26,27 en 28 mei 4 1 ijBSHsESI Luxe wonen in 'Plan Graefnisse' Rabobank Ledendagen Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! unicell Exclusieve kwaliteit bmstns (5 ZONNfVYLLf noTfleisstn EXECUTIE-VEILING Klaassen Notarissen Klaassen Notarissen Klaassen Notarissen niet doorgaat te koop!! wonen met de wereld aan de horizon Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 kinderen eerst (tijdens kantooruren) Op de Bergse Plaat, de gesettelde nieuwbouwwijk aan de rand van Bergen op Zoom, vinden we de fraaie appartementen van II Palazzo. Een uniek woonconcept met drie individuele urban villa's, elk met een hoogwaardig wooncomfort en diverse gemeenschappelijke voorzieningen in en rondom de drie woongebouwen. 46 luxe appartementen; allen exclusief, ruim en bijzonder compleet van opzet met prijzen van 226.500,- tot 353.500,- v.o.n. (incl. p-plaats). De drie urban villa's staan vrij in het groen van de privé-tuin rondom een centraal plein waaronder tevens veilig geparkeerd kan worden. Tel hierbij de ligging pal naast de Binnenschelde, het groen en alle belangrijke voor zieningen in de directe omgeving, en II Palazzo wordt al snel een fraai uitzicht op heerlijk wonen. Voor meer informatie over wonen in II Palazzo kunt u terecht bij onze makelaars. Hier ligt de speciale verkoopbrochure voor u klaar, of bezoek www.palazzowonen.nl. Bob Bakker makelaardij 0164-27 37 70 bobbakker.ct Rabo Vastgotd Rabobank -m vanOpstal makelaardij 0164-24 23 50 www.vanopstalgroep.nl Van Ginneken makelaardij 0164-21 70 00 www.vanginneken.nl Zaterdagochtend ki nde rochtend Schrijf in op www.horsesbythesea.nl of bet 06 13 26 58 61 Nu de 2e fase is gestart, gaan de riante vrijstaand geschakelde, op ruime kavels en 2-onder-1-kap- woningen de verkoop in. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie? Bezoek dan de infodag op zaterdag 28 mei van 11.00 - 14.00 uur in de modelwoning op de bouwlocatie. Leenhouts bedden biedt u een zeer exclusieve lijn slaapsystemen van de beste kwaliteit en het hoogste comfort. Wanneer u beseft dat uw slaap- systeem een duurzame investering is voor uw persoonlijke welzijn, dan nemen wij graag de tijd om u in onze toonzaal te voorzien van een gede gen advies op maat. Natuurlijk kunt u voor meer informatie ook kijken op onze website www.leenhouts-bedden.nl www.leenhouts-bedden.nl Dorpsplein 31-33 Schoomlijkc +31(0) 117 401 582 Sinke Komejan Nijpeis Tel. 0164-233442 bergenopzoom@sinke.nl MEER INFO? KIJK OP WWW.MVG-GROEP.NL OF WWW.SINKÜJ Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563. O7800 800 2 geefs om i l dit Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden PLAN 'GRAEFNISSE' IN SINT PHILIPSLAND: 2' FASE GESTART! HAVENPARK 21, POSTBUS 60 4300 AB ZIERIKZEE TELEFOON (0111415051 FAX (0111)413655* E-MAIL: NOTARISSEN@BEIJSENS.ZONNEVYLLE.KNB.NL Notaris Mr R. Zonnevylle van het kantoor BEIJSENS ZONNEVYLLE, notarissen te ZIERIKZEE, is voorne mens op DINSDAG 28 JUNI 2005 's middags om 14.00 uur in Café De Gekroonde Suikerbiet aan de Nieuwe Haven 141 te 4301 DL Zierikzee, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen: het woonhuis met garage, ondergrond, erf, tuin en verder aan- en toebehoren aan de Wethouder van Klinkenstraat 17 te 4306 CT Nieuwerkerk, gemeente Schouwen-Duiveland, kadastraal bekend gemeente Duiveland sectie A nummer 775, groot 6 are 15 centiare. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE) voorzover daarvan bij de bijzondere voorwaarden niet is afgeweken. Wijze van veilen: de veiling heeft plaats in één zitting, bij inzet (opbod) en afslag (afmijning). Aanvaarding: in juridische eigendom na betaling van koopsom, kosten en belastingen. Indien nodig kan (kunnen) koper(s) voor zijn (hun) reke ning en risico de ontruiming van het gekochte bewerk stelligen uit kracht van de grosse van het proces verbaal van veiling. Betaling: kosten, eventuele omzetbelasting, en over drachtsbelasting dienen binnen acht dagen na gunning te worden voldaan; de koopsom binnen zes weken na de gunning. Bij de betaling van de koopsom dient gelijktij dig door de koper te worden voldaan een bedrag aan rente berekend over de koopsom op basis van wettelijke rente over de periode welke verstrijkt tussen de datum van gunning en de dag van betaling. De zakelijke lasten: de zakelijke lasten, behoudens even tueel achterstallige aanslag(en) omslag waterschapslas ten zijn voor rekening van de koper(s) vanaf de gunning. Risico: met ingang van de gunning is het verkochte voor rekening en risico van de koper(s) in de staat waarin het zich bevindt met alle zichtbare en verborgen gebreken. De verkoper sluit elke aansprakelijkheid uit. Bezichtiging: in overleg met het notariskantoor. Onderhandse biedingen: gegadigden kunnen uiterlijk tot maandag 13 juni 2005 17.00 uur, bij een aan bovenge noemd notariskantoor gericht schrijven, onderhands een onvoorwaardelijk en onherroepelijk bod uitbrengen op het te verkopen pand. Bij toewijzing van het bod blijven de regels van de executieveiling zoals door de execute rende hypotheekhouder vastgesteld, onverminderd van krachL Bieders dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid over te leggen. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend De veilingvoorwaarden met bijbehorende informatie zullen uiterlijk acht dagen voor, alsmede op de dag van veiling ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor. Inlichtingen ten kantore van de notaris, Havenpark 21, Zierikzee, telefoonnummer: 0111-415051 contactpersoon: S. Andriessen, e-mail: notarissen@beijsens.zonnevylle.knb.nl zaterdag 21 mei 2005 1 INFODAG 28 MEI I -fjlp van 11.00 tot 14.00 uur J Prijzen vanaf 130 per m2 ex.bt Executie-veiling woon- winkelpand met werkplaats aan de Dijk van Bommenede 62 te Zonnemaire (gemeente Schouwen-Duiveland) Notaris Mr S. Lettinga notaris te Schouwen-Duiveland, verbonden aan het kantoor Klaassen Notarissen te Zierikzee, is voornemens om op woensdag 25 mei 2005 om 14.00 uur in Café De Gekroonde Suikerbiet aan de Nieuwe Haven 141 te Zierikzee, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen, bij inzet en afslag, in één zitting: a. het woon.- winkelpand met erf en onder- en omliggende grond, staande en gelegen aan de Dijk van Bommenede 62 te 4316 AT Zonnemaire, gemeente Schouwen- Duiveland, kadastraal bekend gemeente Brouwershaven, sectie E, nummer 37, groot twee aren negentig centiaren en nummer 38, groot zesenvijftig centiaren; b. de werkplaats met erf, staande en gelegen aan de Dijk van Bommenede te Zonnemaire, gemeente Schouwen-Duiveland, kadastraal bekend gemeente Brouwershaven, sectie E, nummer 460, groot twaalf aren tien centiaren. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, welke ter inzage liggen ten kantore van voornoemde notaris. Bij de betaling van de kooppenningen dient gelijktijdig door de koper te worden voldaan een bedrag aan rente berekend over de koopsom op basis van de wettelijke rente over de periode welke verstrijkt tussen de datum van toewijzing en de dag van betaling. De koper moet tijdens de veiling aan de notaris ter hand stellen een bankgarantie voor de betaling van de kosten als bedoeld onder 9 lid 1 van de toepasselijke Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993. Onderhandse biedingen ex artikel 547 Rv. worden geacht te zijn uitgebracht op basis van de bepalingen en voor waarden als opgenomen in de door de executerende hypotheekhouder aangeleverde en bij de notaris verkrijgbare modelkoopovereenkomst. Betaling van de kosten dient plaats te vinden binnen acht dagen na gunning en betaling van de koopsom binnen zes weken na gunning. De zakelijke lasten zijn, voor rekening van de koper vanaf de gunning, vanaf welk tijdstip het gekochte voor risico van de koper is. Aanvaarding in eigen gebruik en genot na betaling van de koopsom en de kosten. Zonodig kan de koper voor zijn rekening en risico de ontruiming van het gekochte bewerkstelligen uit kracht van de grosse van de veilingakte. Gegadigden dienen zich op de veiling te kunnen legiti meren en dienen desgevraagd een bewijs van financiële gegoedheid te overleggen. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Nadere informatie is verkrijgbaar ten kantore van Klaassen Notarissen, Havenpark 40, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, telefoon 0111 698186, fax 0111 698191 of e-mail: info5Jklaassennotarissen.nl (dhr. J. A. J. van der Made). Rabobank Executoriale verkoop Schelpweg 40 te Ellemeet mr S. Lettinga, notaris gevestigd te Schouwen- Duiveland, is voornemens om op woensdag 22 juni 2005 om 14.00 uur in Café De Biet aan de Nieuwe Haven 141 te Zierikzee, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen, bij inzet en afslag, in één zitting: het huis met schuren, erf, tuin en bouwland, staande en gelegen aan de Schelpweg 40 te 4323 TB Ellemeet, gemeente Schouwen-Duiveland, kadastraal bekend gemeente Middenschouwen, sectie F, nummer 659, groot vijf hectare zevenentwintig are zeventig centiare, met inbegrip van de roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE), welke ter inzage liggen ten kantore van voornoemde notaris, en de nog vast te stellen bijzondere veilingvoor waarden, welke ter inzage zullen liggen ten kantore van voornoemde notaris. Betaling van de kosten dient plaats te vinden uiterlijk acht dagen na gunning en betaling van de koopsom uiterlijk zes weken na gunning. De zakelijke lasten met eventuele achterstanden zijn voor rekening van de koper. Vanaf de datum van gunning is het gekochte voor risico van de koper. Het gekochte kan worden aanvaard na betaling van de koopprijs en de kosten. De koper dient (zonodig) zelf voor zijn rekening en risico de ontruiming van het gekochte te bewerkstelligen. Gegadigden dienen zich op de veiling te kunnen legitimeren en dienen desgevraagd een bewijs van financiële gegoedheid te overleggen. Bezichtiging (indien mogelijk) van de woning in overleg met het notariskantoor. Tot en met dinsdag 7 juni 2005 (uiterlijk tot 17.00 uur), kan een onderhands bod worden uitgebracht bij een aan het kantoor van Klaassen Notarissen gerichte ondertekende brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Nadere informatie is verkrijgbaar ten kantore van Klaassen Notarissen, Havenpark 40, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, tel. 0111-698187 of fax 0111-698191 (dhr. A.W. Griep). Mr. S. Lettinga, notaris gevestigd te Schouwen-Duiveland deelt mede dat de aangekondigde openbare verkoop van: het appartementsrecht, omvattende de bevoegdheid tot het uitsluitend gebruik van de woning op de eerste en tweede verdieping van blok C, plaatselijk bekend 4311 NS Bruinisse, gemeente Schouwen- Duiveland, Hageweg 't Centrum 15 ("Clipper 15"), kadastraal bekend gemeente Bruinisse sectie H, nummer 513-A, appartementsindex 92, op woensdag 25 mei 2005 in Café De Biet aan de Nieuwe Haven 141 te Zierikzee Klaassen Notarissen, Havenpark 40, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, telefoon 0111 698181 of fax 0111 698191; infoaJklaassennotarissen.nl (dhr. A.W. Griep). Ruime kavels op nieuw chaletparc in Sint Annaland Aangepaste vakanties voor iedereen! [Reumafonds Sterk in beweging Genieten van je verdiende vrije tijd in je eigen prachtig gelegen chalet in het mooie Zeeland. Chaletparc "Krabbenkreek" in St. Annaland maakt deze droom werkelijkheid. In januari zijn wij gestart met de realisatie van de tweede fase welke In juni 2005 zal worden opgeleverd. In de eerste fase zijn van de 81 kavels slechts nog 17 kavels te koop. In de tweede fase zijn van de 69 kavels nu al 28 kavels U kunt kiezen uit houten chalets of prachtige mobile homes. Ook zijn er nog enkele vrij kavels waar u zelf uw chaletbouwer kunt kiezen. Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl of bel de afdeling reizen om de gids te bestellen: T 020 589 64 85 Info Hotel en bungalowpark Groot Stokkert; T 038 447 24 00 vrijstaand geschakeld op ruime kavels riante geschakelde en 2-onder-1-kapwoningen ruimte voor realisering woonwensen uitstekende bereikbaarheid prijzen vanaf 229.000,- v.o.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 52