O PZC Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberlchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Gekregen, Daan Daniël Gijsbert Hendrik om voor te zorgen en heel veel van te houden. Vlissingen, 11 mei 2005 Hilda Hament Frank van den Hoogen en Hannah Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Lisan 12 mei 2005 Jan, Ellen en Mila Theune Koudorpstraat 29a 4361 BS Westkapelle 0118-572602 Plaats uw familie berichten in de PZC Jubileum Op 21 mei a.s. zijn onze ouders en grootouders Piet Ovaa en Anneke Lesterhuis 40 jaar getrouwd. Ter gelegenheid hiervan nodigen wij u uit op de re ceptie van 15.50-17.00 uur in "De Kwikstaart", Na- gelenburgsingel 2 te Oost-Souburg. Kinderen en kleinkinderen Middelburgsestraat 75, 4388 NT Oost-Souburg Overlijden Met verbijstering vernamen wij donderdagavond, dat onze oud-leerling (schooljaar 2004-2005 in Havo-4) Merlijn Oliveira Prins zo jong nog, het aardse verlaten heeft. Wij herinneren Merlijn als een rustige, intelligente leerling, Die soms schijnbaar zorgeloos door het leven fladderde.... De vele mensen die hij zonder moeite rond zich verzamelde, wisten echter beter.... Merlijn had een zwaar hart. Merlijn... We hopen datje nu de rust vindt, die je tijdens je leven zo node moest missen... We hadden je lief! Namens allen die werken aan de Regionale Scholengemeenschap '"t Rijks" en alle leerlingen die Merlijn gekend hebben Drs. L.C.M. de Rond MA-rector Wat zullen we je missen Lieve lieve Matty Een laatste groet van "je meiden" Dini- Jolanda en Edith Geschokt zijn wij door het overlijden van Matty van Gemerden de moeder van onze medespeler Arnold Wij wensen Peter, Judith, Ronald en Britt, Arnold en Cynthia alle sterkte toe met dit grote verlies. trainers, leiders, spelers 1 e selectie v.v. Wolfaartsdijk Na een ongelijke strijd hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze motorvriend Kees van den Dries Wij wensen Tannie, Jeantien, Glenn, Leila, familie, vrienden en bekenden veel sterkte toe met dit grote verlies. Jos en Janny Rentmeester Adam Rentmeester Alleen de herinneringen zijn onsterfelijk. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees van den Dries Wij wensen Tannie en familie veel sterkte met het ver werken van dit verlies. De vriendenclub van voormalig: Motor Racing Team Zeeland De oprichter en nestor van Wielercomité Ovezande Kees van den Dries heeft zijn laatste zware ronde gereden. Zijn kameraadschap, gedrevenheid en gedurfde ideeën zullen wij missen. We wensen Tannie, Jeantien, Glenn, Leïla en de fami lie veel sterkte toe met dit verlies. Wielercomité Ovezande Ad, Adrie, André, Eduard, Peter, Sjaak en Wim Bedroefd geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving na een langdurige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Ad Caljouw echtgenoot van Koos Caljouw-Pleijte in de leeftijd van 68 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat bij in zijn leven voor oru beeft be tekend. Middelburg: Koos Caljouw-Pleijte Goes: Rob en Joke Caljouw Ramon Serge Middelburg: Karin Caljouw Middelburg: Monique Caljouw 4333 DC Middelburg. 13 mei 2005 W.Arondeusstraat 31 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 18 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren. Geen bezoek aan buu. Dag lieve opa Ramon Serge Bedroefd, maar met dankbare herinnering hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom Ad Caljouw Wim en Marleen Caljouw Mike en Lonneke Marcel en Jolanda Middelburg, 13 mei 2005 Onverwacht en tot onze ontsteltenis is heengegaan onze vriend en hulp bij ons vrijwilligerswerk Adrie Minnaard Wij leven mee met Truida, kinderen, kleinkinderen en familie. Wij bidden hen Gods kracht toe. Stichting Christelijk Jeugdwerk Krabbendijke Diepverslagen hebben wij kennisgenomen dat uit onze vriendenkring is ontvallen Adrie Minnaard Dankbaar gedenken wij zijn vriendschap. Wij wensen Truida, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Frans en Helma v.d. Berge Willem en Hannie Klein Bleumink Jan en Truus de Looff Rinus en Anneke Staal Jan en Maatje Suurland Krabbendijke, 11 mei 2005 Geschokt vernamen wij het overlijden van onze oud collega Adrie Minnaard Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en personeel Schrier Internationaal Transport Krabbendijke.,11 mei 2005 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Adrie Minnaard Zijn vriendschap en inzet zullen wij niet vergeten. Wij wensen Truida en de familie veel sterkte. V.V. Krabbendijke In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase is overleden mijn lieve man, onze vader en grootvader Marinus Krijn Louwiesse echtgenoot van Maria Schrier in de leeftijd van 74 jaar. Heinkenszand: M. Louwiesse-Schrier Heinkenszand: Ineke en Izaak Lamse-Louwiesse Marissa Mark 12 mei 2005 Strandloperstraat 26 4451 DD Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 17 mei om 10.15 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkens zand, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Team 'De Schenge-Borsele' O en de Nachtzorg van Allévo 'jw. ;*■-<*■ voor de goede en liefdevolle "*"*-3 verzorging. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom M. K. Louwiesse Wij denken in dankbaarheid aan hem terug en wen sen de familie veel sterkte toe. Omie Schrier Hannie Schrier-Braam Petra Harold en Eline Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Marien Louwiesse André - Marcella, Annie - Leon, Finus - Nel, Roger - Marie-Louise, Ko - Tanny, Free - Ad Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 zaterdag 14 mei 2005 ik kan niet schilderen maar anders zou ik jou vereeuwigen als zonnebloem gele zonnebloem mooie gele zonnebloem mooie zonnebloem zonnebloem ja zo zou ik jou vereeuwigen en niet anders als ik kon schilderen Gedicht van Kees Overbeeke Heel verdrietig delen wij u mee, dat wij van onze lie ve, energieke en voor altijd jeugdige Piep Hoogewoud afscheid hebben moeten nemen. Amsterdam, Zierikzee, 1 juli 1927 12 mei 2005 Moeder van: Fransje Zuccheron-Kostman Paul Kostman Moeder en oma voor: de kinderen en kleinkinderen van Jaap Böhm - Zus van: Hans Hoogewoud Dolly Andries-Hoogewoud Correspondentieadres: Familie Böhm Ring 21 4315 AG Dreischor - Piep hield erg veel van zonnebloemen - Piep is thuis, Torendijk 84 te Kortgene, waar u dage lijks de gelegenheid krijgt afscheid van haar te ne men tussen 14.00 en 16.00 uur. Ook kunt u afscheid nemen van Piep op woensdag 18 mei van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. De afscheidsdienst die we voor Piep willen houden zal aansluitend plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd crematorium. Nu voor altijd op reis. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Gerardina Wilhelmina Johanna Carrilho-Heitz 15 september 1918 112 mei 2005 Katwijk Vlissingen Hengelo: Rob en Marjan Robert-Jan Amsterdam: Dirk Terneuzen: Arnoud en Rita Jos, Martijn Amsterdam: Leo en Anneke Laiyana, Surya Vlissingen: Kees Purmerend: Willem en Carla Savannah Correspondentieadres: Palingstraat 1 4381 AE Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 17 mei van 12.15 tot 12.45 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte herdenking worden gehouden, waarna de begrafenis om 13.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou- Een stem, die vertrouwd was, zwijgt, een mens, die er altijd was, is niet meer. Wat blijft, zijn dankbare herinneringen, die niemand ons kan ontnemen. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'TerValcke' (afd. Somatiek) is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Marinus de Jager echtgenoot van Geertruida Maria de Kok in de leeftijd van 87 jaar. Goes: G. M. de Jager-de Kok Nieuwdorp: Adrie en Denie Mar ja en Ronald Connor, Liam Carla en Frenc Frenc 12 mei 2005 Nassauhof 82 4461 SX Goes Woensdag 18 mei is er gelegenheid om afscheid te nemen van 13.30 tot 13.50 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aan sluitend zal er om 14.00 uur een Dienst van Woord en Gebed worden gehouden. Na de dienst is er gele genheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsheb ben. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liefde gaat over continenten heen Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve ma en oma Jacomina Catharina Nieuwenhuijze-Kole in de leeftijd van 93 jaar. Coos, Lina-Maria en Tamara 's-Heer Arenskerke, 13 mei 2005 Correspondentieadres: Mosselbank 17,4465 AT Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 18 mei om 14.00 uur in de 'Petruskerk' te 's-Heer Arendskerke. waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in Zorgcentrum 'Poelwijck', Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Bedroefd zijn wij nu onze tante Mien is overleden. Zij nam een bijzondere plaats in. Jacomina Catharina Nieuwenhuijze-Kole Jannie en Rinus Ineke en Adrie Wim en Corrie Mieke Marina en Jan Kees Jaap en Ria Jan en Ineke Ina en Gillis 's-Heer Arendskerke, 13 mei 2005 Na een rijk leven is mijn lieve man en onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader thuis overleden Walter Kakebeeke Goes 2 mei 1911 Veere 9 mei 2005 Veere: H. A\ C. E. Kakebeeke-Inckel Heemstede: Jankees en Anne Marie Kakebeeke-Wakkie Jeroen en Lies Luuk, Floris Walter Worcester, Zuid-Afrika: Rob Kakebeeke Amsterdam: Marien en Marion Kakebeeke-Erdman Bas Karijn Doom: Jaap en Barbara Kakebeeke-Gorter Gijs en Valérie Klaas-Jan en Véronique Fazantenlaan 10 4351 RV Veere De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Dankbetuiging Bij deze willen wij u allen bedanken voor de belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze onvergetelijke zoon en broer Dennis Buijs Ook bedankt voor al de kaarten met de mooie woorden en de mooie bloemstukken. Het heeft ons getroost en gesteund in het verwerken van dit enorme verlies. Mariska Corrie en Hero Middelburg, mei 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van be langstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Maria den Decker-Salomé hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. J. den Decker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, mei 2005 DANKBETUIGING Voor al uw belangstelling en medeleven die ik, soonlijk als schriftelijk, mocht ontvangen najJ den van mijn lieve zorgzame vrouw 1 Sara van Meenen-Verplanke 1 zeg ik u hartelijk dank. J.A. van Meenen F Axel, mei 2005 |rN Gemis door het plotseling (j maar ge\'onden in herimii Langs deze weg willen wij iedereen bedanken land medeleven dat wij mochten ontvangen, na hei- dst overlijden van onze geliefde moeder, zeer geliê;; k moeder en onvergetelijke, allerliefste overgroots «k Janna Pieternella Remijnse-Corslai >k,' nb Kinderen, klein- en achterklep [jgj Nisse, april 2005 ize: Met aanstekelijk enthousiasme velen mee in de rijkdom van mui. et^ Wij zijn geraakt en getroost door de ve!< verwarmende en persoonlijke blijken var ilen leven die we na het plotseling overlijdenr. eik zogeliefde Izaak Ruissen i hebben ontvangen. Hiervoor onze oprechte dank. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Nellie Ruissen-Wer Nellekeen Kees Cora en Kees EngelienenGertjori Leo en Ar\kie en kleinkinderen Wemeldinge, mei 2005 R-\ Na het overlijden van onze lieve man en vcc$ r Leendert van der Stoep willen wij u hartelijk bedanken voor uw be:: lefoontjes, brieven, kaarten en andere vcrrfn meeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. Nel van der Stee; Addy Diana Leo Marianne Christien 8c Rob Middelburg, mei 2005 Iedereen heel veel dank voor het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Engelhardt Koos Al deze goedbedoelde belangstelling heeft ons gesteund in het verwerken van dit enorme verlies. Rita Engelhardt-Meyer Coby en René Viktor en kleinkinderen Hansweert, mei 2005 Uniek en zo gewoon Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons zo goed na het overlijden van mijn lieve levenspartner en mijn baasje Therese Heindl Hiervoor onze hartelijk dank. Marjan Kelly 9 Kapelle, mei 2005 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Leuntje Jeronimus-Breas hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Namens de familie: C. P. Jeronimus Wissenkerke, mei 2005 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornells Jobse zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: L. Jobse-de Jager Goes, mei 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maatje Labruyère-de Bree zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2005 Onze dankbaarheid gaat uit naar u allen die uw medele ven heeft getoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lie ve opa Adriaan Louwerse Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons de kracht om verder te Namens ons allen: W. Louwerse-Janse Veere, mei 2005 Graag willen wij u hartelijk bedanken vooruwi belangstelling tijdens het leven van onze moedert Gerdina Johanna van der Vlugt-Vinkel en voor uw blijken van medeleven na haar overj op de dag van haar begrafenis. Wolphaartsdijk, mei 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en het roede jfl dat wij van u mochten onvangen na het overlijden de begrafenis van onze lieve moeder, oma en opoe Ida de Vos-Paauwe betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, m rib soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan Kinderen, klein- en achterkleinkr Wemeldinge, mei 2005 ,20 Nooit meer zijn /ach. Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weerschijnen zal he t zonder hem on twaken je ooit minder kunnen raken. Nooit meer een kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag. Als verdoofdprobeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen. Hoe kan je doorgaan zonder hem hoe moe t het verder zonder zijn stem. Je zie t en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer Je voelt je gebroken en verscheurd sommigen zeggen, je heb t nu genoeg ge trecti maar hoe kunnen ze weten van het verdriet aIs je eraan denkt dat je hem nooit meer ziet Voor de vele blijken van belangstelling en heti ven dat wij van u mochten ontvangen in de kaarten, telefoontjes en be-zoekjes tijdens bed, na het overlijden en bij de begrafenisvani nig geliefde man en mijn zorgzame pa Adriaan Wisse Adri 7-10-1941 64 betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd he? erg goed gedaan. Bijzonder dank aan Dr. P. R. L. Vercauteren vctf SCH dagelijkse intense inzet, de medewerkers van zorg voor hun liefdevolle verzorging en devriï m sters, Caroline en Huguette voor nun grotesteJ 100 vens dank aan uitvaartzorg Monuta te Terneuz? sH de correcte verzorging van de begraf enis. Janny Wisse-de Zeeuw Jacqueline Terneuzen, mei 2005 In memoriam Plaats uw familie berichten in de PZC Joeri 02-02-1973 verzonken in mijmerij heb ik steeds aan jou gedacht en hoe jij zomaar bent gegaan zo zacht naar een ander bestaan 14-03 Wim, Joke, Sonja, Ernesto en ten CEN' itetil bstt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 66