PZC ill B dinsdag 10 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Tineke van Boven-Burgemeester op de leeftijd van 55 jaar. Piet en Corrie van Boven Jolanda en Pieter Diana, Mark, Jamo en Stan Hansweert, 9 mei 2005 Geen verleden meer. geen onrust, Alleen toekomst rust! Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, onze lieve broer en zwager, onze lieve, tè gekke oom: René van der Werff hij werd slechts 56 jaar. M. M. van der Werff t G. van der Werff-Mos Harro Ruud van der Werff Maina van der Werff-Huisken Gerben Rutger Hans van der Werff Wilma van der Werff-Hoencamp Franken Edith Marijke van der Werff Ronald en Eva Jeroen Monique en Ramon Goes, 7 mei 2005 Correspondentieadres: Londensekaai 214331 JG Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg, op donderdag 12 mei om 14.00 uur, er is dan tot 14.15 uur gelegenheid om afscheid van René te nemen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren aan de Londensekaai 21 te Middelburg. René houdt van zonnebloemen. In herinnering, onze vader René van der Werff 10-12-1948 07-05-2005 Zeegraf Als ik doodga laat me dan ontwaken in de zee met boven mij de schependaken. Als ik doodga laat me dan de zee vertalen en zingen in schelpenschalen. Zo wil ik wiegen, waken, helpen en zijn: de zee, het strand, de schaduwen op de schelpen. Danny van der Werff Stacey van der Werff, Matthijs Bloem God looked around his garden And found an empty place He then looked down upon the earth And saw your tired face He put his arms around you And lifted you up to rest Gods garden must be beautiful; He only takes the best. Met al haar optimisme, levenslust en wilskracht heeft zij deze ongelijke strijd niet kunnen winnen. Be droefd en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze dochter, zus, schoonzus en tante Marjolein Meulenberg-Poerstamper op de leeftijd van 57 jaar. Vlissingen: L. Poerstamper S. T. Poerstamper-Jelderda Vlissingen: Olga en Jan Braun-Poerstamper Mark, Petra Anouk Olaf Inge Caitlin Vlissingen: Hans en Yolanda van Emden- Poerstamper Christian Middelburg: Agnes en John de Ridder- Poerstamper Lieve Marjolein Zo sportief en vol levenslust Zoveel kracht en moed Positief tot het laatst We wensen met name Rinus. Dennis en Mariska. Tabithia en Timon veel sterkte met dit grote verlies. Marjo Simons en Bert Daane Wanneer je verdrietig bent blik dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je weent om wat je vreugde schonk Kahlil Gibran Dag Marjo Rudie Renate, Johnny en Robbin Joerie en Evelien Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Marjolein We wensen Rienus en de kinderen heel veel sterkte toe voor de komende tijd bij het verwerken van dit verlies. De buren: Rick, Sonja, Sjoerd en Fleur Ronald, Eveline Noa en Vico Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Marjolein Meulenberg-Poerstamper afdelingssecretaresse bij directie Welzijn, Economie en Bestuur Met waardering denken wij terug aan de wijze waar op zij vanaf 1 augustus 2000 in dienst van de Provin cie Zeeland heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar haar man, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. W. T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L. J. M. Verduit, secretaris Middelburg, 9 mei 2005 Met droefheid en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marjolein Meulenberg-Poerstamper afdelingssecretaresse bij directie Welzijn, Economie Bestuur Marjolein was een sportieve, energieke en sympa thieke collega, die haar werk met veel inzet verrichtte en ondanks haar ziekte tot het laatst toe betrokken wilde zijn bij haar werk en onze organisatie. Wij zullen haar missen. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers van directie Welzijn, Economie Bestuur Middelburg, 9 mei 2005 Dag lieve Marjolein Zoveel bewondering voor jouw kracht en moed Zoveel verdriet dat jij er niet meer bent Wat was je een tof mens! Rieny, Dennis, Tabithia, Mariska en Timon heel veel sterkte. Sandra, Corinne, Wilma, Ineke, Karin en Lisa Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vaderen opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dank baar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem Cornelis Koole Wim echtgenoot van Anny Koole in de leeftijd van 62 jaar. Heinkenszand: A. E. M. Koole Heinkenszand: Edwin Koole Yerseke: Bianca en Flip Sinke-Koole Melanie, Chantal, Colin 8 mei 2005 Hurgronjestraat 12 4451 AL Heinkenszand Woensdag 11 mei is er van 19.00 tot 19.50 uur gele genheid om afscheid te nemen van Wim in het mor tuarium naast de R.K. kerk te Heinkenszand. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 12 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van de Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Met grote droefheid hebben wij vernomen van het plotseling overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Wim Koole Pa en Ma Jan en Coby Toon en Riet Neven en nichten Heinkenszand, 8 mei 2005 Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Wim Koole echtgenoot van Anny Koole in de leeftijd van 62 jaar. Wij wensen Anny, kinderen en kleinkinderen, veel sterkte toe met het grote verlies. Familie Koole 8 mei 2005 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van oud-buurman Wim Koole We wensen Anny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Cor en Corrie van Garsel Onverwacht is overleden onze oud-werknemer en uitvoerder Wim Koole 24 maart jl. nam hij afscheid bij ons bedrijf i.v.m. het bereiken van de VUT-leeftijd. Maar kort heeft hij van zijn vrije tijd mogen genieten. Wij wensen zijn vrouw Anny en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Directie en (oud) personeel van Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Zij die zonlicht brengen in het leven van anderen worden zelf ook aangeraakt door warmte en licht. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma Dina Alexandra van de Plasse-de Coninck Dien 10 januari 1958 t 7 mei 2005 Henk van Waarde Ingrid en André Minderhoud- van de Plasse Anniek, Cyntha Tea van de Plasse en Frans van Zwam Lisa Johan en Carla van Waarde- van Herwijnen Wesley, Alicia Ronald en Jeannette van Waarde-Jasperse Jordy, Pascal Correspondentieadres: Willem van de Veldelaan 45 4383 TW Vlissingen Dien is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monu- ta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 13 mei om 15.15 uur in bovengenoemd uit vaartcentrum. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. En het is zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor En het is zo stil in mij En de wereld draait maar door Onze lieve mams en oma Voor altijd in ons hart Ingrid en André Anniek, Cyntha Tea en Frans Lisa Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat een ver der lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u ken nis dat na een slopende ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader Heiko Alssema echtgenoot van Aagtje van Tatenhove Hoogkerk, t Terneuzen, 28 januari 1935 9 mei 2005 Terneuzen: A. Alssema-van Tatenhove Petra Wilfred Hobbemastraat 10 4532 HC Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Heiko te nemen op donderdag 12 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden vrijdag 13 mei om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Laat niet veel tranen om mij gaan Leef verder met God. Je mag weten dat ik in Zijn vrede heen mocht gaan. Hij zal Zijn kinderen nooit vergeten. Dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die we van haar hebben gekregen, geven wij u met groot ver driet kennis, nu voorgoed afscheid te moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adri Willy van Sliedregt echtgenote van Johannes Nico Noom Geboren te Dinteloord Overleden te Tholen 8 januari 1935 8 mei 2005 Johan Noom Sarjanny Korteweg-Noom Jan Korteweg Adriënne, Arco Hanja Schröder-Noom Govert Schroder Nico, Mariska, Rianne Herberien Theunissen-Noom Robert Theunissen Rick en Niels Sarina, Casper Vossemeersepoort 17 4691 EL Tholen Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis. De afscheidsdienst van Woord en Gebed wordt ge houden donderdag 12 mei om 13.00 uur in de Neder lands Hervormde kerk, Westvoorstraat te Dinteloord. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats. Prins Bemhardstraat te Tho len. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in het uitvaartcentrum Monuta Tholen. naast de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen heeft, kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve schoon zus en tante A. W. Noom- van Sliedregt echtgenote van J. N. Noom Kortgene: M. P. van Maldegem-Noom J. van Maldegem t Ermelo: Fam. Nieuwenhuyse-Noom Kortgene: Fam. Bakker-Noom Neven en nichten Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je hebt je taak volbracht Pa voor alles bedankt we zullen je voor altijd missen dat je moge rusten in vrede. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorig heid voor je te mogen doen. Je was voor mij een lieve man, voor ons een zorgzame vader en opa en voor mij een dierbare schoonzoon Jan Philippus Theune Vlissingen, Vlissingen, 6 september 1931 9 mei 2005 Vlissingen: Riet Theune-van den Berge Terneuzen: Rinie en Ineke Chantal en Johan René en Sharon Vlissingen: Karei Eindhoven: Patric en Adriana Vlissingen: M.J. van den Berge-Sloover Hyacinthenlaan 35 4382 TS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 15 mei van 10.45-1115 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Geen bloemen Ons verdriet is groot na het overlijden van mijn lieve broer, oom en oudoom. Jan Theune Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Corrie Verdaasdonk Theune Paul en Ria AndréIlse en de kinderen Jean-Paul en Lydia Heden ging van ons heen, na een lang en geduldig lij den, onze zwager en oom Jan Theune Mies en Mien Jopie en Tom Corrie en Toine Hans en Joke Carla en Piet Neven en nichten Rust zacht. Nooit meer naar 't Lapje fietsen waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver; zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo ver diende, heeft waardig afscheid genomen van het le ven mijn lieve man, onze pa en opa Marinus Cornelis Wisse Kattendijke, 18 november 1931 Kapelle, 8 mei 2005 Kapelle: C. Wisse-Westdorp Hellevoetsluis: Chris en Ciska Iris, Sven, Fleur Tilburg: Marian en Pim Jasper, Anne Biezelinge: Ariana en André Marion Hansweert: Sander en Annemarie Stef Ceresstraat 1 4421 AV Kapelle Pa is thuis. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden donderdag 12 mei om 11.00 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ka pelle. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in rouwcentrum 'De Bevelanden' op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Met droefheid geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve broer, zwa ger en oom Rinus Korstanje Biezelinge: Chris Korstanje, in herinnering Koos Korstanje-Beenakker Blerick: Wim Korstanje, in herinnering Marie Korstanje-Böttcher Goes: Maatje Dijkwel-Korstanje, in herinnering Kees en Corrie Dijkwel Kapelle: Ko en Ina Korstanje Yerseke: Marie en Adrie Comelisse Wemeldinge: Loes en Jan Haverhoek Neven en nichten Yerseke, 8 mei 2005 Na fijne jaren die we samen mochten beleven ben je plotseling van ons heengegaan. Rinus, we zullen je missen. Finus. Nel, Ko. Tanny, Free, Ad, André, Marcella. Roger, Mari-Louise Geschokt zijn wij door het verlies van Marinus Korstanje Erelid van de watersportvereniging Yerseke Rinus was degene die het voortouw nam bij het rege len van het onderhoudswerk op de jachthavens. Te vens was hij destijds een gewaardeerd bestuurslid van onze vereniging. Zijn markante verschijning op de jachthavens zullen we node missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens de leden en het bestuur van de Watersportvereniging Yerseke Met leedwezen hebben wij kennisgenomen vanb» overlijden van onze oud-collega Albert Matthijs Wij herinneren hem als een gewaardeerd collega a wensen zijn familie sterkte toe bij het dragen van dj verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland. F. P. Goudswaard, korpschef M. E. Siderius, plaatsvervangend korpschef (wndl Heden is overleden onze nicht Jo Koets Grijpskerke: L. de Visser Ermelo: D. Aantjes 6 mei 2005 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overij. den van onze oud-voorzitter mevrouw J. Koets Vele jaren was zij de drijfkracht van onze EHBOi? eniging Oostkapelle. Haar inzet zullen wij niet vergeten. Namens alle leden en besta Heden bereikte ons het droevige bericht van oveiij den van onze oud-medewerker de heer D. de Korne Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Advanta Seeds B.V. Kapelle Vandaag bereikte ons het droevige bericht d overleden de heer Pieter van der Weele Meer dan 25 jaar is de heer Van der Weele werkzaal geweest op de gemeentelijke Van Dusseldorp-mavc die sinds 1987 deel uitmaakt van Het Goese Lyceum Van 1970 tot 1984 was de heer Van der Weele direc teur van deze gemeentelijke mavo. Wij wensen zijn naasten de kracht toe, dit verlies it dragen. Namens bestuur, directie, medewerkers, leerlingen en ouders van Het Goese Lyceum, drs. A. P. M. Wevers, rector Het Goese Lyceum Bedroefd namen wij kennis dal uit onze familiekrioj is weggenomen onze geliefde oudste zwager Jan Willem Domenie echtgenoot van J. C. Faasse geb. 15-2-1922 overl. 9-5-2005 Sterke de HEERE Jo, Heieen, Jaap en de kleinkinderen in dit zware verlies. Terneuzen: C. J. Grinwis-Faasse A. Grinwis 0 K. Faasse P. Faasse-Klaassen L. Kolijn-Faasse J. M. Kolijn (in herinnering) Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onver\ van ons is weggenomen mijn geliefde, zorgz? man, onze vader, opa en overgroot-opa Janus Lockefeir echtgenoot van Maria Cornelia Giljam op de leeftijd van 85 jaar. Goes: M. C. Lockefeir-Giljam Goes: Jozien en Noud van de Laak Ronnie en Jolanda Rinaldo en Lina Kloetinge: André en Rina Lockefeir Ditty en Paul Maarssenbroek: Huib en Lieneke Lockefeir Goes: Hans en Ans Lockefeir Mark en Daniëlle Frank en Amber Ach terkleinkinderen 8 mei 2005 E rasmusflat 411 4463 SL Goes Mijn man, onze vader, opa en overgroot-opa isopfc baard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Z«s vlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 12rr> van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeo: digd, zal plaatshebben vrijdag 13 mei om 14.00uJ in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk3c- 'j Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole# in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve: deze advertentie als zodanig te beschouwen. - Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het pk? selinge overlijden van mijn schoonvader en opa Janus Lockefeir Namens Ingrid en Leen Michael en Francs' Tamara en Ferd Met groot verdriet geven wij u kennis van het pk? seling overlijden van onze broer, zwager en oom Janus Lockefeir Bella t en Dankerf Rita t en Gilles Ad en Liesbeth Cobie en Jan t Netty en Ko André en Ingrid en kinderen Goes, 8 mei 2005 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44