0 Beter lenen is mogelijk 0111-402000 WIST U DAT? Stel: u koopt een nieuwe auto en u geeft deze in onderhoud bij een Cargroep Zeeland autobedrijf: *rmrmr PZC SCHOON rail!» SIEKE ORGEL Stuik orgels Gehandicapt? Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? SAMEN VOOR DARFlj; li houdt dan gewoon de fabrieks garantie. CAR-GR0EP CAR-GR0EP ZEELAND OPMERKELIJK VEELZIJDI LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! nWiTJ donderdag 19 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte 17 mei is mijn eerste kleinzoon geboren De namen: Machiel Marinus kreeg hij mee en is het broertje van Nina en zoon van Marcel en Miranda van Hee De trotse oma: Tinie van Hee-Oostdijk Lindehoeve Stekeldijk 12 4493 PE Kamperland Hoera, wij hebben een zoon en Nina heeft er een broertje bij. Wij noemen hem Chiel Machiel Marinus 17 mei 2005 Marcel, Miranda en Nina van Hee Spuidijk 4 4493 BL Kamperland kapsalon Miranda's Hairdesign Ik ben apetrots op m'n kleine neefje Chiel! Gefeliciteerd! Groetjes, tante Chantal Overlijden Met grote droefheid geven wij u kennis van het plot seling overlijden van onze innig geliefde dochter en zus Conny van den Aarsen Geboren 13-03-1970 Overleden 17-05-2005 Tineke en Kees Piet en Veronica Erik Amsterdam Correspondentieadres: C. W. Veerhoek-Deurloo, Kloosterweg 108, 4328 GR Burgh-Haamstede De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Burgh. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud-voorzitter Gerard Harting Hij heeft gedurende tientallen jaren vele functies bin nen onze vereniging vervuld. Zijn groot enthousiasme en betrokkenheid zullen wij blijven herinneren. Wij wensen Anneke, kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Korfbalvereniging T.O.G.O. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer J. Allemekinders oud-medewerker van de gemeente Goes De heer Allemekinders is bijna 24 jaar werkzaam ge weest bij onze gemeente als tuinman en voorman tuinman. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Goes, De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 18 mei 2005 Zij heeft haar strijd om alleen te moeten leven opgegeven. Bedroefd geven wij u kennis dat in alle stilte van ons is heengegaan onze moeder en oma Maatje Joziasse-Hendrikse sinds 10 februari 1996 weduwe van Ko joziasse In de leeftijd van 70 jaar. Sjaak en Paulina Joziasse-den Hollander René en Masja Jos en Naomi Elly en Ad van Langeraad-Joziasse Jeroen Tessa Q Middelburg. 16 mei 2005 Correspondentieadres: Schepenenlaan 269 4336 AK Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Gelegenheid tot af scheid nemen op zaterdag 21 mei a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crema tieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vllssingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Niet te bevatten, het ging zo snel. Voor de fijne herinneringen, Dank je wel Bedroefd om het verlies, maar dankbaar dat hem een lange lijdensweg bespaard is gebleven, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jakob Gabriëlse Sjaak Middelburg, Vlissingen, 5 juni 1928 17 mei 2005 Zoutelande: Nel Gabriëlse-Poortvliet Middelburg: Angelique van den Berg- Gabriëlse Jacco van den Berg Marith Langendam 51 4374 AB Zoutelande Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 21 mei a.s. om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aan sluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condole- anceruime van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zwijgzaam stil en zonder vragen wilde Jaap Roeleven zijn ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Namens de familie Bedroefd, maar dankbaar dat hij niet verder hoefde te lijden, geven wij u kennis dat heden is overleden mijn man, vader, schoonvader, onze opa en overgrootva der Comelis Jan Lamper in de leeftijd van 83 jaar. Hansweert: Irmgard Lamper-Pol Goes: Friedhelm Lamper Robert Schroevers Rosemarie Daniël Marion Lamper t Dordrecht: Hans José, Joeri Goes, 17 mei 2005 Maartenbroersweg 26,4417 BL Hansweert De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 21 mei om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot af scheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van bovenge noemd rouwcentrum. Wat heb ik dan te verwachten, Heer? Mijn hoop is alleen op u ge\>estigd. Psalm 39:8 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, is na een moeilijke levensavond zacht en kalm overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe Apolonia de Witte-Minderhoud sinds 4 september 1988 weduwe van Pieter de Witte Westkapelle, t Domburg, 14 januari 1918 17 mei 2005 Westkapelle: K. Minderhoud-de Witte L.K. Minderhoud (in herinnering) Westkapelle: W. Gabriëlse-de Witte W.J. Gabriëlse Heinkenszand: P. Geelhoed-de Witte A.C. Geelhoed klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: Zuidstraat 28a, 4361 AC Westkapelle De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 20 mei om 11.00 uur in de Bethelkerk, Noordstraat te Westkapelle Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Ik hef mijn handen naar U op en ik zie uit naar U. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve oma, oma van de toren en opoe Peter en Mattie; Lourus, Rienke Ilona en Wim; Daphne, Juriaan Miranda en Axel; Vera Bianca en Patrick Arnold en Manon; Lennard, Ivan, Mirte Monica en Johan; festin Amanda en Jan-Willem; Marwin Viona Kristan Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Apolonia de Witte-Minderhoud W. Janisse-Minderhoud (in herinnering) J. Janissse K. Minderhoud J. Minderhoud-van Vaardegem Neven en nichten Nu mag je rustig in Gods schaduw overnachten. Zijn liefde dekt je veilig toe. Dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven heb ben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moe der, oma en overoma Dina Izeboud-Jacobse sinds 20 juli 1979 weduwe van Dingeman Pieter Izeboud Serooskerke, t Koudekerke, 12 november 1916 17 mei 20Q5 Middelburg: Hannie Izeboud Diana en Danny Freek en Karina Thom Annemarie en Jacco Romy, Kay Middelburg: Anton en Heieen Izeboud- Suurmond Dénis Lennard en Mariska Sven, Luca Rogier en Astrid Wessel Mamix Koudekerke: Gilles en Ina Izeboud-Verhage Lidian en John Kilion Antoinette en Remco Bussum: Piet en Corrie Izeboud-de Kroo Oscar en Marijke Kristel en Erik Tess Erik Vlissingen: Lenie en Henk Kokelaar- Izeboud Michel Sylvia en Chris Veldhoven: Ineke Izeboud Ester en Hans Nienke, Sanne Saskia en Roel Marco en Frances Vlissingen: Madeleine en John Witvliet- Izeboud Kim en Mark Sharon Correspondentieadres: G. Izeboud, Middelburgsestraat 83, 4371 ER Koudekerke Moeder is thuis (Schuttestraat 18) opgebaard. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 mei van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. In een dankdienst willen we haar gedenken op zater dag 21 mei in de Immanuëlkerk, Tramstraat 31 te Koudekerke. Aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de Imma nuëlkerk. Wij wensen onze nichten, neven en hun gezinsleden veel sterkte toe bij het overlijden van onze lieve Tante Dina Ook namens onze partners en kinderen: Gilles, Kees, Joke, Elli, Iman, Lien en Anneke Izeboud Koudekerke, 17 mei 2005 Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze al tijd meelevende buurvrouw Dina Izeboud-Jacobs Jan en Ella de Bree-Weijermans John en Desiree Marjan en Michel en Iris Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinde ren veel sterkte toe. Koudekerke, 17 mei 2005 Heden overleed mijn geliefde schoonzus en tante Maatje van de Vreede-de Bad J. de Bad-v.d. Schraaf Neven en nichten Goes, 15 mei 2005 BEGRAFENISONDERNEMING! Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duiveland e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Wij bezitten alle faciliteiten voor thuisopbaring Iedere plaats van opbaring in overleg met U Eigen rouwauto's en Volgwagens Eigen vervaardiging rouwdrukwerk Eigen Rouwcentrum te Zierikzee Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Uitvaartleiders: Hans Schoonaard Martha Schoonaard Jos Sijrier Jaco Steijn Tevens uitvaart leider: St. Philipsland, Tholen e.o. Jaco Steijn UK ORGELS KRABBENDIJKE SPECIALIST VOOR HET tan Johannus, Eminent Domus, Ahlborn. vrijdagavond en zaterdag geopend s Kr^bbendijke, Oostpolderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 23 GOUD ZILVER Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37, Middelburg Openingstijden don-, vrij-, zaterdag 09.00-12.30 uur 14.00-17.00 uur en op afspraak 0118-613760 Tevens taxaties ANGO maakt een beter leven mogelijk. Of het nu gaat om juridische onder steuning, belastingteruggave, uitkerin gen, zorg en hulp, woningaanpassin gen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl ■_J info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorgani satie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) Ga spierziekte A.I.S. te lijf. Vat als je teven aan een graadje hangt? Ail-Si patiënten is dit H|de dagelijkse realiteit. S« deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. U s n Kijk op www.als-rentrum.nl Giro 100 000 t.n.v, A.I.S. Centrum - Amsterdam Help de vluchtelingen van Soedan in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds www.targroep-zeeland.nl Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daaroms hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het opvoot kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelens ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor late' Het voorkomt dat kwetsbare kin deren in de verdrukking komend op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week langop een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gein'1 kig zijn. Die projecten kosten veelgeld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blij ven helpen. En dat doen we graag. fgfj Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Naam: Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het Straat: hiernaast ingevulde rekeningnummer (minimaal 25, - per jaar). Postcoc Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift, Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hiernaast ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Plaats: E-mail: Rekeningnummer: Handtekening: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46