=3 PZC N GEROOKT? vrijdag 13 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Uit Gods trouwe Vader hand ontvingen wij Loïse Lysanne 10 mei 2005 Albert en Viola Don Jonathan, Nadia Lantsheerstraat 2 4356 AZ Oostkapelle 0118-584435 Plaats uw familie berichten in de PZC Jubileum "Groot is uw trouw o Heer Enthousiast en dankbaar vieren wij met Arend en Marianne Ruijsink zaterdag 14 mei hun 25-jarig huwelijksfeest. U kunt.hen feliciteren van 15.30 tot 17.30 uur in Eethuis De Vierlinden, Kattendijksedijk 19, 4463 AL Goes. Kinderen en kleinkinderen Overlijden "Every man dies not every man really lives" Uit het leven gestapt "Saudade" van Merlijn Oliveira Prins in de leeftijd van 19 jaar. Goes: Luis Lopez de Oliveira de Sousa Delft: Daniël Oliveira Prins Bergen op Zoom: Anky en Janny Prins Braga (Portugal): Jesuina en Louisa Sousa 11 mei 2005 Nieuwstraat 36 4461 CH Goes Dinsdag 17 mei zal om 14.00 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen verzoeken wij u om 13.50 uur aan wezig te zijn in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in café "La Strada", Sint Jacobstraat 48 in Goes. Merlijn, Waarom nou jij? Je klasgenoten Recreatie 1 a Ilene Jorinda Vera Mariëlle Dillon Kristen Ferry Nikki Arthur Melanie Alex Yoeri Colinda Faye Dana Iris Jolien Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Merlijn Oliveira Prins op 11 mei 2005. Merlijn was deelnemer van onze afdeling Toerisme en Recreatie. Wij zullen hem blijven herinneren als een aardige en gewaardeerde leerling. Wij wensen zijn ouders, broer en familie veel sterkte toe bij het verwerken en aanvaarden van dit verlies. Namens het personeel en deelnemers van ROC Zeeland, Cluster Horeca Toerisme en Voeding M. J. Hooijdonk, Teamleider W. J. C. M. Rops. Directeur Opleidingencluster Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Op 12 mei 2005 is rustig ingeslapen onze moeder en oma Hannie Meloen in de leeftijd van 52 jaar. Onze dank gaat uit naar dr. Joosse, Stichting Thuiszorg Nederland, Erasmusziekenhuis te Rotterdam, Emergis te Kloetinge en de Palitatie\>e afdeling van verpleeghuis Ter Valcke te Goes voor de goede zorg. Wilbert en Carmen Wendy en Dick Lobke Jojanneke Sean-Duncan Correspondentieadres: Wendy Diepeveen Zwanenvechtlaan 1 3554 GK Utrecht Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen van mama op dinsdag 17 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mama hield van rode rozen. Plaats uw familie berichten in de PZC Weinig geluk in jouw leven veel verdriet en pijn hieraan is nu een eind gekomen rust nu maar uit Op de leeftijd van 52 jaar is op 12 mei 2005 overle den mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante |ohanna Janna Meloen Hannie Krabbendijke: J.J. Meloen-Boone Willemstad: Jan en Ella Meloen-Allewijn Herjan Jony Yerseke: Anja Meloen en Piet Butijn Armand Randy Wolphaartsdijk: Jacqueline en Jaap de Blaeij-Meloen Danny en Anke Chantal en Jeroen Cyntia De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij... Hannie Ons medeleven gaat uit naar Wendy, Wilbert, Jojanneke, hun gezinnen en familie Meloen. Ina, Jan, Jan-Willem, Wessel, Jos "Geloof, hoop en liefde, maar de meeste van deze is de liefde. Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste moeder en mijn lieve oma Matty van Gemerden-Luikenaar Goes, 2 juli 1949 t Goes, 11 mei 2005 Peter van Gemerden Judith en Ronald Britt Arnold en Cynthia Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 10 4471 BV Wolphaartsdijk U bent welkom in de afscheidsdienst dinsdag 17 mei om 13.00 uur inde "Nicolauskerk", Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis zijn om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u uitgenodigd in de kerktuin van boven genoemde kerk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Lieve Oma We hadden het zo fijn. Ik besef het wel ook al ben ik nog zo klein. We hadden nog zoveel moeten doen lieve oma, een hele dikke zoen. Ik zal je zo missen. Heel veel liefs Wij zijn intens verdrietig, nu onze lieve zus en tante, Matty van Gemerden-Luikenaar is overleden. Zij was een goed mens. Piet Luikenaar Lies Luikenaar Jannie Luikenaar Wim en Frida Luikenaar-Welleman Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze, lieve lieve lieve Matty Wij wensen Peter, kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Tante Matty en ome Jo Jaap en Cathy Willem Anne Ankie en Jan Liesbeth en Weida Els, Jaap en Jetta Voor altijd in ons hart! Onze lieve vriendin Matty Henk en Mary Rein en Will John en Liesbeth Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde en trouwe vriendin Matty van Gemerden-Luikenaar Wij wensen Peter, Judith, Ronald en Britt, Arnold en Cynthia en de familie Luikenaar heel veel sterkte bij dit verlies. Namens Frans en Nelly van Damme Verslagen en met verdriet moeten wij veel te vroeg af scheid nemen van Matty van Gemerden Wij wensen Peter, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Wolphaartsdijk: Hans en Albertien Ossewaarde Goes: Jeroen Ossewaarde en Femke Tamminga Wolphaartsdijk/Goes, 12 mei 2005 DOE DE TEST ÖP WWt&HEBtKCOWXNl. En soms wanneer de zon schijnt En het regent tegelijk Dan zie 'k een heel klein stukje Van 't hemels koninkrijk Want om de troon van God in de hoge Zijn regenbogen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Matty van Gemerden de vrouw van onze meester en collega Peter Haar grote zorgzaamheid voor Peter, haar kinderen en Ideinkind zullen we ons blijvend herinneren. We wensen hen Gods kracht en eikaars liefde toe. Kinderen Collega's groep 4/5 Ichthusschool Erik Linda Dieneke Jan Willem Isabella Janien Roel jaap Marie-José Didi Nicky Ria Jelmer Bram Mariska Jochem Amber Simone Marloes Fayenne Lemke Matthijs Frederik Astrid Ilona Roosmarijn Wilke John Pieter Manna Marijn Emely Mar ja Bent Judith Hans Elise Michelle Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Matty van Gemerden wij wensen Peter, ^kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Alle kinderen Ichthusschool Het team Ondersteunend personeel Het bestuur Medezeggenschapsraad Activiteitencommissie Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan. Op 11 mei 2005 is overleden mijn lieve man en onze lieve papa Kees van den Dries in de leeftijd van 60 jaar. Ovezande: Tannie van den Dries-Looij Heinkenszand: Jeantien en Glenn Doerak© Orly: Leïla Shelly Rakker© Tiborty Kerkplein 5 4441 AG Ovezande Maandag 16 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gele genheid om afscheid van hem te nemen in rouwcen- trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 17 mei om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatshebben op de R.K. begraafplaats al daar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Trefpunt' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen na een lange strijd van onze lieve broer zwager en oom Kees van den Dries Mina t en Nico t Bertus Koen Willie Adrie t en Corrie Catrien en Jan Neven en nichten Ovezande, 11 mei 2005 Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Kees van den Dries Ovezande: Tinus en Trees Looij Kwadendamme: Tom en Corrie Looij Neven en nichten Wij wensen Tannie, Jeantien, Glenn en Leila veel sterkte met dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend en "Shimano man" Cees van den Dries Namens alle teamleden van de neutrale service van Libéma/Shimano wensen we de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Kees van den Dries Hij was een zeer gewaardeerde vriend en relatie van ons. We wensen Tannie en Jeantien en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Schroot Recycling Goes 's-Gra venpolder Directie en medewerkers Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend en collega Kees van den Dries Wij wensen de familie veel sterkte toe in de komende tijd. Van Wijnen Staalhandel Wiep Aad Sjaak Gerrit Gerard Maurice Inge Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat na een korte periode van ziek zijn is overleden de heer Kees van den Dries Meer dan 12 jaar is Kees werkzaam geweest bij ZSB Constructie. We herinneren Kees als een betrokken bedrijfsleider die altijd klaar stond voor het bedrijf. We wensen Tannie, Jeantien, Glenn en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers ZSB Constructie B.V. 's-Gravenpolder Met ontsteltenis hebben wij kennis moeten nemen van het plotseling overlijden van onze voorzitter Jacobus (Co) de Jong met hem verliezen wij een vaardig bestuurder, een kundig schietinstructeur en een gewaardeerd lid. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel steun en sterkte in deze moeilijke tijd. Namens het bestuur en de leden van Schietsportvereniging Artemis D.E.J, de Jong Secretaris In verband met zijn overlijden zullen er op vrijdag 13 mei geen activiteiten zijn in het verenigingsgebouw. Heden overleed onze lieve, zorgzame man en vader drs. Jan de Feijter Temeuzen Gent 16-02-1939 07-05-2005 oud provinciaal coördinator kleine kernenbeleid oud projectleider plattelandstoerisme regio Scheldemond - Aardenburgse Kikkerorde 1987 - bijzondere Prof. Minnaertprijs 1995 Watervliet: Rietje de Feijter-Vaas Hooglanderveen: Anne Nanning, China: Lieven De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Blekkersdijk 4 B-9988 Watervliet België Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Jan de Feijter Temeuzen 16-02-1939 Gent 07-05-2005 Temeuzen: J. C. de Feijter-Huijssen Cemay la Ville (Fr.): Janny en Albert Koning- de Feijter Walter en Stéphanie Jean-Marc Anne-Marie Amsterdam: Johan de Feijter en Eduardo Tovar Estrada De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: B rond ijk 1 4539 PK Temeuzen Verdrietig delen we u mee dat op zaterdagavond 7 mei is overleden onze zwager en oom drs. Jan de Feijter Monnickendam: Fietje Vaas en Jan de Lange Wilhelminadorp: Jootje Vaas en Ab van de Ven Domburg: Dik Vaas en Kate Vaas-Forrest nichten en neven. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvan gen, geven wij u kennis dat de Here plotseling uit ons midden wegnam mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa Adriaan Minnaard Adrie in de leeftijd van 69 jaar. Truida Minnaard-Geense Wim en Bregina Minnaard-Pekaar Carola en Johnny Natanja Sharinda Sjaak Minnaard, in herinnering 11 mei 2005 Noord weg 44,4413 AD Krabbendijke Adrie is opgebaard in het mortuarium van zorgcen trum Krabbendijke, alwaar vrijdag 13 mei van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Mw.P. Roggeband, wordt zaterdag 14 mei om 15.00 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwachts hebben we afscheid moeten ne men van onze geliefde zwager Adrie Minnaard We denken met dankbaarheid terug aan wat hij voor ons allen heeft betekend. Truida, Wim, Bregina en kinderen, we zijn er voor jullie in deze moeilijke tijd. Yerseke: Cees Geense Matty Geense-Gebraad Yerseke: Maarten Geense Ina Geense-Harthoom Oostdijk: Jo Nieuwenhuijse Stien Nieuwenhuijse-Geense Vianen: Wim Geense Ineke Geense-Cnossen Krabbendijke: Hans Vreeke Adri Vreeke-Geense Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde neef Adrie Minnaard die zoveel voor ons heeft betekend in vreugde en ver driet. Dat Truida, Wim, Bregina en de kleinkinderen de kracht mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Familie Adriaanse-Minnaard Familie Goud-Minnaard Krabbendijke, 11 mei 2005 Geheel onverwachts is overleden onze geliefde Oom Adrie We zullen hem missen Jacquelien en Marco Jaco en Corine Maja en Rene Jacco en Justin Cora en Jeroen Joost en Mariska Jaap en Mariëlle Marjoke en Maurice Agnes en Jeroen Christel en Rob Corina en Bert Gerard en Anja en kinderen Met verslagenheid namen wij kennis van het p|«j linge overlijden van onze oud-collega en vriend,) heer Adrie Minnaard Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn betid kenheid bij ons bedrijf en de vele jaren dat wijn hem mochten samenwerken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind?; de kracht om dit grote verlies te kunnen dragen, Personeel en directie Minnaard Transport B.V Krabbendijke, 11 mei 2005 Na een leven van zorg en aandacht voor allen haar lief en dierbaar waren, is heden toch nog one wacht van ons heegegaan, mijn lieve vrouw. moeder en oma Hendrika Cornelia Feijtel-de Looff echtgenote van Adriaan Gerard Feijtel in de leeftijd van 74 jaar. Wissenkerke: A.G. Feijtel Wissenkerke: Ria en Daaf Versluis-Feijtel Ingrid en Chris Heinkenszand: Frans en Letty Feijtel-van der Kras Veronique Stephanie 4491 GD Wissenkerke, 11 mei 2005 Beatrixstraat 23 Er zal een afscheidsdienst gehouden worden dinsi* 17 mei om 13.00 uur in de "Opstandingskerk" Wissenkerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis pte hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "h onder de Toren" te Wissenkerke. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er van 11* uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheidnemend voornoemde zaal. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief har j ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zod beschouwen. En als de laatste fluiter fluit en jou de kaart uitdeelt. Dan vraagt hij niet de uitslag, trn hoe heb je het spel gespeeld. 10 mei 2005 hebben we afscheid genomen vanoi® geliefde vader, opa, partner, broer, zwager en oom Dirk Tolsma 01-04-1930 10-05-206 Ernst, Ineke, Patrick en Angela Vonk Tilly en Saskia Visser E. Blom-Tolsma J.I. Moens en N. Moens-Tolsma Rinus Neven en nichten. Naar wens heeft Dirk zijn lichaam ter beschikki gesteld aan de wetenschap. Derhalve is er geen ié vaart en gedenkingsgelegenheid. Contactadres: E. Vonk Axelsestraat 8 4543 CJ Zaamslag Geschokt hebben wij kennis genomen van het pi seling overlijden van ons enthousiast en trouw kt lid Domus v.d. Berge We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere farr l sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens Chr. gem. zangvereniging "LausDs Bruinisse Toch nog onverwacht hebben wij kennisgenoom van het overlijden van onze lieve en zorgzame Tante Rie Driewegen: Jan en Petra Mare Carolien en Marcel Oudelande: Kees en Addy Wij wensen oom Leo, Els, Jack en kinderen^ sterkte met dit verlies. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12 I vnt va armverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdckam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32