in Best s PZC dansen en eten Aquabest Met waterskies over de plas en na zonsondergang film kijken 23 donderdag 12 mei 2005 Paviljoen van een strandtent op Aquabest Loungen Drakenachtbaan bij Dippiedoe Met mooi weer wil iedereen naar het strand voor zon, zee en water. Maar wie niet uren in de file wil staan richting kust kan ook naar Aquabest rijden. Lekker luieren in een strandstoel, zwemmen en loungen in een van de twee nieuwe beachclubs. Voor een ijsje of een drankje hoef je bij recreatiepark Aquabest alleen maar je hand uit te steken, want de ijsco karren rijden bij wijze van spreken over je handdoek. Wie wil kan, naast luieren in de zon, ook volop in actie komen. Een lange kabel sleurt je op waterskies over de plas en wie van springen houdt kan af en toe zelfs een schansje pikken. Avontuur vind je ook in de Adven ture Blokhut die het hele jaar open is. Je kunt er paintballen, boog schieten, mountainbiken, klim men, abseilen en tokkelen. Het rijke bosgebied dat Aquabest omringt en het feit dat het park op een knooppunt van fiets- en wan delroutes ligt, maakt het een ideaal rustpunt. Aquaview, een café aan de rand van Aquabest, staat zelfs als fietscafé op de VW-kaart. Speciale trekkers dit jaar zijn de twee nieuwe beachclubs: Sunrise en Stranders. Jochem van Pelt is manager van Sunrise. "Vorig jaar heeft Aquabest geëxperimenteerd met een strandtent. Dat was zo'n succes dat we dit jaar twee nieuwe hebben gebouwd om er zo een 'klein Bloemendaal' van te maken. Onze clubs zijn iedere dag open tot elf uur 's avonds en in het weekend nog later." 'Genieten van het leven' is het the ma in beide beachclubs. "Het wordt heerlijk om hier te loungen, dan sen, eten en te drinken." Sunrise mikt op de groep tussen 22 en 35 jaar en Stranders op de groep 35 plus. In Sunrise zullen volop deejays draaien. In Stranders staan daarnaast ook cabaret, toneel en bandjes op het podium. Ook geen friet in plastic bakjes, maar het eten wordt geserveerd op echte borden. In beide clubs komen top koks koken. En heb je geen zin om in het restaurant te zitten, dan kun je ook met vrienden een barbecue huren voor het echte strandgevoel. Inclusief vleespakket en toebeho ren. Zelfs de filmfan komt in Aqua best aan zijn trekken. Regelmatig wordt op zomerse dagen een groot videoscherm boven het water gehe sen, waarop na zonsondergang uit eenlopende films te zien zijn. tekst René van Duijnhoven foto Vincent Wilke Dippiedoe is het kinderparadijs van Aquabest. Was Dippiedoe tot voor kort voornamelijk gericht op jonge kinderen, dit jaar zijn er nieuwe stoere attracties bij gekomen die oudere kinderen leuk zullen vin den. Zoals een spannende draken- achtbaan. Daarin spuugt een draak de karretjes vol rook. "Het is een ontzettend snelle achtbaan voor de jeugdige durfals", vertelt Jose van Gassel, woordvoerster van Aqua best. Dippiedoe telt binnen zo'n 2000 vierkante meter. De hal is bezaaid met ballenbakken, speelkastelen, botsauto's, draaimolens en er is een bioscoop waar doorlopend kinder films te zien zijn. Ook is er een soft- playhoek voor de allerkleinsten. Oudere kinderen kunnen met een schatkaart op zoek naar de schat in de piratentoren. Buiten beslaat het Dippiedoe speelterrein ongeveer 12.000 vierkante meter. Naast de nieuwe achtbaan komen er dit jaar ook trampolines bij. Het parcours met trapwagentjes is waarschijnlij de meest geliefde buitenattracti Kinderen kunnen hier hun Dij piedoe rijbewijs behalen. Kinderspeelland en familiepark Dippiedoe Open: gehele jaar, meit/m augustus 10.00- 18.00 uur, in september op woensdag, vrij dag en weekends van 10.00-18.00 uur. okto ber t/m april op woensdag en vrijdag 12.30 18.00 uur, in weekends van 10.00-18.00 uui Entree: volwassenen €4,95, kinderen: €6,9 www.dippiedoe.nl i Dippiedoe Foto Kees Marte Agenda 25 mei Feest a la Beachpop 16 juli Extrema Outdoor 25 juni Kidzone bij Dippiedoe 27 augustus Feest a la Beachpop 24/25 september Afsluiting zomerseizoen met een knalfeest Recreatiepark Aquabest Gelegen aan autosnelweg A2 bij Best. Tel: 0499 392236. Open: 1 april t/m 30 september 10.' uur tot 1 uur voor zonsondergang. Entree strandpark: volwassenen €3,25, kinderen 2,25. Seizoenskaarten: volwassenen 30,00, kinderen 12,50, gezin 75,00. www.aquabest.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23