Ba n e n H PERSONEEL vestigingsmanager? JobTrack.n Adecco Vertegenwoordiger (m/v) Verpleegkundige in de wijk (v/m) Verpleegkundige in de wijk (v/m) Zeldenrust-Steelanteollege BrosiuS Service Medewerkers w randstad Ga jij het maken als Bellen is weten -i Kijk ook op 14 MEI 2005- N Post tdvf (|00! fcZeet ~Nath :e werkgëp-yan Beste we rkg Nederland 2004, in het kader van Het Schouderklopje, RVU educatieve omroep Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulp middelen uit. Ruim 2400 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. Deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrij heid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Deze vacature wordt tegelijker tijd in- en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Z ie o o k www.zorgstroom.nl Zorg met respect, waar u 00K woont Zorgstroom zoekt voorde af deling verpleging, locatie thuiszorg Veere I een enthousiaste collega voor de functie van I Voor 2 weekenden per 4 weken (inclusief vrijdagmiddag en maandagmiddag) voor gemiddeld 50 uren per periode. Bent u bereid om buiten deze 2 weekenden dagdelen te werken dan zijn de contracturen bespreekbaar. Vacaturenr. 5.066 En ook voorde afdeling verpleging, locatie thuiszorg Middelburg zoeken wij een enthousiaste Voor gemiddeld 48 uur per periode, voor de verantwoordelijke avond-/ en weekenddienst. Vacaturenr. 5.069 De functie van verpleegkundige in de wijk richt zich op de verpleegkundige zorgverlening in de thuissituatie, waarbij werkzaamheden van curatieve en preventieve aard, revalidatie, reactivering en gezondheidsvoorlichting en 1 -opvoeding in samenhang met elkaar plaatsvinden. U bent minimaal in het bezit van een diploma A-verpleegkundige of verpleegkundige niveau 4 en een BIG -registratie. Wij bieden een uitdagende functie binnen een prettige werksfeer, waarin creativiteit en initiatief goed van pas komen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg met salariëring in FJ/VG 45, maximaal 2.526,05 bruto per maand bij een full-time dienstverband. Voor meer informatie over de functie voor Veere kunt u contact opnemen met Bea Schoemaker, manager verpleging, tel. (0118) 59 73 00. Voor meer informatie over de functie voor Middelburg kunt u contact opnemen met Ellie Lijnse, manager verpleging, tel. (0118) 65 56 00. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 23 mei a.s. richten aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Zeldcnrust-Steclantcoilcge Het ZSC is een samenwer kingsschool van rooms-katho- lieken en protestanten voor vmbo. mavo. havo, vwo en tweetalig vwo Onze school is gevestigd in het Zeeuwsch- Vlaamse Terneuzen, de derde havenstad van Nederland. Het ZSC is een kwaliteits- school die met resultaatver antwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundige inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uit stekend schoolklimaat postadres Postbus 146 4530 AC Terneuzen telefoon 0115 - 694 029 fax 0115-694 800 e-mail info@zsc nl website www. zsc nl We zijn op zoek naar collega's die met ingang van komend schooljaar de volgende vacatures willen vervuilen: Docenten Nederlands Frans Duits Aardrijkskunde Wiskunde Economie LO ca. 37 uur ca 12 uur ca, 13 uur ca. 6 uur ca. 14 uur ca 4 uur ca 24 uur OOP-ftmeties Conciërge - 1,0 fte - schaal 4 Administratief medewerker -1,0 fte - schaal 5 Beleidsmedewerker kwaliteitszorg - 0,4 fte - schaal 9 Nadere informatie vindt u op onze website www.zsc.nl "Wonen in Zeelrnd is ruim, rustig èn veilig. Huizen zijn relatief goedkoopzeker vergeleken bij de Randstad en de keuze is groot, Zeeum-VIaandercn is een beetje een landje apart. Grenzend aan België proefje hier een mengeling van Zeeuwse en Vlaamse sferen. Het leven hier is bourgoitdisch, deittoisen zijn er gemoedelijk." Würth Nederland 8.V. is een dochteronderneming van hel Duitse concern A. Würth GmbH Go. KG, wereldwijd marktleider: op het gebied van dB bevestigings- en montagetechniek. Het concern heeft wereldwijd vestigingen in 80 tanden en biedt werk aan ruim 49,000 mensen. Detotale omzet van hel concern bedroeg in 2004 meer dan 6,2 miljard euro. Würth levert aan hout- en metaalverwerkende bedrijven, de bouw- en installatiebranche, de automotive-branche, de transportsector en vele andere takken van nijverheid en'industrie. Tol hef leveringsprogramma behoren bevestigings materialen, ankers en pluggen, onderhands-, lijm-en kitproduclen, elektrische-, perslucht-en hondgereedschappen, persoonlijke beschermingsmiddelen, verspanende gereedschappen, Werkplaatsuitrusting, opbergsystemen, meubel- en bouwbeslag. Würth Nederland B.V. ziet met belangstelling uit naar een voor de divisie Bouw, regio Middelburg/Goes Zo veelzijdig is de job Als vertegenwoordiger bij Würth heb je een pittige baan in het rayon waarin jij werkzaam bent. Je bent iedere werkdag van 8,00 tot 17-00 uur actief bezig met het maken van nieuwe klanten en het intensief onderhouden van contacten met bestaande klanten. Daarnaast ben je thuis ook belast met het op orde houden van de administratie. Je bent (omzet)verantwoordelijk voor jouw rayon. Je bedenkt en realiseert ook commerciële acties. Je informeert de klanten voortdurend over ontwikkelingen c.q, veranderingen van het productassortiment. Het op- en uit bouwen van je klantenkring is aan jou wel besteed. Je zorgt voor een eigen planning en verricht acquisitie-taken. De kandidaat: In verband met de affiniteit met het verkoopgebied gaat o de genoemde regio. i e voorkeur uit naar kandidaten die woonachtig zijn in de directe omgeving van Functie-eisen: Je hebt minimool 4 jaar ervaring in een commerciële functie en/of je bent minimaal 5 jaar werkzaam geweest in een van de genoemde branches. Verder denk je en werk |e op MBO-niveau. Technische en commerciële diploma's zijn een pré. Kortom, je bent een gedreven verkooptalent met een gedegen technische achtergrond. Je bent prettig in omgang en je hebt een representatief voorkomen. Würth biedt: Een basissalaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Via ons premiestelsel heb je de verdere hoogte van je salaris zelf in de hand. We bieden je een auto van de zaak, een Personal Computer en onkostenvergoeding. Daarnaast mag je rekenen op een interne opleiding op ons hoofdkantoor te 's-Hertogenbasch, Per 1 januari 2006 start het Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Zeeland (ASHGZ). Het ASHGZ is een samenwerkingsverband waarin de hulp aan slacht offers, plegers en omstanders (veelal de kinderen) centraal staat. Het doel van het ASHGZ is het bieden van een sluitend regionaal netwerk. Naast de organisatie en uitvoering van de hulpverlening gaat het om preventie, signalering, monitoring, infor matie en voorlichting op het gebied van huiselijk geweld in Zeeland. De 24-uurs bereikbaarheid van het ASHGZ wordt gegarandeerd door de SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland. Het ASHGZ, SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland en Kindertelefoon Zeeland worden beheerd door de Stichting Centrum voor Telefonische Hulpverlening Zeeland. Het bestuur van de Stichting Centrum voor Telefonische Hulpverlening Zeeland wil in contact komen met gegadigden voor d.e volgende functies: A. Projectmanager ASHGZ (code: solpm) Als projectmanager bent u verantwoordelijk voor de realisatie van het project gedurende de pilotfase. B. Administratief/secretarieel medewerker 1 ASHGZ (code: solasm) Als administratief/secretarieel medewerker bent u verantwoordelijk voor het verza melen, vastleggen en verwerken van gegevens van administratieve en secretariële aard, zodanig dat tijdig informatie aan belanghebbenden kan worden verstrekt. Tevens biedt u ondersteuning aan de projectmanager ASHGZ gedurende de pilot fase. Een uitgebreide beschrijving van beide functies kunt u vinden op onze website: www.telhulpzeeland.nl onder het kopje vacatures. Meer informatie over het project vindt u op www.vlissingen.nl/huiselijkgeweld. Indien u niet over internet beschikt, kunt u bellen met 0118-615553. Wij sturen u dan de gewenste beschrijving per post toe. Arbeidsvoorwaarden: Voor beide functies geldt dat u voor de duur van het project (1 september 2005 tot 1 januari 2008) een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd krijgt, met een proeftijd van 2 maanden. Uw standplaats is Middelburg. U wordt aangesteld in een volledig dienstverband voor 36 uur per week. De CAO Welzijn is van toepassing. U ressor teert hiërarchisch onder de directie van de stichting. De functie projectmanager wordt gesalarieerd volgens schaal 10, de functie admini stratief /secretarieel medewerker 1 volgens schaal 4 van voornoemde CAO. De definitieve inschaling is afhankelijk van uw relevante kennis en ervaring. Uw reactie: Schrijf een korte sollicitatiebrief van maximaal één A4 waaruit uw motivatie en geschiktheid blijkt en stuur deze samen met uw CV voor 27 mei 2005 aan: Stichting CTHZ t.a.v. de directie Postbus 89, 4330 AB Middelburg Via e-mail: info@telhulpzeeland.nl Vermeld in de linker bovenhoek van de envelop de code van de vacature waar op u reageert. Indien u online solliciteert, vermeldt u de code van de vacature in de kop van uw reactie. Acquisitie n.a.v. deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. ADVOCATENKANTOOR ADVOCATENKANTOOR BROSIUS is een klein kantoor in het centrum van Goes, gelegen aan de St. Jacobstraat 44. Het kantoor is, naast de Algemene Rechtspraktijk gespecialiseerd in Arbeidsrecht en Sociaal Zekerheidsrecht. Het kantoor is laagdrempelig, hetgeen mede tot uitdrukking wordt gebracht door een gratis inloopspreekuur op donderdagavond van 19.15 uur tot 20.45 uur te Goes. De organisatiestructuur is horizontaal. Arbeidsplezier is belangrijker dan commercie. Besprekingen zijn ook mogelijk in de spreekuurvestiging aan de Steenhuisstraat 24 te Vlissingen. Wij vragen voor het kantoor te Goes ÉÉN OF TWEE SECRETARESSE(S) (M/V) één voor 40 uur per week of twee parttimers Kandidaten dienen ie beschikken over aantoonbare relevante kwaliteiten. De functie-eisen zijn: - Perfecte beheersing Nederlandse taal; - Beheersing Word 2000; - Juridische affiniteit; - Accuraat; - Flexibel; - Representatief. Uw sollicitatie kunt u richten aan mr. J.J. Brosius, Postbus 2061, 4460 MB Goes. Op 21 mei 2005 worden de brieven geselecteerd, www. advocaten k an toor-bros ius.nl Voor ons service station BP de Voetpompii Krabbendijke zijn wij op zoek naar: (parttime 18 uur) Als Service Medewerker ben je het commerciële visitekaartje van het servicestation. Je helpt onze klanten, beantwoordt hun vragen, geeft advies over onze producten en rekent de shopartikelen en getankte motorbrandstof af. Verder zorg je er ervoor, samen met je collega's, dat de schappen goed gevuld zijn en dat desfiop en het terrein er schoon en verzorgd uitzien. Wat jij mag verwachten: Een afwisselende en zelfstandige functie Een informele werksfeer Goede arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Doorgroeimogelijkheden Wat wij van jou verwachten: Je bent 18 jaar of ouder Je hebt een opleiding op (V)MBO-niveau Je bent flexibel en hebt geen probleem met wissel-, nacht- en weekenddiensten Je bent commercieel ingesteld en vindt verkopen leuk Je bent klant- en servicegericht Je kunt zelfstandig werken Je bent gericht op hygiëne, orde en netheid Je bent bereid om de eerste 3 weken een fulltime traineeship te doorlopen Voor meer informatie en/of sollicitatie kun je bellen, schrijven of mailen naar: BP de Voetpomp t.a.v. Site Manager Rijksweg A58 ZZ 4416 RB Krabbendijke Tel: 0113 - 502047 E-mail: Marina.Lindenberg@bp.com Kijk ook op www.bp.nl u zoekt een baan als chauffeur? kom 21 mei naar de banenmarkt van Randstad Transport Op zaterdag 21 mei organiseert Randstad Transport een banen markt. Onze 24 vestigingen zijn die dag van 10.00 tot 15.00 uur geopend. We zoeken voor de zomerperiode zowel vracht wagenchauffeurs als buschauf feurs. Er is een groot aanbod aan vacatures, onder andere in de winkeldistributie, stukgoed distributie, postvervoer, internationaal transport. Randstad Transport Goes Claudia de Nooijer Van de Spiegelstraat 2 4461 LL Goes tel: (0113) 27 48 50 bulk- en tanktransport en open baar vervoer. Het werkaanbod verschilt per regio. De inter- cedenten van de vestigingen kunnen u alles vertellen over het werk in deze regio. Bent u in het bezit van rijbewijs C(E) en/of D en CCV-b kom dan langs op 21 mei. Kijk voor een overzicht van onze vacatures op www.randstad.nl transport -\r BESTE WERKGEVERS NEDERLAND 2005 Let op! Adecco, één van de beste werkgevers van Nederland, is op zoek naar gedreven commerciële professionals die leiding willen geven aan de vestiging in Gouda of Rotterdam. J^Kies voor jezelf; kies een werkomgeving waarin je commercië le ambities tot hun recht komen. Adecco biedt maximale kan sen om jezelf te ontwikkelen, We behoren niet voor niets tot de 20 beste werkgevers van Nederland! J Diederik Postma, Vestigingsmanager Adecco Ben jij de man of vrouw die commercie en management feilloos combineert? Dan kun je het helemaal maken als vestigingsmanager. Je krijgt de verant woordelijkheid voor je eigen vestiging en committeert je samen met je eigen team aan duidelijke omzettargets. Je opereert op hbo-niveau, vanuit een enthousiasmerende ondernemers geest. Je hebt relevante ervaring in een commerciële functie en aantoonbare affiniteit met sales. Relatiebeheer gaat je even goed af als actieve acquisitie. Je bent op je best als je moet presteren in een resultaatgerichte omgeving. Surf voor een uitgebreide functieomschrijving en een compleet overzicht van al onze vacatures naarwww.adecco.nl. Dan weetje meteen wat Adecco jóu te bieden heeft! Je kunt online solliciteren. Liever direct een afspraak? Of meteen weten of jij onze man of vrouw bent? Bel Edwin Coerver (06) 523 67 3 04. AoKto is spons» ran fe KNVB Schrijf of mail Wij zien op korte termijn uit naar een toekomstige collega, die voldoet aan bovengestelde eisen. Kandidaten die niet voldoen a functie-eisen hoeven niet te reageren. Deze worden niet in behandeling genomen. Geïnteresseerd? Stuur of mail dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. naar Würth Nederland B.V., ter attentie van de heer W. Salfischberger, medewerker HRM, Postbus 344, 5201 AH 's-Hertogenbosch. Vermeld a.u.b. duidelijk voor welke vacature je solliciteert. E-mailen kan ook: recruitment@wurth.nl Zij die al eerder solliciteerden, behoeven Naar aanleiding van deze advertentie ge /-£>. --r*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44