P PZC aei eo/iev xpiai Drie weken kind zijn geeft energie voor dj rest van het jaar. woensdag 18 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Wij zijn heel blij met de geboorte van onze zoon en broer Guus Jacobus 16 mei 2005 Allard, Annette en Noor Vader Tolweg 9 4373 RC Biggekerke Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze doch ter en zusje Sophie Serge, Titia en Fleur Pekaar Duizendbladstraat 71 4461 MN Goes Overlijden Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden, als gevolg van een noodlottig ongeval, van onze medewerker en collega de heer Frits van den Heuvel op de leeftijd van 56 jaar. Frits werkt sinds 1973 bij Rijkswaterstaat, waarvan de laatste jaren als operationeel sluismeester op het Kreekraksluizencomplex van de Scheepvaartdienst Oosterschelde. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinde ren, die wij kracht en sterkte toewensen bij dit zware verlies. Namens de medewerkers en het directieteam van Rijkswaterstaat Zeeland Drs. J. H. G. Jacobs Hoofdingenieur-directeur Middelburg, 17 mei 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat door een noodlottig ongeval onze zeer gewaar deerde collega Frits van den Heuvel ons is ontvallen. Wij wensen Maria, de kinderen en naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Rijkswaterstaat Zeeland Collega's Kreekraksluizen, Rilland en Bergsediepsluis Geknokt Gestreden Maar in alle rust uit het leven gegleden mijn dierbare man en maatje, onze geweldige vader en onze stoere, altijd leuke plannen makende opa Ko Meulmeester Amemuiden, Vlissingen, 17 december 1945 16 mei 2005 Suus Meulmeester-Coppoolse Marcel Meulmeester Lianne Meulmeester-Kloet Timo Nadine Eric Meulmeester Manuela Vermeeren Jeffrey Soraya Weststraat 13 4386 AZ Vlissingen Ko is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 20 mei om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gift t.b.v. Clini- clowns. De bussen waarin u uw gift kunt deponeren staan ge reed in het crematorium. Diep getroffen zijn we door het verlies van onze goe de vriend Ko Meulmeester Harry en Marina Adri en Gré Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde me dewerker en collega Ko Meulmeester Met grote inzet en toewijding heeft hij bijna 25 jaar zijn beste krachten aan het bedrijf gegeven. Wij zullen zijn vriendschap en intense betrokken heid voor zijn collega's in dankbare herinnering hou- den en wensen Suus, Eric, Manuela, Jeffrey, Soraya, Marcel, Lianne, Timo en Nadine veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Mourik Vlissingen B.V. Ko Meulmeester Je was een man als een leeuw. Je was onze collega, al een kwart eeuw. Nu door een ziekte gesloopt. Wij hadden anders gehoopt. Als sneeuw voor de zon verdween je kracht Èn kreeg je je rust in de nacht. Wij wensen Suus, Erik, Manuela, Jeffrey, Soraya. Marcel, Lianne, Timo en Nadine veel sterkte toe. Mourik Vlissingen B.V. je collega's op TRN Bedroefd hebben wij zaterdag afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Marjan Kuzee dochter van Adriaan Kuzee en Johanna Beeke Overleden maandag 9 mei 2005 Wij zeggen het verplegend personeel van Ter Valcke dank voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: familie Kuzee -Wij zijn altijd met ons drieën- In bijzijn van ons allen is woensdag 11 mei mijn lieve man, onze (schoon)vader en onze 'opa snor' 'opa van de chippies' overleden Jan Anne Antonius Meijer oud huisarts te Vlissingen *29 september 1942 Temaart til mei 2005 Leiden Hij was een levensgenieter en een bijzonder en markant man. Helaas mocht hij maar 62 jaar worden. Zowel in leven als na de dood sprak voor jou de kleur rood Je heengaan zet in helder perspectief de liefde die je ons bood. Margreet Meijer-Potasse Ton, Astrid, Mendel en Linde Rob, Charisse, Elena en Jesse Frank en Nicole Het was zijn wens om in kleine kring begraven te worden. De begrafenis heeft plaats gevonden op dinsdag 17 mei in Kamperland. Correspondentie-adres: Veerweg 158, 4493 AW Kamperland Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer S. A. Caljouw oud-hootd bureau registratuur en documentatie van de toenmalige directie Milieu en Waterstaat, voorheen Provinciale Waterstaat Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij ruim 29 jaar in dienst van de Provincie Zeeland heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinde ren en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W. T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L. J. M. Verduit, secretaris Middelburg, 17 mei 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer S. A. Caljouw oud-hoofd bureau registratuur en documentatie van de toenmalige directie Milieu en Waterstaat, voorheen Provinciale Waterstaat Wij herinneren ons de heer Caljouw als een rustige en vriendelijke man die zijn werk nauwgezet en plichtsge trouw verrichtte. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers van directie Ruimte, Milieu en Water Middelburg, 17 mei 2005 'De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. 2 Timótheüs 2 vers 19 Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, door de Heere Thuis gehaald mijn lieve, zorgzame man, onze altijd zorgende vader en opa Dirk Verweij Hij mocht 75 jaar worden. Kapelle: A. Verweij-Wiskerke Leusden: Nely van Dam-Verweij Hans van Dam Albert, Anne-Marije, Maria, Elise Wijk en Aalburg: Evert Verweij Jopie Scherff-Timmermans Gouda: Anneke de Vos-Verweij Rien de Vos Paul, Hannah, Martijn Kapelle: William Verweij Goes, 17 mei 2005 Langegracht 38,4421 EZ Kapelle Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. vrijdag 20 mei van 19.30 tot 20.00 uur in de familie kamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskin- derscheweg 1 (op de Alg. Begraafplaats) te Kapelle. Tevens kunt u condoleren en afscheid nemen D.V. zaterdag 21 mei van 10.15 tot 10.50 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle, waarna om 11.00 uur de rouwdienst zal worden gehouden in de kerk. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. De begrafenis wordt besloten in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot samenzijn. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Heer, Die zij zo lief had, heeft in zijn ontferming opgenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Frederika Aleida Groot Nibbelink echtgenote van Kees Ruijsenaars Culemborg, 30-09-1928 t Dordrecht, 14-05-2005 Ook dit afscheid, zo kort na het overlijden van onze oudste broer Gerrit, doet ons verdriet. Frida bete kende veel binnen onze familiekring en daarbuiten. Souburg: Henk en Rini Koudekerke: Ben en Bep Halsteren: Arnold en Jeltje Nichten en neven Correspondentieadres: Mw. L. v.d. Elst-Ruijsenaars v.d. Fuijckstraat 76,3232 AR Brielle Er zijn dingen die je niet bespreekt maar diep van binnen weet. Een innerlijke verbondenheid die zo mooi liefde heet. Hoewel het steeds wat slechter ging en het ongetwij feld zo beter is, zijn wij bedroefd dat wij afscheid heb ben moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Lenie Kuijl-'t Jong weduwe van Arie Kuijl Ze is 80 jaar geworden. Er komt een dag voor iedereen verschillend, voor de ene vroeg, voor de andere laat, dat zij, die jou het leven gaf, het zelf weer verlaat. Leo en Geppy Abe Cynthia en Sjoerd Fleur Mariene en Frits Lineke en Vincent Ciska en Kees Anja en Rudi Lukas Arjan Miranda en John Anne Wij hebben haar samen met de medewerkers van de SPOW thuis liefdevol verzorgd. 17 mei 2005 Nieuwerkerckeplein 54 4335 EV Middelburg Onze moeder is thuis. U kunt van haar afscheid ne men op vrijdag 20 mei a.s. van 16.00 tot 18.00 uur. Ook is er gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 21 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lenie, Je was als een kaars vol licht, warmte en gezelligheid die is nu uitgegaan maar jouw uitstraling blijft voor altijd. Onze bijzonder lieve 'buurvrouw' Lenie Kuijl-'t Jong is overleden. Wij wensen de hele familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Leo, Marleen, Anja, Miranda en partners, jullie heb ben het fantastisch gedaan. Veronica, Tom, Robin, Yolande en Arthur Schotel Middelburg, 17 mei 2005 Enige en algemene kennisgeving Op 15 mei overleed de heer Esdra Johannes Minnaard geboren 23 augustus 1920 te Schoondijke. Mr. B. Kwakkenbos bewindvoerder Correspondentieadres: Postbus 35 4460 AA Goes De overledene is opgebaard in het Monuta uitvaart centrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 20 mei om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium om 12.50 uur. Omringd door allen die hij liefhad, is moege streden van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgroot- opa Gerard Ruissen Geert in de leeftijd van ruim 84 jaar. Kapelle: L. J. Ruissen-de Jonge Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 16 mei 2005 Oude Bosstraat 6,4421 AP Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 mei van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst, geleid door ds. M. J. Oosting, zal worden gehouden op D.V. donderdag 19 mei om 14.00 uur in de Christelijk Gereformeerde kerk, Biezelingseweg 6 te Biezeli'nge. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Christelijk Gereformeerde kerk te Biezelinge. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Met verdriet delen wij u mede dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze zwager en oom Gerard Ruissen Dat hij rusten mag in vrede. Kapelle: J.L. de Jonge J. de Jonge en verdere familie De kring van onze generatie wordt steeds kleiner. We kregen het bericht dat overleden is onze geliefde zwager Willem Coppoolse We denken deze dagen speciaal aan zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. P. de Visser-Bosselaar J. Bosselaar-de Visser Nooit vragend, nooit klagend. Altijd alles voor zichzelf dragend, was hij een steun voor velen. Bedroefd geven wij u kennis dat, toch nog onver wacht, rustig van ons is heengegaan na een arbeid zaam leven mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Frans Jan Ossewaarde echtgenoot van Catharina Meulblok in de leeftijd van 96 jaar. Goes: C. Ossewaarde-Meulblok Kloetinge: Piet Ossewaarde Corry Ossewaarde-van Boven. in herinnering Frank en Riemke, Marjolein Liesbeth en Wim, Bart, Tessa Tineke en Antoine, Norah, Feline Kapelle: Betsie Kant-Ossewaarde Adrie Kant John en Monique, Davey, Roan Francis en Jolanda Geldrop: Willemien Lindenbergh-Ossewaarde Han Lindenbergh Hans Walter en Debbie, Levi Goes, 14 mei 2005 Correspondentieadres: Hemstraat 22, 4481 BM Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 mei van 10.00 tot 10.30 uur in de familiekamer van rouw centrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Alg. Begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal om 10.45 uur de afscheidsdienst wor den gehouden in het rouwcentrum, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Cederhof en verpleeghuis 'Ter Valcke', afd. ljsselstraat, voor de liefdevolle verzorging. Van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Frans Ossewaarde Familie Ossewaarde Dankbetuiging De leegte blijft bestaan Iedereen die ons helpt deze leegte te begrenzen, wordt daar hartelijk voor bedankt. Voor uw belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze broer en vader Jan Comelis Goeree zeggen wij u onze welgemeende dank. Familie Goeree Kruiningen, mei 2005. Dankbetuiging Nu je aanwezigheid is vervangen door herinnerin gen, en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dage lijkse dingen, was er een ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Johannis Pieter Heijdens Han Hier voor onze hartelijke dank. Hannie Heijdens-Verplanke Kinderen en kleinkinderen Breskens, mei 2005 De overweldigende belangstelling en het medeleven, ont vangen na het zo onverwachts overlijden van onze gelief de broer, zwager en oom Bartholomeus van Willigen - Bart heeft ons als familie diep getroffen en gesterkt, met name ook de grote betrokkenheid van de inwoners van Oost- dijk, Krabbendijke en Krimpen heeft ons erg goed ge daan. Wij willen u hiervoor allen heel hartelijk danken. In het bijzonder willen wij langs deze weg ook onze dank uitspreken aan de organisatoren van de Stichting Davogé die de route van de gehandicaptenrit op 23 april helemaal hebben omgelegd, zodat wij daar bij de begrafenis geen enkele hinder van zouden ondervinden. Rotterdam: L. den Braber-van Willigen R. den Braber Oostdijk: H. van Willigen Rotterdam: A. J. van der Vlugt-van Willigen A. van der Vlugt Neven en nichten Oostdijk, mei 2005 In Memoriam Lieve mama Drie jaar, drie jaar mis ik je. Drie jaar ben ik je kwijt. Drie jaar zonder je steun en liefde. Mama, ik hou zoveel van je. Stefan Iedereen bedankt voor hulp, liefde en vriendschap. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden ).C. Hoekman Geimioozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Ac Meld u aan als gastgezin om drie weken in zomervakantie een kind op te vangen. Een kindj zonder uw hulp genoodzaakt is thuis te blijver I een vaak troosteloze omgeving. Bel on8- 627974 of ga naar www.europakinderhulp.nl Wat is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind? Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54-tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdorpeo in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. SOS-Kinderdorpen (o( GIRO 2280 Want ieder kind verdient een thuis JA, stuur inij meer informatie over geven na lera I aan SOS-Kinderdorpen N.a.v. deze advertentie in: Adres: I Postcode/plaats: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: I SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERMK Ana Beatriz leeft in Bolivia. 95% van de plattelandsbevolking moet er rondkomen van minder dan 1 euro per dag. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD 't n(°)v|b|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12