M 1151 PZC Van der Hooft Genieten in BERG EN DAL vrijdag 6 mei 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Trots en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Willemijn Marjolijn Sanne 3 mei 2005 Wim, Diana en Iris van Wijngaarden-Meedendorp jan Greshojflaan 34 4481 DD Kloetinge Overlijden Toch nog vrij onverwachts bereikte ons het droeve be richt van het overlijden van Willem de Jonge Slechts 10 weken waren voor Willem weggelegd om de ongelijke strijd aan te gaan. Wij verliezen in Willem een deskundige en harde wer ker en een fijne collega. Onze gedachten gaan vooral uit naar zijn echtgenote Nel. Rik en Lonneke, Stefan en Simone. Jessica en Sandy en verdere familie. Wij wensen hen in de komende tijd veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers Varco BJ B.V., Etten-Leur Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man en onze on vergetelijke pa Jaap van der Hiele In de leeftijd van 52 jaar. De tijd die we hadden om samen te zijn was veel te kort. Wat jij bij ons achterliet is de kracht om verder te gaan. Je glimlach en opgewektheid zullen wij nooit vergeten. Els van der Hiele-Warman Melanie en Maarten Kim en Miijam Beau tit Vlissingen, 3 mei 2005 Zusterstraat 61 4331 KH Middelburg Jaap is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aldaar heeft u vandaag, vrijdag 6 mei 2005 van 19.00 tot 20.00 uur de gelegenheid om afscheid van hem te nemen. U wordt uitgenodigd om de crematieplechtigheid bij te wonen op zaterdag 7 mei 2005 om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend stellen wij het op prijs u te ontmoeten in restaurant 'De Heeren van St. Jan' in de St. Janstraat 34 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Optimistisch en moedig gaat (aap op reis. In liefdevolle rust laten wij jou gaan. Veel liefs, Susan en Joop Janse Marcel, Marloes en Jamie-Rae Meriam, Bas, Merel en Rosa Niet onverwacht, wel veel te vroeg, is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Jaap van der Hiele Zijn optimisme zal ons altijd bij blijven. Wij wensen Els, Melanie, Maarten, Kim en Mirjam veel sterkte met die verlies. W. Warman sr. Ludo en Sara Berry en Hesham Peter en Nelleke Wim en Adriana Tonny en Jan Eddie en Carina Ankie Neven en nichten Nog zoveel te doen in dit leven, er werd je niet meer tijd gegeven. Verdrietig, veel te vroeg, maar met heel veel bewon dering voor zijn optimisme en moed, moeten wij af scheid nemen van onze broer, zwager en oom Jaap van der Hiele Hoek: Jan van der Hiele t Riet van der Hiele-Lingier Piet Oosting Middelburg: Piet van der Hiele Ria van der Hiele-van den Berge Neven en nichten 3 mei 2005 Lieve levensgenieter met je brede, gulle lach Vriend voor het leven tot de allerlaatste dag We zullen je zo missen Je was een wereldvent Verdrietig en verslagen maar blij dat we je hebben gekend Dag Jaap Jacco, Marianda, Joey, Romée De wereld heeft een bijzonder mens verloren. Goede reis Jaap Charles, Annemieke Jeffrey, Anne Ja, allen die U verwachten, worden niet beschaamd. (Ps. 25:3a) Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Kees Stoutjesdijk Sterke de Heere Jannie en de kinderen. Dordrecht: J. Okkerse in liefdevolle herinnering J. B. Okkerse-Hanse Bruinisse: W. Okkerse H. C. Okkerse-Kik Bruinisse: H. L. D. Jumelet A. J. Jumelet-Okkerse Neven en nichten Bruinisse, 3 mei 2005 Heden overleed onze zeer gewaardeerde vriend C. D. Stoutjesdijk Wij wensen Janny, kinderen en verdere familie veel sterkte. Jan Kik Wim Stoutjesdijk Nieuwerkerk, 3 mei 2005 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Cornelis Meulenberg Goes: Theo Henny Colijnsplaat: Lydia Arjen Kylian Mayra Yerseke: Petra Johan Kyara Senna Wij wensen Addy met haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie de kracht toe om dit verlies te dra- Mei droefheid hebben we kennisgenomen van hej veel te vroege overlijden van Kees Meulenberg Wij wensen Addy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Triest en Rika Dalebout Rinus en Alie de Visser Theo en Karin Alinda en Danny, Luna Rini en Joke Clement Richard Marinka en Martin Michelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons lid en trouwe supporter Kees Meulenberg Wij wensen Addy, de kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van S.V. Slagvast te Kamperland Je wilde niet weg, wilde voor altijd bij ons zijn Liefde aan ons geven was je leven, dat vond je fijn Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht Deze ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, een grote strijd gestreden Rust nu maar zacht Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden Maria Antonia Pieternella van de Vrede-Heeren Breda, 2 juni 1939 Rilland, 5 mei 2005 Man, kinderen en kleinkinderen Galentijnsedam 7,4411 DA Rilland. De afscheidsdienst wordt maandag 9 mei om 14.00 uur gehouden in de R.K. kerk, Hontestraat 8 te Ril land. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "De Ark", naast de kerk gelegenheid tot condoleren. Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt uw hand op mij. Psalm 139:5 Na een leven van hard werken, waarin de zorg voor anderen altijd centraal stond, is plotseling van ons heengegaan onze lieve en zorgzame vader en opa Teunis Hogendoorn sinds 9 januari 2000 weduwnaar van Magdalena Huberta Hogendoorn-Krijnsen 29 december 1933 3 mei 2005 Krabbendijke: Marien Hogendoorn Lettie Hogendoom-Jongkamp Marcel Krabbendijke: Brenda Versteeg-Hogendoorn Tony Versteeg Kimberly en Rudi Kevin Guy Westveerpolder 3, Waarde Correspondentieadres: Dorpsstraat 130 4413 CG Krabbendijke Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar vrijdag 6 mei van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om af scheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. F. van de Woestijne, wordt zaterdag 7 mei om 10.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Waarde. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd Centrum, Koninginneweg 2 te Waarde gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze beste vriend Theus Hogendoorn Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. Marien en Jo Krijnsen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer R. van Belzen Wij zien terug op een periode van ruim 14 jaar waarin hij als matroos bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waar dering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblij venden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs W. T. van Gelder, voorzitter mr drs L. J. M. Verduit, secretaris Middelburg, 4 mei 2005 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Jacob de Nooijer Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F. P. Goudswaard, korpschef M. E. Siderius, plaatsvervangend korpschef (wnd) Woordeloos nabij zijn is, in een gevulde stilte, de liefde een kans geven Dankbaar voor alle goede en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Nieske Lantinga-Lageveen sinds 27 mei 2000 weduwe van Jan Hendrik Lantinga op de leeftijd van 78 jaar. Wageningen: Egbert en Wil Goes: Anno en Sonja Sander Werner 4 mei 2005 Hemstraat 40, Kloetinge Correspondentieadres: Hoogewei 74,4464 AM Goes De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 9 mei om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium om 13.50 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crema torium. Met grote droefheid delen wij u mee, dat na een kort stondige ziekte, de Heere uit ons midden heeft weg genomen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Dirk de Korne echtgenoot van Maatje de Waal in de leeftijd van 81 jaar. 's-Gravenpolder: M. de Kome-de Waal 's-Gravenpolder: Hendriek en Ko Schrijver-de Korne Leonard Marja, Eelco, Ricardo, Erik Gerdie, Jarno, Eline, Anitha Frank, Valerie Carja Jako, Hinke, Marieke, Jolanda, Jacco, Nicolien 's-Gravenpolder: Paul en Corrie de Kome-Rottier Dirk, Dianne Rilland: Anton en Dini de Kome-Murre Mariska, Mamix Annelies, Richard, Paul, Clarize 's-Gravenpolder: Wim en Jannie de Kome-Houterman Dirk Andrien, Neleke, Marleen Geerten, Jacomien Geerten, Frank Amersfoort: Hanny en Peter van Gorsel-de Korne Dingenus Ellianne, Jorick, Dietrich Anje, Arnold Marloes, Jorina Jan Willem, Mathilde 's-Gravenpolder: Sjaak en Nelleke de Kome-Lukasse Dirk. Jaukje, Roelien, Hilde Goudswaard: Ineke en Engelbert Steijsiger-de Korne Monica 's-Gravenpolder: Iman en Astrid de Kome-Huissen Patrick. Jurian, Maurice, Judith, Quinten Aardenburg: Louis en Engelien de Kome-van den Berg Madeleen, Dewald, Ruan, Rudolf, Evelien 4 mei 2005 Magnoliastraat 7 4431 DN's-Gravenpolder Op D.V. zaterdag 7 mei is er van 16.00-17.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de 'Elimkerk', Langewegól te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 9 mei om 13.00 uur in de 'Elimkerk', waarna aan sluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief de broer, zwager en oom Dirk de Korne Familie de Korne 's-Gravenpolder, 4 mei 2005 iiiiva a rfverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket fes* A tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl O Here God, kom mij bevrijden, zend mij uw waarheid en uw licht die naar uw heilige berg mij leiden, waar Gij mijn woning wilt bereiden. Geef dat ik door U opgericht kom voor uw aangezicht. Psalm 433 Verdrietig delen wij u mee, dat na een moeilijke laat ste levensfase rustig in haar slaap is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Willemina Gideonse-Boone Veere, 27 mei 1917 f Veere, 4 mei 2005 Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Veere: f. Gideonse Kleverskerke: David Gideonse Jannie Gideonse-van Dis Jaap en Monique; Corinda, Dave Corjaan en Carola; Joèlle, Koen, Roos Willemien en Marco; Anouk Bert Veere: Cees Gideonse Anneke Gideonse-de Nood Danielle en Marcel; Kyra Alexander Esther en Bart Veere: Adrie Gideonse Corrie Gideonse-Vreke Maarten Thomas Veere: Bram Gideonse Gerda Gideonse-Walraven Mieke Evi Marloes Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorg centrum Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle ver zorging. Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afd. Rozenhof Correspondentieadres: van Cittersweg 19, 4341 RC Kleverskerke Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard op haar ka mer, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrij dag 6 mei van 15.00 tot 17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op zaterdag 7 mei om 10.00 uur in de kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren. Gez. 14:1 c Hij voert mij al zachtkens aan waat-ren der rust. Met droefheid delen wij U mede, dat na een moeiza me levensavond op hoge leeftijd is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Wilhelmina Boone-Gideonse Wij wensen Jaap met zijn kinderen, klein- en achter kleinkinderen Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Ritthem: A. Gideonse t N. Gideonse-Wondergemf Veere: M. Gideonse-Geerse t P. Geerse Middelburg: J.D. Gideonse t J. Gideonse-Melse Arnemuiden: J. de Looff-Gideonse N. de Looff f Arnemuiden: J. Nijsse-Gideonse J.A. Nijsse t Veere: D. Gideonse N. Gideonse-Poppe t Gapinge: M. Goedbloed-Gideonse J. Goedbloed Gapinge: A. Blok-Gideonse P. Blok f Veere: W. Schuurmans Zoutelande: W.A.M. Wolff-Vermeulen J. Wolff Neven en nichten Veere, mei 2005 Heden overleed mijn geliefde nicht Mina Gideonse-Boone Wat zal ik haar missen! Je tante, K.C. Wouters-Pieterse Veere, 4 mei 2005 En 'k zong dan van binnen zachtjes een lied voor zoveel moois dat ik zag. En ieder die 'k tegenkwam kreeg dan een groet, de wereld was immers een lach. S. L. van Splunter Rustig en kalm is van mij heengegaan mijn liev^ vriendin Saartje Lena van Splunter Kamperland, t Kamperland, 28 januari 1914 4 mei 2005' L. van der Heijde Correspondentieadres: Westhavendijk 32, 4493 BN Kamperland Mijn vriendin is opgebaard in het Monuta Stiltecen trum voor Noord-Beveland, dr. Maasstraat 4a te C<k lijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 81 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 9 mei om 13.15 uur in het "Casembroothuis", Nieuw- straat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om onge-, veer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in- het "Casembroothuis". Geen bezoek aan huis. Indien ik vergeten ben u een rouwbrief te zenden; wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na vele jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Saar van Splunter We zullen je missen maar de herinneringen, blijven Kees en Corrie Wirtz Bram en Janny Theune-Wirtz Dankbetuiging Door uw overweldigend meeleven via bezoek, telefoons honderden kaarten na het overlijden van ons (klein)kind Julia Keita is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedankei Via deze weg willen wij u, ook namens onze dochter Ne leke en schoonzoon Marcauly, heel hartelijk bedanl Het heeft ons gesterkt in ons verdriet en we mogen gedragen te zijn door het gebed. Piet en Martien Beekman-Rem!); Voor uw blijk van medeleven en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve en zorgzara moeder en oma Martina Maatje Schouls-van den Ouden betuigen wij u langs deze weg onze welgèmeende dank. Uw medeleven heeft ons verdriet niet weg kunnen nc men, maar heeft ons wel getroost. Kinderen en kleinkindére Zierikzee, mei 2005 Uw "I Vertrouwen Waard Beg rafen isondememing C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Zeer voordelige 4-/5-/8-daagse autoreis naar Gelderland Op veler verzoekl Na het succes van vorig jaar, zijn wij er ook dit jaar in geslaagd een grandioos contract te sluiten met het 4-sterren Golden Tulip Valmonte in Berg en Dal, vlakbij Nijmegen Uiteraard profiteert u hiervan mee! Vanaf slechts 115 geniet u 4 dagen optimaal van de luxe van dit hotel, dat idyllisch is gelegen op een heuvel met uitzicht op de uitge strekte polders. En natuurlijk is het dagelijks uitgebreid ont bijtbuffet hierbij inbegrepen Vanuit het hotel kunt o.a. de beroemde '7 Heuvelenweg' verkennen en een bezoek bren gen aan de gezellige stad Nijmegen. Gnjp uw kans en boek voor dit luxe arrangement naar een prachtig stukje Geldedand! GOLDEN TUUR VAL MONTE**** Dit prachtige hotel is idyllisch gelegen in het mooie Berg en Dal in een bosrijk gebied en ten oosten van Nijmegen Het hotel beschikt over een sfeervol restaurant, bar en ver warmd overdekt zwembad (gratis!). Uw comfortabele kamer is voorzien van een badkamer met bad/douche, toi let. föhn, tv, radio en kluisje. U verblijft in het hotel o.b.v. logies en ontbijt. Tegen een geringe toeslag kunt u een heerlijk welkomstdiner bijboeken. UPS VOOR UITSTAPJES Berg en Dal wordt in de volksmond ook wel 'Klem Zwitserland' genoemd. En terecht, want u zult helemaal tot rust komen in het prachtige heuvellandschap. Vanuit het hotel kunt u prachtige wandelingen en fietstochten maken door bossen en polders Maar ook kunt u heerlijke uitstapjes maken naar de oudste stad van Nederland. Nijmegen Hier vindt u gezellige eethuisjes, restaurants, winkels en een fraaie promenade over de Waalkade. Wij noemen ook nog de winkelstad Arnhem en het Nationaal Park de Hoge Veluwe Net over de Duitse grens vindt u plaatsen als Kleve en Xanten Tot slot kunt u nog verschillende musea bezoe ken, zoals het Afrikamuseum in Berg en Dal en het Bijbels Openluchtmuseum in Groesbeek. r-OiiTlS'. de KRAS Celdpas! UP"1 j info: www.krasgeldpas.nl AanfcomsUlata HZ 14.704 4 dgn vrijwel iedere vr. van 6/5 t/m 28/10 v.a.€115 5 dgn vrijwel iedere ma. van 9/5 t/m 24/10 v.a.€ 119 8 dgn vrijwel iedere ma.ofvr.6/5 t/m 28/10 v.a.€ 199 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamers 4 dgn 39,5 dgn €52.8 dgn 91, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking), wel komstdiner (optioneel) 25. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld Exclusief: vervoer, reserveringskosten, toeristenbe lasting, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.704 KRAS <Sfe-e"ld<karibikó www.kras.nl ri KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, I Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, J Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utredit, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34