieternella van Keulen te herdenken dat zij 55 jaar getrouwd zijn. We wensen hen Gods zegen toe in de levensavond. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bergstraat 22 4365 BD Meliskerke 1965 2005 Vandaag is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Piet en Kitty de Smidt in het huwelijk zijn getreden. Van harte gefeliciteerd namens kinderen en kleinkinderen 1945 2005 Op 24 mei zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Piet en Nee Verburg 60 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op de receptie 28 mei a.s. van 14.30 tot 16.00 uur in: "Kasteel van Batavia" Zuidstraat 143 te Westkapelle De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Noordkerkepad 34 4361 CL Westkapelle Overlijden Lieve Adriënne Wat was je dapper al die jaren. Rust nu maar zacht lief meisje. Joke Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Ad riënne Wolphaartsdijk: Eric en Fridy Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en helemaal niet terecht. Je wilde graag nog verder, maar verloor dit gevecht. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons ge daan en betekend heeft, delen wij u mee dat na een langdurige ziekte, zacht en kalm is ingeslapen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mama, dochter, zus, schoonzus en tante Ingrid Corina Kars-Koole echtgenote van Herman Kars moeder van Kirsten en Carmen in de leeftijd van 39 jaar. Wissenkerke: Herman Kars Kirsten Carmen Wissenkerke: Marius Koole Christa Koole-van Dalen Wissenkerke: Ursula Bouwmeester-Koole Martin Bouwmeester Chiara, Jarno Kruiningen: Christian Koole Angela Koole-Gijzen Lars, Rick 4491 GR Wissenkerke, 19 mei 2005 Oosterscheldestraat 6 Ingrid is opgebaard in het "Monuta Stiltecentrum voor Noord-Beveland" aan de Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waar u afscheid van haar kunt nemen zondag 22 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 23 mei om 13.00 uur in de "Opstandingskerk" aan de Voorstraat 20 te Wis senkerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in SU/ "Zaal onder de Toren" aan de Voorstraat te JgC Wissenkerke. Indien u door omstandigheden geen rouw- brief heeft ontvangen, wilt u dan deze adver- x tentie als zodanig beschouwen. Dag lieve mama We houden van je. Kirsten, Carmen Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel gelach Alles wat ik nu nog heb is Zoveelstilte Ik zal je missen lieve zus Ursula, Christian Dapper.zo dapper. Gevochtenzo gevochten. Veel te vroeg is overleden, Ingrid Kars-Koole We wensen Herman, Kirsten en Carmen heel veel sterkte toe. Ook Marius, Krista, Ursula, Martin, An gela, Christian en de kinderen, onze gedachten zijn bij jullie Geersdijk: Adrie en Ming Koole Kaj en Fynn Kamperland: Jan Koole Lieve Ingrid Je blijft voor altijd ons geliefde Valentijnskindje. Ons verdriet is groot. Opa en Oma van Dalen Ons Zonnestraaltje straalt niet meer Lieve Ingrid Wat zullen we jouw vrolijke lach missen. Tante Paulien en ome Lau Smulders Martin en Ilona, Sven Monica en Patrick Tante Ada en ome John van Bremen Nicky Davey De mooiste bloem wordt het eerst geplukt. Verdrietig zijn wij nu Ingrid er niet meer is. Wij wensen haar man, kinderen, vader, moeder en verdere familie heel veel sterkte toe. Maarten, Riet Anne-Mieke, Marcel Marjon, Theo en Donna Een bloem verwelkt op het mooist van haar bloei. Woorden zullen nooit in staat zijn gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden zijn.. Dag Ingrid Wissenkerke: Mieke Mattie en Sypko Ellen en Gerardus Monique en Peter en kinderen Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze buurvrouw Ingrid Kars-Koole Familie Kars en Familie Koole, wij zijn in gedachten bij jullie. De buren van de Oosterscheldestraat Fam. Stui Fam. Verloop Fam. De Neef Fam. Imanse Fam. Meulenberg Fam. Lijnse Fam. Van der Klaauw Fam. Van Kranenburg Fam. Hoogstrate John en Inez Fam. Eggebeen Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Ingrid Kars Wij verliezen in haar een gewaardeerd collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Hotel, Café, Restaurant De Kroon Peter, Marianne John, Marloes en medewerkers Oprecht verdrietig en geschokt zijn wij door het be richt dat is overleden Ingrid Kars-Koole Grote bewondering hebben wij voor de manier waar op zij is omgegaan met haar ziekte. Wij zullen aan haar blijven denken als iemand die zeer enthousiast voor de gemeente de catering heeft verzorgd. Haar altijd opgewekte en vrolijke karakter zullen wij erg missen. Onze deelneming gaat uit naar haar man en kinderen. Wij wensen Herman en zijn kinderen veel sterkte toe dit grote gemis een plaats te geven in hun leven. Gemeentebestuur en personeel van Noord-Beveland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ingrid Kars-Koole Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven als moeder van Kirsten en Carmen en als ouderraads lid, doet dit verlies ons veel verdriet. Wij wensen Herman en de kinderen, alsmede de naas te familie veel sterkte toe om dit enorme verdriet te dragen. Team, leerlingen, OR en MR van OBS De Vliete te Wissenkerke Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Ingrid Kars-Koole bedankt voor je vele inzet en vriendschap, wij wensen Herman, Kirsten, Carmen en familie veel sterkte toe bij dit zware verlies. de ouderraad OBS de Vliete Ik leer en onderwijs u aangaande de weg die gij gaan moet; Ik raad u; mijn oog is op u. Psalm 32 vers 8 Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, rustig en kalm is in geslapen onze lieve moeder en oma Wilhelmina Bakker-Ebert Willy weduwe van Frans Bakker in de leeftijd van 68 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Oosterschelde ziekenhuis, afd. D. voor de goede verzorging. Roosendaal: Anata en Wim Wirna Jarne Wissenkerke: Wiljo Kamperland: Levindo en Rianne Francis Jarco justin Meivin 20 mei 2005 Kerkstraat 7,4491 EP Wissenkerke Onze moeder en oma is thuis, alwaar dagelijks gele genheid is tot afscheid nemen van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op dinsdag 24 mei om 10.45 uur in de 'Opstandingskerk', Voorstraat 20 te Wissenkerke,-waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis senkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren, in 'Zaal onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Geen bloemen. Wij ontvingen het droevige bericht dat onze vrijwillig ster Gerda van Steensel is overleden. Vele jaren was Gerda actief in ons zorgcentrum. Met veel aandacht en geduld was zij er voor onze be woners. We konden altijd een beroep op haar doen. Gerda, we zullen je missen. We wensen allen die haar liefhebben veel sterkte toe met dit verlies. Directie, medewerkers, bewoners en vrijwilligers van zorgcentrum Poelwijck Bedroefd vernamen wij dat ons trouw koor- en be stuurslid Gerda van Steensel is overleden. Namens bestuur en leden, wensen wij de familie veel sterkte voor de komende tijd. Soli deo Gloria Borssele Ze was nog maar zo kort in ons midden en we moeten node nu weer afscheid nemen van Gerda van Steensel We wensen haar familie veel kracht en sterkte toe. Protestantse Vrouwen Dienst Borssele, 18 mei 2005 Wij zijn bedroefd omdat onze oud-voorzitter en ge durende 28 jaar trouw koorlid de heer Cees de Vries plotseling is overleden. Zijn inzet en betrokkenheid zullen wij erg missen. Namens alle leden van het R.K. St Caeciliakoor wen sen wij zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en ver dere familie heel veel sterkte toe. Het bestuur Er zijn dingen die je niet bespreekt, maar diep van binnen weet. Bedroefd zijn wij dat, toch nog onverwacht, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, is overleden onze lieve zorgzame vader en opa Johannes Frederik van Anrooij sinds 7 september 1993 weduwnaar van Jacoba Westveer Hij is 78 jaar geworden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelustvoor de goede verzorging. Goes: Peter en Mieke van Anrooij-van den Dries Rutger Roelof en Eva Rijen: Hanny en Ruud Pieters-van Anrooij Dorine Sophie Yerseke, 20 mei 2005 Zorgcentrum "Vredelust", kamer 207 Damstraat 68 Correspondentieadres: Westsingel 134E 4461 DR Goes Onze vader en opa is opgebaard in zijn eigen kamer in "Vredelust", alwaar maandag 23 mei van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. Praamsma, wordt dinsdag 24 mei om 14.00 uur ge houden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Ha ven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, naast onze moeder en oma, op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Johannes Frederik van Anrooij T. Sinke-van Anrooij Chr. Sinke (in herinnering) M. A. van Anrooij (in herinnering) J. D. van Anrooij-Back P. H. de Visser-van Anrooij C. de Visser J. van Anrooij C. C. J. van Anrooij-Tousain L. van Anrooij T. J. van Anrooij-Brandt (in herinnering) H. Brandt-van Stee Neven en nichten Yerseke, 20 mei 2005 Nog geheel onverwachts is van ons heengegaan onze geliefde zwager en oom J. F. van Anrooij Kruiningen: B. Leys C. Leys-Westveer C. Westveer t Vineland Ontario: M. Westveer-Hamelink Neven en nichten "Je moeder is je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wil haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na een kort ziekbed is toch nog vrij plotseling mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Tona van der Meule-Roelse rustig ingeslapen. Ze is 79 jaar geworden. Na een zorgzaam leven, getekend door ziekte en strijd is ze er niet meer... We zullen haar markante persoonlijkheid en stuur- kracht enorm missen. Oost-Souburg: P. van der Meule Bergen op Zoom: Peter en Conja Tafjord (N): Albert en Joke José Sylvia en Ricardo Susanne Oost-Souburg: Rob en Jan Wij zijn het Zorgstroomteam heel veel dank verschuldigd. Oost-Souburg, 20 mei 2005 Poortugaalstraat 1 Correspondentieadres: Londonstraat 20,4611 HW Bergen op Zoom Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 24 mei van 12.30 tot 13.00 uur in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal aldaar om 13.00 uur een herden kingsplechtigheid worden gehouden. De begrafenis^zal daarna plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het Schuttershof. Cornwall - ONE FOR ALL Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed mijn lieve vriendin Tonia van der Meule-Roelse 53 jaren van vriendschap zijn voorbij. Je aanhankelijkheid en trouw waren blijvend. Je was bijzonder. Veel sterkte toegewenst aan Piet en de jongens Peter, Albert, Rob en de familie. Toos Davidse Middelburg, 20 mei 2005 Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven, nog niet klaar in dit leven. Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij tij dens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Gort echtgenoot van Martha Boelchout Hij is 82 jaar geworden. Temeuzen: M. Gort-Boekhout Marja en Cor de Zeeuw-Gort Ronald en Corina Gort-de Feijter Bart Rick 19 mei 2005 Oostelijk Bolwerk 40 4531 GX Temeuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 24 mei om 14.00 uur in het crematorium te Temeu zen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de fa milie condoleren in Uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 teTerenuzen. Nooit meer samen lachen, stoeien en kroelen Nooit meer samen voetballen Nooit meer stiekum Opa 's pet opzetten Nooit meer donderdagsmiddags een snoepje van Opa krijgen Lieve Opa Gort, ga nu maar lekker slapen Bart en Rick Zijn hart heeft voor ons geklopt zijn handen hebben voor om gèii^ Wij zullen je missen... J Met dankbaarheid voor wat hij met liefde vooroai gedaan heeft delen wij u met diepe droefheid mei IT" zienu* <b Jui* ;j,i Cat dat plotseling van ons is heengegaan, voorzienv^i de Fl. Sakramenten der zieken, mijn lieve man, zorgzame pa, schoonpa en trotse opa Omer Hilaire Onghenae echtgenoot van Nelly Blondeel in de leeftijd van 82 jaar. St. Kruis: Nelly Onghenae-Blondeel St. Kruis: Carlos en Lieve Onghenae-DelW Helga en Chris Mario Aardenburg: Hetty en Erik de Cocq-Onghenae Marieke 4528 EP Sint Kruis, 19 mei 2005 Roeselaerestraat 2 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodi6„, zal gehouden worden op woensdag 25 mei om 10J :or uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw-Hemelva® te Aardenburg, waarna de begrafenis zal den op de begraafplaats te Sint Kruis. Mijn man, onze pa en opa is thuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. lid Als het leven pijn doet en niet meer leefbaar is dan is de dood je allerbeste vriend Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijnt», spaard is gebleven, geven wij u kennis, dat naeenp». riode waarin haar gezondheid steeds verder achter uit ging, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Cornelia van Tol-Kramer - Nel- weduwe van Gijsbertus Clemens van Tol - Bert - in de leeftijd van bijna 85 jaar. Onze dank gaat uit naar hel personeel van verpleeghuis "TerValcke" te Goes voor de goede zorgen. Delft: Henk van Tol Best: Bert van Tol Silvia van Tol-van Diessen Guus Rob Goes: Hellen van Tol Jeroen Emmy en Menno 20-05-2005 Correspondentieadres: Siemenwei 42, 4464 BX Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenc- iw digd, zal plaatsvinden op dinsdag 24 mei om 11,(1) lann uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden onir Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraï- asv plaats) te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tol condolers in de condoléanceruimte van het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heet ontvangen kunt udt advertentie als zodanig beschouwen. lo Verdrietig geven wij kennis dat na een laatste levensfase rustig is ingeslapen Maatje Geertruida Wiskerke-Kooman weduwe van Hubrecht Wiskerke 15 augustus 1920 f 17 mei Namens de familie, P.J. Bruijnooge Zorgcentrum 'Gasthuis' Goes Correspondentieadres: P.J. Bruijnooge, Buys Ballotstraat 29,4462 AM Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden "De Heer is mijn Heé' Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvc bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve pa,opê en over-opa Johannes Wattel echtgenoot van Cornelia Wattel-Bakker in de leeftijd van 90 jaar. Colijnsplaat: C. Wattel-Bakker Kamperland: Bart Wattel Vlissingen: Diny van der Maas-Wattel Piet van der Maas Renate en Edo Ronald en Natalie Wissenkerke: Toon Wattel Katie Wattel-de Smit Harry en Rineke Luuk, Joost, Daan en Koen Jacco, Robin Marjanne en Peter, Kaylei$ Kortgene: Joke Wattel John Jobse Cora en Sjaak Lianne en Jan Oost-Souburg: Piet Wattel Tonny Chartrer Ilse Nydia Kamperland: Adrie Kouwer-Wattel Wim Kouwer Richard Angela en Eelco Kortgene: Rinus de Kam Onze dank gaat uit naar het verzorgend persoië van "Zorgcentrum Cleijenborgh", voor de liefdevolle verzorging 19 mei 2005, Zorgcentrum "Cleijenborgh", kamer 120. Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat Mijn man, onze vader en opa is opgebaard opdej* mer, waar gelegenheid is tot afscheid nemen zoneat 22 mei van 16.00 uur tot 16.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgei zal gehouden worden dinsdag 24 mei om 13-00^ in het "Monuta Stiltecentrum voor Noord-B^ land", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaat# ben op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke- Na afloop is er gelegenheid tot condoleren invo noemd "Stiltecentrum"". Voor vervolg familieberichten zie pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 76