Een mijlpaal om trots op te zijn PZC Nieuwdorp gaat uit van eigen kracht Neven Siereveld naar Kloetinge; Rillandia loopt helemaal leeg 19 Roy Hendriksen speelt vierhonderdste competitieduel als profvoetballer Ter Steege gaat naar VC Vlissingen Arnemuiden 2 staat in bekerfinale Kitesurfevenement Vrouwenpolder Meijer naar zeiltoernooi in Polen Veel Belgen op concours in Axel Ronde Yerseke kent weer sterk deelnemersveld uitslagen Schroevers trainer TOP u.M.i.mu'jjr vrijdag 13 mei 2005 wb Met het einde van zijn carrière als profvoetballer in zicht, be- 'reikt Roy Hendriksen vandaag 'een prachtige mijlpaal. In Eind hoven speelt de aanvoerder van Helmond Sport zijn vierhon- derdste wedstrijd in het betaald 'wetbal en als hij fit blijft, vol- gen daarna nog zeven duels. De Middelburger wil afsluiten met xi] 'promotie naar de eredivisie, om jiaraa aan twee nieuwe hoofd stukken in zijn leven te begin- 'rtnnr Barry van der Hooft HELMOND - Het was een op merkelijk bericht, een week gele den. Roy Hendriksen (36) was met ingang van het nieuwe sei zoen benoemd tot assistent-trai ner van Helmond Sport. Maar hij gi»g toch voor Hoek spelen? En hij wilde toch vaker thuis zijn bij zijn vrouw en kinderen? „Dal klopt en dat gaat ook nog steeds gebeuren", zegt Hendrik sen. „Hoek en Helmond Sport hebben zich flexibel opgesteld, waardoor het allemaal prima te combineren is." De kilometerteller zal daardoor Lk vanaf juli nog gewoon door [blijven tikken, maar alleen op Ide dagen dat het echt nodig is. ,Ik begin komend seizoen met Je cursus Trainer/Coach 1 en ben daardoor op maandag in Seist. Op dinsdag en donderdag assisteer ik 's middags bij de 'trainingen van Helmond Sport Jen daarna rijd ik gelijk naar Hoek om zelf te trainen. En ik to met Helmond Sport afge sproken dat ik op vrijdag bij de f. puiswedstrijden aanwezig ben 'en bij de uitwedstrijden die niet al te ver weg zijn. Het is name lijk niet de bedoeling dat ik vrij- "ignacht om drie uur thuis kom, terwijl ik de volgende dag met Hoek moet spelen. Het ziet .er allemaal druk uit, maar de puzzel valt heel mooi in elkaar. Ik ga meer thuis zijn dan ik tot nu toe ooit ben geweest." Over het aanbod van Helmond ^port om hoofdtrainer Ruud Brood te gaan assisteren, heeft Hendriksen niet lang na moeten denken. „Ik moet toegeven dat ik er in eerste instantie hele maal niet aan had gedacht. Toen bleek dat de huidige assis tent-trainer door problemen met zijn gezondheid moet stop pen, dacht men bij Helmond Sport meteen unaniem aan mij. Ik heb het eerst besproken met mijn vrouw en zij stond erach ter." „Ik vind het een kans die ik met kon laten lopen. Brood is aan zijn eerste seizoen bij ons bezig en in het begin hebben we een aanloopperiode nodig gehad. Hij is net als ik een sportman in hart en nieren en we willen alle bei het hoogste bereiken. Er is wederzijds respect en als aan voerder bespreek ik veel met hem. Hij heeft het prima op de rails gekregen, organisatorisch ziet het er goed uit en we heb ben een goede technische staf bij Helmond Sport. Het is mooi dat ik daar straks onderdeel van uitkan maken." Klein budget Voorlopig is Roy Hendriksen nog één van de spelers. Hel mond Sport heeft zich de afgelo pen maanden opgewerkt tot de zesde plaats in de eerste divisie en een ticket voor de nacompeti tie is al binnen. Dat is opmerke lijk, omdat het begin van het sei zoen dramatisch was. „Uit de eerste negen wedstrijden haal den we zes punten. We wisten in tern waar het probleem lag. Pas aan het begin van de competitie was de selectie op peil en in de eerste wedstrijden kwamen er nog twee spelers bij. Als je on derin staat, blijf je daar ook meestal hangen. Daarom vind ik het ook klasse van ons dat we nu gewoon weer zesde staan. Het is aan de ene kant een wijze les geweest voor de club. Aan de andere kant is het zo, dat je crea tief moet zijn wanneer je een klein budget hebt. En dat is het geval bij Helmond Sport— Alpe d'Huez De club wil volgens Hendriksen hoge ogen gooien in de nacompe titie. „Twee jaar geleden deden we tot de laatste speeldag mee Roy Hendriksen denkt niet dat zijn gezinsleven er bij in zal schieten nu hij volgend seizoen speler van Hoek én assistent-trainer bij Hel mond Sport is. „Hoek en Helmond Sport hebben zich flexibel opgesteld, waardoor het allemaal prima te combineren is." foto Ruben Oreel voor promotie, maar vorig sei zoen waren we na twee wed strijd al uitgeschakeld. Dan moet je nog wel vier wedstrij den spelen zonder dat je iets kunt winnen. Dat is zwaar, het is te vergelijken ïfiet het beklim- merrvan de Alpe d'Huez. Daar om wil iedereen er vol voor gaan. We zijn allemaal sport mannen, die elke wedstrijd wil len winnen." Het is een mentaliteit die bij Hendriksen volgens veel men sen aan het begin van de jaren negentig ontbrak. „Toen ik in 1991 bij RBC begon, had nie mand verwacht dat ik meer dan vierhonderd wedstrijden in het betaald voetbal zou spelen. Ik was volgens veel mensen lui, had geen werklust en geen men taliteit. Er zat wel een kern van waarheid in, maar veel trainers geven moeilijke jongens geen kans. Wally Jansen durfde het wel aan met mij en hij heeft me samen met voorzitter Piet Kos ter wakker geschud. Als ik toen naar Vlissingen was gegaan, had ik de boot misschien net als veel andere jongens ook gemist. Dat ik vanavond mijn vierhon derdste wedstrijd speel, is dan ook iets waar ik heel erg trots op ben." Via RBC (drie jaar). Hoek (zes wedstrijden), FC Eindhoven (an derhalf seizoen), Cambuur Leeu warden (drieënhalf jaar) en Veendam (drie seizoenen) kwam Hendriksen in Helmond terecht. Hij pendelt nu al tweeënhalf jaar heen en weer tussen Middel burg en de Brabantse stad. Geen problemen „Het is iedere keer honderdtach tig kilometer, al heb ik daar geen problemen mee. Ik ga al tijd op tijd van huis, drink on derweg een kop koffie en blijf op maandag en vrijdag meestal in een hotel in Mierlo overnach ten. Dat is beter voor mijn lichaam, want anders sloop je je zelf. Ik voel me nog fit en de be slissing om te stoppen is een be wuste keuze geweest. Ik wil na melijk afscheid nemen met een goed gevoel. Dat kan nu en het is maar de vraag of dat ook nog zo is als je weer een seizoen ver der bent." En Hendriksen weet dat hij vol gend seizoen nog een toegevoeg de waarde kan zijn voor Hoek. „Dat wil ik ook, anders was ik er niet aan begonnen. Ik zal vol gend seizoen nog scherper moe ten zijn dan dit jaar. Waarom?* Omdat veel ogen op mij gericht zullen zijn. Als we met Hoek ver liezen, zullen mensen eerder naar mij dan naar andere spe lers kijken. Dat vind ik hele maal niet erg. Ik wil straks op een mooie manier afsluiten en volgend seizoen liggen er weer nieuwe uitdagingen." TERNEUZEN - Denny Ter Steege speelt komend seizoen voor zondag-derdeklasser VC Vlissingen. De centrale ver dediger kwam de afgelopen twee seizoenen uit voor Ter- neuzen. „Het was in eerste instantie de bedoeling bij Ter- neuzen te blijven, want ik heb daar een leuke tijd gehad" vertelde Ter Steege gisteren. „Maar ik heb privé wat din gen meegemaakt, waardoor ik dichter bij huis wilde voet ballen. Kloetinge was een optie, daar heb ik begin deze week ook mee gesproken, maar ik heb toch voor Vlissin gen gekozen." Ook Jordy Bakker maakte gisteren bekend voor de Walcherse club te gaan spelen. De aanvaller is af komstig van HW'24. Met Peter de Jong (SSV'65) is het aantal nieuwe spelers bij Vlissingen daardoor op drie ge komen. Arnemuiden, dat dit seizoen kampioen is geworden in de tweede klasse, heeft de selectie uitgebreid met Frank Da- vidse. De aanvaller komt over van 's-Heer Arendskerke. TERNEUZEN - Het tweede elftal van voetbalclub Arne muiden speelt morgen de bekerfinale voor reserveteams. Tegenstander is HW'24 2 uit Hulst. De zaterdagclub ver sloeg in de halve finale Rillandia 2 (4-1) en HW'24 won met 3-2 van BSC 2. De finale wordt morgen vanaf 14.30 uur gespeeld op het veld van Terneuzen. VROUWENPOLDER - Aan de Veerse Gatdam in Vrou wenpolder is morgen een groot kitesurfevenement, de Ro- ha Kiteboard Challenge geheten. Aan de wedstrijden, die om 11.00 uur beginnen, doen bekende kitesurfers mee, waaronder Katja Roose (Nederlands kampioen 2003, win naar Fly to Red Bull King of the Air 2004) en Ruben Len ten (wereldkampioen 2004). Daarnaast hoopt de organisa tie op internationale toppers, zoals Martin Vari uit Argen tinië en de Amerikanen Jeff Tobias en Ben Wilson. Er wor den van 11.00 tot 12.00, van 13.00 tot 14.00 en van 15.00 tot 16.00 uur ook kitesurflessen gegeven. OOST-SOUBURG - Hansebas Meijer heeft zich gekwalifi ceerd voor het European Championship Optimist Class. Dat evenement vindt van 10 tot 17 juli dit jaar plaats in het Poolse Gdynia. De twaalfjarige Meijer, inwoner van Oost Souburg, maakt sinds het najaar van 2004 deel uit van de Nederlandse kernploeg. AXEL - Traditiegetrouw houdt ruitersportvereniging Axel op tweede pinksterdag haar internationaal concours hippique. De belangstelling is groot. Vooral bij de dres suurruiters. In deze discipline komen maandag op het ter rein bij de Axelse watertoren ruim tweehonderd combina ties aan de start, waar ze twee proeven rijden. De grootste belangstelling gaat uit naar de Rabo Top Dressuurcombi- naties voor paardencombinaties uit de klasse Z1 en Z2, waarvan het outdoorseizoen 2005 in Axel van start gaat. Opvallend bij het springen is het grote aantal Belgen op de startlijst. De zuiderburen vormen ruim zeventig pro cent van de bijna tweehonderd combinaties in Axel. Ba -doorWim de Vos Corné Nieuwkerk: we zijn het aan onze stand verplicht de nacompetitie te winnen YERSEKE - Het wielercomité van Yerseke kan tevreden zijn. Een aantrekkelijk deelnemers veld meldde zich aan voor de plaatselijke wielerkoers. Bij de G5; 'eliterenners en de nieuwelingen lEa hebben zich zo'n 50 renners aan- gemeld. Alleen de junioren blij- yen morgen wat achter op het parkoers aan de Korringaweg. jYerseke' staat goed aangeschre- jj,: .ven bij de renners. Bijna jaar lijks staat er een groot en goed jennersveld aan het vertrek. jEen paar jaar geleden bijvoor- beeld waren er zelfs nog bijna londerd vertrekkers, in een pe- 'ode dat de belangstelling voor i N criteriums behoorlijk terug- liep. Natuurlijk, ditmaal staan ja Éfmaar' 50 renners op de lijst. s. kar vergeleken met de overige wedstrijden in de regio nog tjeeds een positieve uitschieter. fatuurlijk hopen de organisato- 'cen dat zich op het laatste mo- 0.1 nent nog enkele renners komen lelden. e,« ®'aar hoe dan ook, er mag een lus lantrekkelijke wedstrijd wor- len verwacht op het mooie, lasti- eisf. 5 Parkoers, dat slechts twee er: tochten kent. En een beklim- jer hing waar al jaren een berg- iiérj 'nis Va^ verdienen. feast de Zeeuwse deelname let onder meer Rob Koole, Da- y Dubbeldam, Danny Schaut, i-dzardvanEwijk, Jacco Ringel- (aan een uitstekend seizoen ieiii lezig en daarom wellicht tot de avorieten behorend), Richard li.s jfeobekoorn, Pieter Israël en 3 tak van Dam zullen sterke ren- !ei! a's Amsterdammer Odwin K3 tak, Jan Hordijk en Rik Neder- «eengooi naar de zege willen loen. 'i do nieuwelingen is er even- itiw ¥ns een sterk deelnemersveld, yg 'et onder meer de neefjes San- ia* &en Wesley Kreder als grote om> frieten. Verder komen onder i S^'de Zeeuwen Ko Blok, Alex ilia 'res"lgl' Saper Oppeneer, Rini l^ees Sonke en de plaatselij- 'etec'k Nieuwdorp aan het ver- Jaco Wagenaar gaat als de 'featselijke favoriet van start ,aaig'de junioren. stert is die van de nieu- jPgen om 12,00 uur. De junio- na F volgen om 14.00 uur terwijl e e"terenners om 15.30 uur 1, sJart gaan. Tussendoor is er !em I3 <30 uur een dikke banden- eclstrijd voor de jeugd. door Bas Abresch KOUDEKERKE - Nieuwdorp begint morgen thuis tegen derde klasser Seolto aan de nacompeti tie voor lijfsbehoud in de twee de klasse. Hoewel de Beveland- se ploeg pas één wedstrijd voor het einde van de reguliere com petitie rechtstreekse degradatie kon afwenden, weet clubtopsco rer Corné Nieuwkerk het zeker: zijn ploeg gaat het redden. „Wij moeten gewoon van onze eigen kracht uitgaan, dan heb ben we Van die ploegen uit de derde klasse niets te vrezen." Het klinkt een beetje denigre rend zoals Nieuwkerk (31) over de tegenstanders in de nacompe titie praat. De spits ziet dit zelf ook in, maar is strijdvaardig. „Ik besef dat het maar woorden zijn en dat je het nog altijd op het veld moet laten zien. Maar aan de an dere kant ben ik gewoon van me ning dat het verschil tussen de tweede en de derde klasse erg groot is. Wij moeten tegen Seol to direct laten zien dat wij in de tweede klasse horen. Ik denk dat het reëel is als ik zeg dat we met drie goals verschil kunnen winnen." De Zevenbergse ploeg is geen on bekende voor Nieuwdorp. Seol to degradeerde vorig jaar uit de tweede klasse, waarin Nieuw dorp toen achtste werd. Thuis wonnen de Zeeuwen met 1-0, uit werd er met 2-1 verloren. Nieuwkerk, die twee jaar terug VCK verruilde voor Nieuwdorp: „We kennen Seolto redelijk goed. Het is een goed voetballen de ploeg, die bestaat uit een mix van technische jongelingen en ervaren rotten. De ploeg is in de winning mood nadat Duiveland werd uitgeschakeld, maar deson danks hoeft Seolto geen pro bleem te zijn. We moeten in de GOES - Korfbalvereniging TOP heeft in Arie Schroevers een nieuwe trainer voor het eerste team gevonden. Schroevers, oud-speler van de tweedeklasser uit Arnemuiden, is de opvolger van Blaas de Rid der, die wel betrokken blijft bij TOP. Voetballer Corné Nieuwkerk van Nieuwdorp kent Seolto, de tegenstander van morgen, redelijk goed: „Het is een goed voetballende ploeg, met technische jongelingen en ervaren rotten. Maar we moeten in de thuiswedstrijd gelijk de eerste tik uitdelen." foto Ruben Oreel thuiswedstrijd gelijk de eerste tik uitdelen." De dertiger zelf kan daarin een belangrijke rol spelen. Van Nieuwdorps dertig competitie goals nam hij er twaalf voor zijn rekening. Daarmee werd de stoe re spits met afstand clubtopsco rer. „Ik wil mezelf niet" op de borst kloppen, maar als ik die doelpunten niet had gemaakt, hadden we de nacompetitie niet eens gehaald", zegt hij aller minst bescheiden. Nieuwkerk is naar eigen zeggen geen 'type Bergkamp'. „Ik ben niet de man van de fluwelen techniek. Ik ben meer iemand die de schou ders eronder zet en bikkelt. Ze ker in de nacompetitie moet je er voor de volle honderd pro cent voor gaan. Je kunt niet ver slappen, de kleine dingen kun nen beslissend zijn, Maar het be gint wel allemaal met inzet." En dat is juist waar het dit sei zoen nog al eens aan ontbrak bij Nieuwdorp. Een gebrek aan in zet, gecombineerd met een lage trainingsopkomst en een slechte instelling van sommige spelers, zorgde ervoor dat de ploeg het hele seizoen tegen zichzelf voet balde. „Desondanks vind ik dat trainer John Tahapary goed werk heeft geleverd. We hebben bijna elke wedstrijd in een ande re opstelling gevoetbald", legt Nieuwkerk uit. „Jeroen West stra te en Martin de Hamer wa ren het hele seizoen uitgescha keld door zware blessures. Ver der pakte een aantal jongens te veel kaarten, waardoor ze vaak geschorst waren. En dan krijg je het moeilijk met zo'n krappe se lectie. Sommige jonge jongens lieten ook nog het koppie han gen. Het is niet toevallig dat we vaak in de slotfase een zege uit handen gaven, je bent dan net niet scherp genoeg." Ondanks zijn elf doelpunten ont brak het bij Nieuwkerk ook nog al eens aan scherpte. Vanwege zijn werk als beroepsmilitair kan hij maar één keer per week trainen. „Daarnaast heb ik het druk met mijn gezin. Ik heb drie kleine kinderen, daar gaat flink tijd in zitten. Ik betrap mezelf er ook vaak op dat ik in de slot fase van een duel net dat beetje tekort kom om eens extra aan te zetten. Als ik het hele jaar twee keer had getraind, had ik er mi nimaal vijftien gemaakt. Ik ben dus mede debet aan het teleur stellende seizoen", zegt de inwo ner van Koudekerke. Eigen toekomst Maar nu is het volgens Nieuw kerk zaak die periode af te slui ten en alleen nog met de nacom petitie bezig te zijn. Zijn eigen toekomst laat hij mede van het resultaat van die serie wedstrij den afhangen. „Er hebben ver schillende clubs naar me geïnfor meerd. Het is duidelijk dat ik eerder geneigd ben te blijven als we in de tweede klasse blijven. Er gaan enkele spelers weg bij Nieuwdorp. Het is maar afwach ten wat er bij komt. Maar ik ben absoluut nog niet bezig met vol gend jaar. Eerst wil ik dit sei zoen goed afsluiten." Aan de voorbereiding op de na competitie zal het in ieder geval niet liggen. De afgelopen twee weken werd er scherp getraind en zaterdag won Nieuwdorp, zonder Nieuwkerk, met 5-0 van derdeklasser Veere. „Dat geeft wel iets aan. Veere is een stabiele derdeklasser. Als je dan met ruim verschil wint, geeft dat vertrouwen. Nieuw dorp hoort gewoon in de tweede klasse en dat gaan we de komen de duels laten zien. Eerst tegen Seolto en daarna tegen Tholense Boys of JPS. Die kunnen we heb ben. We zijn het aan onze stand verplicht om de nacompetitie te winnen." l\Jew York. Play-offs NBA, tweede ronde (best-of-seven): Detroit Pistons - Indiana Pacers 83-92. Stand: 1-1. Phoenix Suns - Dallas Mavericks 106-108. Stand: 1-1. Lucky Day 37 02: 5-13-19-20-24-27-33- 43-44-47-51-56-63-65-68-73-75-77-78-80 (onder voorbehoud). Hamburg. Mannen, Masters Series. Derde ronde: Federer (Zwi/1) - Robre- do (Spa/14) 6-2 6-3. Chela (Arg) - Hen man (GBr/5) 3-6 6-4 6-2, Gasquet (Fra) - Hrbaty (Slw) 6-1 6-2, Davidenko (Rus/15) - Ferrero (Spa) 3-6 6-2 6-1, Co- ria (Arg/10) - Ancic (Kro) 6-4 6-3, Seppi (Ita) - Novak (Tsj) 6-3 6-4, Volandri (Ita) - Grosjean (Fra) 6-3 6-4. Rome. Vrouwen. Derde ronde: Mau- resmo (Fra/2) - Farina Elia (Ita) 6-4 6-3, Schnyder (Zwi/8) - Ivanovic (SMo) 6-3 6-2, Zvonareva (Rus/6) - Castano (Col) 6-1 5-7 6-2, Martinez (Spa) - Petrova (Rus/7) walkover, Linetskaja (Rus) - Dul- ko (Arg) 5-7 6-4 6-4, Schiavone (Ita) - Su- giyama (Jap) 6-3 7-5, Bovina (Rus/9) - Suarez (Arg) 3-6 6-3 7-6 (5), Conchita (Spa) - Petrova (Rus/7) walkover. I llll IIIIM— Ronde van Italië, ProTour. Vijfde etappe, Celano - L'Aquila: 1. Di Luca (Ita) 6.01.18, 2. Bruseghin (Ita), 3. Ardila (Col) 0.02, 4. Leukemans (Bel), 5. Basso (Ita), 6. Cunego (Ita), 86. Engels 0.47, 88 Veneberg, 96. Schmitz, 103. Eltink 1.11, 104. De Jongh, 158. Thomas Dekker 10.02, 189. Vierhouten 14.45. Alge meen klassement: 1. Di Luca 26.20,55, 2. Bettini (Ita) 0.03, 3. Mazzanti 0.25, 4. Cioni (Ita) 0.28, 5. Cunego 0.30, Eltink 3.09, 92. Engels 7.38. 98. De Jongh 8.42, 117. Veneberg 11.57, 129. Thomas Dekker 14.35, 137. Schmitz 16.21,180. Vierhouten 28.08. Goes. Zomeravondcompetitie, eer ste wedstrijd. Categorie A: 1 Dirk van Dam, 2 John van de Vreede. 3. Jack van der Horst, 4. Rico Kruyt, 5. Mi chel Rommers. Categorie B: 1. Gerrie de Waal, 2. Kjeld van der Lijke, 3. René van de Velde, 4. Alex Gresnigt, 5. Huib Slabbekoorn. Vrouwen: 1. Anne Evers- dijk, 2. Birgit Lavrijssen, 3. Willemien Vette, 4. Denis de Kraker. Jeugd, cate gorie 6 en 7: 1. Davey Jansen, 2. Nick van der Lijke, 3. Mare Blom Categorie 4 en 5: 1 Joan Eversdijk, 2. George van Koeveringe, 3. Bastiaan Boonman. Categorie 1 en 2: 1. Ivar Moeleker, 2. Veronique Tolleman, 3. Milan Vader. door Bauke Boersma en Barry van der Hooft GOES - Kloetinge heeft zich voor volgend voetbalseizoen ver zekerd van de diensten van de neven André en Giovanni Siere veld. Ook legde de naar de zater daghoofdklasse gepromoveerde club Padden van de Water vast. Giovanni en André Siereveld, beiden nog geen twintig jaar, staan te boek als grote talenten. Het duo speelde afgelopen sei zoen voor zondag-derdeklasser VC Vlissingen. Giovanni Siere veld is een linksbenige verdedi ger, die ook op het middenveld uit de voeten kan. André Siere veld is middenvelder. Aanvaller Padden van de Water is oorspronkelijk afkomstig van Yerseke, maar speelde tijdens de voorbije voetbalcompetitie voor de naar de tweede klasse gedegradeerde zaterdagclub Ril landia. Met Giovanni en André Siereveld en Padden van de Wa ter heeft Kloetinge inmiddels vier nieuwelingen vastgelegd. Eerder zegde Zierikzee-spits Rutger Kooman zijn komst naar hjst Wesselopark al toe. Kloetinge zoekt voor volgend seizoen in elk geval nog een keeper, die met de na lang bles sureleed teruggekeerde Merlijn Swennen moet uitmaken wie de eerste man tussen de palen wordt. Mogelijk komen er ook nog één of meer veldspelers bij. Rillandia Met het vertrek van Padden van de Water is de eerste selectie van Rillandia verder uitgedund. Na een dramatisch seizoen, waarin degradatie uit de eerste klasse onafwendbaar was, heb ben inmiddels veertien van de vijftien selectiespelers besloten te vertrekken. Mehmet Dolma is op dit moment de enige speler die niet vertrekt. Arjan Koopmans stapt over naar eersteklasser SSV'65 en doelman Kees Lozekoot, verde diger Rick Heijmans en topsco rer Michel Smits vertrekken ge zamenlijk naar Halsteren. Peter Kepers en Jacco Baas gaan vrij wel zeker naar fVictoria'03. Chiel Dubbeld volgt het duo naar de club uit Oudenbosch of kiest voor het Roosendaalse BSC. Michiel van Trijen is op zoek naar een zondagclub en Ralph Kuijpers kan bij Internos terecht. Linksback Corné Nuyes stopt, Martijn van Elzakker gaat naar WC'68 en van Wesley Persijn werd in de laatste maan den van dit seizoen al niets meer vernomen. Richard van dei- Hoest, dit seizoen vooral bank zitter, is ook op zoek naar een andere club.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 19