\noniem meedoen zit er niet in PZC Van der Klooster kan het nog mazone Perdaen pnieuw geschorst Elisabeth Willeboordse is één van de favorieten op EK in klasse tot 63 kilogram 19 Bondscoach: Willeboordse staat er goed voor an Riebokaal »or Sven0y «Keijzer stapt ,Jfer naar Goes Istvan Bakx zegt Kozakken Boys af Walchers elftal wint toernooi Goud en zilver voor Van den Pol Botman pakt brons in triatlon uitslagen Van Speij broek sprint naar zege agenda ffRnflland van Vliet ia, STERDAM - In Brazilië kon fate Elisabeth Willeboordse J irige maand in alle rust trai- i Zevond het heerlijk: niets i haar hoofd hebben, alleen ..jnnr hard werken aan haar U (hniek en tactiek. Drie dagen Fv oor het Europees kampioen- ij thap sluit ze zich weer hele- pal af van de buitenwereld, ille stress die niet met judo te eken heeft, moet nu weg", lil ze resoluut. JttEK, dat gehouden wordt in vb» loy'in Rotterdam, duurt van iidag tot en met zondag. Elisa- thWilleboordse (-63 kg) komt zaterdag in actie, net als ith Bosch (-70 kg), Henri 55 hoeman (-73 kg) en Guillau- Elmont (-81 kg). Vanavond 'f trekt ze al een hotelkamer in Maasstad, om zich helemaal kunnen concentreren op het iGoirle woon ik op m'n een- '.legt ze uit. „Alles wat daar ei gebeuren, moet ik zelf Boodschappen doen, ko- m'n administratie... Het zaken die je er in de dagen het toernooi niet bij kan hen. Dan moet je puur met ig zijn. Geen post, geen kroontjes, geen afspraken." is de stilte voor de storm, diepe ademhalen voor haar eede optreden tijdens een Eu- l!t ese titelstrijd. Vorig jaar was m ral bij in Boekarest, ze werd vijfde en liep kwalificatie de Olympische Spelen net Nu gaat ze weer voor het mjégst haalbare, wat dat ook [zijn. woensdag 18 mei 2005 IftflrHnBland van Vliet LjïTERDAM - Elisabeth Wil leboordse staat nog in de jchaduw van judoka's als £dilh Bosch en Deborah Gra- venstijn. Maar dat is ook lo ach. stelt bondscoach Marjo- jjin van Unen. „Wil je erbij ho ren. dan moet je nu eenmaal eerst wat presteren." Daarmee bedoelt ze dat Wille boordse zich op de grote toer nooien moet laten gelden. Ze staat nu aan de vooravond van haar tweede EK en in het na jaar volgt naar alle waarschijn lijk haar eerste WK. „A-toer nooien en NK's zijn heel anders dan EK's en WK's. Je kunt wel de potentie hebben om te pres teren, maar dat moet je eerst ook wel doen", aldus Van Unen. De bondscoach, die zelf bij ze ven EK's op het podium stond, komt daarmee wat streng uit de hoek. Onbedoeld, dat wel. Ze ziet het namelijk wel in Wil leboordse zitten. „Ze staat er goed voor, in Brazilië heeft ze goed getraind. Bovendien was haar voorbereiding op het EK van dit jaar een stuk rustiger. Maar hoe ze zich echt voelt, dat weet zij alleen. En dat gevoel is heel belangrijk. Zit ze lekker in haar vel, dan kan ze ver komen. En de loting moet een beetje meezitten." De Axelse Marion van Dorssen, die op het Euro pees kampioenschap van 1989 en 1991 brons won en sinds kort zitting heeft in de nationa le selectiecommissie van de ju- dobond, is het met de bonds coach eens. „Als ze zich lekker voelt, kan ze ver komen. Maar let op: topsporters zijn vaak goede acteurs, hoor. Ze kunnen heel onzeker overkomen, maar zich best goed voelen en anders om. Hoe het echt zit, weet je pas op de toernooidag." Willeboordse: „Kijk, als ik zater dag kampioen word, hoef ik me geen zorgen te maken over hoe goed ik heb gejudood. Dan heb ik wel een redelijk niveau ge haald, aangezien ik alles ge wonnen heb. Maar bij alle ande re resultaten, of ik nu wel of niet op het podium kom, hoop ik in elk geval dat ik goed geju dood heb. Dat ik er alles heb uit gehaald." De 26-jarige Willeboordse heeft zich tijdens de diverse world- cups al goed laten zien. In Sofia won ze, in Rotterdam verloor ze de finale en in Parijs werd ze toch niet onverdienstelijk zeven de. Alleen in Hamburg stelde ze echt teleur. Daar werd ze al in de tweede ronde uitgeschakeld. Al met al heeft ze in 2005 71 pro cent van haar partijen gewon nen - tien om vier - en daarmee heeft ze een hoger percentage dan bijvoorbeeld Claudia Malza- hn (Dui), Sarah Clark (GBr), Claudia Heill (Oos) en Irina Gro- mova (Rus). Alleen de Frangaise Lucie Decosse en de Sloveense Urska Zolnir deden het beter. Maar ook die vrouwen kan Wil leboordse hebben. Decosse, nu titelkandidaat nummer één, ver sloeg ze vorig jaar in de eerste ronde van het EK en Zolnir gaf ze in februari klop in de finale van Sofia. Verrassend judo De Zeeuwse, die sinds eind ja ren negentig traint bij Jan de Rooy in Goirle, weet dat de cij fers niet zoveel zeggen. Deson danks wordt ze als één van de kanshebbers gezien. „Ik kan niet anoniem mijn toernooi judo ën. Helaas. Ik zou het wel wil- ar Karei Pleunis XDSTRAAT - Het tuchtcolle- de Koninklijke Neder- ise Hippische Sportfederatie <HS) heeft Cindy Perdaen op- iiw voor twee maanden ge- orst. De amazone nam in fe- uri deel aan de Golden Hor- Ifophy in Heikant, terwijl ze moment een straf van «maanden uitzat. eerste schorsing kreeg ze na- ze tijdens een concours in ïendaal met de verboden giem gereden zou hebben, s Perdaen, vader van de ne genjarige professional, zegt iij in beroep gaat tegen deze roe straf. aen beroept zich op het njven van het tuchtcollege frin de eerste sanctie werd iegd. „Daarin stond dat er ke was van twee maanden algemene tevoetstelling. daarbij uitdrukkelijk ver- dat de schorsing de basis lij nationale rubrieken aanging, dom; we konden niet deelne- aan concoursen van de IHS met landelijke rubrieken ui nationale wedstrijden. Daar .o fen we ons aan gehouden ILST - Na afloop van het 'listergala atletiek in Hulst ook nog de Alex van Riebo- "I uitgereikt. De trofee ging "dim Svenoy. ^00r dankte de bokaal aan f prestatie op de 3000 meter, zegevierde in een tijd van 155 minuten. Het was de bes- statie van het toernooi. De «r is vernoemd naar Alex 'Hie, die erelid is van atle- svereniging RKHAV. Hij was «t verleden onder meer - Jean-Pierre de Keijzer «volgend voetbalseizoen uit to Goes. doelman (36) stond jaren- donder de lat bij HW'24. .'de degradatie zag hij bij die 1 Seen toekomst meer len. Maar iedereen kent me in middels." Bondscoach Marjolein van Unen vindt het nog steeds de grote pre van Willeboordse dat ze verrassend judo laat zien. Za terdag wordt dat ook weer van haar verwacht. De Zeeuwse zelf ziet daarin ook haar grootste kracht, mits ze niet over alles te diep nadenkt. „Ik kan dan van uit elke hoek aanvallen, zowel over links als rechts. Soms krijg ik dan ineens een judo-ingeving. Dan heeft de scheidsrechter net 'matte' geroepen en dan voel ik gelijk hoe ik mijn tegenstand ster moet werpen." Ze had dat bijvoorbeeld vorig jaar tijdens het A-toernooi van Rome. Willeboordse: „Ik stond tegenover Gonzales, de Cubaan se, en gooide haar direct na zo'n ingeving op haar rug. Ik kreeg er helaas geen ippon voor, maar een waza-ari. Maar toch... Al leen kan het ook verkeerd uit pakken. Als ik op het verkeerde moment zo'n ingeving heb, kan ik de wedstrijd daarop verlie zen. Los daarvan is het voor het publiek wel leuk om te zien. Je kunt wel heel star gaan judoën, maar het publiek heeft graag spektakel. Dat kan ik dan in elk geval bieden." Naar de mening van Perdaen viel de wedstrijd in Heikant niet onder auspiciën van de KNHS. „Het ging om een Belgische or ganisatie. Het concours werd door de KNHS niet eens erkend. Er werd zelfs met sancties ge dreigd voor de ruiters en amazo nes die deel zouden nemen." Perdaen vindt de gang van za ken Merkwaardig. „Als ze het nu plots wel erkennen, waarom pakken ze dan die andere rui ters en amazones niet aan. Wim en Gerco Schroder reden er, evenals Leopold van Asten. Drie olympiagangers, maar die laten ze met rust. Er wordt met ver schillende maten gemeten. Volgens manager Gert Naber van de KNHS, ligt de zaak an ders. Want hij spreekt, in tegen stelling tot enkele maanden gele den, nu niet meer over sancties en het niet erkennen, maar over het gedogen van de Golden Hor- se Trophy. „Het is nooit onze bedoeling ge weest horden ruiters te straf fen", zegt Naber nu. „Daar zijn we als bond niet voor. En be staat blijkbaar behoefte aan der gelijke wedstrijden. Aan de kan ten van Duitsland is dat ook het geval. Daar is alles inmiddels uitstekend geregeld." Ten aanzien van België is dat minder. „Dat zou inderdaad be ter moeten. Onder de overkoepe lende Belgische bond KBRSF huizen namelijk diverse onder- bondjes. Ja, da's niet zo makke lijk werken." „De Golden Horse Trophy 2005 werd overigens bij geen enkele bond aangemeld. Niet in Neder land, niet in België. Dat kan dus niet. De internationale federatie (FEI) eist dat bij deelname van een x-aantal buitenlandse com binaties de bond van dat land in kennis wordt gesteld. Die kan dan licenties verstrekken. Dat is niet gebeurd. Daarover zijn we nu in gesprek met de Belgische bond. In afwachting van wat daaruit komt, hebben we de wedstrijd in Heikant gedoogd." „Maar Perdaen had nooit deel mogen nemen", zegt Naber. „Omdat het een wedstrijd was die feitelijk onder auspiciën van de KNHS gehouden moest wor den. Ze mocht dus niet starten. Voor het tuchtcollege is het in elk geval voldoende geweest om haar te schorsen. Ze had gedu rende die twee maanden in wed strijdverband niet op een paard moeten kruipen." Elisabeth Willeboordse (onder) in gevecht met Lucie Decosse tijdens de eerste ronde van het EK van vorig jaar. De Frangaise, nu favoriet voor de titel, werd toen door de Zeeuwse uitgeschakeld. foto Robert Vos/ANP door Koen de Vries AXEL - Als de koers maar niet te lang is, kan Johnny van der Klooster nog met de besten mee. Dat bewees de 33-jarige wielren ner uit Lewedorp gisteren tij dens de Kermiskoers van Axel. Hij demarreerde in de voor laatste ronde en kon al honderd meter voor de finish de handen in de lucht steken. Enkele jaren geleden deed Van der Klooster een stap terug, van de amateurs naar de trimmers. Hij was het wielrennen niet beu, maar schroefde zijn ambities te rug omdat zijn eigen bedrijf zee ën van tijd opslokte. Het mes sneed van twee kanten. Hij hoef de minder te trainen om toch met de voorsten mee te kunnen en hoefde minder ver van huis. De TMZ (trimbelangen Mid den-Zeeland) organiseert in het seizoen elk weekeinde wel een wedstrijd in de buurt. Zo af en toe pikt Van der Kloos ter nog eens een wedstrijdje mee bij de amateurs, die tegenwoor dig eliterenners heten. Zoals gis teren in Axel, waar hij bewees dat hij in een kermiskoers (80 km) nog steeds niet onder hoeft te doen voor de renners die hun sport serieuzer nemen. Ook zijn hartslagmeter leverde het be wijs. „Die is de hele wedstrijd niet boven de 170 gekomen. Pas als hij zo ver komt, krijg je het moeilijk." Nu was de wedstrijd in Axel ook wel op het lijf geschreven van een renner als Van der Klooster. Er was een vroege ont snapping die beslissend bleek, en de eerste de beste jump die de Bevelander plaatste, was met een raak. In de derde van de veertig af te leggen ronden viel het 35-koppi- ge peloton al uit elkaar. Mare Blok, Dirk van Dam, Edzard van Ewijk, Pieter Israel, Johnny van der Klooster, Jamie van Rijs wijk, Jacco Ringelberg, Ralph De beslissing viel al vroeg in de ronde van Axel. foto Peter Nicolai Schaalje, Danny Schaut, David Harrighan, John van de Vreede en Jack van der Horst gingen er vandoor en lieten zich niet meer achterhalen. Grootste afwezigen in de kop groep waren Twan den Braber uit Hoeven, Richard Slabbe- koom uit Kapelle en Rob Koole uit Goes. Het gat met de leiders werd snel groter en Slabbe- koorn had al vlug gezien dat hij kansloos was. Na tien ronden gaf hij de pijp aan Maarten. Even later trok Rob Koole de zelfde conclusie. De Goesenaar die zaterdag in Yerseke reed, zondag in Oudenbosch en maan dag het districtskampioenschap was niet attent genoeg. „Je kunt beter met tachtig man rijden dan met 35, zoals hier. Ik wist dat de beslissende slag snel kon vallen, maar heb niet goed opge let. Stom. Het enige voordeel is dat ik vanavond eens vroeg thuis ben." De twaalf leiders bleven lange tijd samen. Pas vier ronden voor het einde, op zo'n acht kilome ter van de finish, sprong tot vreugde van het publiek Axe laar Ralph Schaalje samen met Sassenaar Danny Schaut en Jim van de Vreede uit Krabbendijke weg. Toen ze ingelopen werden, pro beerde Van de Vreede het op nieuw. maar met nog anderhal ve ronde te gaan ging Van der Klooster erop en erover. „Het viel even stil en toen ben ik ge gaan", vertelde de Bevelander, die fijntjes constateerde dat hij gegokt en gewonnen had. Van de Vreede bleek sterke benen te hebben. In de sprint van het pe loton werd hij toch nog tweede, voor Ralph Schaalje. Danny Schaut en Dirk van Dam. VLISSINGEN - Istvan Bakx heeft besloten volgend sei zoen niet voor Kozakken Boys te gaan voetballen. De aan valler van Kloetinge voerde onlangs een gesprek met de zaterdag-hoofdklasser uit Werkendam, maar ziet een overgang niet zitten. „Uit het aanbod van de club sprak niet dermate veel ver trouwen dat ik de overtuiging kreeg dat ik met Kozakken Boys volgend seizoen minimaal een wedstrijd of twintig in de hoofdklasse zal spelen. Dat is wel wat ik wil als ik niet naar een club in het betaald voetbal ga. Bij Kloetinge is de kans wel groot dat ik veel zal spelen, dus is Kozak ken Boys voor mij geen meei*waarde", zegt Bakx, die mor gen een testwedstrijd met Jong Sparta speelt en ook nog in beeld is bij RKC Waalwijk. LEWEDORP - De eerste editie van het Grontmij-voet baltoernooi voor regioteams is bij de elftallen onder 23 jaar gewonnen door de selectie van Walcheren. Bij de ploegen voor spelers boven 23 jaar werd het team van Ter- neuzen winnaar. Het organisatiecomité dat ook jaarlijks de Borsele Sloepoort Cup voor zijn rekening neemt, kon op de vel den van Lewedorpse Boys acht teams ontvangen, 's Mid dags legde het Walcherse regioteam met ovennacht be slag op de eindzege. De ploeg won alledrie de wedstrij den. Tegen het Borsels elftal werd het 3-0, tegen de ploeg van Zeelandia Middelburg 1-0 en tegen JVOZ - de ploeg van de voetbalschool van de gebroeders De Nooijer en Dolf Roks - ook 1-0. JVOZ werd met twee winstpartijen tweede, voor Zeelan dia Middelburg (een zege, twee nederlagen) en het Borsels elftal. Terneuzen had bij de ploegen boven 23 jaar vol doende aan twee zeges en een gelijkspel. Walcheren, dat Terneuzen op 0-0 hield, werd tweede, voor Borsele eh Noord-Beveland. GRONINGEN - Ester van den Pol, afkomstig uit Goes, heeft op de Nederlandse studentenkampioenschappen at letiek in Groningen eenmaal goud en twee keer zilver be haald. Individueel pakt ze de eerste plaats op het versprin gen met 5 meter en 70 centimeter. Bij het polsstok hoogspringen was 3 meter en 20 centimeter voldoende voor een zilveren plak. De tweede zilveren medaille vero verde Van den Pol met het estafetteteam van Phoenix uit Utrecht op de 4 x 100 meter estafette. NIJVERDAL - In de bosrijke omgeving van Nijverdal heeft Kobus Botman uit Middelburg brons behaald in een loodzware off-road triatlon bij de masters H50. Voor de kilometer zwemmen moest vanwege de watertempera tuur (14 graden) naar het binnenbad worden uitgeweken. Daarna volgden zes ronden fietsen van vijf kilometer op de mountainbike gevolgd door een cross van 10 kilometer lopen. Botman liet een tijd noteren van 2 uur 41 minuten en 51 seconden. Charles Jacobs uit Oostburg finishte na 2 uur 46 minuten en 38 seconden, goed voor de 17e plaats bij de masters H40. Rob Barel won bij de mannen en Riik- ka Kei ja bij de vrouwen, volgende week actief in de halve triatlon van Kruiningen. Paardensport Axel. Concours Hippique. Springen paarden klasse ZZ: 1. Cindy Perdaen, Nonnevanck (Eenhoornr.) 0/0/52.45; 2. Ilyo de Loos, Nadir (Hulst) 0/4/51.08. Z: 1. Han Wattel, Morentes (Vroonr.) 0/4/54.08; 2. Cindy Perdaen, Ruberthus, 0/4/57.17; 3. Ilyo de Loos, Quenette, 4/88.25. M: 1. Luc Cornelissens, Panter (Nieuw-Namen) 0/4/49.07; 2. Cindy Per daen, Weston L, 0/4.52.60: 3. Cindy Per daen, Walker, 0/4/63.17. 2e parcours: 1. Nele de Vleeshouwer, Vondel (Moer- beke) 0/74.85; 2. Wilma Stoutens, Stou- ten's Katinka (Weelr.) 0/85.58; 3. Roy de Koek, Riabelle (Moerbeke) 4/84.40. L: 1. Tom van de Vijver, Tenesee (Eksaarde) 0/0/42.14. 2e parcours: 1. Tinneke Cer- pentier, Rapuntiny (Moerbeke) 0/63.54; 2. Ellen Briquet, Rocket Power, 0/68.46; 3. Astrid van den Bosscche, Violin (Sint Gilles Waas) 0/69.64. Pony's klasse ZZ cat. D: 1. Daan de Cleene, Wendy (Kieldrecht) 0/85.85. M cat CD: 1 Kim- berly de Plucker, Bleu Bangle J (Kield recht) 0/0/46.04. 2e parcours: 1 Kim- berley de Plukker, Bleu Bangle J, 0/64.16. Rabo Top Dressuurcompetitie. Paar den klasse Z2: 1. Carola Paauwe, My Dream Z-Bev.) 69.83. Z1: 1 Wilma Salm, Otella (Paardebloem) 63.33. Dres suur paarden klasse Z1: 1. Florine Boogaard, Poeme Q (Weelr.) 66.00. M2: 1Stefan de Smet, Quick Misaura (Bass- evelde) 164. 2e proef: 1. Milou Antho- nisse, Madmi Tomos (Haringr.) 181. M11. Julia Poppe, Romeo (Oranjezon) 166. 2e proef: 1. Evelien de Kesel, Quartz (Haringr.) 173. L2: 1. Ilona van Drongelen, Moustashe (Oranjer.) 179. 2e proef: 1Jeanien Gisgolf, Ty-Bo (Br- aanjenhoek) 167. L1 (groep 1): 1. Len- dy Boer, Rico (Oranjer.) 162. 2e proef: 1. Marie Bruijnooge, Richenelle, 170. L1 (tweede groep): 1. Elles Krans, leara (Starr.) 172. 2e proef: 1. Esmeralda Ba- bahmetovic, 169. Pony's klasse Z2/Z1 cat.DE: 1. Kim- berley Cornelisse, Morwin Collin (Zwinr.) 63.75 3.15e-309 proef: 1. Pa- IJZENDIJKE - Bart van Speij - broek is gisteravond winnaar ge worden van het hoofdnummer de kermiskoers van IJzendijke. In de sprint van een kopgroep van vijftien renners, die na een chaotisch wedstrijdverloop naar de streep ging, bleek de Belg de snelste. De wedstrijd verliep niet zoals de organisatie had bedoeld. Het A/B-peloton trok na de start zo gretig het vijf kilometer lange parkoers in de polders rond IJ zendijke op dat een drie minu ten eerder op pad gestuurde eer dere categorie tijdens de wed strijd werd ingelopen. Hierdoor kwam na 70 kilometer een wel heel grote groep op de finish af. Dat gaf de jury handenvol werk. Over de winnaars in beide cate gorieën was men het snel eens: Patrick Buysse was, voor Frank Suys en Kurt Victor winnaar van de B-wedstrijd, Patrick Bolssens pakte de bloemen in de C-categorie, Van Speijbroek klopte zijn medevluchters over tuigend bij het hoofdnummer. trïcia de Visser, Siebke's Celtic (Putte) 60.23. Z2/Z1 cat BC: 1Lisette den Dek ker, Altos Andante (Honter.) 60.33. 6.41e-309 proef: 1. Lisette den Dek ker, Altos Andante, 61.68. M1/M2 cat. E: 1. Wilma Salm, Living Tornado, 167. 2e proef: 1. Briel de Wilde, Jaimy B (Zwinr.) 173. M1/M2 cat. CD: 1. Maxi me Osse, Easy Dancer (Weelr.) 166. 2e proef: 1. Maxime Osse, Easy Dancer, 167. L2 cat. CDE: 1. Peter van Remor- tel, Levada (Vosser.) 169. 2e proef: 1. Chantal Overbeek, Tarja (Oranjezon) 162. L2 cat. BC: 1. Zachary Saelens, Marissa (Haringr.) 172. 2e proef: 1. Zachary Saelens, Marissa, 172. L1 cat.DE: 1. Evelien de Detter, Paloma Z (Vlakter.) 177. 2. Proef: 1. Jeanine Nieu- wenhuis, L TDN's Jumper (Gouwe Reyers) 159. L1 cat. BC: 1. Annabel Contant, Tinkerbell (Eenhoornr.) 167. 2e proef: 1. Annabel Contant, Tinker bell, 157. Ronde van Catalonië, tweede etap pe Cambrils - Cambrils: 1. Gasparot- to (Ita) 186,8 km in 4.48.39, 2. Corioni (Ita), 3. Hushovd (Noo), 8. Van Heeswijk (Ned), 10. De Groot (Ned). Algemeen klassement: 1. Perdiguero (Spa) 5.10.22, 2. Jalabert (Fra), 3. Hunter (ZAf). Tiel. Olympia's Tour. Derde etappe, Hardenberg - Tiel: 1. Pedersen (Den) 177 km in 3.54.46, 2. Dekkers (Ned), 3. Maaskant (Ned), 96. Johnny Hooger- land (Yerseke) z.t. Algemeen klasse ment: 1. Dekkers 10.53.38, 2. De Maar (Ned) 0.07, 3. Elijzen (Ned) 0.12, 4. Heij- boer (Ned) 0.13, 5. Pronk (Ned) 0.17, 24. Hoogerland 0.41. Axel. Kermiskoers. 1 Johnny van der Klooster, Lewedorp, 2. John van de Vreede, Krabbendijke, 3. Ralph Schaal je, Axel, 4. Danny Schaut, Sas van Gent, 5. Dirk van Dam, Goes, 6. Pieter Israel, Kruiningen, 7. Edzard van Ewijk, Goes, 8. David Harrighan, Antwerpen, 9. Mare Blok, Heinkenszand, 10. Jack van der Horst, Oost-Souburg, 11. Jacco Ringel berg, Goes, 12. Jamie van Rijswijk, Waalwijk, 13. Bram van Oosterhout, Ter- heijden, 14. Ronald Roos, Hoogstraate, 15. Rein-Jan Elenbaas, Goes. IJzendijke. Kermiskoers WAOD. A/B-categorie: 1. Bart van Speijbroek (B.), 2. Kristof van Putte (B), 3. Filip Ten- heur, 5. Peter Mol. B-categorie: 1. Pa trick Buysse (B), 2. Frank Suys (B), 3. Kurt Victor (B). C-categorie: 1. Patrick Bolssens (B 2. Van Burggraaf (B), 3. Rudy van Vlimmeren. woensdag l Biljarten Driebandentoernooi de Goede Ver wachting. Kwartfinale. Locatie café, pension de Goede Verwachting, Lewe dorp. Aanvang: 19.00 uur. Koppeltoernooi Kwadendamme. Or ganisatie: BV Kwadendamme. Eerste ronde. Locatie: Tapperij 's Lands Welva ren, Kwadendamme. Aanvang: 19.30 Veldkorfbal Tweede klasse: Korbis-Swift (restant van negen minuten, wedstrijd was op 16 april bij 6-11 gestaakt vanwege een blessure van de scheidsrechter). Wielrennen Zomeravondcompetitie, tweede wedstrijd. Locatie: Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 minuten) 19.15 uur: elite/beloften/amateurs A/junioren (50 minuten drie ronden) en veteranen/amateurs B /nieuwelingen/ vrouwen/SP-categorie (50 minuten één ronde).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 43