Banen O lobTrack.nl SM WO Smaakmakers Gezocht Sociaal Raadsman m/v Teamhoofd Maatschappelijk Werk CO CD O O O O Cf) cc oZ A. Groepsleraar (m/v) B. Leraar (m/v) Kijk o o i op 21 MEI 2005. Wij zijn op zoek naar professionals (m/v) die ons succesvolle team op het hoofdkantoor in Krumingen komen versterken in de volgende functies: FINANCIAL (RAW) CONTROLLER Deze functie bevat enerzijds een aantal financieel beheersmatige aspecten zoals in meer detail hieronder beschreven, en anderzijds wordt van de persoon die we zoeken een drive verwacht om in samenwerking met de medewerkers van onze RAW (grondstof) afdeling te zoeken naar verdere verbeteringen in het hele traject van grondstofinkoop en- verwerking Om deze reden is de functie een ideale opstap voor mensen die op zoek zijn naar een 2e stap in hun carrière Beheersmatig ben je verantwoordelijk voor de financiële verwerking van de grond stofinkoop. Hiertoe controleer je de afrekeningen/facturen en draag je zelfstandig zorg vooi de periodieke rapportages hieromtrent Tevens verricht je de betalingen aan de aardappclleverancicrs. Je verzorgt ook de BTW-aangifte. Tot je takenpakket behoort verder het bijhouden van de volledige boekhouding van de Belgische administratie, inclusief BTW-aangifte en jaarafsluiting, het verzorgen van diverse rapportages en diverse controlerende werkzaamheden Verder adviseer je de RAW afdelingen op financieel/administratief gebied en lever je een actieve (financiële) bijdrage in de projecten die zij uitvoeren Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een opleiding op HEAO-BE niveau en/of een universitaire opleiding Bedrijfseconomie. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Tevens heb je ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. (Word, Excel) en bij voorkeur ervaring met SAP Je beheerst de Engelse taal zowel schriftelijk als mondeling. Vanzelfsprekend ben je accuraat ep kritisch, in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken en ben je klantgericht ingesteld. In het kader van de verbeterpföjecteo zijn uitstekende communicatieve vaardigheden vereist, SAP - ABAP PROGRAMMER In deze functie ben je verantwoordelijk voor het ontwerpen en bouwen van grote en kleine aanpassingen aan SAP-programmatuur. De werkzaam heden kunnen afwisselend grotere maatwerk-trajecten betreden, maar ook kleinere aanpassingen in bestaande programmatuur. Voor deze functie zijn we op zoek naar kandidaten met een HBO opleiding en kennis van gestructureerd ontwerpen, programmeren en testen. Kennis van, dan wel interesse in diverse methodieken met betrekking tot interfacing is een pré. Je hebt relevante werkervaring opgedaan als ABAP Programmer met SAPscripts, Smartforms, IDOC's, Dialog programming, User exits, BAPI's, LSMW, ABAP Query, ABAP workflow, ALE en RFC Je beschikt over een goed analytisch vermogen en hebt belangstelling voor en enige kennis van de functionele gebieden binnen SAP. Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, zijn een vereiste Je beschikt over een goede beheersing van de Engelse taal r informatie over de bovenstaande functies kun je bellen met Nadja Bracke, s r HR officer tel.: 01 13-394261 Verder hebben we voor mensen met aantoonbare commerciële ervaring -bij voorkeur in de voedingsmiddelenindustrie- i talenkennis nog de volgende mogelijkheden i goede BUSINESS UNIT MANAGER RETAIL Je rapporteert aan de Managing Director en stuurt zelf een team aan van drie professionals Vanuit deze rol lever je een belangrijke bij drage aan de verdere professionalisering van de Business Unit Retail Je bent in staat een strategische visie te ontwikkelen voor de komende 3 tot 5 jaar en tegelijkertijd op korte termijn operationele successen te boeken PRODUCT GROUP MANAGER Ter ondersteuning van de afdeling Marketing zoeken we een geschikte kandidaat die Product Management binnen onze organisatie verder mee uitbouwt Samen met twee Sr Product Managers mitieer en regisseer je alle activiteiten met betrekking tot de totale productportfolio en heb je de eindverantwoordelijkheid voor een specifieke productgroep INTERNATIONAL SALES MANAGERS ITALY GERMANY In beide functies ligt er de uitdagende taak om binnen het aan jou toegewezen gebied de verkoopactiviteiten zo optimaal mogelijk te laten verlopen Hierbij leid je een team van area sales managers en sales promotors en veizorg je de intermediair functie richting de rest van de organisatie MANAGER CUSTOMER SERVICE De Manager Customer Service wordt verantwoordelijk voor het aansturen van de verkoop binnendienst met als belangrijke initiële opdracht het commercieel slagvaardiger maken van de verkoop binnendienst Hierbij stuur je 40 medewerkers aan, waarvan 10 direct SALES TALENT Gelet op verdere groei van onze sales afdeling in de komende jaren zijn open sollicitaties altijd v, advertentie vermeld staat, nodigen wij je uit om ons je c v. te sturen. harte welkom Ook als jouw ideale functie niet in deze Voor meer informatie over de bovenstaande functies kun je bellen met Sander van Wijngaarden, r HR officer tel.. 01 I 3-394525 Wé "magen" veel maar we hebben elan ook wal le "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden Jouw sollicitatie Zien we met duidelijke vermelding van de vacature waarin je geïnteresseerd bait, gaarne binnen ié dagen, met belangstelling tegemoet. Je kunt deze richten aan Lamb Weston Meijer V.OF, afdeling Corporate HR, Postbus 17, 4416 ZG Krumingen of per e-mail aan lllikruinintlcn&lambwcslon-nl.com Acquisitie wordt met op prijs gesteld De Stichting Maatschappelijk Werk Oostcrschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland. De Stichting heeft 85 medewer kers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappe lijk Werk, Sociaal Raadsliedenwerk en Welzijnswerk als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs; Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk; Meldpunt Schuldhulpverlening; Woon(her)kansenproject. De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. maatschappelijk werk zoekt medewerkers met een hart voor mensen 24-36 uur per week, Standplaats Goes Taken: verzamelen en verstrekken van informatie;geven van advies; verlenen van concrete diensten; verwijzen en/of bemiddelen; verstrekken van consult; uitvoeren van registratiewerkzaamheden; onderhouden van de noodzakelijke in- en externe contacten. Profiel: u beschikt over een relevante HBO-opleiding, bij voorkeur j diploma SJD en relevante werkervaring. U beschikt over de vaardighedt in het onderkennen en analyseren van knelpunten. Wij verwachten van de functionaris een hoge mate van zelfstandigheid; I een teamplayer die collegialiteit vanzelfsprekend vindt; beschikt over uitstekende sociale vaardigheden, mondelinge en schriftelijke uitdrukk vaardigheden. 20 uur per week, Standplaats Zierikzee Taken: leiding geven aan de medewerkers van het kantoor Zierikzeei Sint Maartensdijk en het Meldpunt Schuldhulpverlening, onder verantw» delijkheid van de manager van de afdeling; verantwoordelijk voor de organisatie van het primaire proces binnen de werkeenheid; verzorgen i de werkbegeleiding en deelnemen aan het sectoroverleg. Profiel: u beschikt over een HBO-diploma maatschappelijk werk. aangevuld met een relevante opleiding (VO- of vergelijkbaar niveau); enige jaren ervaring in het maatschappelijk werk; kennis van en inzicht;-; voor het werkveld relevante methodieken en theorieën; ervaring in een leidinggevende functie; kennis van en inzicht in organisatieprocessen, veranderingsprocessen en m&nagementtheorieën; gedegen kennis van es visie op het AM W, welzijnswerk en (geestelijke) gezondheidszorg. Wij bieden u een boeiende en uitdagende werkkring, gekenmerkt door veelzijdigheid en afwisseling. Voor meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedure ku u terecht op onze website; www.smwo.nl. U kunt ook telefonisch inf opvragen bij mevrouw M.A. den Ouden, sociaal raadsvrouw of de heer I M.E. Inja, manager maatschappelijk werk en welzijn, telefoon 0113-272 lil Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Basisonderwijs en Praktijkonderwijs in Zeeland zoekt m.i.v. 1 september 2005, voor Praktijkschool De Sprong Evertsenloon 84 a Terneuzen, wtf 1,0000 wtf 1,0000 Praktijkschool De Sprong biedt leerlingen met beperkte leermogelijkheden scholing op maat, zodanig dat zij na afloop van hun schoolloopbaan doorstromen naar een arbeidsplaats. De school is gehuisvest in een modern en goed geoutilleerd gebouw. Wij bieden: -een afwisselend rooster met theorie- en praktijkvakken -ondersteuning door een ervaren collega - een school die zich volop ontwikkelt - een praktijkgerichte onderwijssituatie die de leerlingen lort toewerken naar een plaats op de arbeidsmarkt - mogelijkheden voor na- en bijscholing Wij vragen collega's die: -affiniteit hebben met moeilijk lerende jongeren van 12 -18jï - op een flexibele en creatieve manier met moeilijk lerende jongeren kunnen omgaan - beschikken over relativerings- en incasseringsvermogen -enthousiast zijn, begrip, geduld, inzicht en uitstraling hebben - het als een uitdaging zien een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de school - mentor van een onderbouwgroep willen zijn - bij voorkeur ervaring hebben in het werken binnen praktijkonderwijs/speciaal onderwijs - voor vacature A een pabo-diploma hebben en interesse heb voor praktijkvakken -voor vacature B een onderwijsbevoegdheid hebben en leswi^ geven in de vakken hout/techniek of groen of schoonmaak/ horeca of detail/economie Indiensttreding: Per 29 augustus 2005 of zo spoedig mogelijk daarna. Informatie Voor meer informatie over de aangeboden betrekkingen kunt u terecht bij de directeur Kees Asscheman, tel. 0115-617287 Sollicitaties kunt u richten aan voornoemd Bestuur, p/a Postbus 1099, 4530 GB Terneuzen. U kunt ook mailen naar in; Brieven dienen uiterlijk 30 mei 2005 in ons bezit te zijn. De gesprekken met kandidaten vinden plaats in week 23. Geen acquisitie voor deze advertentie Lamb Weston Meijer V.O F. is een joint-venture, ontstaan in 1994. die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Ine en de Nederlandse aardappel specialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking, Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappel producten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfont- wikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid-Amerika tot haar j klantenkring rekenen. unpw.ltimbweston.com Waarschijnlijk kent u ons al. Zeker als u liefhebber bent van mosselen, oesters en andere schaal- en schelpdieren. Prins Dingemanse is in Nederland en in België marktleider op dit gebied. Wat u misschien nog niet weet is dat we op basis van deze autoriteit steeds meer succesvol zaken doen in Frankrijk en Duitsland. SINCE 1880 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Een mooie prestatie voor een Zeeuws familiebedrijf dat terug gaat tot 1880. En tegelijkertijd ook een juist moment om vooruit te kijken. We willen immers groeien en de onderscheidende kwaliteiten die aan onze naam verbonden zijn uitbreiden naar het totale segment van zeevruchten. We richten.ons daarbij op de vishandel, horeca en retail. We sturen aan op het verbreden en verdiepen van onze positie in de belangrijkste landen en het maken van de laatste stap naar een organisatie die niet alleen innovatief, productgeoriënteerd maar ook marketinggericht is. Vanwege deze ambitie zijn wij voor diverse business units op zoek naar een aantal enthousiaste collega's. Commercieel medewerker buitendienst (m/v) Voor de Marketing Business Unit Als commercieel medewerker buitendienst volgt u marktontwikkelingen op de voet en bent u in staat om initiatiefrijk te reageren. U onderhoudt nauwe contacten met onze klanten en gaat ook actief op zoek naar nieuwe afnemers, in deze zelfstandige functie wordt u uitgedaagd en aangesproken op verkoopdoelstellingen voor de producten en markten waar voor u de verantwoordelijkheid krijgt. Hiervoor vragen wij: HBO werk-en denkniveau; minimaal 5 jaar aantoonbare commerciële werkervaring; een ondernemende en doortastende instelling; kwaliteiten in het stellen van prioriteiten en gestructureerd werken; communicatieve vaardigheden in het Nederlands, Engels en Frans. Inkoper (m/v) Voor de Marketing Business Unit U bent verantwoordelijk voor inkoop, inkoopprijzen en condities van een pakket schaal- en schelpdieren. In samenspraak met marketing en verkoop zorgt u voor het juiste aanbod. Aangezien u werkt met verse (levende) consumptieproducten is productkwaliteit essentieel. Door middel van onderhandelingen bent u dan ook in staat uitstekende kwaliteit én een goede prijs te realiseren. Daarnaast coördineert u de aanvoer van de aangekochte grondstoffen. Hiervoor vragen wij: HBO werk-en denkniveau; minimaal 5 jaar aantoonbare inkoopervaring, bij voorkeur in de foodsector; een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product; uitstekende onderhandelingsvaardigheden, stressbestendigheid en flexibiliteit; beheersing van meerdere talen en bereidheid om regelmatig te reizen. Marketing manager (m/v) Voor de Marketing Business Unit Wat speelt er in de markt en welke kansen biedt dit Prins Dingemanse? Als marketing manager analyseert u de markt, de concurrentie en de klanten en ontwikkelt u een hierop toegespitste marketingstrategie. Als vanzelfsprekend bent u in staat deze strategie te vertalen naar acties. Dit vraagt initiatief en ondernemerschap.Tot uw verantwoordelijkheid behoort ook het begeleiden van productintroducties. Hiervoor vragen wij: HBO werk- en denkniveau; minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van consumentenmarketing of productmanagement; creativiteit in het benutten van kansen; inlevingsvermogen in de behoeften van de diverse markten; natuurlijk overwicht en organisatorisch vermogen. Bedrij'fsleider (m/v) Voor de Business Unit "Uit de Schelp" U geeft leiding aan een team van 20 productiemedewerkers en bent als zodanig de eerste verantwoordelijke voor de productie van diverse producten uit de schelp zoals mossel- conserven en diepvries mosselvlees. U zorgt voor de juiste productieplanning en bent in staat om de efficiency te verbeteren en de kosten te verlagen. Als product of procesinnova ties erom vragen, kunt u hierop inspelen. U werkt oplossingsgericht en volgens de laatste kwaliteitsnormen. Bij afwezigheid vervangt u de unitmanager. Hiervoor vragen wij; bij voorkeur technisch, HBO- werk- en denkniveau; leidinggevende ervaring in een productieomgeving (food); een stevige persoonlijkheid met overtuigingskracht in het organiseren en uitvoeren; uitstekende communicatieve en contactuele vaardigheden; kwaliteitsbewustzijn. Van Prins Dingemanse kunt u het volgende verwachten: een gezond en groeiend familiebedrijf met een prettige werksfeer; investering in innovatie en deskundigheid; een no-nonsense cultuur; een bedrijf met een moderne bedrijfsvoering waar gewerkt wordt volgens de meest recente kwaliteitsmanagementsystemen; aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en goede arbeidsomstandigheden een fulltime dienstverband Spreken onze ambities u aan en bent u ervan overtuigd dat u de kandidaat bent voor een van bovenstaande functies stuur of mail dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar; Prins Dingemanse B.V.,t.a.v. mevrouwT. van Loon, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 63,4400 AB Yerseke of naar; t.van.loon@prinsendingemanse.com. Wilt u meer weten over Prins Dingemanse en onze producten bezoek dan onze website: www.prinsendingemanse.com. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10