Banen VB Van de Velde m FLIPSE». www.pzc.nl/banen O lobfTrack.nl vertegenwoordiger s0 SENIOR MEDEWERKER BOUWEN VM ClusterhoofdTolinning en Verkeersmanagement ERVAREN ONDERHOUDSTIMMERMAN Over een paar dagen is Zita oud genoeg... talent, doorzettingsvermogen, resultaat... Kijk ook op 14 MEI 2005-t| GOES (36.800 inwonersis een levendige stad in hartje Zeelandwaar veel gebeurt. De gemeente werkt aan de herinrichting van het winkelcentrum en de bouw van een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheids zorg en onderwijs. Meer weten? Kijk op www.goes.nl IJ •i T De afdeling bouwen en wonen is op zoek naar een voor 36 uur per week. DE AFDELING De afdeling bouwen en wonen is verdeeld in twee bureaus en heeft 24 medewerkers. De afdeling is onderdeel van de sector grondgebied en op vele terreinen actief, bijvoor beeld op het gebied van wonen en stedelijke vernieuwing. Ook nieuwbouwplannen van de gemeente zelf vallen onder de taakstelling, evenals duurzaam bouwen, beeldkwaliteit en monumentenzorg. Wij verlenen bouw- en sloopvergunning en draaien onze hand niet om voor een effectieve handhaving. DE FUNCTIE Binnen het bureau bouwen is een structuurwijziging doorgevoerd, waar een scheiding tussen binnen- en buitendienst deel van uitmaakt. Gelijktijdig vindt er een professionalise ringsslag plaats. U gaat zich met name richten op de kwaliteit van het werk van een deel van de binnendienst zoals bijvoorbeeld het toetsen van de ontvankelijkheid van bouw plannen. Daarnaast bent u belast met werkzaamheden op het vlak van de Woningwet en met de procedures van bezwaar en beroep.Tenslotte participeert u in projectgroepen. U bent in het bezit van een voor de functie relevant Hbo-diploma of hebt door ervaring een vergelijkbaar niveau bereikt. U beschikt over zeer goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, tact en inlevingsvermogen. U heeft overtuigingskracht, toont initiatief en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. ONS AANBOD Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring minimaal 1.924,00 (aanloopschaal 8) en maximaal 3.164,00 (functieschaal 9) bedraagt. Een uitloop tot 3.518,00 bruto per maand behoort - onder bepaalde voor waarden - tot de mogelijkheden. De functie moet nog definitief worden beschreven en gewaardeerd. Daarnaast hebben wij goede regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een fiets-privéproject, aan- en verkoop van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. de PROCEDURE Informatie Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Schinkel, hoofd afdeling bouwen en wonen, telefoon (0113) 249701 of met de heerAj.de Waard, coör dinator bouwen, telefoon (0113) 249692. Informatie over de procedure kunt u inwinnen bij de heerJ.C.G. Schouten, personeelsconsulent, telefoon (0113) 249634. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan schrijf dan uw brief en cv naar burgemeester en wethou ders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 233113. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. De sol licitatietermijn sluit 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Psychologisch onderzoek Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie! REMAULT Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Parttime werkplaatsreceptionist m/v voor de afdeling After-Sales/werkplaatsreceptie Heb jij talent, ben jij dynamisch, klantvriendelijk en stressbestendig? Wie zijn wij? Auto Centrum Walcheren B.V. werd in april 2003 overgenomen door Renault Auto Centrum Goes B.V Het laatstgenoemde bedrijf is al meer dan 50 jaar actief als Renault-dealer in Noord- en Zuid-Beveland. Na deze overname ontstond de "Centrum Groep", die nu Renault-dealer is voor heel Midden-Zeeland (Noord- en Zuid-Beveland én Walcheren). De nieuwe krachtige organisatie die nu is ontstaan telt een flink aantal werknemers die dagelijks in de weer zijn om de kwaliteit van ons merk én onze dienstverlening te optimaliseren. Enmet succes, want we groeien. Doordat één van onze medewerkers ons bedrijf helaas gaat verlaten zijn wij op zoek naar een nieuwe collega op onze werkplaatsreceptie. Gezien de huidige samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke collega. Functie omschrijving: De nieuwe medewerk(st)er zal ons huidige team ondersteunen en aanvullen op het gebied van klantenontvangst en klantencontact aan de werkplaatsbalie en telefoon. Het maken van o.a. afspraken t.b.v. de werkplaats, werkplaats planning, facturatie, werkvoorbereiding, kasadministratie en gedeeltelijk verkoopadministratie. Het gaat hier om een leuke afwisselende en pittige parttimebaan, die niet voor iedereen is weggelegd. Onze nieuwe collega gaat de werkdagen woensdag, donderdag en vrijdag invullen. Functie eisen: - MEAO werk- en denkniveau - Leeftijdsindicatie boven 30 jaar - Rijbewijs B - Enige jaren relevante werkervaring - Financieel en administratief inzicht - Kennis en ervaring met computers, Windows XR Word, Excel etc. - Goede communicatieve vaardigheden - Gestructureerde manier van werken - Flexibele en vriendelijke houding - Doortastend en vindingrijk Wat bieden wij jou? - Een levendige en dynamische job in een prettig en gezellig team waar kwaliteit en klantenservice hoog in het vaandel staan. - Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring volgens de CAO Klein Metaal Eindelijk een passende vacature? Reageer dan binnen 10 dagen! Stuur een sollicitatiebrief met C.V. en een recente pasfoto naar: Auto Centrum Walcheren B.V. t.a.v. Marcel Thielen Postbus 271 4380 AG Vlissingen directie@autocentrumwalcheren.nl nedbase ict Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een: Commercieel medewerk(st)er bij aanvang voor ca. 16 - 24 uur per week Nedbase ICT is gespecialiseerd in het realiseren van internet en multimedia toepassingen. We zijn met een jong team, vanuit passie met ons vak bezig en bouwen technisch hoogwaardige oplossingen in een "creatieve jas". Veel van onze opdrachten omvatten het (technisch) bouwen van websites en het realiseren van intranet extranet oplossingen. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.nedbase.nl of neem telefonisch contact op met Arjan Abrahamse, tel. 0118 - 617873 Nedbase ICT Molenwater 79 4331 SE Middelburg VERZORGING Zuidweg 18B 4316 LB Zonnemaire tel. 0111-402173 fax. 0111-402167 www.velde-groenverzorging.nl e-mail: info@velde-groenverzorging.nl van de Velde groenverzorging is een bedrijf dat zich sinds 1984 heeft gespecialiseerd in de aanleg en het onderhoud van zowel particuliere tuinen, bedrijfstuinen en andere groenobjecten. Voor bovenstaande werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Chauffeur, machinist t.b.v. bediening machines welke binnen ons bedrijf gebruikt worden. Ervaring is een pre, zo ook het bezit van een rijbewijs BE en een spuitlicentie. Vakbekwaam hovenier voor zowel de aanleg als het onderhoud van tuinen en projecten. Wij vragen een enthousiaste hovenier met ervaring en in het bezit van rijbewijs BE. Wij zien uw positieve schriftelijke reactie gaarne tegemoet op bovenstaand adres, ten name van dhr. Anton van de Velde. U kunt uw sollicitatie ook e.mailen. Voor evt. vragen kunt u bellen: 0111-402173 NV Westerscheldetunnel De Westerscheldetunnel is vanaf maart2003 de vaste oeververbinding tussen Zuid-Beveiand en Zeeuwsch Vlaanderen. Het is een toitunnel die geëxploiteerd en bediend wordt door de NV Westerscheldetunnel. De NV Westerscheldetunnel is waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt; klanten van de NV krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voorde succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan veiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 mede werkers. To tinning en verkeersmanagement gebeuren volcontinu, 7 dagen per week en 24 uur per dag. Ook het onderhoud gebeurt deels buiten kantooruren. De overige functies worden vervuld in dagdienst. Voor de Afdeling Tolinning en Verkeersmanagement zoeken wij een Dit is een voltijdsfunctie, voor 40 uur per week, in dagdienst De belangrijkste taken zijn: Operationeel leiding geven aan de medewerkers Tolinning (18 FTE tolgaarders) en Verkeersmanagement (14 FTE tunneioperators/hoofdtolgaarders): Invulling geven aan het personele management voor deze medewerkers, waaronder personeelsbeoordelingen, jaarplannen, selecteren van nieuwe medewerkers etc.; Aansturen van de planner, wiens taak het is om de volcontinuroosters op te stellen en wijzigingen in de bezetting de coördineren; Controleren van het dagelijkse verloop van de operationele werkprocessen, signaleren van knelpunten en initiëren van verbeteringen; Optreden als aanspreekpunt voor externe instanties (waaronder de openbare hulpdiensten) inzake verkeers- in incidentmanagement; Afstemmen van (de planning van) onderhoudswerkzaamheden en het nemen van de bijbehorende verkeersmaatregelen; Lid van de calamiteitenorganisatie. U rapporteert aan het Hoofd Dienstverlening. Deze veelzijdige functie stelt hoge eisen aan uw kwaliteiten als leidinggevende. U bent in staat om situaties snel in te schatten en uw aanpak flexibel hierop af te stemmen. Vanuit uw positie ais 'spelverdeler' bent u in staat om constant te schakelen tussen sturen, coachen, motiveren en delegeren. In de ene situatie stuurt u op de inhoud, in een andere situatie op het proces. U kunt hierbij vertrouwen op nuchter verstand én een sterk ontwikkelde interpersoonlijke sensitiviteit. U bent open, besluitvaardig, resultaatgericht en een teamplayer. Wij bieden Het salaris bedraagt, afhankelijk van uw leeftijd en ervaring, tussen 2.690 en 3.758 bruto per maand. Daarbij komt een vakantietoeslag van 8%. Wij verwachten van u: Een afgeronde HBO-opleiding, eventueel aangevuld met managementtrainingen; Minimaal 3 jaar ervaring als operationeel leidinggevende; De souplesse om uw leiderschapsstijl aan te passen aan uiteenlopende situaties; Een hands-on mentaliteit en het vermogen om een team te ontwikkelen; Ervaring met verkeersmanagement en volcontinudiensten is een pré. In verband met uw rol in de calamiteitenorganisatie is het een vereiste dat de reistijd voor uw woon-werkverkeer maximaal drie kwartier bedraagt. Een individueel assessmentonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Als u - eventueel na nadere informatie - geïnteresseerd bent in deze uitdagende functie, dan verzoeken wij u, voor vrijdag 27 mei aanstaande, een motivatiebrief met CV te sturen (bij voorkeur per e-mail) naar: WEST! T U INI IM FR 3 CH E E» 3 Peter Oey Management Support Zeeland Postbus 114450 AA Heinkenszand tel.:0113-562580 e-mail: tunnel@werkeninzeeland.nl support zeeland bouwbedrijf Postbus 4 4370 AA Koudekerke Karreveld 1a 4371 GA Koudekerke Telefoon: 0118-555900 Fax 0118-555919 e-mail: croose@bouwbedrijfflipse.nl www.bouwbedrijfflipse.nl Is een regionaal werkend bouwbedrijf met een personeelsbestand van ca. 45 mensen. Naast onderhoudswerk en utiliteitsbouw ligt de nadruk op woningbouw, waarvan een groot deel door middel van eigen project ontwikkeling wordt gerealiseerd. Klantvriendelijk werken en een voortdu rend streven naar een zo hoog mogelijke kwaliteit staan hoog in het vaandel. Ter versterking van de onderhoudsafdeling, welke bestaat uit 10 mede werkers, zoeken wij kandidaten voor de functie van Gemotiveerde mensen bieden wij een goed salaris en een langdurig dienstverband. De Bouw-CAO is van toepassing. Indien u voor deze functie in aanmerking wenst te komen kunt u uw tele fonische of schriftelijke sollicitatie richten aan Bouwbedrijf Flipse bv, ter attentie van de heer C. Roose, Postbus 4, 4370 AA Koudekerke, telefoon 0118-555900 of 551936. Email croose@bouwbedrijfflipse.nl Als Zita 12 dagen oud is mag een pelsjager haar doodknuppelen. Eind maart begint in Canada de barbaarse moord op 330.000 zeehondjes. 95% van deze dieren is tussen de 12 dagen en 12 weken oud. Zita heeft dan geen witte vacht meer maar is nog steeds een baby. En dat allemaal voor haar mooie vachtje waar veel geld aan wordt verdiend. Wil jij de zeehondjes helpen, kijk dan op www.stopdeknuppels.nl wat je kunt doen om de zeehondjes te beschermen. Of bel (020) 676 66 00. 0 - a.-< www.stopdeknuppels.nl DGW Marketing Communicatie is een modem reclame adviesbureau dat gevestigd is in Halsteren Creativiteit is het sleutelwoord wat u terugziet in onze ontwerpen, de marketing strategieën, zeker in onze productontwikkeling Zo ontwikkelden we diverse producten die voorzien in d behoeften van ondernemers en instellingen Onze producten kennen geen concurrentie en zijn geen concurrentiekortom: ze zijn uniek. steren maar We hebben een hecht team medewerkers met een gemiddelde leeftijd van 32 jaar Ontwerpers, vormgevers, DTP-ers, administratief medewerkers, accountmanagers, een copywriter en een trafficmedewerkerze zien allemaal uit naar de komst van hun nieuwe collega's in de functie van (m/v) 40 uur per week Ons werkgebied bevindt zich in Zuidwest-Nederland. Voor West-Brabant en Midden-Zeeland zijn we op zoek naar nieuwe buitendienst-collega's. Wat houdt uw nieuwe baan in? Naast het verkopen van advertentieruimte, houdt u zich bezig met onderhouden en opbouwen van rela ties met bestaande en nieuwe klanten. U begeleidt het te plaatsen advertentiemateriaal. Verder werkt u offertes uit en verzendt u orderbevestigingen. Tot slot maken lichte administratieve werkzaamheden onderdeel uit van uw werk. Wat vragen we? Een collegiale instelling. U ziet het als een uitdaging om in een klem team met informele sfeer samen de doelstellingen te realiseren. U bent klantvriendelijk en (telefonische) communicatie is een van uw sterke punten. Bij voorkeur beschikt u over minimaal MBO- niveau en heeft u een paar jaar werkervaring als advertentieverkoper. U bent representatief. Wat bieden we u? DGW Marketing Communicatie is een jong creatief bedrijf. We bieden u afhankelijk van leeftijd en ervaring een passend salaris, pnma secundaire arbeidsvoor waarden en een representatieve auto van de zaak. Solliciteren? Graag ontvangen wij uw sollicitatie met uitgebreide CV, voorzien van pasfoto en salarisindicatie op het vol gende adres: DGW Marketing Communicatie, Postbus 110, 4660 AC HALSTEREN. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Corné van Loenhout DGW Marketing Communicatie v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Dorpsstraat 32 -34, 4661 HP Halsteren, tel.: 0164-683997, fax: 0164-631819, email: mfo@degrafischewereld.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34